آيا چت با فرد نامحرم (در صورتي كه چت نه گفتاري باشدونه تصويري) اشكال دارد؟

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمع کنید تو رو خدا این حرفارو....
دنیا کجا میره ما هنوز کجا گیریم...
عجب...

اینقدر این بحث لوس و بی معنیه که نیازی به هدر دادن وقت و جواب به اون نیست.
دوست عزیز اگر واقعا می خواهید حکم این کار رو بدونید خیلی راحت گوشی رو بردارید و زنگ بزنید به دفتر مراجع و سوال کنید.

من نمی دونم مطرح کردن همچین سوالی در اینجا چه معنی می تونه داشته باشه وقتی همه دوستان لطف می کنن و با احساسات لطیفشون جواب میدن

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز اگر واقعا می خواهید حکم این کار رو بدونید خیلی راحت گوشی رو بردارید و زنگ بزنید به دفتر مراجع و سوال کنید.

من نمی دونم مطرح کردن همچین سوالی در اینجا چه معنی می تونه داشته باشه وقتی همه دوستان لطف می کنن و با احساسات لطیفشون جواب میدن
نه بابا............

صبا سخا

عضو جدید

ولی این نحوه حرف زدن درست نیست
هرکسی غرور و عزت نفس داره جلوی همه با این حرف زدنتون روی همه رو باز می کنین

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته به نظر من این چت نوشتاری سبب پیدایش همین رابطه عاشقانه میشه که سرانجامش به تصویری و صوتی و در اخرش هم ملاقات حضوری میشه/ میشه گفت از نظر اسلامی که در کشور ماست حرامه/ به نظر خودم خیلی هم خوبه/ زیبایی این دنیا به همین روابط پاک بین پسرها و دخترهاست/ البته بشرطی که پاک بمونه نه سبب بی بندوباری بشه

ولی این نحوه حرف زدن درست نیست
هرکسی غرور و عزت نفس داره جلوی همه با این حرف زدنتون روی همه رو باز می کنین

اگر حرف من به کسی برخورده یا باعث به وجود اومدن مشکلی شده از همه عذرخواهی می کنم. اما منظور من این بود که این سوال گرچه می تونه جالب باشه اما به علت جو موجود در جامعه جواب های جالبی در پی نداره از جمله جواب هایی که برخی دوستان اینجا داده اند. اگر ما در بحث ها جنبه انصاف رو رعایت می کردیم و با تعقل در یک مورد مثل این بحث می کردیم می تونست یک بحث خیلی جذاب به وجود بیاد نه اینکه بیاییم و جواب های واقعا بی معنی و سبکی رو بدیم که نمونه هاش اینجا هست. به همین علت به استارتر عزیز عرض کردم که اگر واقعا به دنبال جواب این سوال هستید راه بهتر اینه که از اهل فنش سوال کنید.
در هر حال از همگی عذرخواهی می کنم اگر لحن صحبتم به نظر خوب نبوده.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه جایی خوندم اگه باعث به گناه افتادنو از این جور چرتو پرتا نشه { دقیقا هم یادم نیس }.........اشکال نداره

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تا حدودی گناهه بالاخره اون حسه لذت رو در انسان بوجود میاره

ولی الان به علت محدودیتایه بیش از اندازه ای که تو ایران هست اکثر جوونا با چت خودشونو تخلیه میکنن چون تو دنیای واقعی هیچ وقت دخترا و پسرا تا این اندازه نمیتونن راحت با هم حرف بزنن

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز

ولی الان به علت محدودیتایه بیش از اندازه ای که تو ایران هست اکثر جوونا با چت خودشونو تخلیه میکنن چون تو دنیای واقعی هیچ وقت دخترا و پسرا تا این اندازه نمیتونن راحت با هم حرف بزنن
بابا گجای کار هر چی هست تو دنیای واقعیه .

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز

ببخشید یعنی پست دادن تو باشگاه یا چت کردن ، حس لذت به وجود میاره تو شما؟!!!

زر خانیم

عضو جدید
ای آقا
این لذت با اون لذت فرق داره
لذت پست دادن یا چت کردن از نوع سرگرمیه.

f.mohebbi

عضو جدید
دو دفعه از برج میلاد به صورت عمودی پرت شود به پایین
اینو هستم خیلی حال میده

به نظرم من هرچیزی که باعث نشه آدمبه گناه بیافته حلاله
من خودم خیلی وقتا با نامحرم چت میکنم اما فقط برای مشکلات درسیم، هم خونوادم میدونن هم خیلی های دیگه
تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده چون کلا با جنبم

اینو هستم خیلی حال میده

به نظرم من هرچیزی که باعث نشه آدمبه گناه بیافته حلاله
من خودم خیلی وقتا با نامحرم چت میکنم اما فقط برای مشکلات درسیم، هم خونوادم میدونن هم خیلی های دیگه
تا حالا هم مشکلی برام پیش نیومده چون کلا با جنبم

اون کاری که شما می کنید درست ترین حالتش هست و به نظر من خیلی هم خوبه و هیچ مشکلی نداره. اما خیلی ها از این طریق خیلی کارهای دیگه می کنن!!!

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلاخره حکم چی شد؟! زود به نتیجه برسید، چت دارم!!!