ارتباط جنسی، قبل از ازدواج یا بعد ازآن!

ارتباط جنسی، قبل از ازدواج یا بعد ازآن!

• موافقم

رای: 30 20.4%
  • مخالفم

رای: 107 72.8%
  • نظر دیگری دارم توضیح می دهم

رای: 10 6.8%

• مجموع رای دهندگان
    147

rozan

عضو جدید
من میگم بهتره بعد از ازدواج باشه چون اگه بهر دلیلی ازدواج صورت نگرفت و بهم خورد دختره کمتر ضرر میکنه!پسره که باکیش نیست اگه بعد از رابطه جنسی ازدواجشون بهم خورد میره حاجی حاجی مکه ککش هم نمیگزه
این دختر بیچاره ست که باید جور این بدشانسی یا هرچیز دیگه ای که میشه اسمش رو گذاشتو بکشه

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا بحث س... و رابطه جنسی و این حرفا قابل جمع با ازدواج نیست بلکه تو این مملکت و این فرهنگه که این دوتارو با هم قاطی کردن که منجر به سوال شما بشه بکارتم به همچنین فقط تو ممالکی چون ایران و برخی کشورهای عربی و برخی قبایل افریقایی مهم است و در بسیاری از کشورهای غربی با روشهای گوناگون و دلایل متفاوت دختر قبل از ازدواج بکارتش رو از دست میده و اصلا دختری که باکره باشه خودش خجالت میکشه
با توجه به قاطی شدن سه مبحث ازدواج و رابطه جنسی و بکارت لطفا استارتر محترم یه توضیحی بدن بینیم این رابطه قبل از ازدواجی که گفته مربوط به کسی هست که میخوایم باهاش ازدواج کنیم یا کلی و در مورد خود رابطی بود مثلا کسی که میره تو یه دیسکو خودشو خالی میکنه بدون هیچ فکری درباره ازدواج
همون اول هم گفتم
س ک س برای یادگیری تا موقع ازدواج به اصطلاح بلد باشیم چه کار داریم می کنیم
حالا می خواد همون طرف باشه یا چند نفر دیگه و بلعکس برای خانم ها

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در اینمورد چیزی نشنیدم و سعی میکنم بیشتر مطالعه کنم ولی باز هم حتی اگه پس گرفته باشه توفیری در اصل قضیه نداره و نظریه ای که داده خیلی خوب و بر اساس اصولی منطقی است و با پس گرفتن یا نگرفتن فروید تغیری در اصل قضیه نمیشود نوبل نیز گفت کاش دینامیت نمیساختم و انیشتن گفت کاش اتم نمیساختم ولی این پس گرفتن نظریات هیچ تغیری در کلیت قضیه نمیکند

مسئله همین جاست
نوبل و انیشتن یک اختراع فیریکی کردند و این آقا تحول اجتماعی داده
بمب های اتم دنیا رو اگه بخوان چند روزه می تونند جمع کنن
ولی آیا می تونند این فاجعه رو در غرب چند ساله هم جمع کنن

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون اول هم گفتم
س ک س برای یادگیری تا موقع ازدواج به اصطلاح بلد باشیم چه کار داریم می کنیم
حالا می خواد همون طرف باشه یا چند نفر دیگه و بلعکس برای خانم ها
اره اینو که گفتیم در حد هر جامعه ازاد باشه مثلا در کشورهای ازاد نیز همه یکسان نیست مثلا هلند در یک حدی خیلی زیاد برخی متوسط و برخی کم
اما اموزش رو هم که گفتم در مدارس برخی کشورها و برخی مقاطع کلاسهای اموزش رابطه جنسی هست که حتی عملی اش رو هم کار میکنند که به نظر من همونم لازم نیست و همانطور که گفتم هر کسی بالاخره از یه جایی شروع میکنه چه شب ازدواج چه یه سال قبل چه یه سال بعد پس هر کی میگه یاد بگیره چندان حرف منطقی به نظر نمیرسه
و در مورد همون فرد یا دیگران نیز همانطور که گفتم باید دید در کجا و چه شرایطی است در ایران که با کسی دیگر هزار تا مشکل داره و افرادی که میکنند ریسک میکنند در خارج هیچ مشکلی نداره و هر کسی هر وقت اراده کنه میتونه انجام بده اما همون فرد رو باید دید در وضعیت چطوره؟؟؟ که یقین در شرایط فعلی ایران شاید نظر دوستان چه دختر چه پسر منطقی است اما کسانی که گفتند موافقتند ولی فرهنگ نمیذاره باید بدونند فرهنگ ما هستیم و تا زمانیکه منتظر باشیم کسی دیگه فرهنگ رو تغیر بده هیچ تغیری نمیکنه پس کسانی که موافقن باید منتظر دیگران نباشند و خودشون فرهنگشون رو بسازند

