آهای مردم،تا می توانید شهوت رانی و بدحجابی کنید!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
پناه بر خدا. کاش همه مون لااقل فقط یکبار یه سری به غسالخونه بزنیم. باور کنید خیلی دید متفاوتی به دنیا پیدا میکنیم.

آقا دوستی و شادی سالم چه ربطی به غسالخونه داره؟ یعنی دستمال برداریم صبح تا شب به بهونه ی وفات یه شخصی گریه کنیم میریم بهشت؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
پناه بر خدا. کاش همه مون لااقل فقط یکبار یه سری به غسالخونه بزنیم. باور کنید خیلی دید متفاوتی به دنیا پیدا میکنیم.
نه من حرف شمارو قبول دارم...باور بفرمایید من خودمم از مرگ میترسم و سعی میکنم انگونه بزیم که فکر کنم فردا زنده نیستم..

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی شبنم عزیز .
عالی بود .
فقط یه کوچولو به خودمون فکر کنیم بد نیست .
ادم میتونه شاد باشه ، رنگی باشه ، بازی کنه و از رندگی لذت ببره حتی با داشتن حجاب .
کافیه خود ادم از داشته هاش به خوبی لذت ببره
خدا رو فراموش نکنه تو لحظه هاش .
برای اونایی که برا راحتی بودنش جون دادن حد اقل یه صلوات بفرسته .شاید ادای دینی بشه .
قرار نیست از دنیا به خاطر آخرت لذت کافی رو نبریم
اما قرار هم نیست کسی که خدا رو دوس داره کاری کنه که خدا ازش نارراحت باشه .
نمی خوام نقل بگیرید ..
فقط کافیه اون جوری که بهترین حالت برای زیستن هست رو برای خودمون انتخاب کنیم .

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
والا ... حرفی برای گفتن باقی نمی مونه ... تنها کاری که از ما بر میاد اینه که سر تکون بدیم و افسوس بخوریم ....:(

مرسی بابت تلنگر ...

روژین 1368

اخراجی موقت
نه من حرف شمارو قبول دارم...باور بفرمایید من خودمم از مرگ میترسم و سعی میکنم انگونه بزیم که فکر کنم فردا زنده نیستم..

چون ما تصویر دقیقی از آن دنیا نداریم از مرگ میترسیم

انسان همیشه در مقابل تغییرات مقاومت میکنه

و به اصطلاح دوست نداره منطقه امن ذهن مورد هجوم قرار بگیره :D

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااااي چقدر شهوت ران واي واي واي صد رحمت به فيلماي ***ي غربيا واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي خدا به دور .
اين تصاوير عبرت آموز رو به دزدان بيت المال هم نشون بده به همونايي كه خودشون آخر اين اندرزگوييها بودن .

major7

عضو جدید

شما خانمی؟؟؟؟؟
ایولا کمتر خانمی همچین دیدی داره....خوشمان آمد ...الان ایرانین ایشالا دیگه؟

Loving Geologist

عضو جدید
این تاپیک اولش آدمو به فکر وا میداره ولی وقتی عمیق تر میشی میفهمی که چقد سطحی هست و عمقی نداره به نظر شما تنها گناه شاد بودنه جوناس یعنی کشور ما با داشتن جونایی که در ظاهر پاک و مومنن ولی خدا داند از خلوتشون آباد میشه توروخدا این ظاهربینی رو کنار بذارید قلب باید پاک و سالم باشه آیا رباخواری یا آدم فروشی و .... گناه نیستن فقط جونای شاد باید به فکر غسالخونه و قبر باشن این چیزها برای همه هست و فقط متعلق به یک عده خاص نیست.

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعله اونوقت اینا که شما گفتی یعنی از مرگ نمیهراسی ؟

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بفرمایید شما با خوشی و شادی مخالفید. یک ساله گیر دادین به این آب بازیه. از اکس پارتی و خونه خالی که بهتره آب بازی. مشروب که نریختن رو هم، آب بوده. من این تاپیکو رد می کنم.
احسنت...خوشمان آمد..

روژین 1368

اخراجی موقت
من مطمئنم خدا خیلی مهربون تر بهتر از این .....داست :redface:

خودشان هر کثافت کاری میکنی اونوقت ما رو میترسونن

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه چه ربطی داره؟ الان من جوون که هیچ تفریح کنم و بگردمو تو ماشینم آهنگ گوش کنم،تن شهدا تو گور می لرزه؟!

چرا این 2 تا بحثو به هم مرتب می کنین؟!!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم ی باز از مرگ برگشتم :smile:

از کجا میدونی اون بهتر از این دنیای نیست ؟
من میدونم اگه ادم خوبی باشی اون دنیا خعلی بهتر ازین دنیاست...ولی خدات نکنه جهنم در انتطار کسی باشه ...که بدترین جا برای زیستنه...
واقعا شما از مرگ برگشتی؟ اواتراتونم دوتا ست یا خدا :eek: اینم سندش13.jpg

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا هرچی مطلب از این نیوزها مثل شریان نیوز و فارس نیوز و... ادم میبینه در مورد حجاب و عواقب دنیویش مثل خشکسالیه ایران و عواقب اخرویشه..
چرا یه مطلب نمیزنن بگن اهای مردم تا میتوانید مال مردم خواری ،رشوه ، ربا و نزول خواری کنید

اینجور که گفته می شود همه ما یک روزی روی تخت غسالخانه حمام خواهیم کرد ,حتی شما دوست عزیزالبته از اینجای کار به بعد قادر به انجام کارهای اول مانند مال مردم خواری نیستیددر ادامه شما را در پارچه سفیدی به اسم کفن می پیچند و در یک اتاق کوچک قرار می دهند...

روژین 1368

اخراجی موقت
من میدونم اگه ادم خوبی باشی اون دنیا خعلی بهتر ازین دنیاست...ولی خدات نکنه جهنم در انتطار کسی باشه ...که بدترین جا برای زیستنه...
واقعا شما از مرگ برگشتی؟ اواتراتونم دوتا ست یا خدا :eek: اینم سندشمشاهده پیوست 154356

ها :ی
شکار شدم :D
ی تصادف کوجیک بود :cry:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا هرچی مطلب از این نیوزها مثل شریان نیوز و فارس نیوز و... ادم میبینه در مورد حجاب و عواقب دنیویش مثل خشکسالیه ایران و عواقب اخرویشه..
چرا یه مطلب نمیزنن بگن اهای مردم تا میتوانید مال مردم خواری ،رشوه ، ربا و نزول خواری کنید
اینجور که گفته می شود همه ما یک روزی روی تخت غسالخانه حمام خواهیم کرد ,حتی شما دوست عزیزالبته از اینجای کار به بعد قادر به انجام کارهای اول مانند
مال مردم خواری
نیستیددر ادامه شما را در پارچه سفیدی به اسم کفن می پیچند و در یک اتاق کوچک قرار می دهند.
اتفاقا من این سوال را محترمانه از یک رانت خوار و به نوعی مال مردم خور پرسیدم گفت ما اگه مثلا سالی 6 الی 7 تومن دربیاریم (منطورشون از تومان میلیادر تومن بودا ) اخر سال 500 ملیون
خرج ایتام و مراسم مذهبی میکنیم و گناهامون پاک میشه....بدبختانه به حرفاش اعتقاد کامل داشت....یعنی از رانت استفاده کن حق مردمو بخور بعد یه زره سرکیسرو شل کن همه چی حله....بیخود نیست وضعمون اینه

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها :ی
شکار شدم :D
ی تصادف کوجیک بود :cry:
خدا بهت سلامتی بده و زنده نگهت داره....ولی فکر کنم جهانبنبیت عوض شده کلن مهربونتر شدی؟ الان دلت کمتر به دنیا هست نه؟...تو بیا منو نصیحت کن از مرگ بترسم....بیا سفیر عزراییل شو..:biggrin:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خاس اتفاقه بدی بیفته یه ندا بدین بگیم تعطیل کنن:|

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا من این سوال را محترمانه از یک رانت خوار و به نوعی مال مردم خور پرسیدم گفت ما اگه مثلا سالی 6 الی 7 تومن دربیاریم (منطورشون از تومان میلیادر تومن بودا ) اخر سال 500 ملیون
خرج ایتام و مراسم مذهبی میکنیم و گناهامون پاک میشه....بدبختانه به حرفاش اعتقاد کامل داشت....یعنی از رانت استفاده کن حق مردمو بخور بعد یه زره سرکیسرو شل کن همه چی حله....بیخود نیست وضعمون اینه
اخرشم میگن چه ادم خیریه دستش درد نکنه
خودش این وسط چقدر می خوره که 500 میلیونم بنده خدا دست خیر داره :D

روژین 1368

اخراجی موقت
خدا بهت سلامتی بده و زنده نگهت داره....ولی فکر کنم جهانبنبیت عوض شده کلن مهربونتر شدی؟ الان دلت کمتر به دنیا هست نه؟...تو بیا منو نصیحت کن از مرگ بترسم....بیا سفیر عزراییل شو..:biggrin:

اونجای میری جهنم اونوقت منو ....میکنی :D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخرشم میگن چه ادم خیریه دستش درد نکنه
خودش این وسط چقدر می خوره که 500 میلیونم بنده خدا دست خیر داره :D
14 برابر اون پول

اونجای میری جهنم اونوقت منو ....میکنی :D
نترس من تو عمرم سعی کردم کسیو نفرین نکنم......جهنم رفتن با دوستان هم فکر کنم کم صفایی نداشته باشه.. اونم با سفیر عزی...

دوستان شبتون بخیر ...ممنونم از خواهر شبنم که با تاپیکشون هدف نهی از منکر و امر به معروف داشتن و یاداوری فشار قبر...به شخصه تشکر میکنم...هر چند با نحوه بیان تاپیک زیاد موافق نیستم ولی محتوای خوبی میشه ازش دراورد....شبتون پرتقالی دوستان

روژین 1368

اخراجی موقت
14 برابر اون پول

نترس من تو عمرم سعی کردم کسیو نفرین نکنم......جهنم رفتن با دوستان هم فکر کنم کم صفایی نداشته باشه.. اونم با سفیر عزی...

دوستان شبتون بخیر ...ممنونم از خواهر شبنم که با تاپیکشون هدف نهی از منکر و امر به معروف داشتن و یاداوری فشار قبر...به شخصه تشکر میکنم...هر چند با نحوه بیان تاپیک زیاد موافق نیستم ولی محتوای خوبی میشه ازش دراورد....شبتون پرتقالی دوستان

نسوزی :w35:

بای

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااای خداااااااااااااااا یه زلزله بزرگ بفرست تو این کشور همه راحت بشیم آخه این چه تاپیک مزخرفیه میزنید
یه روز یه عده جون بدبخت رفتن آب بازی حالا شما اونا را کردین مفسد فی الارض ، به اون عکس غسالخونه نگاه کن دوست من به فکر اون روزی باش که تو اون دنیا باید جوابگو همین دخترا و پسرایی باشی که بهشون هرچی دوست داشتی گفتی و عکسشونو گذاشتی
بعضی وقت ها تاپیک هایی تو این باشگاه پیدا میشه که آدم میفهمه چرا وضع این کشور این مدلیه
خدایا خودت یه کاری بکن مردم درست بشن خسته شدیم دیگه

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااای خداااااااااااااااا یه زلزله بزرگ بفرست تو این کشور همه راحت بشیم آخه این چه تاپیک مزخرفیه میزنید
یه روز یه عده جون بدبخت رفتن آب بازی حالا شما اونا را کردین مفسد فی الارض ، به اون عکس غسالخونه نگاه کن دوست من به فکر اون روزی باش که تو اون دنیا باید جوابگو همین دخترا و پسرایی باشی که بهشون هرچی دوست داشتی گفتی و عکسشونو گذاشتی
بعضی وقت ها تاپیک هایی تو این باشگاه پیدا میشه که آدم میفهمه چرا وضع این کشور این مدلیه
خدایا خودت یه کاری بکن مردم درست بشن خسته شدیم دیگه

ریلکس باش
میگیم اصلاح شه:)

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریلکس باش
میگیم اصلاح شه:)

تازه فهمیدم استارتر شما بودید ، راستش تعجب کردم از شما با این سابقه بعید بود زدن همچین تاپیکی !!!!
ببخشید تو تاپیکتون فضولی کردم اگر میدونستم شما استارتر هستید اصلا پست نمیزاشتم