اتفاقی واقعا عجیب برای سه دختر جوان + تصاویر

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقی واقعا عجیب برای سه دختر جوان + تصاویر

این دختران به خاطر یك بیماری خاص به نام سندرم موی گرگ دچار یك زندگی وحشتناك شده اند و همیشه در رویایی ازدواج بوده اند.
به گزارش تکناز ساویتا 23 ساله ، منوشا 18 ساله و ساویتری 16 ساله درست مثل بقیه زنان هستند با این تفاوت كه بدن آنها از سر تا پا پوشیده از موی ضخیم است.

از هر 1 میلیارد نفر یك نفر به این سندرم دچار میشود و در این اتفاق نادر و دردناك سه دختر از یك خانواده به صورت ژنتیكی این سندرم را دارند.
در این بیماری خاص سلولهای هر نقطه از بدن مستعد رشد مو میشوند به صورتیكه حتی روی پیشانی و پلكها هم مو رشد میكند.

این دختران اهل منطقه ای در جنوب هندوستان هستند و مجبورند هر روز از كرم موبر استفاده كننند.
این خانواده دارای 6 دختر است كه تنها سه تای آنها به این بیماری مبتلا هستند و پدر خانواده نیز این بیماری را داشته است.

قرار است آنها تحت عمل لیزری قرار گیرند و برای همیشه از شر این موها خلاص شوند. این عمل برای هر
دخترحدود 4500 پوند هزینه در بردارد كه خانواده آنها قادر به پرداخت این مبلغ نیست و قرار است با كمكهای دولتی این مشكل حل شود.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااااااااای
اینا دیگه چی بودن
حالم داره ی جوری میشه

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونستم وارد تاپیک نمی شدم! اینا چیه اخه؟!! :razz:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اون بابای دیونه که خودش همچین مشکلی داشته چرا این همه بچه بدنیا اورده؟!!!

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااااااااای
اینا دیگه چی بودن
حالم داره ی جوری میشه
پسلم از تو بعید بود مامانی تو باید قوی باشی...........حالت بهم خورد ...تازه تو فکر آستین بالا زدن بودم..............خوب پشیمون شدم.....:redface:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه اون بابای دیونه که خودش همچین مشکلی داشته چرا این همه بچه بدنیا اورده؟!!!
کی گفته باباشون مسکل داشته ........از شما بعید شایعه نندازی .....فردا دخترای دیگشون میترشن ،،،،،،من نمیتونم جواب بدم........
همینجا تکذیب کن....
فدای تو گلم ...;)

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی نمیتونم بگم زبونم بند اوووووووومممممممممدددددددددد

قربونت بشم.....آخیییی ببخشید زبونت بند اومد.....میدونم تحت تاثیر قرار گرفتی........خودتو ناراحت نکن دولتشون داره پول لیزر درمانیشونو میده.......
:smile:

mohammad$

عضو جدید
بابا چرا جاي دور ميريد تو دانشگاه ما چندتا دخترا سبيل دارند:eek: كاش اينها هم برند يه كاري كنند

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا اون دخترا میخوان موقع ازدواج یهوووووووووووووووووووووووووووووو تغییر کنن

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خبر واقعیه, امیدوارم بتونند درمان بشند و صحیح و سالم...

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان همه اومدین و میگین چندشتون میشه ولی این اتفاق یا بدترش ممکن بود سر هر کدوم از ما میومد
پس لطفا راجعشون اینطوری حرف نزنین
امیدوارم مشکلشون برطرف بشه
اووم منم موافقم ......اما بنظرم قلبهای زیبا بهتر از ظاهر زیباست.......من خودم خریدار قلبها زیبام....................

بالا