آگهی های استخدام مهندسی پلیمر

GNMS

عضو جدید
این تاپیک رو واسه این درست کردم که همه آگهی های استخدامی که میبینیم رو اینجا بگیم تا افرادی که دنبال کار میگردند بتونن ببینند.

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام

آگهی استخدام

به یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد پلیمر برای کار تمام وقت نیازمندیم
تلفن تماس 09126043524

GNMS

این آگهی روی برد دانشکده مهندسی پلیمر نصب شده بود.

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام مهندس رنگ 19/1/89

آگهی استخدام مهندس رنگ 19/1/89

یک شرکت رنگ سازی واقع در شهرک صنعتی خوارزمی (کیلومتر 40 جاده خاوران) نیاز به 2 نفر فارغ التحصیل مهندسی رنگ، جهت تکمیل کادر تولید و آزمایشگاه خود دارد.

تلفن تماس: 0911904382

GNMS

این اطلاعیه روی برد دانشکده مهندسی پلیمر نصب شده بود.

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام 4/2/89

آگهی استخدام 4/2/89

آگهی دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر خصوصی واقع در کاشان به دو نفر متخصص در زمینه مواد کامپوزیتی (کارشناس یا کارشناسی ارشد پلیمر-مواد-شیمی-مکانیک) با حقوق و مزایای مکفی نیازمند میباشد.
متقاضیان میتوانند رزومه کاری خود را به آدرس الکترونیکی inforesume1@yahoo.com ارسال نمایند.

داشتن کارت پایان خدمت الزامیست.

GNMS

l2eza_n3t

عضو جدید
بسیار بسیار تاپیک ارزنده ای است
از همه دوستان میخوام کمک همدیگر کنند تا کار واسه هم پیدا کنند

فقط سعی شود آگهی های معتبر استخدامی نوشته شود.
با تشکر

• Like
واکنش ها: GNMS

پادوسپان

عضو جدید
بابا من تازه ترم دو پلیمرم یعنی اینقدر بازار خرابه .....همه بیکار نشستن تو خونه دست به دعا:razz:

M.Shimi84

عضو جدید
آگهی دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر خصوصی واقع در کاشان به دو نفر متخصص در زمینه مواد کامپوزیتی (کارشناس یا کارشناسی ارشد پلیمر-مواد-شیمی-مکانیک) با حقوق و مزایای مکفی نیازمند میباشد.
متقاضیان میتوانند رزومه کاری خود را به آدرس الکترونیکی inforesume1@yahoo.com ارسال نمایند.

داشتن کارت پایان خدمت الزامیست.

GNMS

سلام
میدونید اسم این شرکت خصوصی چیه؟

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام مهندس رنگ 31-3-89

آگهی استخدام مهندس رنگ 31-3-89

یک شرکت معتبر بازرسی جهت بازرسی محصولات مصرفی شرکت ایران خودرو در گرمسار نیاز به یک فارغ التحصیل رشته رنگ (ترجیحا ساکن شرق تهران) دارد.

zamini_mehrdad@yahoo.com
garamfelez@yahoo.com

GNMS

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام مهندس پلیمر-رنگ 31-3-89

آگهی استخدام مهندس پلیمر-رنگ 31-3-89

شرکت رزینفام از افراد با انگیزه بالا، خلاق و توانمند دارای شرایط ذیل جهت همکاری در بخش توسعه محصول با عنوان کارشناس توسعه محصول دعوت به عمل می آورد.
  • دانش آموخته مهندسی پلیمر-رنگ (کارشناس یا کارشناسی ارشد)
  • حداکثر سن 35 سال
  • آشنایی کافی به زبان انگلیسی
  • آشنایی کافی با اینترنت و نرم افزارهای کاربردی به ویژه Microsoft Office
  • علاقمند به زمینه رزینهای آب پایه و کاربردهای صنعتی آنها
  • پرانگیزه با تمایل به رشد حرفه ای
از واجدین شرایط درخواست می شود رزومه کامل خود را به آدرس s_borjian@resinfam.com ارسال نمایند

GNMS

asoleimani

عضو جدید
شركت ما از زيرمجموعه هاي راه آهن است كه به يك مهندس پليمر تمام وقت آقا براي امور كنترل كيفي و بازرسي قطعات پليمريش نيازمنده فوري .محل كار تهران ، ميدان راه آهن.
ميتونيد با اين شماره تماس بگيريد : 09122777584

• Like

Ali TIGER

عضو جدید
بابا من تازه ترم دو پلیمرم یعنی اینقدر بازار خرابه .....همه بیکار نشستن تو خونه دست به دعا:razz:
پلیممممممممممممممممممممر بهترین رشته ی دنیاست و همیشه هم واسش کار هست تاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 100 سال دیگه حتی:):):);););):gol::gol::gol:

pars_hossein

عضو جدید
پاسخ به یک ساده دل

پاسخ به یک ساده دل

پلیممممممممممممممممممممر بهترین رشته ی دنیاست و همیشه هم واسش کار هست تاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 100 سال دیگه حتی:):):);););):gol::gol::gol:

من از سال86 تا الان به هر دری زدم ولی کاری نبوده اگه هم بوده با حقوق اداره کاری
به نظر من اگه می تونی تا وقت داری تغییر رشته بده تا تو حچل نیفتادی!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام مهندس پلیمر

آگهی استخدام مهندس پلیمر

یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر فنی خود در دفتر تهران به دنبال یک مهندس پلیمر گرایش صنایع پلیمر، حتی الامکان دارای سابقه کار مفید در زمینه فرآیندهای شکل دهی پلی اولفین ها می باشد. خواهشمند است رزومه کاری و تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ 20/7/89 به پست الکترونیکی technicaljob32@gmail.com ارسال نمایند.

GNMS

pars_hossein

عضو جدید
ای بدبخت ما پلیمریا

ای بدبخت ما پلیمریا

ای بدبخت ما پلیمریا که کار هم برامون نیست:eek::cry::confused:

hamid76

عضو جدید
استخدام تمام وقت

استخدام تمام وقت

سلام
قابل توجه مهندسین فارغ التحصیل رشته پلیمر (کارشناسی ارشد)
در صورت تمایل به همکاری تمام وقت در تهران، مختصری از سوابق آموزشی، تحقیقاتی و تجربی خود را ارسال کنید.
آدرس ایمیل فراموش نشود.

روز به خیر

PeymanSanat

عضو جدید
استخدام کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر جهت سمت مدیریت واحد تکنولوژی و کارشناس واحد تحقیق و توسعه
شرکت صنایع لاستیکی پیمان صنعت یکی از معتبر ترین واحد های تولیدی کشور در زمینه محصولات لاستیک و پلی یورتان از میان افراد واجد شرایط فارغ التحصیل در رشته کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر جهت اشتغال بعنوان مدیریت واحد تکنولوژی و کارشناس واحد تحقیق و توسعه این شرکت اقدام به جذب نیروی متخصص می نماید.
عنوان شغلی: مدیریت واحد تکنولوژی / کارشناس واحد تحقیق و توسعه
حداقل تحصیلات: کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی: مهندسی (شیمی) پلیمر
شرایط:
- فارغ التحصیل در رشته کارشناسی مهندسی پلیمر
- متخصص در زمینه صنعت لاستیک
- دارای توانمندیهای مدیریتی و پژوهشی
- آشنایی کامل با زبان انگلیسی - با سابقه کاری مرتبط
- با حقوق و مزایای مکفی

محل اشتغال: اصفهان
شرح وظایف (مدیریت واحد تکنولوژی / کارشناس واحد تحقیق و توسعه):
- مدیریت بر واحد تکنولوژی با هدف هدایت روند تولید و تعریف پروژههای فنی شرکت
- طراحی، آنالیز و اصلاح خواص انواع الاستومر ها
- فعالیت بهعنوان کارشناسی ارشد در واحد R&D با بهره گیری از امکانات واحد آزمایشگاه و کامپاند سازی این شرکت جهت دستیابی به فرمول های بهینه و رساندن این دستاورد ها به مرحله تولید در مقیاس صنعتی
- ارتباط موثر و مستمر با شرکت های اروپایی ارائهدهنده لیسانس تکنولوژی به شرکت پیمان صنعت به منظور دریافت دانش فنی و نهادینه ساختن آن در واحدهای مختلف شرکت
از علاقه مندان دعوت می گردد رزومه کاری و تحصیلی خود را به آدرس ایمیل jobs@peymansanat.ir ارسال نمایند.
مهلت ارسال رزومه تا تاریخ ١٥ اسفند ماه ١٣٨٩می باشد.
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این شرکت www.peymansanat.ir مراجعه نمایید.

آخرین ویرایش:
  • Like

PeymanSanat

عضو جدید
استخدام کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر جهت سمت مدیریت واحد تکنولوژی و کارشناس واحد تحقیق و توسعه
شرکت صنایع لاستیکی پیمان صنعت یکی از معتبر ترین واحد های تولیدی کشور در زمینه محصولات لاستیک و پلی یورتان از میان افراد واجد شرایط فارغ التحصیل در رشته کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر جهت اشتغال بعنوان مدیریت واحد تکنولوژی و کارشناس واحد تحقیق و توسعه این شرکت اقدام به جذب نیروی متخصص می نماید.
عنوان شغلی: مدیریت واحد تکنولوژی / کارشناس واحد تحقیق و توسعه
حداقل تحصیلات: کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی: مهندسی (شیمی) پلیمر
شرایط:
- فارغ التحصیل در رشته کارشناسی مهندسی پلیمر
- متخصص در زمینه صنعت لاستیک
- دارای توانمندیهای مدیریتی و پژوهشی
- آشنایی کامل با زبان انگلیسی - با سابقه کاری مرتبط
- با حقوق و مزایای مکفی

محل اشتغال: اصفهان
شرح وظایف (مدیریت واحد تکنولوژی / کارشناس واحد تحقیق و توسعه):
- مدیریت بر واحد تکنولوژی با هدف هدایت روند تولید و تعریف پروژههای فنی شرکت
- طراحی، آنالیز و اصلاح خواص انواع الاستومر ها
- فعالیت بهعنوان کارشناسی ارشد در واحد R&D با بهره گیری از امکانات واحد آزمایشگاه و کامپاند سازی این شرکت جهت دستیابی به فرمول های بهینه و رساندن این دستاورد ها به مرحله تولید در مقیاس صنعتی
- ارتباط موثر و مستمر با شرکت های اروپایی ارائهدهنده لیسانس تکنولوژی به شرکت پیمان صنعت به منظور دریافت دانش فنی و نهادینه ساختن آن در واحدهای مختلف شرکت
از علاقه مندان دعوت می گردد رزومه کاری و تحصیلی خود را به آدرس ایمیل jobs@peymansanat.ir ارسال نمایند.
مهلت ارسال رزومه تا تاریخ ١٥ اسفند ماه ١٣٨٩می باشد.
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این شرکت www.peymansanat.ir مراجعه نمایید.

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام مهندس پلیمر 5-12-89

آگهی استخدام مهندس پلیمر 5-12-89

فارغ التحصیل های کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر، مهندسی رنگ ترجیحاً آقا جهت همکاری در شرکت فنی-مهندسی واقع در کیلومتر 8 جاده مخصوص (سه راه سازه گستر)، رزومه ی خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.
mohsenvanak@gmail.com

GNMS

M.Shimi84

عضو جدید
يك شركت خصوصي توليد فيلم هاي سه لايه پلي اتيلني نزديك شهر كاشان در حال گرفتن كارشناسه. شركت نسبتاً بزرگ و خوبيه و خوبتر اينكه به نيروهاي بدون تجربه اعتماد مي كنن. براي اطلاع از نحوه ثبت نام با اين شماره ها ميتونيد تماس بگيريد:
14-5516611
شركت پاك پلاستيك

آخرین ویرایش:
  • Like

Atefeh86

عضو جدید
سلام به همه مهندسا
من اتفاقی اومدم اینجا ولی خیلی از حرکتتون خوشم اومد
دستتون درد نکنه واقعا
ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون حالا که دارم فارغ التحصیل میشمو دنبال کارم از اینکه پلیمر خوندم پشیمونم، مخصوصا که کار تو این رشته برا دخترا کمه:(

GNMS

عضو جدید
سلام به همه مهندسا
من اتفاقی اومدم اینجا ولی خیلی از حرکتتون خوشم اومد
دستتون درد نکنه واقعا
ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون حالا که دارم فارغ التحصیل میشمو دنبال کارم از اینکه پلیمر خوندم پشیمونم، مخصوصا که کار تو این رشته برا دخترا کمه:(

Atefeh86 عزیز با سلام

نگران نباش. کار پیدا میشه. یخورده باید حوصله کنی.

GNMS

Atefeh86

عضو جدید
Atefeh86 عزیز با سلام

نگران نباش. کار پیدا میشه. یخورده باید حوصله کنی.

GNMS
سلام دوست من
امروز رفتم کارخونه ای که رفته بودم کاراموزی
باورم نمیشد کارخونه به اون ابهت
مثل اینکه هفته ای 5 تا کارمند با اردنگی میندازه بیرون
خیلی ناراحت کنندست:w04:

GNMS

عضو جدید
سلام دوست من
امروز رفتم کارخونه ای که رفته بودم کاراموزی
باورم نمیشد کارخونه به اون ابهت
مثل اینکه هفته ای 5 تا کارمند با اردنگی میندازه بیرون
خیلی ناراحت کنندست:w04:

میفهمم چی داری میگی. الان وضعیت صنعت زیاد خوب نیست. ولی به قول خودت "آخر هرچیزی خوبه، اگه خوب نشد آخرش نشده"
ناامید نشو. حتماً پیدا میشه.

Atefeh86

عضو جدید
میفهمم چی داری میگی. الان وضعیت صنعت زیاد خوب نیست. ولی به قول خودت "آخر هرچیزی خوبه، اگه خوب نشد آخرش نشده"
ناامید نشو. حتماً پیدا میشه.
راست میگی، در ناامیدی بسی امید است
باهات موافقم
صبر می کنم و تلاش;)

GNMS

عضو جدید
آگهی استخدام مهندس رنگ 03-03-90

آگهی استخدام مهندس رنگ 03-03-90

شرکت تولیدی رنگ ماهلا جهت تکمیل کادر فنی و فروش خود به یک مهندس رنگ آقا با شرایط زیر نیازمند است:
1- دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
2- ساکن تهران

تلفن: 9-88314007
موبایل: 09122594483

GNMS

آخرین ویرایش: