آیا مشکوک نشدین که امواج اینترنتِ موبایل روی دستتان تاثیر بد داشته ؟

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
الان سالهاست که اینترنت گوشی راه افتاده و وقتی به نت وصل هست خیلی بیشتر امواج ارسال میکنه در مقایسه با حالتی که اینترنت قطع هست
این رو خودتون میتونین امتحان کنین با نزدیک کردن گوشی به دستگاههائی که بلندگو داره .
وقتی توی نت گردش میکنین یا وقتی که برنامه هائی مثل واتس اپ روشن هست , موبایل دائماً باید امواج ارسال کنه و وقتی که از دکل دور باشین گوشی با قویترین امواج رو ارسال میکنه
تقریباً همه ی مردم گوشی رو به دست میگیرند برای استفاده از اون که باعث میشه "کفِ دست" در معرض قویترین مقدار امواج گوشی باشه
2 سوال:
1- شما چند ساله از دستتون استفاده میکنین برای نگه داشتن گوشی موقع استفاده از اینترنت ؟
2- آیا هیچ چیزی مشکوکی ملاحظه نکردین در کفِ دستتون؟
مثل خارش کف دست , قرمز شدن پوست , خشکی پوست , جوش , لکه و غیره
با تشکر

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من به امواج وای-فای در حالت مودم روشن مخصوصاً به هنگام خوابیدن در شب مشکوک شدم.

ali199_1991

کاربر بیش فعال
سلام
چطوری مشکوک شدینکه از امواج موبایل هست ؟ یا مطمئن هستین ؟

نه ...مطمئن هستم؛
یه زمانی که از اینترنت موبایل استفاده می کردم و اونو به کامپیوتر وصل می کردم ؛ واقعا سردرد می گرفتم....البته شاید همیشه سردرد نبود ؛ بیش تر وقتی بود که می ذاشتم روی دانلود!!

limu tursh

کاربر فعال
سلام دوستان
الان سالهاست که اینترنت گوشی راه افتاده و وقتی به نت وصل هست خیلی بیشتر امواج ارسال میکنه در مقایسه با حالتی که اینترنت قطع هست
این رو خودتون میتونین امتحان کنین با نزدیک کردن گوشی به دستگاههائی که بلندگو داره .
وقتی توی نت گردش میکنین یا وقتی که برنامه هائی مثل واتس اپ روشن هست , موبایل دائماً باید امواج ارسال کنه و وقتی که از دکل دور باشین گوشی با قویترین امواج رو ارسال میکنه
تقریباً همه ی مردم گوشی رو به دست میگیرند برای استفاده از اون که باعث میشه "کفِ دست" در معرض قویترین مقدار امواج گوشی باشه
2 سوال:
1- شما چند ساله از دستتون استفاده میکنین برای نگه داشتن گوشی موقع استفاده از اینترنت ؟
2- آیا هیچ چیزی مشکوکی ملاحظه نکردین در کفِ دستتون؟
مثل خارش کف دست , قرمز شدن پوست , خشکی پوست , جوش , لکه و غیره
با تشکر
5-6 سال
سردرد می گیرم عجیب (مخصوصا شبایی ک گوشی بالاسرم می ذارم صب با سردرد بیدار میشم:ا), سرم سنگین میشه , چشم درد و.و.
احساس می کنم انرژی لازم برا استفاده از دست راستم ندارم:cry:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چندبار که گوشی دستم بود حتی در حد یک دقیقه، یه قسمت از کف دست چپم خیلی خارش میگرفت!.مطمئنم بخاطر گوشی بود.

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

برا دستای من موارد بالا پیش نمیاد .. اما چند وقتیه کف دستام و انگشتام مخصوصا انگشت کوچیک و انگشتریم درد میکنه .. حتی گاهی مچ و ساعد دست چپمم درد میکنه (البته من چپ دستم) اما این در حالی هست ک من ساعتها با موبایلم ور نمیرم، دانلود نمیکنم ..!!
ینی باز ب امواج مربوط میشه؟

آخرین ویرایش:

lailiya

کاربر فعال
احتیاط شرط عقله خب تکنولوژی قطعا بدون ضرر نیست و یه جاهایی با توجه به سودش ضرر هم خواهد داشت , من وقتایی که گوشیم سایلنته و کسی بهم ظنگ میزنه ناخودآگاه گوشیمو چک میکنم و مبینم که داره گوشیم زنگ میخوره و یادمه قبلا که خیلی با گوشی کار میکردم صب که بیدار میشدم دست چپم انگشتاش بی جون و خشک بود شاید در حد چند ثانیه ولی هر چی فک کردم که چی باعث شده به جایی نرسیدم تا اینکه استفاده از گوشی رو کمتر کردم شبا هم که میخوام بخوابم گوشیمو میذارم رو حالت پرواز ,

بالا