اتصال به اینترنت با استفاده از GPRS Irancell

setareharchitect

عضو جدید
سلام
این گزینه ها چند ماهه که اضافه شده
شما میتونی افرادی که تو یاهو ای دی یا ایمیل دارند به لیست اضافه کنی بعد از بعضی کارهاشون اطلاع پیدا کنی که اونرو هم طرف مقابلت میتونه تو تنظیماتش انجام بده manage settings مثلا تصاویری که شیر کرده .
چیز جدیدیه و هنوز جا نیفتاده . من که آن شدم تموم ای دی هایی که خیلی خیلی وقت پیش هم اد کرده بودم و حتی الانم حذف شده رو تو لیست کنتاکت ها دیدم .
باید با تنظیماتش کار کنی تا متوجه شی

دقیقا" خودشه
بالاخره یکی بلده جواب من بده هوراااااااااااااا:w33:

setareharchitect

عضو جدید
سلام
این گزینه ها چند ماهه که اضافه شده
شما میتونی افرادی که تو یاهو ای دی یا ایمیل دارند به لیست اضافه کنی بعد از بعضی کارهاشون اطلاع پیدا کنی که اونرو هم طرف مقابلت میتونه تو تنظیماتش انجام بده manage settings مثلا تصاویری که شیر کرده .
چیز جدیدیه و هنوز جا نیفتاده . من که آن شدم تموم ای دی هایی که خیلی خیلی وقت پیش هم اد کرده بودم و حتی الانم حذف شده رو تو لیست کنتاکت ها دیدم .
باید با تنظیماتش کار کنی تا متوجه شی

می شه لطفا" کار با تنظیماتش رو برامون بگی
من وقتی رو یکی از آی دی هایی که زیر گذینه آپدیت بود کلیک کردم واسه همون دوستم که رو آی دیش کلیک کردم یک میل رفت که من می خواهم باش ملاقات کنم در یاهو و اونم باید موافقت می کرد

setareharchitect

عضو جدید

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
می شه لطفا" کار با تنظیماتش رو برامون بگی
من وقتی رو یکی از آی دی هایی که زیر گذینه آپدیت بود کلیک کردم واسه همون دوستم که رو آی دیش کلیک کردم یک میل رفت که من می خواهم باش ملاقات کنم در یاهو و اونم باید موافقت می کرد

سلام
خوشحالم به دردت خورد
خودم هم تنظیماتشو بلد نیشتم
علاقه ای هم به یاد گرفتنش ندارم
ولی خودت میتونی با سعی و خطا پی ببری :gol:

f.ka

عضو جدید
سلام دوستان
من چند روزه از gprs ایرانسل استفاده میکنم اما مسنجر و سایت یاهو برام باز نمیشه !!:mad:
می خوام بدونم بقیه(اونایی ک از gprs استفاده میکنند) مث من این مشکل رو دارن؟؟:(

بالا