ادغام برخي تاپيكهاي مهم تالار اسلام و قرآن

ادغام برخي تاپيكهاي مهم تالار اسلام و قرآن

• بلي

رای: 3 21.4%
  • خير

رای: 11 78.6%

• مجموع رای دهندگان
    14
  • نظرسنجی بسته .

phalagh

مدیر بازنشسته
برخي از دوستان در اينجا پيشنهاد دادند كه برخي از تاپيكها مهم تالار اسلام با يكديگر ادغام بشن.
يعني تاپيكهاي زير:
کتابخانه تالار اسلام وقرآن

مولتی مدیا( تلاوت قرآن، سخنرانی ها، مداحیها و .. )

سایتهای فرهنگی و مذهبی

نرم افزار های مذهبی

به هر حال ادغام كردنشون معايب و محاسني داره.
بهتر ديدم نظر بقيه كاربران اين تالار رو هم بدونم.
به هر حال ادغام كردنشون معايب و محاسني داره.
اگر كه نظر كاربران ادغام اين تاپيكهاست طبق ميل شما رفتار خواهم كرد.
ممنون ميشم در نظر سنجي شركت كنيد.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشیدخدمت فلق عزیز و دوستانی که سرمیزنن به تالار اسلام و قرآن.

به نظر من ادغام نشن بهتره چون همه نرم افزار و کتاب و سخنرانی قاطی میشه. نمیشه راحت بازدید کرد.

التماس دعا

JavadMessi

مدیر بازنشسته
البته رو این نظر خیلی فکر نکردم و یه مرتبه به ذهنم اومد
میشه اون چند تا تاپیک تو یه تالار جدید به نام مولتی مدیا یا هرچیز دیگه آورده بشه چون زیاد شدن تاپیکهای مهم از یه حدی نتیجه عکس داره یعنی خیلی مورد توجه نیست اما تو یه زیر تالار مطمئنا بازدید بیشتری خواهد داشت همچنین ادغام اونها ممکنه مراجعین رو سردرگم بکنه

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک ها خیلی وقته متروک مونده
ادغام هم بشن اتفاقی نمیوفته
فقط دلیل مهم بودنشون مشخص نیست

magnet

عضو جدید
البته من ازاین تاپیک ها استفاده نکردم و لی فکرمیکنم درصورت ادغام .پیداکردن مطلب موردنظرسخت بشه

به نظر من ادغام نشن بهتره چون همه نرم افزار و کتاب و سخنرانی قاطی میشه. نمیشه راحت بازدید کرد.

التماس دعا

تو یه زیر تالار مطمئنا بازدید بیشتری خواهد داشت همچنین ادغام اونها ممکنه مراجعین رو سردرگم بکنه

دلیلی که دوستان با اتکای آن این ادغامو رد می کنند اینه که پیدا کردن مطلب شاید سخت شه ، ای کاش دوستان قبلش یه سر به این تایپیکا می زدن بعد . اصلاً مطلب به اون شکلی نیس که دوستان فکر می کنند.
تازه اینکه در خیلی از پست ها مطلبی که گذاشتن می تونه همزمان در بیش از دو تایپیک مهم شده بیاد ، در صورتی که فقط در یکی میاد.
پس موضوع سردرگمی پیش نمیاد ، کما اینکه جهت گیری این تایپیکا در یک جهت هست.
یکی اینکه دوستمون هم گفتند ، فعالیت در این تایپکا به اندازه ای نیس که برازنده ی یه تایپیک مهم باشه. تقریباً متروکه هست.
یه چیز دیگه هم اینکه تعداد بالای مهم ها یه جورایی امکان مطرح شدن سایر تایپیکا رو میاره پایین . بعلاوه اینم در نظر بگیرین که این تایپیکا خیلی وقت باشه که کار نشده ، اولین حسی که به مخاطب میده اینه که اینجا ساکنه و فعالیتش مربوط به تایپیک های روزانه (اونم بزنن) هست.

:gol:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

دلیلی که دوستان با اتکای آن این ادغامو رد می کنند اینه که پیدا کردن مطلب شاید سخت شه ، ای کاش دوستان قبلش یه سر به این تایپیکا می زدن بعد . اصلاً مطلب به اون شکلی نیس که دوستان فکر می کنند.
تازه اینکه در خیلی از پست ها مطلبی که گذاشتن می تونه همزمان در بیش از دو تایپیک مهم شده بیاد ، در صورتی که فقط در یکی میاد.
پس موضوع سردرگمی پیش نمیاد ، کما اینکه جهت گیری این تایپیکا در یک جهت هست.
یکی اینکه دوستمون هم گفتند ، فعالیت در این تایپکا به اندازه ای نیس که برازنده ی یه تایپیک مهم باشه. تقریباً متروکه هست.
یه چیز دیگه هم اینکه تعداد بالای مهم ها یه جورایی امکان مطرح شدن سایر تایپیکا رو میاره پایین . بعلاوه اینم در نظر بگیرین که این تایپیکا خیلی وقت باشه که کار نشده ، اولین حسی که به مخاطب میده اینه که اینجا ساکنه و فعالیتش مربوط به تایپیک های روزانه (اونم بزنن) هست.

:gol:

نظر لطف شماست به ما

phalagh

مدیر بازنشسته
فقط دلیل مهم بودنشون مشخص نیست
والا من كه مهمشون كردم به اين علت بود كه اين تاپيكا از نظر من يه جورايي تاپيك مرجع هستن. مثل يه دايره المعارف يا چيزي شبيه اين. ولي همونطور كه ميدونيد هميشه پست نميخورن. اينه كه ممكنه وقتي يه مدت پست نخوردن خود به خود به ته تالار فرستاده بشن. در نتيجه هركسي براي هر فايل صوتي و تصويري كتاب و .... چون تاپيك اصلي رو نميبينه يه تاپيك جداگانه ميزنه.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من كه مهمشون كردم به اين علت بود كه اين تاپيكا از نظر من يه جورايي تاپيك مرجع هستن. مثل يه دايره المعارف يا چيزي شبيه اين. ولي همونطور كه ميدونيد هميشه پست نميخورن. اينه كه ممكنه وقتي يه مدت پست نخوردن خود به خود به ته تالار فرستاده بشن. در نتيجه هركسي براي هر فايل صوتي و تصويري كتاب و .... چون تاپيك اصلي رو نميبينه يه تاپيك جداگانه ميزنه.
من با نظرشما و ونوس موافقم. میشه یه کاری کرد اسم اینها رو گذاشت مرجع .پیشنهاد اقا جواد هم خوب بود.

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه نمیشم مثلا چیه تاپیک سایت های فرهنگی یا نرم افزار مرجع حساب میشن ؟
در مهم شدن این تاپیک ها جای سواله حالا بشن مرجع ؟
البته خود مدیر میدونه

phalagh

مدیر بازنشسته
خب.
ده روز وقت نظرسنجي تموم شد.و همونطور كه ميبينيد اكثريت شركت كنندگان مخالف ادغام تاپيكها هستند.پس تاپيكها به همين شكل به كارشون ادامه ميدن.
اين تاپيك عادي ميشه. و دوسه روز ديگه قفل و به تاپيكهاي قديمي فرستاده ميشه.
ممنونم كه در نظر سنجي شركت كرديد.

بالا