(آموزش تعمیرات و اپراتوری تجهیزات پزشکی ) سوالی دارم درباره ی این کلاس ها

mohamadhoseinzare

عضو جدید
میشه راهنمایی کنین این کلاس ها که در جهاد دانشگاهی دانشکده پزشکی تهران یا دانشگاه امیر کبیر تشکیل میشه:

1- دارای اعتبار در بیمارستان ها و شرکت ها هست؟
2- هزینه ای برابر با 870000تومان ارزش دارد برای کل دوره ها که 3ماه طول می کشه؟
3- پس دانشگاه خودمون نقشش چیه ؟ چون ایران که همچین شرکت تولید نداریم که مثلا" رشتمون طراحی و ساخت هستش!

ایا ...:w20:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
میشه راهنمایی کنین این کلاس ها که در جهاد دانشگاهی دانشکده پزشکی تهران یا دانشگاه امیر کبیر تشکیل میشه:

1- دارای اعتبار در بیمارستان ها و شرکت ها هست؟
2- هزینه ای برابر با 870000تومان ارزش دارد برای کل دوره ها که 3ماه طول می کشه؟
3- پس دانشگاه خودمون نقشش چیه ؟ چون ایران که همچین شرکت تولید نداریم که مثلا" رشتمون طراحی و ساخت هستش!

ایا ...:w20:
ببینید من یک مدت توی یکی از این آموزشگاهها البته در مشهد تدریس می کردم . راستش رو بخواهید قبل از شرکت در این کلاسها باید به چند نکته توجه کنید .
1- مسلما هیچکس دنبال ایجاد رقیب برای خودش نمی گردد و این در مورد اساتید این کلاسها هم صدق می کند .
2- شرکت در این کلاسها می تواند یک دیدکلی نسبت به تجهیزات در شما ایجاد کند و یک سری عیوب را می تونید در مورد تعدادی از دستگاهها حل کنید .
3- این کلاسها برای ایجاد یک استارت مناسب برای تعمیرات خوب هست ولی پایان راه نیست
4- اصولا شما در طول 4 سال که در دانشگاه درس می خونید چقدر با تجهیزات آشنا می شوید . خوب در طول سه ماه خودتون مقایسه کنید .
5- با توجه به اینکه این کلاسها برای عموم هستش و سطح افراد یک کلاس با هم یکی نیست یک مقدار از مطالب برای شما می تواند کسل کننده و یا تکرای باشد . مثل دروس الکترونیک و . . .

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
راستی در مورزد اعتبارشون هم باید بگم که مدرکی که می دهند عموما مدرک فنی و حرفه ای است و معتبره ولی مسلما اعتبارش از مدرک دانشگاهیتون بیشتر نیست