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئله همین جاست
نوبل و انیشتن یک اختراع فیریکی کردند و این آقا تحول اجتماعی داده
بمب های اتم دنیا رو اگه بخوان چند روزه می تونند جمع کنن
ولی آیا می تونند این فاجعه رو در غرب چند ساله هم جمع کنن
این از دید شما و همفکران شما حتی در ممالکی مثل ایران فاجعه است وگرنه حتی در ایران من و همفکران من به دیده فاجعه به این امر نگاه نمیکنیم که نیازی به جمع اوری باشد که یقینا انها انقدر قدرت و نظریه پردازی قوی دارند که اگه نیازی به جمع اوری این امور باشد خیلی سریعتر از حتی جمع اوری به قول شما بمب ها بتونند فرهنگ جامعه شون رو تغیر بدهند ولی کمتر کسی در دنیا هست که مثل شما فکر کند و این امر را فاجعه بنامد
فاجعه میدانی چیست؟؟؟
اینکه پسری 17-18 ساله بر اثر فشار شهوت و نبود جایی برای تخلیه بره دختر 5-6 ساله همسایه رو مورد تجاوز قرار بده که از قضا دختره هم بیماری قلبی داشته و بمیره
یعنی اینکه خواهر برادری رابطه داشته باشند و وقتی شکم دختره بالا اومد باباهه شکایت کنه و دختره رو بده اویزون کنند
یعنی پسری که بگه بابام به خواهرم نظر داشت چاقو بکنه تو شیکمش
یعنی ...................
همه اینها در چامعه ای است که فضای محدود و بسته ای درباره امور جنسی دارد اتفاق افتاده و فاجعه یعنی اینها

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من قبل از ازدواج فقط قضیه شهوت و هوس پیش میاد که طرف واسش هم دیگه فرقی نداره که با اونی که رابطه داره چه جور آدم باشی فقط نیتش اینکه به اون چیزی که میخواد برسه و برای ارتباط های بعدیش هم میره سراغ آدماهای که بهتر بتونه به هدفش برسه و به نظرم دیگه اون موقع ازدواج و عش وعلاقه و ... براش کمرنگ تر میشه !

(البته بماند که در جوامع ما برای دختر این کار قبل از ازدواجش برابر بدبخت کردن خودشه!)
و اینکه
.
.
.
.
.
اگه خدا این عمل برای بنده هاش قبل از ازدواج خوب میدونست دیگه...

rozan

عضو جدید
اره اینو که گفتیم در حد هر جامعه ازاد باشه مثلا در کشورهای ازاد نیز همه یکسان نیست مثلا هلند در یک حدی خیلی زیاد برخی متوسط و برخی کم
اما اموزش رو هم که گفتم در مدارس برخی کشورها و برخی مقاطع کلاسهای اموزش رابطه جنسی هست که حتی عملی اش رو هم کار میکنند که به نظر من همونم لازم نیست و همانطور که گفتم هر کسی بالاخره از یه جایی شروع میکنه چه شب ازدواج چه یه سال قبل چه یه سال بعد پس هر کی میگه یاد بگیره چندان حرف منطقی به نظر نمیرسه
و در مورد همون فرد یا دیگران نیز همانطور که گفتم باید دید در کجا و چه شرایطی است در ایران که با کسی دیگر هزار تا مشکل داره و افرادی که میکنند ریسک میکنند در خارج هیچ مشکلی نداره و هر کسی هر وقت اراده کنه میتونه انجام بده اما همون فرد رو باید دید در وضعیت چطوره؟؟؟ که یقین در شرایط فعلی ایران شاید نظر دوستان چه دختر چه پسر منطقی است اما کسانی که گفتند موافقتند ولی فرهنگ نمیذاره باید بدونند فرهنگ ما هستیم و تا زمانیکه منتظر باشیم کسی دیگه فرهنگ رو تغیر بده هیچ تغیری نمیکنه پس کسانی که موافقن باید منتظر دیگران نباشند و خودشون فرهنگشون رو بسازند
حرف شما رو قبول دارم اگه ما فرهنگیم این ما هیچوقت تغیر نمیکنه میدونید چرا؟!چون ما هیچوقت تغییر نمیکنیم فقط یک راه برای تغییر وجو دداره اونم اینه که بیان همه ادمهای بالای 5سال رو تو کشور بکشن بعد اونارو تربیت کنن
چون اون مادر که میخواد برای پسر مجردش زن بگیره اون دختره بخت برگشته ای رو که که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته و حالا جدا شده یه دختر معیوب میدونه و حتی بعضی ها پا رو از این فراتر میزارن به اون دختری که واقعا عفیف بوده تهمت ناروا میزنن
اینها رو من به عینه توی جامعه مون دیدم که میگم
فرهنگ ما امیخته است با بعضی سنتهای اشتباه و پوچ که نه تنها نفعی ندارن بلکه گلوی فرهنگ درست و مدنی رو میفشاره

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما رو قبول دارم اگه ما فرهنگیم این ما هیچوقت تغیر نمیکنه میدونید چرا؟!چون ما هیچوقت تغییر نمیکنیم فقط یک راه برای تغییر وجو دداره اونم اینه که بیان همه ادمهای بالای 5سال رو تو کشور بکشن بعد اونارو تربیت کنن
چون اون مادر که میخواد برای پسر مجردش زن بگیره اون دختره بخت برگشته ای رو که که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته و حالا جدا شده یه دختر معیوب میدونه و حتی بعضی ها پا رو از این فراتر میزارن به اون دختری که واقعا عفیف بوده تهمت ناروا میزنن
اینها رو من به عینه توی جامعه مون دیدم که میگم
فرهنگ ما امیخته است با بعضی سنتهای اشتباه و پوچ که نه تنها نفعی ندارن بلکه گلوی فرهنگ درست و مدنی رو میفشاره
نه مخالفم چون تو این سالها خیلی قضایا تغیر کرده و فرهنگ امروز این کشور با 10 سال پیش و 10 سال پیش با 20 سال و .... برابر نیست (حتی شاید در برخی موارد منفی نیز شده ولی در بسیاری موارد مثبت شده) و منم قبول دارم که بسیار موارد نادرست رو به عینه دیدم و دیدید ولی بسیار موارد درستی نیز دیدم به عینه
و مهمتر از همه اینکه خودتونم گفتید و منم گفتم هر کی هر طور میخواد باشه فرهنگ رو به زور نمیشه تغیر داد باید با راه و روشش شما نمیتونی بری گردن اون مادرو بزنی یا فلان پدرو بکشی که مثلا میخوام فرهنگ درست کنم ولی میتونی در مورد بچه خودت خواهر خودت پدر مادر خودت و .... درست عمل کنی که کلی باعث فرق کردن فرهنگ اطرافیانت میشی

M&SH

عضو جدید
صدرصد مخالفم
اگه دختری حاضر به رابطه جنسی قبل ازدواج بشه پس فردا که ازدواج کردن هزارتا سرکوفت از پسره میخوره این مطمئن باشین.بعدشم در رابطه جنسی اون دختر که همه چیش از بین میره دوستان نه پسر

rozan

عضو جدید
درسته ولی اگر بخواد از منه نوعی شروع بشه تغییر دادن فرهنگ این جامعه (با نفوذی که اقا زاده های گردن کلفت دارن و دست سیاست انگلیس رو از پشت بستن )200 سالی طول خواهد کشید .
یه مثال جالب بزنم نگی 200سال نمیشه
من همیشه عادت دارم وقتی چراغ برای عابر پیاد قرمزه از خیابون رد نشم چون میخوام که این فرهنگ جا بیفته,امروز مثل همیشه ایستاده بودم تا چراغ سبز شه ولی اینقدر متلک و حرفهای چرند شنیدم که حالم از این فرهنگ سازی بهم خورد
این یه موضوع خیلی پیش پا افتاده ست که ریاکشن مردم ما اینه خدا به داد این برسه که بخوای همین مسئله مورد بحث رو فرهنگ سازی کنی. تو کشور ما اول خود عمل میاد بعد فرهنگ سازی میشه درصورتی که تو کشورهای پیشرفته کاملا برعکسه.مایه بسی تاسف

Savant

کاربر بیش فعال
دووووووووووستان :
اینجا مسئله تفاوت انسان با حیوان پیش میاد ،
ما که حیوون نیستیم بی قید و بند سوار کول همدیگه ( پوزش ) بشیم.
انسان روح داره و ازدواج در جهت تعالی این روح که اساسی ترین بخش انسان هست میباشد ،
اما شهوت رانی برعکس در جهت پست نمودن روحه ،
حالا کسایی که اعتقاد ندارن انسان دو بعدیه ، نظر بدن.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر میکنم ادم اونقدر عمر نمیکنه که بخاد همه چیزو اول امتحان کنه و بعد اجرا کنه
یا بعضی وقتا اینقد امتحان میکنه که اصلا یادش میره قرار بوده اجراش کنه
کسی که قبل از ازدواج کلی رابطه داشته فکر میکنین میتونه بعد از ازدواج خودشو پایبند به یک نفر بکنه؟

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اگر قبل از ازدواج به فکر این مسائل باشن طرفین، بعد از ازدواج هم ادامه میدن همین راه رو
نظام خانواده در این ظرایط به هم میریزه
من موافق نیستم

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر قبل از ازدواج به فکر این مسائل باشن طرفین، بعد از ازدواج هم ادامه میدن همین راه رو
نظام خانواده در این ظرایط به هم میریزه
من موافق نیستم
درسته
به نظر من بعضی چیزا خوبیش به همون بی تجربیگیشه

فکه

عضو جدید
به نام خدا
سلام به تمامی دوستان
چند وقتی بود می خواستم این تاپیکو بزنم اما قسمت نبود
الان هم دیدیم که بحث دوست دخترو پسرو ..... در و دیوار زیاده
گفتیم تیر خلاصی رو همین حالا بزنیم

قوه جنسی یکی از نعمتهای خداوند می باشد و بسیار هم کاربرد دارد که فکر کنم همه تو این امر از اساتید به حساب بیایند و نظریه های بسیاری رو تولید کردند.

در اسلام ارتیاط جنسی باید فقط با همسر خود یا محرم خود انجام شود
ولی
دیدم که خیلی به این جمله معتقدند

"ارتباط جنسی قبل از ازدواج باید انجام شود تا در ازدواج به مشکل بر نخوریم و آمادگی داشته باشیم"

خواهشا به جمله دقت کافی را داشته باشید بعد پاسخ بدهید!
خواهشا در مورد نفس کار نظر بدهید که آیا با چنین کاری موافقید یا خیر؟
از دوستان خواهش می کنم که شرایط جامعه را در نظر نگیرند و از نظر تئوری نظر بدهند.

می دانید که س ک س یک امر فوق العاده حساس می باشد
آیا با این نظر موافقید و اگر به طور کل نظر خاص دیگری دارید گزینه سوم، و توضیح دهید
نظر سنجی راه انداختیم که راحت تر باشید و کسی از انتخاب شما خبر دار نمی شود
(دوستان راحت باشند......)

ممنون از همکاریتون

اگر مسلمان باشیم
اسلامی عمل میکنیم
چه قبل از ازدواج
چه بعد از ادواج

در غیر اینصورت هم طبق ادیان دیگر

لادین‌هم که تکلیفش مشخص است

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا ما هم اعلام کنیم تشکر نداریم یه وقت ناراحت نشین

khorsandi

عضو جدید
.

.

سوال شما به نوعی ایراد دارد .
اگر منظور شما ازدواج دائم است . که غلط است کسی فقط برای ارتباط جنسی زن دائم بگیرد. و از این نظر باید گفت که ارتباط جنسی ربطی به ازدواج ندارد.
اگر منظور شما ازدواج به مفهوم کلی ان هست که در شرع اسلام مشخص است که مسلمان نباید زنا کند و جای موافقت یا مخالفت کردن از طرف اشخاص نیست .و آمار گرفتن در این بعد بی معنی است.
پس به این نتیجه میرسیم که سوال شما باید روشن تر مطرح شود.

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال شما به نوعی ایراد دارد .
اگر منظور شما ازدواج دائم است . که غلط است کسی فقط برای ارتباط جنسی زن دائم بگیرد. و از این نظر باید گفت که ارتباط جنسی ربطی به ازدواج ندارد.
اگر منظور شما ازدواج به مفهوم کلی ان هست که در شرع اسلام مشخص است که مسلمان نباید زنا کند و جای موافقت یا مخالفت کردن از طرف اشخاص نیست .و آمار گرفتن در این بعد بی معنی است.
پس به این نتیجه میرسیم که سوال شما باید روشن تر مطرح شود.
سوال من عزیز ایراد نداره
منظورم ازدواج دائم و غیر دائم نداره
ازدواج یعنی پیوندی که خدا اونو به رسمیت شناخته
اگر پست های بچه ها رو می دیدی متوجه پاسخ دادن بچه ها می شدی و اینکه چند بار گفتم هر کسی اعتقاد خودشو بگه و به شرایط و دین و ... کاری نداشته باشه
اگر کسی معتقد به دینه می گه نه
اگرکسی معتقد به چیزه دیگه است یع چیزه دیگه می گه
نظر شخصی خودتون

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بستگی به افراد و موقعیت و تعصب خانوادگی و عقاید و ... افراد داره اما اگه قبل از ازدواج انجام نشه فکر کنم بهتر باشه !

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم اینه که ازدواج یه سری حق و حقوق برای زن که منشا لطافت و ظرافته در نظر می گیره و نمی ذاره احساسات و داشته هاش صرفا برای هوس بازی مردا پایمال بشه و این پیوند باعث می شه ارزش و قدر زن حفظ بشه و با مهریه و نفقه بهش مقام حقوقی داده بشه و به مرد بفمونه در ازای این مورد شما وظایفی به عهده دارید ....

از نظر روانشناسان زن از روابط جنسی زود خسته می شه بر عکس مرد و اگه از دوران جوانی دست آویز مردان برای اطفا میل جنسی شده باشه بعد از مدتی مثل خیلی از کشورهای غربی وقتی طراوتش رو از دست یواش یواش طرد می شه و از نگاه مردا می افته .

ازدواج قراردادى رسمى براى پذيرش يك تعهد متقابل به منظور تشكيل زندگى خانوادگى است تا طرفين ازدواج در سايه آن، در خط سير معين و شناخته شده‏اى از زندگى قرار گيرند. اين قرارداد با رضايت و خواسته زن و شوهر و بر مبناى آزادى كامل دو طرف منعقد مى‏گردد و در پرتو آن، روابطى بس نزديك بين آن دو پديد مى‏آيد.

