آیا شما یک دون ژوان یا قربانی دون ژوان بودین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محسن........

عضو جدید
عیب نداره، شهادت هنر مردان خداست... :)

الان میتونیم این بحث رو ادامه بدیم، خیلی از نظر من دون ژوان ها جالب هستند و تو نهاد همه ما هم هست.

اینکه تو تحقیرش میکردی دست از سرت برداره، تلاش یک قربانی برای فرار از دست دون ژوان هست.

بالاخره قربانی جایی به ستوه میاد و باید عکس العملی تند نشون بده.

سلام اسی خان !!
مشتاق دیدار!!
خوشحالم از بند اسارت رها شدین:D

نه ..من به ستوه نیومدم از دستش عاصی و فراری بودم از همون اوایل...
یه جورایی با التماساش و نقش مهربون رو بازی کردن اعتمادم رو جلب کرد....
و افسوس!که گربه صفت بود...

محسن........

عضو جدید
درسته
جلب ترحم...!!
باید حس عذاب وجدان رو به طرف القا کنی تا اون فکر کنه که چه گناه بزرگی رو مرتکب میشه اگه از یک دون ژوان (که اوایل خودشو به شکل یه عاشق مفلوک نشون میده) بگذره!!

ممکنه تو وجود قربانی عشقی به دون ژوان نباشه و اونقدر جذاب نباشه تا همه کسی رو جذب کنه!

اما قطعا تو وجود هر کسی میشه یکم حس انسان دوستانه و ضعیف نوازی رو پیدا کرد!!(معذورات و شئون اخلاقی هم همینطور)

دون ژوان باهوش کسیه که طوری قربانی رو فریب بده که طرف فکر کنه حسی که به دون ژوان پیدا کرده عشقه نه ترحم!!بعد از فریب دادن هم درست زمان اون میرسه که بره سراغ بعدی و مغرورانه ازش بگذره.....

نتیجه اینکه===

همیشه دون ژوان برای هر کسی جذاب نیست!! شاید هم اصلا جذاب نباشه!!
(مخصوصا بعد از کلی دل شکستن و بدست اوردن شهرت ناپسند به جایی میرسه که طرفش اونو در شان خودش نمیبینه و ردش میکنه....اونوقته که التماس شروع میشه و...چون در این مواقع غرور مسخره ترین کار ممکنه!!)

موافقم باهاتون...
از نظر من اینجور آدما برعکس بقیه از جنگیدن در راه هدفشون لذت میبرن اما پیروزی و رسیدن به هدفشون واسشون نفرت انگیزه...

واسه همین طرف رو پس میزنن و بازی نو رو آغاز میکنن...

*Essi*

اخراجی موقت
نه ..من به ستوه نیومدم از دستش عاصی و فراری بودم از همون اوایل...
یه جورایی با التماساش و نقش مهربون رو بازی کردن اعتمادم رو جلب کرد....
و افسوس!که گربه صفت بود...

آخه اینایی که میگی باهم جور در نمیان !!!

اینکه یکی هم التماس کنه هم بخواد سوء استفاده کنه از خواص دون ژوانی نیست.

دون ژوان به قدری تحریکت میکنه که تو مجبور شی التماس کنی و وقتی به پاش افتادی، تحقیر کردنت شروع میشه و جواب آخرش هم همیشه اینست که خودت خواستی.

تقریبا 99 درصد دون ژوان ها لحظه آخر این جمله معروف خودت خواستی و میخواستی نیایی من از اول هم کاری باهات نداشتم رو میگن.

تازه اونجاست که قربانی، دو زاریش میوفته.

محسن........

عضو جدید
آخه اینایی که میگی باهم جور در نمیان !!!

اینکه یکی هم التماس کنه هم بخواد سوء استفاده کنه از خواص دون ژوانی نیست.

دون ژوان به قدری تحریکت میکنه که تو مجبور شی التماس کنی و وقتی به پاش افتادی، تحقیر کردنت شروع میشه و جواب آخرش هم همیشه اینست که خودت خواستی.

