آیا روزه می گیرین؟؟؟؟؟؟

آیا روزه می گیرین؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    168

mashti

عضو جدید
کاش خدا منم دوس داشت...
فقط همین... :gol:
خدا همیشه بنده ها شو دوست داره این حرفو نزن یه جورایی کفره
حتی فرعون هم که دست خالیشو بالا اورد نتیجه گرفت
توروایات داریم که خدا همیشه مشتاق توبه و بازگشت بنده هاشه و این اشتیاق به حدیه که اگه بنده ها خبر داشتند از شدت شوق برگشت به سوی خدا بند بند استخوناشون ازهم جدا میشد البته روایت نقل به مضمون بود

EECi

مدیر بازنشسته
به خاطر عشقم به خدا روزه میگیرم...
رمضون ما صفاست..

a.javad12

عضو جدید
کسی که از ابتدا یه دین و آیینی رو میپذیره باید به قوانینش هم احترام بذاره و عمل کنه ، همین کشورهای اروپایی از قوانینی که به نظرما غلطه مثل کشف حجابو ببینید چه جور دارن رعایت میکنند متاسفانه......

درصورتیکه ما درقبال روزه گرفتن که اصلاً با کار مزخرف اونا قابل قیاس نیست تفره میریم_ واقعاً بیایید این فاصله رو کم کنیم بچه ها _ کی حاضره با همین روزه گرفتن فاصله رو کم کنه؟؟؟؟

zebel 619

عضو جدید
روزه می گیرم که اسم مسلمان بودن را یدک نکشم و یاد بگیرم به هر چه خدا گفته عمل کنم
سعدیا گر چه سخندان و مصالح گویی ز عمل کار برآید به سخندانی نیست

ram_call17

عضو جدید
روزه ماله کسای که بیکارنو فقط روزی یه بار میرن بالا منبر،با فرهنگ ایرانیم قاطی کردیم فقط ضرر داره واسه بدن!
ما که 1 وعده به غذامون اضافه میشه!
:biggrin:

phalagh

مدیر بازنشسته
روزه ماله کسای که بیکارنو فقط روزی یه بار میرن بالا منبر،با فرهنگ ایرانیم قاطی کردیم فقط ضرر داره واسه بدن!
شما روزه نميگيرد عقيدتون براي خودتون محترم.
ولي حق نداريد به بقيه توهين كنيد. و اونايي كه روزه ميگيرن رو بيكار و الاف بخونيد.
در صورت تكرار باهاتون برخورد ميشه.
شرط حضور دراين تالار رعايت قوانين و احترام به عقايد ديگرانه.

ram_call17

عضو جدید
شما روزه نميگيرد عقيدتون براي خودتون محترم.
ولي حق نداريد به بقيه توهين كنيد. و اونايي كه روزه ميگيرن رو بيكار و الاف بخونيد.
در صورت تكرار باهاتون برخورد ميشه.
شرط حضور دراين تالار رعايت قوانين و احترام به عقايد ديگرانه.

عزیز من فقط نظرمو گفتم چکار دارم به بقیه،یا تاپیک نذارین،یا بگین هرکی مخالفه نظر نده،واسه من فرقی نداره.دید من راجع به روزه بود،چه توهینی داشت که اینقدر تلخ بود واست!

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار

عزیز من فقط نظرمو گفتم چکار دارم به بقیه،یا تاپیک نذارین،یا بگین هرکی مخالفه نظر نده،واسه من فرقی نداره.دید من راجع به روزه بود،چه توهینی داشت که اینقدر تلخ بود واست!

من روزه می گیرم، بالای منبر هم نمیرم، عمامه هم ندارم، آخوند هم نیستم، پس حرف غیر علمی شما به سادگی نقض می شود.
پر خوری هم از نخوردن، ضررش بیشتره!

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز
من روزه میگیرم
و فقط اینرو بگم زمان روزه بیشتر از تویی که به ظاهر خودتو کاردار میدونی کار میکنم
طوریکه حوصله نداشته باشم سحری هم نمی خورم
افطارمم که نمی دونم.....
نظرت و افکارتو اصلاح کن و توهین نکن

:gol:ماه رمضان را دوست دارم يه جور مهرباني هرچند هم ظاهري بين فاميلا درست مي كنه در كل تنوع خوبي است. التماس دعا دارم ;)

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز

دوست عزیز شما خداییش این طوری فکر میکنی؟ یعنی همه ماها که روزه میگیریم،بالا منبر میریم؟:eek:
اصلا امکان نداره کسی این طوری فکر کنه و مشخصه که شما فقط برای خراب کردن طرف مقابل این حرفو زدی که این برخلاف اخلاق هستش.
موفق باشید.;)

ram_call17

عضو جدید
دوست عزیز
من روزه میگیرم
و فقط اینرو بگم زمان روزه بیشتر از تویی که به ظاهر خودتو کاردار میدونی کار میکنم
طوریکه حوصله نداشته باشم سحری هم نمی خورم
افطارمم که نمی دونم.....
نظرت و افکارتو اصلاح کن و توهین نکن

باز رفتی تو خط اصلاحات که.من نگفتم هرکی روزه میگیره آخونده،گفتم واسه این قشرمناسب تره که یک تنوعی باشه تو زندگی شون.من اکثر کسای که دیدم قر میزنزن وقتی روزه ان مه بازده نداره،اگه شما اینجور نیستی دمت گرم.روزه باعث پرخوری میشه و اینکه کلا ضرر داره با این شیوه که من دیدم.موندم جواب چن نفرو بدم،همه هم طلب کارین ازم!

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
باز رفتی تو خط اصلاحات که.من نگفتم هرکی روزه میگیره آخونده،گفتم واسه این قشرمناسب تره که یک تنوعی باشه تو زندگی شون.من اکثر کسای که دیدم قر میزنزن وقتی روزه ان مه بازده نداره،اگه شما اینجور نیستی دمت گرم.روزه باعث پرخوری میشه و اینکه کلا ضرر داره با این شیوه که من دیدم.موندم جواب چن نفرو بدم،همه هم طلب کارین ازم!
گلم خب روزه بگیر, کم بخور تا الگوی ما بشی

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله منم روزه ميگيرم
خداوندا توفيق عبادتت را بر ما بچشان

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خدا میزاشت با روزی 7،8 تا قرصی که می خورم روزه م درست باشه حتما می گرفتم:(
سخت تر از روزه گرفتن نگرفتنشه;)

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درست صحبت کن..مطمئن باش به نظر شما احترام گذاشته میشه..توهین کردن صحبت کردن نیست
هیچ کس هم از شما طلب کار نیست

deremel400

عضو جدید
روزه را اگه با تمام وجود بگیری اون وقت درکش میکنی و روزه و سایر احکام اسلام خوب بودنش ربطی به نو عملش در جامعه ما نداره حالا یکی مثلا تا روزه میگیره بد خلقی میکنه ربطی نداره که ما بگیم همه ی روزه دارها بد اخلاقن امیدوارم همه توفیق روزه داری واقعی را داشته باشن تا طعمشو بچشن و دیگه حرفهای الکی در مورد روزه داری نزنند و بیشتر از خودشونو نابود نکنند

ttoreight

عضو جدید
روزه از زیباترین احکام اسلام هست که هم موجب سلامت جسم هست و هم آرامش و سلامت روح...
حالا چرا بعضیا روزه نمیگیرن دیگه...!!!

houmaan

عضو جدید
من دختر معتقدی هستم و همیشه روزه هام رو میگیرم وتا جایی که بتونم مستحبی هم میگیرم.......با خدا شوخی نمیشه کرد

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا به روزه دارام صبر بده... واقعا سخته...
راستی یه سوال ... چرا ساندویجیا باز نیستن؟؟؟ شاید مسافری گشنش باشه

ram_call17

عضو جدید
درست صحبت کن..مطمئن باش به نظر شما احترام گذاشته میشه..توهین کردن صحبت کردن نیست
هیچ کس هم از شما طلب کار نیست

بابا راجع به هرچی میخوایم حرف بزنیم توهینه و مقدسات شما،این که نمیشه این قسمت را گرفتین هی صلوات میفرستین نمیزارین نظر بده کسی،نگفتین مخالف ها نیان که.هرجا مطلب میذارم همین بساطه.