حالا من یه سوال دارم کسی که بتونه به تمام امیال جنسیش در قالب ازدواج و با یه نفر که شریک زندگیشه جواب بده ، چرا اصرار داره در خارج از این چارچوب ارتباط جنسی داشته باشه ؟

Boy Cute

عضو جدید
دوست

دوست

سلام
به نظرم كار كاملا اشتباهيه چون با ارتباط جنسي قبل از ازدواج ديگه ازدواج يا همون عروسي مفهوم خودشو از دست ميده و حرمتش شكسته ميشه

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ولی اگر بخواد از منه نوعی شروع بشه تغییر دادن فرهنگ این جامعه (با نفوذی که اقا زاده های گردن کلفت دارن و دست سیاست انگلیس رو از پشت بستن )200 سالی طول خواهد کشید .
یه مثال جالب بزنم نگی 200سال نمیشه
من همیشه عادت دارم وقتی چراغ برای عابر پیاد قرمزه از خیابون رد نشم چون میخوام که این فرهنگ جا بیفته,امروز مثل همیشه ایستاده بودم تا چراغ سبز شه ولی اینقدر متلک و حرفهای چرند شنیدم که حالم از این فرهنگ سازی بهم خورد
این یه موضوع خیلی پیش پا افتاده ست که ریاکشن مردم ما اینه خدا به داد این برسه که بخوای همین مسئله مورد بحث رو فرهنگ سازی کنی. تو کشور ما اول خود عمل میاد بعد فرهنگ سازی میشه درصورتی که تو کشورهای پیشرفته کاملا برعکسه.مایه بسی تاسف
اتفاقا منم مثل شما پشت این چراغه می ایستم بیشتر هم به خاطر فرهنگ سازی و ملت نیست بلکه به خاطر خودم هست حالا این وسط 100 نفر هم فحش بدهند شاید یه نفر به عقلش برسه که این کار خوب هست و اونم انجام بده پس باید وقتی کاری انجام میدهی به فکر اون یکی دو نفر احتمالی بود و نباید انتظار داشت که همون روز اول همه خوششون بیاد
ببینید منم قبول دارم قرنها سنت ها و رسوم خیلی درب داغون فرهنگ این کشور رو ساختن که نمونه اش رو هم این شبا ملت تو فیلم جراحت میبینن و یقینا افراد گردن کلفتی هم هستن که نونشون تو این سنت ها هست در نتیجه نمیذارن تغیر کنند و جلوی تغیرات مقاومت میکنند اما به هر حال ما نباید بترسیم و همونطور که گفتم باید اول از خودمون و جاهایی که میشه زود اثر کرد شروع کنیم از خودت برادرت خواهرت بچه ات و ... حالا شماها درست رفتار کنید اونی که تو فلان نقطه دوردست همچنان به سنت غلط ادامه میده هم در اینده درست میشه

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من نظرم اینه که ازدواج یه سری حق و حقوق برای زن که منشا لطافت و ظرافته در نظر می گیره و نمی ذاره احساسات و داشته هاش صرفا برای هوس بازی مردا پایمال بشه و این پیوند باعث می شه ارزش و قدر زن حفظ بشه و با مهریه و نفقه بهش مقام حقوقی داده بشه و به مرد بفمونه در ازای این مورد شما وظایفی به عهده دارید ....

از نظر روانشناسان زن از روابط جنسی زود خسته می شه بر عکس مرد و اگه از دوران جوانی دست آویز مردان برای اطفا میل جنسی شده باشه بعد از مدتی مثل خیلی از کشورهای غربی وقتی طراوتش رو از دست یواش یواش طرد می شه و از نگاه مردا می افته .

ازدواج قراردادى رسمى براى پذيرش يك تعهد متقابل به منظور تشكيل زندگى خانوادگى است تا طرفين ازدواج در سايه آن، در خط سير معين و شناخته شده‏اى از زندگى قرار گيرند. اين قرارداد با رضايت و خواسته زن و شوهر و بر مبناى آزادى كامل دو طرف منعقد مى‏گردد و در پرتو آن، روابطى بس نزديك بين آن دو پديد مى‏آيد.

حالا من یه سوال دارم کسی که بتونه به تمام امیال جنسیش در قالب ازدواج و با یه نفر که شریک زندگیشه جواب بده ، چرا اصرار داره در خارج از این چارچوب ارتباط جنسی داشته باشه ؟
خوب محمدیان جان فک کنم یه چیزی رو در نظر نگرفتی !
همیشه شرایط یرای ازدواج وجود نداره ! وگرنه اگر با بودن شرایط یکی اصرار به این کار داشته باشه فک نکنم اصلا تو این بحث جایی داشته باشه .

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
این از دید شما و همفکران شما حتی در ممالکی مثل ایران فاجعه است وگرنه حتی در ایران من و همفکران من به دیده فاجعه به این امر نگاه نمیکنیم که نیازی به جمع اوری باشد که یقینا انها انقدر قدرت و نظریه پردازی قوی دارند که اگه نیازی به جمع اوری این امور باشد خیلی سریعتر از حتی جمع اوری به قول شما بمب ها بتونند فرهنگ جامعه شون رو تغیر بدهند ولی کمتر کسی در دنیا هست که مثل شما فکر کند و این امر را فاجعه بنامد
فاجعه میدانی چیست؟؟؟
اینکه پسری 17-18 ساله بر اثر فشار شهوت و نبود جایی برای تخلیه بره دختر 5-6 ساله همسایه رو مورد تجاوز قرار بده که از قضا دختره هم بیماری قلبی داشته و بمیره
یعنی اینکه خواهر برادری رابطه داشته باشند و وقتی شکم دختره بالا اومد باباهه شکایت کنه و دختره رو بده اویزون کنند
یعنی پسری که بگه بابام به خواهرم نظر داشت چاقو بکنه تو شیکمش
یعنی ...................
همه اینها در چامعه ای است که فضای محدود و بسته ای درباره امور جنسی دارد اتفاق افتاده و فاجعه یعنی اینها
اینهایی که گفتی فاجعه است قبول
اما اینهایی هم کم من می گم فاجعه نیست، جایی که قانونی شده
آیا حاضری در این مملکن قانون بشه!
ازدواج چند زوج با هم
هم جنس بازی
آموزش روابط س ک سی در دوره های کودکی
امنیت نداشتن حتی بعد از ازدواج(بدلیل نداشتن فرهنگ اصیل و پایبندی به همسر)

آیا اینها رو فاجعه نمی دانی
تازه اگر تمایل داشتی آمار تجاوزات رو به زبون خودشون برات میارم
البته اونا س ک س بدون ازدواج را تجاوز نمی دانند

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب محمدیان جان فک کنم یه چیزی رو در نظر نگرفتی !
همیشه شرایط یرای ازدواج وجود نداره ! وگرنه اگر با بودن شرایط یکی اصرار به این کار داشته باشه فک نکنم اصلا تو این بحث جایی داشته باشه .

آقا حمید اگه کسی بخواد تا زمانی که شرایط ازدواج رو پیدا کنه به مسیر خلاف بره پس خویشتن داری چی می شه ؟ یعنی هر کی نتونست ازدواج کنه زندگی بی قید داشته باشه ؟؟؟ چه تضمینی وجود داره که بعد ازدواج هم همچین شرایطی رو داشته باشه ....

اگه این نداشتن شرایط جدی باشه و طولانی بشه راهی که اسلام براش می ده بحث صیغه ست که نمی خوام راجع بهش بحث کنم چون توی تاپیک های متعدد راجع بهش بحث شده ;)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینهایی که گفتی فاجعه است قبول
اما اینهایی هم کم من می گم فاجعه نیست، جایی که قانونی شده
آیا حاضری در این مملکن قانون بشه!
ازدواج چند زوج با هم
هم جنس بازی
آموزش روابط س ک سی در دوره های کودکی
امنیت نداشتن حتی بعد از ازدواج(بدلیل نداشتن فرهنگ اصیل و پایبندی به همسر)

آیا اینها رو فاجعه نمی دانی
تازه اگر تمایل داشتی آمار تجاوزات رو به زبون خودشون برات میارم
البته اونا س ک س بدون ازدواج را تجاوز نمی دانند
خب تجاوز تعریف خودش رو داره و اسمش روش هست تجاوز و فکر نمیکنم کسی که راسی به رابطه باشه رو حتی اگه ما تجاوز بنامیم واقعا تجاوز بشه حتی تو ایران هم به این نوع رابطه یه چیز دیگه میگن نه تجاوز