ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohamad_136482

عضو جدید
لازم میدونم یه خسته نباشید بگم هم به اونایی که سوال میپرسن.و بیشتر اونایی که جواب میدن.:gol:
البته بعضی از دوستان که جهت راهنمایی هم سوال میپرسن و هم جواب میدن من و مبهوت کرده.:eek:
یه بزرگی میگفت به سخن دشمنت عمل نکن ولی حداقل گوش کن ببین چی میگه تا بز خلافش عمل کنی.:biggrin:
در هر صورت موفق باشید.;););):mad:

tjsme

عضو جدید
آیا قبول میشم ؟
طراحی 2043
تبدیل 2039
پزشکی 2113
سیستم محرکه 1968
تعلیق 1998
مکاترونیک 2162

انتخاب رشته که کردم ، یکی از دوستا گفت شبانه جای دور و دانشگاه نچندان خوب قبول میشی ، من به همینم راضی ام . حالا امیدی هست ؟

artarya

عضو جدید
سلام با رتبه 1350 هوافضا . امیدی به قبولی هست؟ کجا بیشتر احتمال داره قبول شد؟

mbamiri

عضو جدید
به نظرتون تبدیل خواجه نصیر بهتره یا طراحی علم وصنعت؟
مهلت انتخاب رشته تمدید میشه؟

mech-2010

عضو جدید
شما مطمئن باش برید طراحی علم و صنعت ضرر نمی کی اونجا پرفسورهای برجسته ای دز زمینه های مختلف طراحی جامدات و دینامیک ارتعاشات داره که واقعا قوی هستند

انیشتن

عضو جدید
سلام ببخشیدشمامیدونید کی ویرایش انتخاب رشته فعال میشه؟استرس دارم اشتباه انتخاب رشته کردم

m.i38223

عضو جدید
عباسپور 6 تا از هیت علمیش مهندسن اصلا دانشیارم نداره تو سایتش نوشته اگه باور نمیکنی

m.i38223

عضو جدید
تورو خدا یکی کمک کنه..
این دانشگاه عباسپور چطوریه؟ کسی میدونه؟( تبدیل انرژی)
موندم بین این و رازی کرمانشاه که شهر خودمه...
عباسپور 6 تا از هیت علمیش مهندسن اصلا دانشیارم نداره تو سایتش نوشته اگه باور نمیکنی

XXXX2

عضو جدید
لطفا یه نفر با پاسخهای کاملا تشریحی توضیح بده که بیو مکانیک شریف بهتره یا امیرکبیر.
فکر کنم منظور شما از این سئوال کیفیت علمی این دانشگاه ها ست.من حدود 15 سال سابقه کار دارم فقط این رو میدونم که روی فارغ التحصیل های شریف تو بازار کار حساب دیگه ای میکنن.البته به شما هم حق میدم که در زمینه کیفیت علمی کنجکاو باشی

tick taack

عضو جدید
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه با توجه به نتيجه اعلام شده آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1390، مجاز به انتخاب رشته دردوره هاي روزانه و شبانه شده اند وقبلاً علاقه مندي خود را به دانشگاه پيـام نور وموسســــات غير انتفـاعي اعلام ننموده اند،مي رساند ، چنانچه در گرايشهايي كه مجاز به انتخاب رشته اند براساس دفتر چه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)براي دانشگاه پيام نور و يا مؤسسات آموزش عالي غيردولتي ـ غيرانتفاعي ظرفيت پذيرش وجود داشته باشد مي توانند در صورت تمايل به انتخاب رشته‌هاي ذيربط، با پرداخت مبلغ 000/34 ريال به عنوان هزينه اعلام علاقمندي به شركت در گزينش اين موسسات واز طريق پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان و منحصراً توسط كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب،باتوجه به دستور العمل موجود در سايت نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مربوط در فرم انتخاب رشته اينترنتي خود اقدام نمايند.
ضمناً داوطلباني كه قبلاً انتخاب رشته نموده اند در صورت تمايل به اصلاح كد رشته هاي انتخابي خود مي توانند از تاريخ 9/3/90بامراجعه به سايت سازمان در بخش مربوط نسبت به ويرايش و اصلاح كدهاي انتخابي خود اقدام نمايند.

majidgps

عضو جدید
یکی به این جواب بده دیگه
ای بابا مال همه این مشکل رو داره؟؟؟

خانم مهندس زیاد سخت نبودا !!! :دی
سایت سازمان سنجش
آن دسته از داوطلباني كه با توجه به نتيجه اعلام شده آزمون تحصيلات تكميلي سال 1390، مجاز به انتخاب رشته شده اند قبل از مراجعه به سايت جهت ويرايش اطلاعات انتخاب رشته خود حتما اطلاعيه ذيل را مطالعه نمايند ضمنا از ساعت 14 امروز مورخ 9 خرداد ماه سال 1390 مي توانيد به سايت انتخاب رشته براي ويرايش اطلاعات خود مراجعه نماييد .

majidgps

عضو جدید
درخواست مشورت

درخواست مشورت

من احتمال اینکه طراحی کاربردی علم و صنعت قبول شم 50 50 ه
ولی تبدیل انرژیشو حتما میارم
واقعا نمیدونم به چی علاقه دارم از یه طرف چون پروژم ارتعاشاتی بود علم و صنعت هم یه شاخه جدا تو طراحی کاربردیش داره برا ارتعاشات و کنترل که فک میکنم خیلی جالب باشه استاداش رو هم نگاه کردم خیلیاشون تخصصشون ارتعاشاته و فک میکنم جالب باشه و بتونم یه پایان نامه خوب با یکیشون بگیرم
از طرف دیگه با اینکه جامداتی بودم به درسای سیالات و ترمو واقعا علاقه داشتم و برا کنکورم اکثرا این درسا رو خوندم و پایه جامداتیم قوی نیست.
دیشب انتخاب رشته کردم و اول طراحی کاربردی شاخه ارتعاشات رو زدم بعد تبدیل انرژی شاخه دینامیک سیالات.
الان اومدم دیدم سازمان سنجش وقتی برای ویرایش داده.

میخواستم نظر شما رو بدونم که تبدیل انرژی بخونم با این اوصاف یا طراحی کاربردی
اگه جاشونو عوض کنم یعنی تبدیل انرژی شاخه حرارت سیالات قبول شدم اگه هم همین بمونه 50 به 50 میشه
ممنون میشم نظر بدید :gol:

majidgps

عضو جدید

از نظر طراحی کاربردی و تبدیل انرژِی شکی نیست علم و صنعت خیلی بهتره
خواجه نصیر دانشگاه ضعیفیه حتی به نظر من ضعیف تر از صنعتی اصفهان حتی یکی از استادامون شیراز رو هم از خواجه نصیر بالاتر میدونست
فقط چون تو تهرانه قبل از صنعتی اصفهان میزنن

mbamiri

عضو جدید
من احتمال اینکه طراحی کاربردی علم و صنعت قبول شم 50 50 ه
ولی تبدیل انرژیشو حتما میارم
واقعا نمیدونم به چی علاقه دارم از یه طرف چون پروژم ارتعاشاتی بود علم و صنعت هم یه شاخه جدا تو طراحی کاربردیش داره برا ارتعاشات و کنترل که فک میکنم خیلی جالب باشه استاداش رو هم نگاه کردم خیلیاشون تخصصشون ارتعاشاته و فک میکنم جالب باشه و بتونم یه پایان نامه خوب با یکیشون بگیرم
از طرف دیگه با اینکه جامداتی بودم به درسای سیالات و ترمو واقعا علاقه داشتم و برا کنکورم اکثرا این درسا رو خوندم و پایه جامداتیم قوی نیست.
دیشب انتخاب رشته کردم و اول طراحی کاربردی شاخه ارتعاشات رو زدم بعد تبدیل انرژی شاخه دینامیک سیالات.
الان اومدم دیدم سازمان سنجش وقتی برای ویرایش داده.

میخواستم نظر شما رو بدونم که تبدیل انرژی بخونم با این اوصاف یا طراحی کاربردی
اگه جاشونو عوض کنم یعنی تبدیل انرژی شاخه حرارت سیالات قبول شدم اگه هم همین بمونه 50 به 50 میشه
ممنون میشم نظر بدید :gol:
عین جملات بالامشکل منم هست.منتها باتبدیل خواجه نصیر.هنوز انتخاب رشته نکردم.اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.
دوست عزیز تبدیل وطراحی چند شدی؟

amona

عضو جدید
مهلت انتخاب رشته تا روز چهار شنبه 11 خرداد تمدید شد
ویرایش واصلاح انتخاب رشته از امروز درسایت سنجش شروع می شود

MHM1365

عضو جدید
بين طراحي و تبديل عباسپور - فردوسي مشهد - شهيد بهشتي (هسته اي) - شيراز و اصفهان (صنعتي نه) اولويت بندي چجوريه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا