آواتار نفر قبليت ، تو رو ياد چی ميندازه ؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون اینقد بی جنبه بازی دراوردی :surprised::eek:
نظرم عوض شد دیگه نمیفرستم:D
نیشنیش جون ایشون خیلی عاشق اینجور قیافه است...من در جریانم به خاطر این تیپ قیافه ها حاضره زمین را به اسمون ببافه...پسر خوبیم هست...نمیخوای که بهش ادرس بدی ...بی خدا جان اگه پیدا نکردی بیا تو پروفایلم یه کنیز دارم قابلتو نداره اونو وردار

nish nish

کاربر فعال
نیشنیش جون ایشون خیلی عاشق اینجور قیافه است...من در جریانم به خاطر این تیپ قیافه ها حاضره زمین را به اسمون ببافه...پسر خوبیم هست...نمیخوای که بهش ادرس بدی ...بی خدا جان اگه پیدا نکردی بیا تو پروفایلم یه کنیز دارم قابلتو نداره اونو وردار
ههه اره بابا طرف عاشق شده بدطور :surprised:
کاش ماهم اینطوری بودیم یکم به ظاهر میرفتیم این دل صاب مردمون یه جا گیر میکرد:cry:
حالا کنیزت خوشکله:D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههه اره بابا طرف عاشق شده بدطور :surprised:
کاش ماهم اینطوری بودیم یکم به ظاهر میرفتیم این دل صاب مردمون یه جا گیر میکرد:cry:
حالا کنیزت خوشکله:D

بیا خودت ببین همون صفحه پرفایمه کلی هم تحویل میگیره ادمارو یه دونه است...بعض شما نباشه خوشگله

nish nish

کاربر فعال
باشه کوزت قول قول میده بهت که دیگه نگه درخت جونم
درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت درخت:D
والا این که گفتی بیشتر شبیه قول پینوکیو بود
کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت به توان 10:D

هستی بی نیاز

کاربر فعال
والا این که گفتی بیشتر شبیه قول پینوکیو بود
کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت کوزت به توان 10:D

درخت کاج.درخت گیلاس.درخت پرتقال.درخت سرو.درخت البالو.درخت انجیر.درخت نیش نیش .درخت نیش نیش درخت نیش نیش.بیا که بهترین ودوست داشتنی وزیباترین درخته:D

nish nish

کاربر فعال
درخت کاج.درخت گیلاس.درخت پرتقال.درخت سرو.درخت البالو.درخت انجیر.درخت نیش نیش .درخت نیش نیش درخت نیش نیش.بیا که بهترین ودوست داشتنی وزیباترین درخته:D
بووووووووووووووووووووووووووووووووووس بابا درختمون کردی ولی بازم مر30 تکمون کردی بین درختا;)

دارمت خیلی پرنسس هستی :)