** آیا آواتور هر شخص با شخصیت آن رابطه ای دارد؟؟**

black Ros

عضو جدید
ببخشید دلیل شما چیه؟
دليل انتخاب عكس من اينه كه اين تصويري كه از اين پيراهن اينجا مي بينيد پيراهن خواننده مورد علاقه منه كه با ظرافت خاصي تصوير برداري شده و منم با نوع تصوير و طرح پيراهنش حال كردم و برداشتمش. حالا شما چرا اين تصوير رو برداشتيد؟

black Ros

عضو جدید
خب دلیل انتخابشو بدونی که دیگه تابلو میشه!
مسلما شما دلیل انتخاب خودتو میدونی؟ نه؟
پس درمورد عکس انتخابیه خودت باید نظر بدی!
.....
من يكي از دلايلم رو گفتم
البته بازم دليل داره ها
اما باشه بعد اينكه شما گفتيد

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته كه رابطه داره !

اواتار من به علت علاقه ايه كه به صخره نوردي دارم :gol: :gol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملا ربط داره!اوتار هر شخص میتونه نشان دهنده اعتقادات،روحیات و سلایق شخص باشه
مثلا من محجبه هستم ودوست دارم اواتارم نشون دهنده اعتقاداتم باشه و شاید الگویی برای دیگران و به همین دلیل این اواتارو انتخاب کردم

nomber_van

عضو جدید
lol

lol

رابطه که داره ولی من هرچی که خوشم بیاد share میکنم که بقیه هم خوششون بیاد:D

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون آواتارم خیلی تخسه و من خیلی مظلومم:whistle:خواستم که یه متناقض نما در شخصیتم و آواتارم وجود داشته باشه:lol:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله کاملا ربط داره!اوتار هر شخص میتونه نشان دهنده اعتقادات،روحیات و سلایق شخص باشه
مثلا من محجبه هستم ودوست دارم اواتارم نشون دهنده اعتقاداتم باشه و شاید الگویی برای دیگران و به همین دلیل این اواتارو انتخاب کردم

خب الان مثلا روحیات من چه جوریه ونوس خانم!!!؟:redface:

manelee

عضو جدید
با جمع بندي نظرات تا اينجا بله ارتباط مستقيم داره يا دقيقا خود فرد يا متضاد با فرد يا فرد دوست داره اون شكلي باشه و ديده بشه در واقع به حس و صفات مربوطه:)

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

:w27:

jenefer

عضو جدید
مال من ارتباط نداره از اواتار يوزا هم خوشم مياد چرا ميگيد قشنگ نيست.