آیا این مردم تحت تاثیر منافقین هستند؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
خانم مریم رجوی! شما لطفا ساکت! ـ۱۸۵ کلیک
doomdam.com

مریم رجوی رئیس فرقه تروریستی مجاهدین خلق طی پیامی برای مردم ایران اعلام کرد که طرفدار ابطال انتخابات و برگزاری انتخابات آزاد زیر نظر سازمان ملل است. این در حالی اعلام شده است که دولت احمدی نژاد با استفاده از بازیهای نمایشی سعی دارد چنان نشان بدهد که گویا دست گروههایی مثل مجاهدین خلق در جنبش سبز مردم ایران دیده می شود و با استفاده از همین اتهام فرزندان بیگناه مردم را زیر فشار و شکنجه گذاشته است. خانم رجوی! پرونده فرقه مجاهدین خلق نزد مردم ایران سیاه تر از آن است که نیازی به کمک شما داشته باشد. شما اگر بلدید کسی را نجات بدهید یا راه حلی پیدا کنید، برای رهبر خودتان یک جایی پیدا کنید که بتواند به زندگی اش ادامه دهد. مردم ایران فراموش نکرده اند که شما و گروه تان سه سال با سوء استفاده از عواطف نوجوانان ایرانی آنها را به ترور واداشتید و در مقابل گلوله تنها گذاشتید. مردم ایران فراموش نکردند که شما و مسعود رجوی در خرداد 60 با یک اشتباه محاسباتی هزاران جوان را به کشتن دادید و در سخت ترین روزهای زندگی این ملت و در روزهایی که مردم توسط حکومت عراق کشته می شدند، در کنار دشمنان ملت قرار گرفتید و هزاران ایرانی کرد و فارس را در جنگ کشتید. مردم ایران شما را قاتل جوانان ایرانی می دانند، شما بسیاری از جوانان بیگناه را اشتباها ترور کردید و افرادی را صرفا به دلیل اینکه شبیه شما فکر نمی کردند یا شبیه افرادی دیگر بودند کشتید. شما اعضای تسویه شده تان را در شرایطی که می دانستید که احتمال مرگ آنان بالای نود درصد است به جنگ در مقابل مردم ایران فرستادید و صدها نفر قربانی تسویه حساب های درون گروهی شما شدند، فقط بخاطر اینکه خداوندی و ولایت و هاله قدسی مسعود رجوی را انکار کرده بودند. خانم رجوی! مردم ما نیک می دانند که شما و فرقه شما هیچ فرقی با احمدی نژاد ندارید. ولایتی که شما برای رجوی قائلید بسیار دیکتاتورمنشانه تر از ولایت فقیه موجود است و شیوه برخوردتان با مخالفان هزار بار بدتر از همین حکومت جمهوری اسلامی است. شما حتی برای دختران عضو تشکیلات تان همان آزادی موجود در خیابان های ایران را هم نمی دهید. شما از چه چیز دفاع می کنید؟ از آزادی ای که به آن اعتقاد ندارید؟ از دموکراسی که بویی از آن نبردید؟ از آزادی حجاب برای زنان که اگر زنی از اعضای تشکیلات تان کوچکترین شکی به این بکند، به بد...

توسط arash67 در بخش سیاست داغ شده حدود ۲۲ ساعت قبل فرستاده شده حدود ۲۳ ساعت قبل ۱۱۵ نظر

mangostin rramezany behi13 marooned namakdoon Invisible sina_fzy bardiaonline jojetala helpme_reza yakamoz wahid brioche vlad babak12 saanei shho sina_21 Kianush brillimit nilgoon yapremkhan zederish hemo gajamoo yashar61 rambod1 ghassedak tele3 rezkom anar68 palang7 daniel7 naslesokhteh hermit abasagha prance omidd vnasim qbaravord mm312 jmehrdad aaah123 keyvet cpux hey_dude odadgari baya merlian Pejman tavazo foad123 M-reza shahram49 taraniazi rvin alireza_nrz shabah_persia noqte anahid71 Aryaban nazila5165 azarpad masoud908 amin2520 leilaas Farid-Sh persian_boy sorrow ali90 nariman_sam SsolarisS samaneh61 naadaan hmirmobiny harmkoh kyle20234 drfaust Dracula Aliok galva pououya setodeh Boushvek gulliver totti cambyses Khabrgir APR19 mehdi_ci81 cadkhoda Lithium uncolawyer mnejad pariissaa brazil dr3amfall zioon vakily mardetanha justice newmelboy b3hzad arash_ptc karkhafan red_dream Nik.boy doctornet zina_am maks saeedkh atheistboy papaya aalijenaab kelp ForFreedom parsa7027 achmaz Borzo zarei.1982 amar kooki Volter badhijab saveez pouya000 katibeta aminsh ensan24 comandante guybrush sina4403 arash_azad albalooina mohsenmm mahshir farzad_j nimafantasy hamid_kh MoeenXploD sarhang Peace cpmIT_pro paradigm drazi axmxixn farsheed veyseh vxxxv masih123 saaedmir_110 itcaffe sorahi redvolcano raisali e_t2849 Campo sarbedaran Agha_Sohrab masoudblue bipoop mak6889 farzad_ab rakhsh azargarta dralireza9 afraaa armanir cyber tonbaki faramir hawaii click zrbahram re181za neda_irani tabrizkey feranka anathedin daniel_t amirhkh hrazadi scorpions farshadsha Amirkhan evar knowledge nilofaran princedotnet Omachoo mlii lizard imanava siavash28 azadi_1388 zadehemehr 1arman leylib farzad_b67 olympian resom barahani bigbang zurvan fsom7 Infernus fffarzin arashtn53 payam_persia dopaye b.b.k bizbilak alifreedom Itman iraneraha mrd_seven rrkh mmsaffari b612 bijansh fozul savior ah_1360 azfarda khanjoon kirandoost parnian64 bilayer siakooli hesabi son747 machkool myphoenix ynowbahar erphan forugh national america farhada lybehrooz barbapapa021 darxider sahand57 dalshin Arsin baranzeba -senjed- alihm

دوستان خوبم
این لینک یکی از لینکهایی بود که در سایت بالاترین دیدم
فکر کنم بسیاری از شما با رویه ی این سایت آشنایید
شمردن تعداد اسامی سخته
من براتون میگم
711/712 ام اعضای این سایت تا این لحظه(که هر لحظه هم این درصد میره بالاتر) به این لینک و متن اون رای مثبت دادن، یعنی به خانم رجوی گفتن خفه شو
و البته یعنی بسیاریشون انزجار خودشون رو از صدا وسیما نشون دادن
به نوشته ای که از سایت ابراهیم نبوی قرار داده شده بود

روزنامه ی جمهوری اسلامی تحلیل جالبی داشت
این روزنامه حامی میرحسین بود، اما به هیچ وجه قاطی جریانات اصلاح طلب به حساب نمیاد
در تحلیلی گفته بود انتساب قاتلان مردم به گروهک منافقین واقعا عجیبه، این به نوعی نمایش قدرتی برای این گروهک خواهد بود
فکر نمی کنید این مسخره است که خودمون واسه ی یک گروهک رو به موت قدرت بخریم؟!!!

آخرین ویرایش:
من خودم، اون هم پیش از روز شنبه ی سیاه
در تجمعات دیده بودم که در میان گروههای امنیتی معمولا یک نفر مجهز به سیمینوف هست
این جدای از سلاح های بمب اندازه که جهت پرتاب اشک اور به کار میره
بهتره نه مردم، و نه خودمون رو گول نزنیم
تک تیراندازها معلومه که از کدامین گروهن و بد نیست با مخفی کردن اونها به تطهیر قاتلان مردم کمک نکنیم

یک سوال از دوستانی که همچنان هویت لباس شخصی ها رو نمی دونن
در جریان حمله به دانشگاه که طبیعتا همه میدونن منتسب به لباس شخصی هاست
یکی از دوستان ما رو گرفتن
به چه جرمی
نمی دونم
ما تو دانشگاه بودیم، تو دانشکده ی فنی
اونها اومدن تو
الان اخباری میرسه که دوست ما اوینه
این یعنی چی؟
لباس شخصی ها بردنش اوین؟
تحویل مقامات دادنش؟
جدای از اینکه هیچ جرمی نداشته
این حقایق به چه معناست؟!!!
آیا ما از اعمال بسیج و انصار بی خبریم؟!!!
من خودم شنیدم که بی سیم زد بیرونشون کردیم
قبلش هم یکی از بچه ها میگفت سپاه به بسیج دستور داده دانشجوها رو بیرون کنن، ما تعجب کردیم
این کاریه که شاه هم نکرد!
این ها به چه معناست؟
قتل مردم با لباس شخصی؟
آیا اونها از حمایت نیروهای انتظامی و بسیج و انصار سود نمی بردن؟
دوستان
خوب فکر کنید
پرسشهای نظیر این در ذهن مردم فراوونه
شما خودتون هم قطعا این پرسش ها رو دارید و ذهنتون هم به خوبی میدونه لباس شخصی ها و قاتلان مردم چه کسانی هستن و از حمایت چه شخصی سود می برن
ما با هم رودربایستی داریم
با خودمون چطور؟!!

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بار دیگر خون بسیاری از جوانان ایران به ناحق بر زمین ریخت و برای پایمال کردن خون آنها منافقین داخلی و خارجی اعم از صدا و سیما و گروهک های فرصت طلب هم پیمان شدند تا امکان تشخیص حق از باطل دشوار شود آنچه که مشخص است فریاد مردم در روزهای اخیر فریادی به حق بود خیانت به آرای مردم واضح و غیر قابل انکار است رهبر ایران هم از ان بعنوان رای حمایت از نظام یاد کرد و دیگران نیز به نوبه خود از ارای مردم بهره برداری نابجا کردند در واقع حضور مردم در این دوره رای به تغییر نظام بود و نه به نظام به هر حال تنها راه باقی مانده برای مبارزه با نظام دیکتاتوری فقط مبارزه منفی است یعنی اگر نظام دوست دارد که شما در عزا داری ها ،راه پیمایی ها و دیگر مراسم مورد علاقه نظام شرکت کنید با عدم حضورتان نشان دهید که پاسدار واقعی خون امثال ندا هستید اگر در دوره بعدی انتخابات نظام بتواند باری دیگر با حیله گری شما را به پای صندوق های رای روانه کند بدانید که مستحق تمام بلایا خواهید بود .
من خودم، اون هم پیش از روز شنبه ی سیاه
در تجمعات دیده بودم که در میان گروههای امنیتی معمولا یک نفر مجهز به سیمینوف هست
این جدای از سلاح های بمب اندازه که جهت پرتاب اشک اور به کار میره
بهتره نه مردم، و نه خودمون رو گول نزنیم
تک تیراندازها معلومه که از کدامین گروهن و بد نیست با مخفی کردن اونها به تطهیر قاتلان مردم کمک نکنیم

یک سوال از دوستانی که همچنان هویت لباس شخصی ها رو نمی دونن
در جریان حمله به دانشگاه که طبیعتا همه میدونن منتسب به لباس شخصی هاست
یکی از دوستان ما رو گرفتن
به چه جرمی
نمی دونم
ما تو دانشگاه بودیم، تو دانشکده ی فنی
اونها اومدن تو
الان اخباری میرسه که دوست ما اوینه
این یعنی چی؟
لباس شخصی ها بردنش اوین؟
تحویل مقامات دادنش؟
جدای از اینکه هیچ جرمی نداشته
این حقایق به چه معناست؟!!!
آیا ما از اعمال بسیج و انصار بی خبریم؟!!!
من خودم شنیدم که بی سیم زد بیرونشون کردیم
قبلش هم یکی از بچه ها میگفت سپاه به بسیج دستور داده دانشجوها رو بیرون کنن، ما تعجب کردیم
این کاریه که شاه هم نکرد!
این ها به چه معناست؟
قتل مردم با لباس شخصی؟
آیا اونها از حمایت نیروهای انتظامی و بسیج و انصار سود نمی بردن؟
دوستان
خوب فکر کنید
پرسشهای نظیر این در ذهن مردم فراوونه
شما خودتون هم قطعا این پرسش ها رو دارید و ذهنتون هم به خوبی میدونه لباس شخصی ها و قاتلان مردم چه کسانی هستن و از حمایت چه شخصی سود می برن
ما با هم رودربایستی داریم
با خودمون چطور؟!!

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان خوبم
این لینک یکی از لینکهایی بود که در سایت بالاترین دیدم
فکر کنم بسیاری از شما با رویه ی این سایت آشنایید
شمردن تعداد اسامی سخته
من براتون میگم

و البته یعنی بسیاریشون انزجار خودشون رو از صدا وسیما نشون دادن
به نوشته ای که از سایت ابراهیم نبوی قرار داده شده بود

روزنامه ی جمهوری اسلامی تحلیل جالبی داشت
این روزنامه حامی میرحسین بود، اما به هیچ وجه قاطی جریانات اصلاح طلب به حساب نمیاد
در تحلیلی گفته بود انتساب قاتلان مردم به گروهک منافقین واقعا عجیبه، این به نوعی نمایش قدرتی برای این گروهک خواهد بود
فکر نمی کنید این مسخره است که خودمون واسه ی یک گروهک رو به موت قدرت بخریم؟!!!
711/712 ام اعضای این سایت تا این لحظه(که هر لحظه هم این درصد میره بالاتر) به این لینک و متن اون رای مثبت دادن، یعنی به خانم رجوی گفتن خفه شو

كاش براي كلمه "منافق" تعريف واحدي وجود داشت كه مثل يك خط قرمز هر كس اون رو رعايت ميكرد. اگر منافق بودن , وابستگي به گروه رجوي و افكار اونهاست, بايد بگم همه مردم حاضرند به اونها لعنت بفرسند. "لعنت به اين گروه پليد"
ولي متاسفانه واژه منافق ,الان هزاران شعبه و برداشت پيدا كرده و تونسته آلت دستي براي اعمال فشار باشه. ابراز عقيده , راهپيمايي, بلند حرف زدن, يه روز
سبز بودن جرم يك روز سياه بودن
گو اينكه همه اينها در قانون اساسي خودمون , به عنوان يك حق مسلم شهروندي شناخته شده است. ولي شده جريان اون مرد مست كه فقط نصف آيه قرآن رو براي علت نماز نخوندنش مي آورد.

كاش براي كلمه "منافق" تعريف واحدي وجود داشت كه مثل يك خط قرمز هر كس اون رو رعايت ميكرد. اگر منافق بودن , وابستگي به گروه رجوي و افكار اونهاست, بايد بگم همه مردم حاضرند به اونها لعنت بفرسند. "لعنت به اين گروه پليد"
ولي متاسفانه واژه منافق ,الان هزاران شعبه و برداشت پيدا كرده و تونسته آلت دستي براي اعمال فشار باشه. ابراز عقيده , راهپيمايي, بلند حرف زدن, يه روز
سبز بودن جرم يك روز سياه بودن
گو اينكه همه اينها در قانون اساسي خودمون , به عنوان يك حق مسلم شهروندي شناخته شده است. ولي شده جريان اون مرد مست كه فقط نصف آيه قرآن رو براي علت نماز نخوندنش مي آورد.
اخه کسانی که میخوان قاتلین رو تطهیر کنن میگن کار منافقین بوده
در واقع مقصود اینجا دقیقا همون گروهک رجوی هاست
اما قضیه اینجا اعتراضات نیست
اینها میخوان تیراندازی به مردم رو بندازن گردن این گروهک

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظر شما این آشوب ها و اختشاشات کار کیه؟ این شیشه ها که شکسته میشه کار کیه؟ این مسجد که آتش کشیده میشه کار کیه؟ این فیلمی که در تلویزیون نشون داد که سرباز و یه فرد دیگه را می زدند کار کیه؟ ( البته میدونم تلویزیون همه فیلم ها را نشون نداده)

shahab85

عضو جدید
دوستان به نظر شما این آشوب ها و اختشاشات کار کیه؟ این شیشه ها که شکسته میشه کار کیه؟ این مسجد که آتش کشیده میشه کار کیه؟ این فیلمی که در تلویزیون نشون داد که سرباز و یه فرد دیگه را می زدند کار کیه؟ ( البته میدونم تلویزیون همه فیلم ها را نشون نداده)

من بهت میگم کار کیه

پیوست ها

• takhrib.jpg
    takhrib.jpg
    40.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسجد لولاگر كه اتيش گرفت رو فيلمش رو الجزيره نشون داد!
بنده هم ديدم..
از بالاي پايگاه مسجد به روي مردم راحت داشتن گلوله ميبستن!!!
واقعا من نميدونم اين افراد چي فك ميكنن!!!!

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كار جبار سينك و دارو دستشه.!
براي فهميدنش يا بايد به وجدانت اعتماد كني يا تي وي ملي

وضعیت
موضوع بسته شده است.