آموزش سنتی معماری

نجوا

عضو جدید
سلام دوستان
من در حال تکمیل کطالعات پایان نامه نظری دوره کارشناسی ارشد با موضوع " در جستجوی الگوی آموزش معماری" با رویکرد بهبود کیفیت رابطه استاد و شاگرد - هستم
به دنبال مطلب درباره آموزش سنتی معماری و یا روش آموزشی حلقه مدار- یا روش آموزشی استاد- شاگردی هستم

اگر کسی در این مورد مطلب یا کتابی داره. لطفا به من کمک کنه
ممنون

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
؟ هیچ کس نظری نداره

سلام بر شما ...
در راستای درخواستتون عارضم که تنها چیزی که به ذهنم میرسه ، کتاب بسیار ارزشمند " مشق معماری " تالیف جناب آقای دکتر حجت هستش ؛
امیدوارم که به دردتون بخوره ( که حتما هم همینطور هست).
موفق باشید...:gol:

mahshid shz

عضو جدید
سلام دوستان
من در حال تکمیل کطالعات پایان نامه نظری دوره کارشناسی ارشد با موضوع " در جستجوی الگوی آموزش معماری" با رویکرد بهبود کیفیت رابطه استاد و شاگرد - هستم
به دنبال مطلب درباره آموزش سنتی معماری و یا روش آموزشی حلقه مدار- یا روش آموزشی استاد- شاگردی هستم

اگر کسی در این مورد مطلب یا کتابی داره. لطفا به من کمک کنه
ممنون

مقالات دکتر کاوه بذرافکن در این مورد کمک خواهد کرد. هم چنین مجموعه ای از مقالات کنگره معماری با عنوان آموزش معماری

نجوا

عضو جدید
سلام بر شما ...
در راستای درخواستتون عارضم که تنها چیزی که به ذهنم میرسه ، کتاب بسیار ارزشمند " مشق معماری " تالیف جناب آقای دکتر حجت هستش ؛
امیدوارم که به دردتون بخوره ( که حتما هم همینطور هست).
موفق باشید...:gol:

سلام دوست عزیز. من پایان نامه دکترا و کتابشون رو تهیه کردم و از اونها هم استفاده کرده ام

نجوا

عضو جدید
کسی هست که مقاله " شیوه های سنتی آموزش معماری" نوشته آقای محمدرضا حاجیان را داشته باشه؟
این مقاله در مجله "معماری و شهرسازی شماره 38 و 39 هست. مرداد 176"

من این مجله رو تو کتابخانه های مشهد پیدا نکردم
لطفا اگر کسی می تونه کمک کنه به من جواب بده

بالا