آیین نامه استعداد های درخشان

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
manzoreton az motabar hast chie?zamanesh baraye emsal tamom shode ama emsal ham ejra shod yani bazi afrad bedone konkor jazb shodan!

azadeh_j

عضو جدید
سلام من یک سوال داشتم
http://www.unp.ir/news_16416.htm
این آیین نامه هنوز معتبر هست یا نه؟
سلام . زمان ثبت نام برای استفاده از این آیین نامه برای امسال تموم شده شهریور بود نتایجش هم که 18 یا 19 مهر اومد. من خودم از همین طریق قبول شدم.

آخرین ویرایش:

FreeTalk

عضو جدید
سلام
منظور من این هست که این آیین نامه در کل هست برای سال های بعد هم اجرا میشه؟ یا اینکه تغییر کرده/؟؟ (منظور من صرفا برای امسال نبود)

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
bale doste aziz,hanoz ejra mishe hata bishtar az ghabl,rahe asontari ham hast nesbat be konkor ensafan

FreeTalk

عضو جدید
من غیر انتفاعی هستم و معدلم حدود 17.15 و رتبه اولم و سه ترمه تمام می کنم آیا می تونم برای دانشگاه های دولتی اقدام؟ امکانش وجود داره؟
اگر هست کدام دانشگاه؟

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
fekr mikonam mitonid gheire entefae darkhast bedin faghat be hehtemale 99 darsad intorie 

azadeh_j

عضو جدید
من غیر انتفاعی هستم و معدلم حدود 17.15 و رتبه اولم و سه ترمه تمام می کنم آیا می تونم برای دانشگاه های دولتی اقدام؟ امکانش وجود داره؟
اگر هست کدام دانشگاه؟
شما میتونید حتی شریف رو هم بزنید اگه فنی هستید روزانه یا شبانه امکانش خیلی کمه قبولتون کنن، ولی امکان قبولی تو غیر انتفاعی بیشتره . تعدادی از دوستای من تو غیر انتفاعی بودن وپیام نور قبول شدن از همین طریق.

FreeTalk

عضو جدید
سلام،
اگر کار علمی (مثل مقاله کتاب) داشته باشم ؟ تاثیر داره در پذیرش ؟ معدل کل یکی از دوستام که رشته برق هست 18 هست اوشون احتمال پذیرشش بیشتر یا من با که 17 هست و کار علمی دارم؟

azadeh_j

عضو جدید
QUOTE=FreeTalk;4237033]سلام،
اگر کار علمی (مثل مقاله کتاب) داشته باشم ؟ تاثیر داره در پذیرش ؟ معدل کل یکی از دوستام که رشته برق هست 18 هست اوشون احتمال پذیرشش بیشتر یا من با که 17 هست و کار علمی دارم؟[/QUOTE]
وقتی من شرکت کردم ازم نپرسیدن که مقاله یا کتاب دارید. اسم ومعدل با یه معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل میخواستن مبنی بر این که تو اون رشته تحصیلی بین هم ورودی ها رتبه ی اول بدست آورده. شاید هم تو معرفی نامه تون بنویسن امتیاز هم داشته باشه ! ولی اگه دانشگاه خودتون ارشد داشته باشه فک نکنم حتی به ثبت نام نیاز باشه خودشون قبولتون میکنن هر چند برای اطمینان بهتر ثبت نام کنید. هرچی رشته ی درخواستی تون به رشته ای که خوندین مرتبط باشه ومعدلتون زیادتر امکان قبولی بیشتر میشه. تعداد زیادی از بچه هایی که تو دانشگاه فنی پیام نور قبول شدن ،غیر انتفاعی بودن و البته خودپیام نوری ها که رتبه اول داشتن. (امسال تقریبا 10هزار نفر شرکت کردن که 4888 نفر مورد تایید سازمان قرار گرفت واز بین اونها 1888نفر به دانشگاهها معرفی شدن. همه ارقام تقریبی بود.)

آخرین ویرایش:

FreeTalk

عضو جدید
راستش من شنیدم که اگر دانشگاه مقصد قبول کنه مشکل حله برای همین گفتم که اگر کار علمی را ارایه بدم بتونم پذیرش بگیرم برای همین گفتم
روش سازمان سنجش یک مقدار متفاوته و به دانشگاه روزانه .و شبانه حساسه.

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
bale,behar tarighi age az daneshgahe maghsad ok begirin sanjesh kari nadare va khode sanjesh vase ghaboli kheili sakht gire,behtarin rah moraje mostaghim be daneshgahe maghsade

FreeTalk

عضو جدید
راستش من هم کار علمی هم کتاب دارم فقط نمی دونم چطوری باید اقدام کنم که بتونم پذیرش بگیرم.
اگر کسی می تونه راهنمایی کنه.

بالا