ارزیابی کنکور و مشورت درباره انتخاب رشته ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر 89

ghanbarian_43

عضو جدید
مشترک فعلا 40 درصد . (2 تا از کلیدا احتمالا غلطه . سوالات 57 و 58)
ریاضی یادم رفته گزینه هامو !! اما حدودا 15 درصد .
زبان هم فعلا چک نکردک و گزینه هاش یادم رفته ولی حدودا 20 درصد
هوش : 35 درصد
نرم : زیر 10 درصد
معماری : 20 درصد
برا هوش شرکت کرده بود . معماری و نرم افزار رو شانسی زدم . تو معماری شانسم بد نبوده ها :D !!!
راستی زبان رو هم حساب کنم درصدشو میگم

ghanbarian_43

عضو جدید
بچه ها درصدهاتونو اگه حساب کردین بذارین اینجا ببینیم وضعیتمون چطوریه

شما خودتون درصداتونو نمیگین ؟ بعد کنکور این تاپیک خیلی کمکار شده البته منطقی هم هست ! اما هنوز بحثایی در مورد کنکور باقی میمونه . مثلا چه سوالایی کلیداش غلطه
به نظر من مشترکا سوالای 57 و 58 جواشون غلطه . شما نظری ندارین ؟

sahragol

عضو جدید
تبریک میگم:w14::w17:
شیرینیش کو ؟
راستی کجا قبول شدی؟
معدلتم میشه بگی؟

:w23:شیرینی هر موقع تشریف بیارید هتل پارس تبریز رستوران گردون خدمتتون هستم!!:w27:
معدلم 91/17 علوم تحقیقات خوزستان قبول شدم که چون متاهلم انتقالیم هم ردیفه !

اینم شیرینی دیجیتالی:w12:

mehrdad_nd

عضو جدید
در مورد ارشد آزاد بدون آزمون توضیح می دین چطوری باید ثبت نام کرد ؟

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمانش گذشت .
موقعی که می خواهید برای آزمون ارشد آزاد ثبت نام کنید بایستی یه دفترچه هم برای بدون کنکور بخرید . ( دفترچه بدون آزمون . )

sahragol

عضو جدید

همون دفترچه که خریده بودیم هم برای بدون ازمون بود و هم برای با آزمون !
برای بدون آزمون باید رتبه فارغ التحصیلی 1 یا 2 در رشته باشید یا معدل بالای 17 داشته باشید + چند تا تبصره و شرط دیگه که در قسمت 12 دفترچه اگه نگاه کنید کامل هست در ضمن باید فارغ التحصیل همان سال باشید سال دیگه نمی تونید شرکت کنید!

sahragol

عضو جدید
می شه بگید دفترچه کنکور آزمون ارشد سراسری را از کجا گیر بیاریم ؟
سنجش کلیدا رو گذاشته ولی دفترچه سوالها رو نذاشته!

ghanbarian_43

عضو جدید
پس چرا کسی درصداشو نمیزاره . فقط من گذاشتم که !! shila2009 حداقل شما که میگین بچه ها درصداشونو بگن خودتون هم بگین دیگه .

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خودتون درصداتونو نمیگین ؟ بعد کنکور این تاپیک خیلی کمکار شده البته منطقی هم هست ! اما هنوز بحثایی در مورد کنکور باقی میمونه . مثلا چه سوالایی کلیداش غلطه
به نظر من مشترکا سوالای 57 و 58 جواشون غلطه . شما نظری ندارین ؟

در صدهای من افتضاحه
دو تا از درسها رو منفی زدم
کلا برام معلوم شد که سراسری قبول نیستم
اما در مورد سوالا:

در مورد سوال 49 آیتی توی کتاب مقسمی این نکته رو نوشته که:
T(n)=aT(n/b) + cf(n) ====> if n^loga_b<o(f(n)) ===> T(n)=o(f(n))
بنابراین گزینه درست گزینه 1 است نه گزینه 3 سنجش

در مورد سوال 55 هم به نظر من گزینه 4 درسته نه 2 سنجش

در مورد سوال 56 هم عین این سوال در سوالات 100 آزمون پارسه سال 85 اومده بود و جوابش گزینه 3 بود (حالا نمیدونم پارسه اشتباه زده یا سنجش) ولی منم با استناد به پارسه 3 زدم که با این کلیدها اشتباه شده

در مورد سوال 57 هم یه جایی این سوال رو دیده بودم و جوابش رو دادهای نزده بود (اینو مطمئنم) ولی بازم سنجش 1 رو زده

در مورد سوال 73 هم به نظر من گزینه صحیح 4 هست

سوال 88 هم به نظر من هم گزینه 2 صحیحه

سوال 91 هم به جای گزینه4 سنجش به نظر من گزینه 2 درسته

در مورد سوال 96 هم چون یه فرایند خاتمه پیدا کرده پس یک فرایند دیگه از حالت آماده میره اجرا و اگه به I/O نیاز پیدا کرد میتونه از اجرا به مسدود بره و پس از رفع نیازش از حالت مسدود به آماده بره
با این اوصاف گزینه 2 درست میشه
نظر شما چیه؟

در مورد سوال 46 هم تا اونجایی که یادمه با پیمایشهای پسوندی و پیشوندی فقط یک درخت میشه ساخت که اونم یکتاست(یعنی گزینه 3 درست میشه)
در مورد این سوال هم یه توضیحی بدین ممنون میشم

ghanbarian_43

عضو جدید
در صدهای من افتضاحه
دو تا از درسها رو منفی زدم
کلا برام معلوم شد که سراسری قبول نیستم
اما در مورد سوالا:

در مورد سوال 49 آیتی توی کتاب مقسمی این نکته رو نوشته که:
T(n)=aT(n/b) + cf(n) ====> if n^loga_b<o(f(n)) ===> T(n)=o(f(n))
بنابراین گزینه درست گزینه 1 است نه گزینه 3 سنجش

در مورد سوال 55 هم به نظر من گزینه 4 درسته نه 2 سنجش

در مورد سوال 56 هم عین این سوال در سوالات 100 آزمون پارسه سال 85 اومده بود و جوابش گزینه 3 بود (حالا نمیدونم پارسه اشتباه زده یا سنجش) ولی منم با استناد به پارسه 3 زدم که با این کلیدها اشتباه شده

در مورد سوال 57 هم یه جایی این سوال رو دیده بودم و جوابش رو دادهای نزده بود (اینو مطمئنم) ولی بازم سنجش 1 رو زده

در مورد سوال 73 هم به نظر من گزینه صحیح 4 هست

سوال 88 هم به نظر من هم گزینه 2 صحیحه

سوال 91 هم به جای گزینه4 سنجش به نظر من گزینه 2 درسته

در مورد سوال 96 هم چون یه فرایند خاتمه پیدا کرده پس یک فرایند دیگه از حالت آماده میره اجرا و اگه به I/O نیاز پیدا کرد میتونه از اجرا به مسدود بره و پس از رفع نیازش از حالت مسدود به آماده بره
با این اوصاف گزینه 2 درست میشه
نظر شما چیه؟

در مورد سوال 46 هم تا اونجایی که یادمه با پیمایشهای پسوندی و پیشوندی فقط یک درخت میشه ساخت که اونم یکتاست(یعنی گزینه 3 درست میشه)
در مورد این سوال هم یه توضیحی بدین ممنون میشم

متاسفانه من IT شرکت نکردم سوالاشو هم ندارم !!

sahragol

عضو جدید
پس چرا کسی درصداشو نمیزاره . فقط من گذاشتم که !! shila2009 حداقل شما که میگین بچه ها درصداشونو بگن خودتون هم بگین دیگه .

جوابها رو خیلی دیر گذاشتن من یادم رفته چی هارو زدم چندتا یی هم که یادم بود غلط از آب در اومدند:( برا همین دیگه ادامه ندادم انشاا... وقتی خودشون درصدا مو اعلام کردند براتون می گذارم :confused:

paeeizan

اخراجی موقت
من زبان و مشترک رو خوب زدم.
تخصصی نرم روهم 50-50 .....
امامعماری وهوش مصنوعی رو منفی میشم.
ریاشی و امار هم 3 سوال جواب دادم که یادم رفت چی زدم.

ghanbarian_43

عضو جدید
من زبان و مشترک رو خوب زدم.
تخصصی نرم روهم 50-50 .....
امامعماری وهوش مصنوعی رو منفی میشم.
ریاشی و امار هم 3 سوال جواب دادم که یادم رفت چی زدم.

عزیز خوب و بد یعنی چی ؟ مشترک اگه بالای 45 زده باشی میتونی قبول بشی .

sahragol

عضو جدید
من کارنامه سراسری ها رو دیدم که با 50 درصد دروس مشترک رتبه هاشون می شه زیر 200 خودمم کلی وقت برا دروس مشترک گذاشتم و کاملا فول بودم می گفتم میرم دروس مشترک رو 100 بزنم زبان رو 90 اختصاصی رو 80 و نفر اول کنکور بشم .
همه تستهای سالهای قبل رو هم فول بودم ولی رفتم سر جلسه ازحدود 120 تا سوال 20 تا بیشتر نتونستم بزنم !
البته برای روحیه گیری دیدن کارنامه ها بد نیست ولی سوالها سخته نمی شه زد!:confused:

elmira@

عضو جدید
:w17::w42:سلام به همه
یه چیزی می گم چشمم نزنید!!:w14:
خبر خوش:w32::w33:
من از ارشد بدون آزمون آزاد قبول شدم رفتم ثبت نام هم کردم از مهر ماه هم دانشجوی ارشد می شم (کلاسامون شروع می شه ) پس دیگه دنبال کلیدها نیستم همین دانشگاه ازاد هم برا من قبوله :w21:
برای بقیه دوستان هم آرزوی قبولی در انشا ا.. سراسری و اگه نشد آزاد و اگه بازم نشد پیام نور و مجازی و.... را دارم خلاصه انشا ا... همه تون قبول شید :w24::w11:

مبارکه خانمی خوش به حالت
میشه بگید معدلتون چند بود و از کدوم دانشگاه؟

maktitil

عضو جدید
سلام به همه دوستای خوب

به sahragol :
تبریک میگم بهت که قبول شدی.:gol:
میدونم که خیلی خوشحالی.چون پارسال حدود 5تا از دوستام قبول شدند .اسم منم تو لیست بود اما قبول نشدم :cry: حتی اینترنتی هم ثبت نام کرد بودم.
اما دوست عزیز کجا قبول شدی نگفتی؟:)

:w30:

sahragol

عضو جدید
:surprised:
سلام به همه دوستای خوب

به sahragol :
تبریک میگم بهت که قبول شدی.:gol:
میدونم که خیلی خوشحالی.چون پارسال حدود 5تا از دوستام قبول شدند .اسم منم تو لیست بود اما قبول نشدم :cry: حتی اینترنتی هم ثبت نام کرد بودم.
اما دوست عزیز کجا قبول شدی نگفتی؟:)

:w30:

متشکر از شما و ائلمیرا جان انشا ا... شما هم امسال از سراسری قبول شید !
چه عجب یکی هم بهم تبریک گفت:surprised:
اسمتون تو لیست باشه که اقدام نمی کنند حتما باید بدون آزمون ثبت نام کنید!

من معدلم 91/17 از آزاد زاهدان بودم که علوم تحقیقات خوزستان قبول شدم !
البته چون متاهلم گفتند هر جا بخوای انتقالت میدیم!

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد 31 ارديبهشت اعلام مي‌شود
معاون سازمان سنجش خبرداد:
انتخاب رشته مجازين، هفته اول خرداد
امكان انتخاب100رشته محل براي اولين بار
سرويس: آموزشي
1389/02/15
05-05-2010
124445
8902-09257: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور در 31 ارديبهشت ماه خبر داد.
دكتر ابراهيم خدايي، در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ‌با اشاره به اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌هاي دولتي از طريق سايت سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org گفت: انتخاب رشته داوطلبان مجاز در هفته اول خردادماه آغاز مي‌شود.
خدايي با اشاره به تفاوت نحوه انتخاب رشته اين دوره آزمون كارشناسي ارشد نسبت به دوره‌هاي گذشته تصريح كرد: در گذشته داوطلبان مي‌توانستند 50 رشته محل را انتخاب كنند، ولي در اين دوره به منظور تسهيلات بيشتر و به دليل افزايش تعداد رشته محل‌ها، امكان انتخاب رشته داوطلبان به صد انتخاب افزايش يافته است.
انتهاي پيام

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد هفته آينده اعلام مي‌شود
رييس سازمان سنجش خبرداد:
آغاز انتخاب رشته 200هزار داوطلب مجاز از 4 خرداد
افزايش 10 درصدي ظرفيت پذيرش
1389/02/20
05-10-2010

8902-11638: كد خبر

رييس سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اعلام نتايج مرحله اول آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور در 31 ارديبهشت ماه، اظهار كرد: امسال 200 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته در آزمون كارشناسي ارشد مي‌شوند.
دكتر سرورالدين در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، از افزايش 10 درصدي ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ارشد خبر داد و گفت: بيش از50 هزار نفر در نهايت در اين آزمون پذيرفته خواهند شد.
به گفته وي، دفترچه‌هاي راهنماي انتخاب رشته داوطلبان سوم خرداد ماه بر روي سايت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و داوطلبان طي روزهاي چهارم تا دهم خرداد ماه مي‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام كنند.
رييس سازمان سنجش همچنين اظهاركرد: امكان انتخاب رشته داوطلبان در آزمون امسال از50 حق انتخاب به 100 انتخاب رشته محل افزايش يافته است.
رييس سازمان سنجش در خاتمه از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد در اواسط شهريور ماه خبر داد.
انتهاي پيام
كد خبر: 8902-11638​

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان سنجش در اطلاعيه‌اي:
نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد از ساعت 20 روز جمعه اعلام مي‌شود
انتخاب رشته مجازين از 5 خرداد آغاز مي‌شود
1389/02/27
05-17-2010

8902-16715: كد خبر

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعيه‌اي اعلام كرد: كارنامه نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1389از ساعت 20 روز جمعه 31 ارديبهشت از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر مي‌شود.
به گزارس سرويس صنفي آموزشي ايسنا، داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد مي‌توانند با مراجعه به سايت اينترنتي سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org و درج شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين مشخصات شناسنامه اي خود (نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) از نتايج آزمون مطلع شوند.
گفتني است، دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون كه شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها مي‌باشد، در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهدبود.
آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مي‌شوند درصورت تمايل به دريافت اصل دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)، مي‌توانند طي روزهاي 4 الي 10 خرداد ماه به مراكز پستي شهرستان محل اقامت خود مراجعه ونسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1389 توصيه مي‌شود، ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود (حداكثر 100 كد رشته محل) را از ميان كد رشته‌ امتحاني مجاز و يا كد رشته‌هاي امتحاني مجاز انتخاب و كد رشته‌ محلهاي انتخابي را ابتدا به ترتيب اولويت علاقه مرتب نمايند و پس از آن كد رشته‌هاي انتخابي را در فرم پيش نويس (فرم پيش‌نويس در دفترچه راهنماي شماره 2 چاپ شده است) به ترتيب علاقه به كد رشته محل‌هاي انتخابي درج و پس از اطمينان از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي، در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه پنجم خرداد الي ساعت 24روز دوشنبه 10 خرداد ماه مي‌باشد.
براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت نام اوليه، نسبت به ثبت كد رشته‌ محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده، اقدام نمايند.
بديهي است پس از تاييد نهايي كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي توسط داوطلب، رمز 15 حرفي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد.
انتهاي پيام
كد خبر: 8902-16715​

ghanbarian_43

عضو جدید
سلام . کسی رتبه ارشدشو نگاه نکرده ببینیم چی کار کردین ؟
من اینطوریه وضعیتم .
مشترک : ۴۸
ریاضی:۱۸/۵۲
زبان: ۲۴
تخصصی هوش: ۳۵
رتبه هوش ۸۵

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . کسی رتبه ارشدشو نگاه نکرده ببینیم چی کار کردین ؟
من اینطوریه وضعیتم .
مشترک : ۴۸
ریاضی:۱۸/۵۲
زبان: ۲۴
تخصصی هوش: ۳۵
رتبه هوش ۸۵

تبریک میگم:w30:
شیرینیش کو پس؟
من که هنوز موفق به دیدن کارنامم نشدم:w09:

ghanbarian_43

عضو جدید
البته من هم خودم هنوز ندیدم !!! ایشالا شما هم موفق بشین که درصدارو ببینینی و همچنین از دیدنشون خوشحال بشین !
دوستام دیدن . از ساعت 8 الاف دار تو نت میچرخم . حالم دیگه داره بهم میخوره . تا خودم نبینم خوابم نمیبره !!
از بچه ها دیگه کسی رتبشو بدست نیاورده ؟

بالا