ارشد صنایع

niayesh

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال ارشد دانشگاه دولتی قبول نشدم اما شاید دانشگاه ازاد اراک مدیریت سیستم وبهره وری قبول بشم . حالا مرددم که اگه قبول شدم بهتره برم یا بشینم دوباره برای دانشگاه دولتی بخونم. نمیدونم آیا مدرک آزاد معتبره وآیا برای ادامه دادن در مقطع دکترا برام مشکلی پیش نمیاد؟ در ضمن من سی سالمه و می ترسم اگه امسال نرم یه خورده از نظرشرایط سنی کار برام دیر بشه.لطفا منو راهنمایی کنید تا بتونم تصمیم درست رو بگیرم.​

shayan68

عضو جدید
salam niayesh khanoom b nazare man hatman boro man khodam azmayeshi daneshgah arshad azad ghabol nashodam ishalah movafagh bashi shayan68

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان آزاد و دولتی نداره. مهم داشتن اطلاعاته. البته چون شما خانمی می تونی بمونی.هرچند که همونجور که گفتم آزاد و دولتی نداره

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نمیدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال هست یا نه .میخواستم ازتون سوال کنم چه کتاب هایی را به عنوان رفرنس کنکور ارشد صنایع-صنایع معرفی می کنید.

karimi123

عضو جدید
اگر هزینه دانشگاه آزاد رو می تونید بپردازید برید و سال بعد در کنکور صنایع دولتی شرکت کنید. مطمئنا دروس ارشد می توانه برای کنکور آمادتون بکنه. ولی یادتون باشه هیچ مدرکی ارزش مدرک دولتی رو نداره.

ilCapitano

عضو جدید
نمیدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال هست یا نه .میخواستم ازتون سوال کنم چه کتاب هایی را به عنوان رفرنس کنکور ارشد صنایع-صنایع معرفی می کنید.
سلام. هر کتابی می خونید کتابهای راهیان ارشد و پوران پژوهش رو فراموش نکنید!

ilCapitano

عضو جدید
تئوری احتمال: ایوزیان-شلدون راس
آمار: ایوزیان-پارسه
تحقیق:حمدی طاها-هر دو کتاب زاهدی سرشت-راهیان ارشد
کنترل موجودی:فاطمی قمی-خادمی زارع-راهیان ارشد
زبان:504- حداقل یک کتاب تافل رو خوندن-زدن تست های کنکور
طرح ریزی:؟

بالا