تقریبا 99 درصد دون ژوان ها لحظه آخر این جمله معروف خودت خواستی و میخواستی نیایی من از اول هم کاری باهات نداشتم رو میگن.

تازه اونجاست که قربانی، دو زاریش میوفته.

خوب ببین من آخرش دچار اون حالت (التماس وخواهش) شدم که خواست ترکم کنه و دچار توهم شدم که واسم مناسبه و دوستش دارم!!
وگرنه قبلش که خبری از خواهش و....نبود.......!!

حالا چیشد آخرش این دون ژوانه یا نه؟!!:D

*Essi*

اخراجی موقت
خوب ببین من آخرش دچار اون حالت (التماس وخواهش) شدم که خواست ترکم کنه و دچار توهم شدم که واسم مناسبه و دوستش دارم!!
وگرنه قبلش که خبری از خواهش و....نبود.......!!

حالا چیشد آخرش این دون ژوانه یا نه؟!!:D

نه اون دون ژوان نیست.

برای دون ژوان، رها کردن کاری نداره، یعنی اصراری نداره کنارش باشی یا نباشی فقط اون مکیدن شهد اولیه براش مهم هست.

یک آدم معمولی بوده مثل خودت، که ملاک هاش چیز دیگری بوده.

محسن........

عضو جدید
نه اون دون ژوان نیست.

برای دون ژوان، رها کردن کاری نداره، یعنی اصراری نداره کنارش باشی یا نباشی فقط اون مکیدن شهد اولیه براش مهم هست.

یک آدم معمولی بوده مثل خودت، که ملاک هاش چیز دیگری بوده.

متوجه شدم ...مرسی اسی جان...;)

Sahara.

عضو جدید
در اینکه پسرها خر تر هستند، من شکی ندارم، اونم به خاطر همین غریزه جنسی هست که خیلی جاها دست خودشون نیست.
فکر میکنند چه خبره !!!
اما دلیل نمیشه اگر کسی خر بود، ازش سواری گرفته بشه.
درسته؟

اون دخترهایی که دون ژوان میشن دقیقا از همین قوه خریت پسرهای قربانی استفاده میکنند.

چه جالب خودتون هم اعتراف میکنین. :D
ولی اینجا یک خریت جبری داریم یک خریت اختیاری.
غریزه هم تا یک حدی باید افسار آدم رو دست خودش بگیره.
کسی افسارش رو کامل دست غریزه داد، باید منتظر عواقبش هم باشه و به نظرم خوبه اینجور پسرها قربانی دون ژوان های دختر بشن.
شاید در زندگی آیندشون همه چیز رو یک بعدی و غریزی نبینن.
خیلی شکست ها به آدم درس های جالبی میدن.

*Essi*

اخراجی موقت
طبق تعاریف درصد زیادی از دختر و پسرا دون ژوانند پس؟؟
من اولین باره که میشنوم این رفتار یه بیماریه و اسمشم اینه...ممنون جالب بود

چرا درصد زیادی؟؟!!!!!
یعنی همه دارند همدیگه رو بازی میدن و برای گذر لحظه ای همدیگه رو میخوان؟

دون ژوانی رو نمیشه با هوس بازی یکی دونست ها، دون ژوان منطقی شکار میکنه نه بی مهابا.

هوس باز کاری نداره طرفش شیفته اش هست یا نه.

اما دون ژوان دوست داره طرفش مجذوب و شیفته اش بشه تا بهترین لذت رو از او ببره.

محمدکریمی

عضو جدید
چرا درصد زیادی؟؟!!!!!
یعنی همه دارند همدیگه رو بازی میدن و برای گذر لحظه ای همدیگه رو میخوان؟

دون ژوانی رو نمیشه با هوس بازی یکی دونست ها، دون ژوان منطقی شکار میکنه نه بی مهابا.

هوس باز کاری نداره طرفش شیفته اش هست یا نه.

اما دون ژوان دوست داره طرفش مجذوب و شیفته اش بشه تا بهترین لذت رو از او ببره.

