آیا دختر خانمای محترم حاضرن........

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلش اینه کسی که مریضی داره به طرفش بگه حالا نه همون اول بعد از یه ذره اشنایی بگه بهش البته اگه خوب شدنی یا حاد نیس اما اگه حاد هست ودائمی بهتره وقتی تمام خوبی ها رو دید وشما رو انتخاب کرد گفته بشه ..
اره من اگه همه چیش اوکی باشه مریضی اش هم خللی در زندگی روز مره اش نداشته باشه قبول میکنم ..

O . P . O . S

عضو جدید
هیچ چیز به اندازه ی عشق پاک وسالم ارزش نداره....اگه تحصیلات و اخلاق و ...خوب باشه روحیات هم به هم بخوره...و اون عشق پاک و سالم هم وجود داشته باشه خب:redface:....:w11:.....مریضیش فدای سرش

Maryam.67

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که مهم نیست
ولی باید بگه
با آدمی که بیماری داره می شه زندگی کرد ولی با آدم دروغگو، نه...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه که مهم نیست
ولی باید بگه
با آدمی که بیماری داره می شه زندگی کرد ولی با آدم دروغگو، نه...

خیلی قشنگ بود
بله.این فیلمهایی رو که تلویزیون میذاره یه نگاهی بکنیم.اینهمه پول و مال و منال،ولی اخرش چی؟ شوهره به زنه دروغ میگه...تو زندگیشون دورویی و کلک هست...
من خودم دوست دارم زندگی صاف و صادقانه باشه...
نبودهای زندگی رو با بودن در کنار همدیگه جبران کنیم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه صادقانه بیاد راستش را بگه ،بستگی به بیماریش داره و اینکه چقدر ادم ایده الیه ،واقعا ادم یا اینکه ظاهرش ادمه خلاصه شرایط براش سخته
ولی اگه بعد ازدواج بفهم سرم کلاه رفته اوا اینکه تیکه تیکه اش میکنم بعد هم یک پانیه نمی مونم
از دروغ متنفرم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه صادقانه بیاد راستش را بگه ،بستگی به بیماریش داره و اینکه چقدر ادم ایده الیه ،واقعا ادم یا اینکه ظاهرش ادمه خلاصه شرایط براش سخته
ولی اگه بعد ازدواج بفهم سرم کلاه رفته اوا اینکه تیکه تیکه اش میکنم بعد هم یک پانیه نمی مونم
از دروغ متنفرم

چه خشمگین!!!!!!!!!!!
مهندسی قصابی میخونین؟؟؟
" پانیه" یعنی چی؟؟

K.T

عضو جدید
از دروغ متنفرم

بیییییییییییییییییییییییییی خیال

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مهمه که بگه بیماری داره
تازه نوع بیماریش هم مهمه مثلا اگه بیماریش باعث کاهش طول عمرش بشه مهمه حتی اگه روده ای یا معده ای باشه(البته عمر دست خداست ولی احتیاط شرط عقل)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال داشتم از دختر خانمای محترم
آیا حاضرید با کسی که بیماری داره ازدواج کنین؟؟
البته نه مثلا بیماریهای حاد مثل سرطان و.... .مثلا مشکلات روده ای یا معده و...داشته باشه
آیا براتون مهمه که اون شخص قبل از ازدواج،بیماریش رو باهاتون در میون بذاره؟؟
ممنون

این مهمه که از اول همه چیزو بگه

ولی تا 90% نمیتونم با همچین کسی زندگی کنم

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
البته نه مثلا بیماریهای حاد مثل سرطان و.... .مثلا مشکلات روده ای یا معده و...داشته باشه
ممنون

بیماری که چیزی نیست که دست انسان باشه پس اونم حق زندگی داره .
اگر بیماری حادی نیست مشکلی نداره . ولی مشاوران میگن مرحله 2.3 صحبتا و اشنایی باید بگی تمام حقایقو

fahime_k

عضو جدید
سلامیه سوال داشتم از دختر خانمای محترمآیا حاضرید با کسی که بیماری داره ازدواج کنین؟؟البته نه مثلا بیماریهای حاد مثل سرطان و.... .مثلا مشکلات روده ای یا معده و...داشته باشهآیا براتون مهمه که اون شخص قبل از ازدواج،بیماریش رو باهاتون در میون بذاره؟؟ممنون
اولا بستگی به بیماریش داره!!شاید خوب شد بعدا!!من خودم اگه با یکی اشنا بشم که از همه نظر اونی باشه که من می خوام شاید با این قضیه شم کنار بیام!!

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه ازنظر اخلاقی عالی باشع و البته مالی:دی
وبیماریشون هم جدی نباشه
وقبلش بهم بگه
دلیلی برای نه گفتن شاید نبینم.

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون
اره حاظرم
اگر عشق باشه اره

قبلش درمیون میذاشته بهتر بود چون راحتر حلاجی میکردم

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند تا کوفت و مرض دارم

ولی بشین که اومدم که تو بخوای به من بگی نه ..

بیا برو بیا برو بیرون ....:cool:

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه از نظر اخلاقی خوب باشه و با ملاکای دیگه م همخونی داشته باشه بیماریش برام مهم نیس...
روح و قلب و شخصیت سالم خیلی مهم تر از جسم سالمه
البته خب برام مهمه که قبلش بهم بگه

آخرین ویرایش:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانومایی هستن که با آدمای معلول و کسایی که توی قسمتی از بدنشون نقص دارن ازدواج میکنن.حالا بیماری که گفتی حاد نباشه و روی زندگی تاثیر خیلی زیادی نداشته باشه فکر نکنم مهم باشه.
هستن آدمایی که انقدر خوبی دارن که نقصشون به چشم نمیاد.
حتما باید اولش مطرح کنه که اعتماد دو طرف بعدا کم رنگ نشه.
اول و آخر که طرف میفهمه پس چه بهتر اولش بگه.

بالا