ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف

microsoft

کاربر فعال
همیشه این رو یادتون باشه. هر سوالی از اینترنت دارید از من بپرسید.

من خودم مدت زیادی دنبال این مطلب بودم.از outlook هم ذاتا متنفرم. همیشه به دنبال سایتهای جالب بودم و راههای آسونتر و سریعتر.

سایتهای زیادی رو گشتم تا این سایت رو پیدا کردم. تنها راهش اینه که یه ایمیل جدید توی این سایت بسازید و از طریق اون برای طرف ایمیل بفرستید

از امتیازات این سایت
1- میتونید از توی پوشه sent این ایمیل بفهمید که ایمیل شما توسط طرف خونده شده و اگه خونده شده چند بار !!!!!!

2- منم فکر میکردم غیر ممکنه اما میشه از طریق ایمیل این سایت ایمیلی رو که فرستادید چه طرف خونده باشه چه نخونده باشه تغییرش بدید. بله.عجیبه اما واقعی. من از طریق ایمیل این سایت یه ایمیل به ایمیل یاهمو فرستادم و رفتم 5 بار خوندمش و بعدش برگشتم توی این سایت و از توی پوشه sent عوضش کردم و بر روی دکمه update که اونجا بود زدم.برگشتم تو ایمیل یاهوم دیدم عوض شده.

3 - میتونید برای ایمیلتون موقع ساختنش تاریخ مصرف تعیین کنید. یعنی بگید اگر تا فلان تاریخ نخوندش از پوشه inbox طرف پاک بشه که البته کمتر همچین خواسته ای براتون پیش میاد

سایت : http://www.BigString.Com

عیب این ایمیل فقط اینه که فارسی رو نمیفرسته. سعی کنید پینگلیشی بفرستید.

کیف کردید؟
اگه از من تشکر نکنید نامردید.
به وبلاگم سر بزنید مطالب عظیمتر و باحالتری رو پیدا میکنید. مثل عبور واقعی نه بچه گونه از پسورد administrator در ویندوز

molood

عضو جدید
دست شما درد نکنه انوقت ایمیل ما میشه @ چی؟

دست شما درد نکنه انوقت ایمیل ما میشه @ چی؟

:que:

من خودم مدت زیادی دنبال این مطلب بودم.از outlook هم ذاتا متنفرم. همیشه به دنبال سایتهای جالب بودم و راههای آسونتر و سریعتر.

سایتهای زیادی رو گشتم تا این سایت رو پیدا کردم. تنها راهش اینه که یه ایمیل جدید توی این سایت بسازید و از طریق اون برای طرف ایمیل بفرستید

از امتیازات این سایت
1- میتونید از توی پوشه sent این ایمیل بفهمید که ایمیل شما توسط طرف خونده شده و اگه خونده شده چند بار !!!!!!

2- منم فکر میکردم غیر ممکنه اما میشه از طریق ایمیل این سایت ایمیلی رو که فرستادید چه طرف خونده باشه چه نخونده باشه تغییرش بدید. بله.عجیبه اما واقعی. من از طریق ایمیل این سایت یه ایمیل به ایمیل یاهمو فرستادم و رفتم 5 بار خوندمش و بعدش برگشتم توی این سایت و از توی پوشه sent عوضش کردم و بر روی دکمه update که اونجا بود زدم.برگشتم تو ایمیل یاهوم دیدم عوض شده.

3 - میتونید برای ایمیلتون موقع ساختنش تاریخ مصرف تعیین کنید. یعنی بگید اگر تا فلان تاریخ نخوندش از پوشه inbox طرف پاک بشه که البته کمتر همچین خواسته ای براتون پیش میاد

کیف کردید؟
به وبلاگم سر بزنید مطالب عظیمتر و باحالتری رو پیدا میکنید. مثل عبور واقعی نه بچه گونه از پسورد administrator در ویندوز

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
برای ادیت این دکمه update که فرمودین رو پیدا نکردم
وقتی به پوشه sent میریم و دوبار کلیک می کنیم صفحه ادیت میاد اما updtae که گفتین یا دکمه دیگه ای برای ذخیره تغییرات نیست
اگر ممکنه راهنمایی کنین
یاعلی

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
....سایت و از توی پوشه sent عوضش کردم و بر روی دکمه update که اونجا بود زدم.برگشتم تو ایمیل یاهوم دیدم عوض شده.
.....
اقادمت گرم.خیلی باحالی.
عجیبه که من دکمه update نمیبینم.کجاست؟

arsi3030

عضو جدید
چقدر سرعت پایین !!!!!!!!!! :eek:
منم update ندیدم

نه دستي از سر ياري..
مرا آشفته ميسازد چنين آشفته بازاري...

majidsadeqzadeh

عضو جدید
OUTLOOK CONFIGURATION

OUTLOOK CONFIGURATION

آقای مهندس مایکروسافت
می شه در مورد CONFIGURE کردن OUTLOOK هم یه توضیحی بدی؟

kolak2

عضو جدید

از امتیازات این سایت

کیف کردید؟

من هر كاري كردم نتونستم log in كنم مگه بايد يه ايميل از طريق اون سايت ايجاد كرد ؟
من ميل خودم رو كه kolak2_2007@yahoo.com بود رو وارد كردم و پسورد هم دادم ولي پيام مي داد و وارد نمي شد !!!؟؟:eek::surprised:

microsoft

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
برای ادیت این دکمه update که فرمودین رو پیدا نکردم
وقتی به پوشه sent میریم و دوبار کلیک می کنیم صفحه ادیت میاد اما updtae که گفتین یا دکمه دیگه ای برای ذخیره تغییرات نیست
اگر ممکنه راهنمایی کنین
یاعلی

دوست گرامی.موقع ساختن یا همون COMPOSE ایمیلتون باید گزینه RECALLABLE رو انتخاب کرده باشید تا بدین صورت ایمیل شما دارای خاصیت تغییر باشه

microsoft

کاربر فعال
من هر كاري كردم نتونستم log in كنم مگه بايد يه ايميل از طريق اون سايت ايجاد كرد ؟
من ميل خودم رو كه kolak2_2007@yahoo.com بود رو وارد كردم و پسورد هم دادم ولي پيام مي داد و وارد نمي شد !!!؟؟:eek::surprised:

:razz:جناب کولاک.من به یکی از دوستان هم در همین تاپیک گفتم که ایمیلی که میسازین بصورت @bigstring در خواهد آمد.به نظر شما این یعنی چی؟ یعنی باید ایمیل یاهوتون یا آدرس خونتون رو بنویسید اونجا؟:confused:

microsoft

کاربر فعال
آقای مهندس مایکروسافت
می شه در مورد CONFIGURE کردن OUTLOOK هم یه توضیحی بدی؟
جناب صدیق زاده دلبندم. من بخاطر حملات ویروسها و کرمهای اینترنتی زیاد کلا اوتلوک رو ترک کردم و از هیچنرم افزار مدیریت ایمیل استفاده نکردم تا حالا و نمیکنم.شرمنده که جواب سوالتون رو نمیدونم

amin_rogh

کاربر ممتاز
همیشه این رو یادتون باشه. هر سوالی از اینترنت دارید از من بپرسید.....
.....به وبلاگم سر بزنید مطالب عظیمتر و باحالتری رو پیدا میکنید. مثل عبور واقعی نه بچه گونه از پسورد administrator در ویندوز
سلام
خوب دوست عزيز ممنون.
مثل اينکه اين مشکل ما هم بدست شما حل ميشه.​

لازمه که اسم نوت بوک رو عوض کنم.
موفق شدم درقسمت لایسنس ؛اسامی یوزرنیم وکمپانی را تغییر بدم.اما درقسمت آیدنتیفیکیشن فقط تونستم اسم کامپیوتر رو عوض کنم ولی یوزرنیم رونتونستم.
لطفاراهنمایی کنید.ممنونم.
ضمنا از ویستااستفاده میکنم وفقط یک سی دی بک اپ دراختیار دارم.واین ویستابصورت اوریجینال روی نوتبوک بوده.
ممنون.

amin_rogh

کاربر ممتاز
سلام
خوب دوست عزيز ممنون.​

مثل اينکه اين مشکل ما هم بدست شما حل ميشه.
موفق شدم درقسمت لایسنس ؛اسامی یوزرنیم وکمپانی را تغییر بدم.اما درقسمت آیدنتیفیکیشن فقط تونستم اسم کامپیوتر رو عوض کنم ولی یوزرنیم رونتونستم.
ضمنا از ویستااستفاده میکنم وفقط یک سی دی بک اپ دراختیار دارم.واین ویستابصورت اوریجینال روی نوتبوک بوده.
ممنون.

پس چی شدی مهندس؟؟؟؟​

microsoft

کاربر فعال
پس چی شدی مهندس؟؟؟؟​
من با وجود اینکه در ویندوزی که نسب کردم فارسی ندارم ...ولی دارم اینو توی وبلاگم تایپ میکنم تا کپی پیست کنم بزارم اینجا.میخوام جواب این دوستمون رو بدم و میخوام همه خوب گوش کنن و دقت کنن. آقا چرا میخواید اسم سطل آشغال رو عوض کنید؟ یا به قول یکی از دخترای همین سایت اگه زرنگید عکس بالا اومدن ویدوز رو عوض کنید. اصلا موفق شدید عبارت MICROSOFT WINDOWS رو به عبارت MICROSOFT GHAZANFAR هم عوض کنید.خوب بعدش که چی؟ میخواید برید به دوستاتون بگید که رجیستری بلدید؟ میخواید برید بگید چیزی رو که دیگرون طراحی و برنامه نویسی و برنامه نگاری کردن شما میتونید رنگش رو عوض کنید؟ فکر میکنید خیلی کار باحالیه؟ دانش آموز دبستانی چینی میاد فن سی پی یو میسازه شما میرید ۴۰۰۰ تومن میدید کاردستی دانش آموز ۱۰۰ سال کوچکتر از خودتون رو میخرید.خجالت نمیکشید اینجا تو تغییر قیافه ها ترمز رو کشیدید و دارید میرقصید؟ کمی به فکر پیشرفت خودتون باشید بچه ها.عزیزان من.سروران من. در آینده که زنتون افتاد تو اتاق زایمان و بچتون دانشگاه آزاد قبول شد کسی بخاطر تغییر رجیستری بهتون کار نمیده.کسی بخاطر اینکه اسم غضنفر رو بجای ویندوز زدید به طرف شما یک قرون هم پرت نمیکنه.فکر کنید.صنعت تفکر ف زیاد هم صنعت پیشرفته ای نیست

samira222

عضو جدید
اقاي خيلي خيلي محترم
من همون لينكي كه شما گذاشتين رو زدم و email هم ساختم و درست بود
ولي خوب چيكار كنم loginن نمي شه!!؟؟
هر چيزي هم كه توي address bar هست من ننوشتم خودش اومد !!!
ok?
من فقط يك راهنمايي خواستم !! چقدر شما خشني ؟ :cry:

microsoft

کاربر فعال
اقاي خيلي خيلي محترم
من همون لينكي كه شما گذاشتين رو زدم و email هم ساختم و درست بود
ولي خوب چيكار كنم loginن نمي شه!!؟؟
هر چيزي هم كه توي address bar هست من ننوشتم خودش اومد !!!
ok?
من فقط يك راهنمايي خواستم !! چقدر شما خشني ؟ :cry:

کسانی که سرعت پایین دارند میتونند از این صفحه که نسخه ساده صفحه اصلی این سایته استفاده کنند

http://www.bigstring.com/?old=1

amin_rogh

کاربر ممتاز
سلام
خوب دوست عزيز ممنون.​

مثل اينکه اين مشکل ما هم بدست شما حل ميشه.
ممنون.

سلام
خوب بايد کمی بيشتر توضيح بدم.
من اين لبتاپ رو بنام خودم رجيستر کردم.حالا ميخوام بنام کس ديگه کنم.
از اون راه بالا رفتم.ظاهرا اسم عوض شد.ولی وقتی با تيون آپ اطلا اعت سيستم رو چک ميکنم فقط يوزر نيم عوض شده بود.
رفتم توی کليد های رجيستری.هر جايی که امين ديدم تغيير دادم.در واقع ديگه جايی اسم خودم رو نديدم که عوض کنم.دوباره که با تيون آپ سيستم اينفورميشن گرفتم همه جا اسم عوض شده بجز اون آخريه.حالا دنبال يه راه هستم برای اينکه اصلا ردّی از امين بجا نمونه.
آيا جايی توی رجيستری يا جای ديگه باقی مونده که من نديدم يا نميتونم ببينم؟
اميد من رو نا اميد نکنين.اين آقای مهندس خيلی جاها ديدم که حرفای قشنگ قشنگ ميزنه و زده!حالا وقت عمله!!
از همه ممنونم.​

microsoft

کاربر فعال
سلام
خوب بايد کمی بيشتر توضيح بدم.
من اين لبتاپ رو بنام خودم رجيستر کردم.حالا ميخوام بنام کس ديگه کنم.
از اون راه بالا رفتم.ظاهرا اسم عوض شد.ولی وقتی با تيون آپ اطلا اعت سيستم رو چک ميکنم فقط يوزر نيم عوض شده بود.
رفتم توی کليد های رجيستری.هر جايی که امين ديدم تغيير دادم.در واقع ديگه جايی اسم خودم رو نديدم که عوض کنم.دوباره که با تيون آپ سيستم اينفورميشن گرفتم همه جا اسم عوض شده بجز اون آخريه.حالا دنبال يه راه هستم برای اينکه اصلا ردّی از امين بجا نمونه.
آيا جايی توی رجيستری يا جای ديگه باقی مونده که من نديدم يا نميتونم ببينم؟
اميد من رو نا اميد نکنين.اين آقای مهندس خيلی جاها ديدم که حرفای قشنگ قشنگ ميزنه و زده!حالا وقت عمله!!
از همه ممنونم.​
دوست عزیز. من اینکاره نیستم و لطفا هندونه هم زیر بغلمون نزارید.مشکلتون رو در تاپیکهای دیگه مطرح کنید ایشالله حل میشه

بالا