احضار۵۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت به کمیته انضباطی به دليل شركت در اردوی مختلط!

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفتاب: دست‌کم پنجاه دانشجوی دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت به علت آنچه شرکت در اردوی مختلط با دیگر دانشجویان عنوان شده، به کمیته انضباطی احضار و به یک ترم محرومیت از تحصیل محکوم شده‌اند.

کمیته انضباطی دانشگاه علم و صنعت، ضمن احضار ۵۰ دانشجوی دانشکده برق، برای هر یک از آنها حکم یک ترم محرومیت از تحصیل صادر کرده است.

دلیل این احکام، شرکت در اردوی مختلط اعلام شده است.

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااا
اردوی مختلط که هنوز خیلی جاها مجازه :surprised:

ما یه اردو مختلط رفتیم استاد مجوز نداشت پلیسراه گیر داد مجوز سال قبلو نشون داد اوناا هم فهمیدن اما بی خیال شدن فقط گفتن برگردین ادامه ندین

ولی استاد اومد بالا گفت بریم
پلیسراه بعدی میگرفتنش پدرشو درمیاوردنا :surprised:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این جور کارا نتیجه عکس داره
اینا بیشتر بدشون میاد

Sarp

مدیر بازنشسته
خوشم میاد که تو دانشگاه آزاد از این قرطی بازیها خبری نیست

اگه ه ترم 50 نفر رو اخراج کنند ، یه جا 50 میلیون ضرر میکنند

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اردویه مختلط میریم .. همیشه با استادمون میریم کوه بدون مجوز .. هر جا که بهمون گیر میدن میگیم ما ها همه خانواده ایم .. اون سری هم بچه هامون رفتم شمال .. مختلط هیشکی بهشون گیر نداد .. بدون مجوز ..

►♀☼♀◄

عضو جدید
اختلاط زن+مرد را هیچ فقیهی تا کنون نه تنها تایید نکرده بلکه تاکید بر دوری کردن کرده است...
بنده به همین فضای مجازی هم ایراد دارم..
چه خوب است اساس کارمان رو اسلامی بگذاریم تا به پرتگاه گناه نرسیم و از آنجا نیافتیم...
باشد که رستگار شوید..

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اختلاط زن+مرد را هیچ فقیهی تا کنون نه تنها تایید نکرده بلکه تاکید بر دوری کردن کرده است...
بنده به همین فضای مجازی هم ایراد دارم..
چه خوب است اساس کارمان رو اسلامی بگذاریم تا به پرتگاه گناه نرسیم و از آنجا نیافتیم...
باشد که رستگار شوید..

زیر سایه شما انشالا حاج آقا