الان میشه گفت دون ژوان هوس باز هست ولی هوس باز دون ژوان نیست؟یا بر عکس...نمیدونم من نمیتونم اینارو از هم جدا کنم...در صورتی که شما میگی متفاوتند

*Essi*

اخراجی موقت
الان میشه گفت دون ژوان هوس باز هست ولی هوس باز دون ژوان نیست؟یا بر عکس...

نمیدونم من نمیتونم اینارو از هم جدا کنم...در صورتی که شما میگی متفاوتند

ببین دختر یا پسر هوس باز کاری نداره تو عاشقش هستی یا نه، مهم ترین چیز براش لذت مطلق خودش هست بدون توجه به اینکه طرف زجر میکشه یا خوشحاله، برای همین متجاوز هم میشه.

اما دون ژوان متجاوز نمیشه، تو کار زور نیست، دوست داره یک سطح بالایی از رابطه رو با طرف تجربه کنه تا غرق لذت بشه و از طرفی تعهدی نداشته باشه و راحت بتونه پیش آدم های مختلفی بره و بیاد و مهم تر اینکه طرف هی التماس کنه نرو.

هوس باز سریع میره ولی دون ژوان نمیره تا میتونه و طرف التماس میکنه باهاش میمونه.

محمدکریمی

عضو جدید
ببین دختر یا پسر هوس باز کاری نداره تو عاشقش هستی یا نه، مهم ترین چیز براش لذت مطلق خودش هست بدون توجه به اینکه طرف زجر میکشه یا خوشحاله، برای همین متجاوز هم میشه.

اما دون ژوان متجاوز نمیشه، تو کار زور نیست، دوست داره یک سطح بالایی از رابطه رو با طرف تجربه کنه تا غرق لذت بشه و از طرفی تعهدی نداشته باشه و راحت بتونه پیش آدم های مختلفی بره و بیاد و مهم تر اینکه طرف هی التماس کنه نرو.

هوس باز سریع میره ولی دون ژوان نمیره تا میتونه و طرف التماس میکنه باهاش میمونه.

خب این ادم میتونه اصلا یه رابطه ای داشته باشه که به سرانجام برسه؟یعنی ممکنه که درمان بشه؟

*Essi*

اخراجی موقت
خب این ادم میتونه اصلا یه رابطه ای داشته باشه که به سرانجام برسه؟یعنی ممکنه که درمان بشه؟

حالا چرا اینقدر بهش علاقمند شدی؟
قربانی چنین چیزی بودی یا تجربه داشتی؟ :D

درمان شدن قربانی اعتماد به نفس و قدرت برای دل کندن هست.
درمان شدن دون ژوان هم با بی محلی دیدن از دیگران و یا اینکه واقعا عاشق بشه.

محمدکریمی

عضو جدید
حالا چرا اینقدر بهش علاقمند شدی؟
قربانی چنین چیزی بودی یا تجربه داشتی؟ :D

درمان شدن قربانی اعتماد به نفس و قدرت برای دل کندن هست.
درمان شدن دون ژوان هم با بی محلی دیدن از دیگران و یا اینکه واقعا عاشق بشه.

نه بابا خدا نصیب گرگ بیابون نکنه...فقط کنجکاوی بود...ببخشید زیاد سوال کردم

علی قوامی

عضو جدید
چه جالب خودتون هم اعتراف میکنین. :D
ولی اینجا یک خریت جبری داریم یک خریت اختیاری.
غریزه هم تا یک حدی باید افسار آدم رو دست خودش بگیره.
کسی افسارش رو کامل دست غریزه داد، باید منتظر عواقبش هم باشه و به نظرم خوبه اینجور پسرها قربانی دون ژوان های دختر بشن.
شاید در زندگی آیندشون همه چیز رو یک بعدی و غریزی نبینن.
خیلی شکست ها به آدم درس های جالبی میدن.

اعتراف کردن من به این معنی نبود که چون جنس مذکر گرایشات جنسی قویتری داره، حالا که نتونست افسارش رو دست خودش بگیره باید بازیش داد. :razz:
شما متوجه تفاوت دید یک پسر و دختر نسبت به جنس مخالفش نمیشین، اگر هم میشین از منظر یک دختر به قضیه نگاه میکنین که بعد عاطفی قویتری نسبت به بعد جنسی داره و این در پسرها به کاملا برعکسه.

دختری که قربانی دون ژوان میشه، بیشتر از این صدمه میخوره که چرا نتونسته یک زوج مناسب پیدا کنه و نسبت به مردا ممکنه بدبین بشه و دیگه کاری به مردا نداشته باشه.

اما پسری که قربانی دون ژوان میشه، یک حالت عقده و کینه هم درش ذخیره میشه و این رو به صورت نفرت یا تجاوز در جامعه بروز میده و حتی جنایت، سرکوب جنسی توام با عاطفی خیلی خطرناک تر از سرکوب عاطفی خالی هست.

mosafere danesh

عضو جدید
سلام

حالا سرگذشت اون قربانیه چی میشه؟

اونم تا آخر عمر تنها میمونه!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:(

*Essi*

اخراجی موقت
سلام

حالا سرگذشت اون قربانیه چی میشه؟

اونم تا آخر عمر تنها میمونه!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:(

درود بر شما، اقا حال داری در روزهای پایانی حضور ما در این باشگاه، تاپیک های مارو آپ میکنیا. :(

معلومه بدجوری قربانی شدی درسته؟

نه قربانی تا آخر عمر تنها نخواهد ماند، بلکه بسته به میزان وابستگیش به دون ژوان، زمان میبره تا بتونه فراموشش کنه و بهترین راه هم اینست که نه از دون ژوان نفرت بگیره و در صدد انتقام بر بیاد، نه اینکه هی بگه اگر اینجوری میشد بهتر بود یا بدتر.

باید سعی کنه تا میتونه از دون ژوان در ذهنش یک آدم عادی مثل همه آدم های اطرافش بسازه که با گذشت زمان کمرنگ و کمرنگ تر بشه. :gol:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بعله اسی جان....بنده حقیر افتخار دون ژوان بودن رو دارم....خیلی...البت بعد از اینکه دیگه تقریبا سلطان دون ژوان ها شد بوده بودم گرفتار یه دون ژوانی شدم ک خدا نصیب گرگ بیابون نکنه...همچین ترتیبمونو داد که دیگه دون ژوانی رو با همهء متعلقاتش بوسیدیمو آویزون کردیم....
اصلا ولی نمیدونستم اینو...تازه وقتی گرفتار اون سوپر دون ژوان شدم ب خودم میگفتم این تقاص بدیهایی هس ک ب بقیه کردی!!!!نمیدونستم که طرف دون ژوانه...البت نمیدونستم خودمم بودم
:redface:

!خلاصه که الان پاک پاکم...حاضرم انجمن دون ژوان های گمنام رو تشکیل بدم!!!:surprised:نهایتا چیزی ک موند برام چند سالی از بهترین سالهای عمرم ک ب فنا رفت...

البت اسی تنهایی هم زمانی خوبه که خودت انتخابش کنی نه اینکه به اجبار تنها شده باشی...تنهاییه انتخابی خیلی خوبه...عاشقشم....الان همه چی آرومه من چقد خوشحالم...

راستی تو هنوز شیرازی؟؟؟
میگما اسی نمیدونم چرا همش منتظر ۱۲ / ۱۲ شدم...ایشالا غروب کنی نسلت منقرض شه:)

آخرین ویرایش:

shaparak_7

عضو جدید
چه جالب

منم دوست صمیمیم همینجوری بود :biggrin:نمیدونستم دون ژوانه!!!!!

خب این اختلال شخصیتیه؟؟

بیماریه؟؟

چیه؟؟ :surprised:

shaparak_7

عضو جدید
منم میخوام دون ژوان باشم. به نظرم جالبه :D اما حیف که نمیتونم

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادم چه چیزای جالبی میشنوه...خوشمان امد..خداروشکر چنین ادمی نبودم..:)

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود به اطلاعاتمون افزوده شد
جواب هر دو سوال با کمال خورسندی نوچ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا