آيا حاضري با يه مهندس مواد ازدواج كني؟!

آيا حاضري با يه مهندس مواد ازدواج كني؟!

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی که سهله دوتا میگیریم:D

مگه دو تا همزمان ميدن

چه ليسانس ابكيي كه ميشه 2تا گرفت

قربونتون
مهندسین مواد مهندسین خوب و خونگرمیند...

چيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

نه پس ، حتماً همه دوست دارن لیسانس عمران بگیرن؟؟؟؟؟؟؟

نه قربونت شماها همون موادرو بگيريد - اون هم2 تا

بله ازدواج می کنم:gol:

نه بابا

بي ا با چند تا - چند تا ديگه هم تو رو خدا پيدا كن

Neverhood

عضو جدید
بیا برو بیرون ، اون روی منو بالا نیارا........ حیف آلیاژ که شبیه تو باشه... تو خودکشی کنی مثل قراضه هم نمیشی تا ذوبت کنیم.......

روزبه جان خودتو ناراحت نکن ! این نیوترون از اقوامه ! چند وقت پیش یه جریانی پیش اومد، حالا اومد توی این تاپیک که من باز کردم عرض اندام کنه ! :biggrin: که بروبچ حالشو گرفتن :redface:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
اعصاب منو به هم نریزیدااااااااااااااااااااااااااااااااا:mad:
آخه یه متالورژ چرا باید با یه سرامیست ازدواج کنه......یه متالورژ یکی رو میخواد که شبیه خودش تو زندگی محکم و استوار باشه مثل فولاد نه یه سرامیست که شیشه ای و سرامیکی و لعابی و چینی باشه.............ثانیاً من نمیدونم پدیده چه ربطی به نا بجایی داره.......اینجوری پیش برید نوار مغذیتون هیچی نشون نمیده هااااااااااااااااااااااااااا.
ديگه هيشكي ندونه ما موادي ها ميدونيم كه محكم ترين و استوارترين ماده در جهان يه سراميكه، در ضمن يه سراميست يكي رو ترجيح ميده كه در عين سختي و استواري مثل الماس، ظريف و شفاف و صادق باشه، به زلاليه كريستال و شيشه و به براقيه لعاب و سفيديه چيني:D:)نه اينكه سخت و زمخت و خشن و سياه مثل فولاد كه داخلش از هر نوع نقص نقطه اي و خطي و سطحي پر باشه:whistle:
( اصلاااااااااااااااااااااااا قصد كل كل ندارما، ولي خب اگه جواب نميدادم ميتركيدم:lol::smile: به دل نگيريا روزبه جان:redface::gol:)

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
خداییش همینه دیگه ...

دست شما درد نکنه اقا روزبه....

barfak خان خودتونو ناراحت نكنيد، اين دوستان در حسرت آموختن علم سراميك هستن ولي خب دستشون بهش نميرسه ديگه، هر چيزي سعادتي ميخواد:lol::lol::D:redface:
(از جامعه متالورژها ميخوام ناراحت نشنا:gol::gol::gol::redface::gol::gol::gol:)

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا این سرامیکی ها قصد دارن هی خودشون رو به جامعه موادی ها و متالورژها نسبت بدن

از علم سرامیک 2 واحد دیرگداز ما را بس !!!!
لطافت سرامیکی ات منو کشت (:)
نشکنی ...

شوخی شوخی شوخی ;)

Neverhood

عضو جدید
من نمیدونم چرا این سرامیکی ها قصد دارن هی خودشون رو به جامعه موادی ها و متالورژها نسبت بدن

از علم سرامیک 2 واحد دیرگداز ما را بس !!!!
لطافت سرامیکی ات منو کشت (:)
نشکنی ...

شوخی شوخی شوخی ;)

لطافت سرامیکی رو خوب اومدی :biggrin:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديگه هيشكي ندونه ما موادي ها ميدونيم كه محكم ترين و استوارترين ماده در جهان يه سراميكه، در ضمن يه سراميست يكي رو ترجيح ميده كه در عين سختي و استواري مثل الماس، ظريف و شفاف و صادق باشه، به زلاليه كريستال و شيشه و به براقيه لعاب و سفيديه چيني:D:)نه اينكه سخت و زمخت و خشن و سياه مثل فولاد كه داخلش از هر نوع نقص نقطه اي و خطي و سطحي پر باشه:whistle:
( اصلاااااااااااااااااااااااا قصد كل كل ندارما، ولي خب اگه جواب نميدادم ميتركيدم:lol::smile: به دل نگيريا روزبه جان:redface::gol:)
وای مامانمینا........با این ظرافت و زلالیت برو ادبیات بخون.......با این براقی و سفیدیت قزوین چی میکنی؟؟؟؟؟
من به دل بگیرم؟؟؟؟؟؟؟ از اون حرفا زدی که غیر ممکنه........

آخرین ویرایش:

yashar-k

عضو جدید
عزیزم دو زار حیا هم خوب چیزیه ها :surprised:
همین امثال شما ها به این ملت بها میدن پر رو میشنا :confused: :razz:

حیا ؟؟؟ من فقط به سوال جواب دادم و قصد بدیم نداشتم. نمیدونم اینجا کی متاله و کی سرامیکی و راستشو بخوای اونقدرام واسم مهم نیست چون همه موادی هستیم ;)
راستی، امثال من کیا رو پررو میکنن دقیقا؟! :question:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا هم به این تایپیک جواب میدن؟
اره اگه کارمندی مهندسی باشه با کلی حقوق ماهانه حتما باهاش ازدواج میکنم

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
پسرا هم به این تایپیک جواب میدن؟
اره اگه کارمندی مهندسی باشه با کلی حقوق ماهانه حتما باهاش ازدواج میکنم

اصلاً پسرا به این تاپیک جواب میدن
دختر خانوما با کمال احترام جوابشون مشخصه :redface:

اما راجع به شما متاسفم شدم
یعنی این قدر واسه رشتت کار نیست :D

آخی ی ی ی ی ی

nano.gemini

عضو جدید
من عاشق دخترایی هستم که سرامیک میخونن:whistle:
خب بابا چرا طفلی رو سرکوب می کنید؟؟؟ منظورش کلاً سرامیستا بودن دیگه، حالا تو این مورد داریم راجع به اون یکی طرف می حرفیم!!!:D
تازه از کجا می دونید؟؟؟ شاید خودش یه سرامیستو .....!!!:whistle:
:biggrin:

nano.gemini

عضو جدید
ایول آقا مهدی!!!:w16::lol:
:w11:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاً پسرا به این تاپیک جواب میدن
دختر خانوما با کمال احترام جوابشون مشخصه :redface:

اما راجع به شما متاسفم شدم
یعنی این قدر واسه رشتت کار نیست :D

آخی ی ی ی ی ی
اره اینکه تاسف نداره هر کی با ننه اش دعوا کرده اومده رشته ما الانم همه پسراش باید دنبال دخترای پولدار و کارمند و مهندس و .... باشن که بیان این پسرا رو جمع و جور کنن :biggrin:

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
اره اینکه تاسف نداره هر کی با ننه اش دعوا کرده اومده رشته ما الانم همه پسراش باید دنبال دخترای پولدار و کارمند و مهندس و .... باشن که بیان این پسرا رو جمع و جور کنن :biggrin:

کارمندا کجا پول دارن آخه بنده خدا ها ! :surprised:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا رشته تون چی هست مگه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا