آلوچه سبز

mamadj

عضو جدید
امروز داشتم از یه بازاری رد میشدم......................الوجه سبز خریدم...خیلی خوشمزست....
یه بسته 500 تومان..اول گفت1000......بعد چونه زدم 500 گرفتم

mamadj

عضو جدید

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا منظورتون چی بود؟؟؟؟؟:surprised:
1.الوچه خوردن:razz:
2.گرونی:w16:
3.چونه زدن:victory:
4......:w05:

Vendetta

عضو جدید
الان گفتید یادم افتاد... من امسال یه دونه هم بره نمونه نخوردم... چرا آخه از این تاپیکا میزنید ؟ حالا من این موقع گوجه سبز از کجا گیر بیارم ؟

کارد بخوره این شکم صاب مورده ی من...

yahell

عضو جدید
امروز داشتم از یه بازاری رد میشدم......................الوجه سبز خریدم...خیلی خوشمزست....
یه بسته 500 تومان..اول گفت1000......بعد چونه زدم 500 گرفتم
چونه زدن بعضی مواقع خیلی خوبه...........منمخیلی گوجه سبز دوست دارم.....خیلی خوشمزست
تازه فقط همین یه فصل تابستون میاد

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان گفتید یادم افتاد... من امسال یه دونه هم بره نمونه نخوردم... چرا آخه از این تاپیکا میزنید ؟ حالا من این موقع گوجه سبز از کجا گیر بیارم ؟

آخی :D
برای این که دهنتو آب بندازم بازم می گم:
پیش پات خوردم اینقذه حال داددددددددددد :D:gol:

mamadj

عضو جدید

واسه خو برو بخر......زیاد گرون نیست...یه بسته 500 تومان......20 دونه بیشتر نداشت..
تا رسیدم خونه همش تموم شد:cry::cry::cry:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
آقا این چه تاپیکیه آخه. من دهنم آّب افتاد با اون عکسات . من دیوونه گوجه سبزم.

Vendetta

عضو جدید
آخی :D
برای این که دهنتو آب بندازم بازم می گم:
پیش پات خوردم اینقذه حال داددددددددددد :D:gol:
ای نامرد... :cry::cry::cry:
نگو... دهنم آب افتاد... :cry:
واسه خو برو بخر......زیاد گرون نیست...یه بسته 500 تومان......20 دونه بیشتر نداشت..
تا رسیدم خونه همش تموم شد:cry::cry::cry:

دیگه دیره... فردا از دانشگاه برگشتم شاید بخرم... برم ته جیبم رو بگردم... من با 500 تومان یه ماه زندگی می کنم برادر... ما زیر خط مرگیم... :cry::cry::cry:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
من از اونایی هستم که اگه ازم بپرسن علم بهتر است یا ثروت؟ بگه گوجه سبز!!!! الهی نمیرین! نمک پاشیدین به زخممون. با تو ام معمار 67 سبز . ای نامرد. شوخی کردم

mamadj

عضو جدید
پس بچه ها تو رو خدا بازم از این تاپیکای پر محتوا بذارین مستفیض شیم!!!!
به میوه ی درختان مختلفی که متعلق به نژاد PRUNS از خانواده ی ROSE هستند، اطلاق می شود. بر پایه ی نوشته های قدیمی، نژاد این گیاه قدمت 2000 ساله دارد و چینی ها اولین کسانی بودند که به کشت آن اقدام کردند. گفته می شود که این گیاه از طریق سوریه یا ایران به یونان آورده شده است. درختان گوجه سبز در نواحی معتدل بهترین رشد را دارند و در آب و هوای ملایم به رنگ های ارغوانی، قرمز، نارنجی، زرد و سبز روشن در می آیند. آب و هوای سرد باعث ایجاد رنگ قهوه ای و ظاهر نامطلوب میوه ی گوجه سبز می شود. این میوه به سرعت می رسد و مدت نگهداری آن در یخچال 4 روز است. گوجه سبز به صورت تازه و پخته در خورش ها مصرف می شود. این میوه غنی از ویتامین C ، اسید مالیک، اسید سیتریک است. مصرف زیاده از حد گوجه سبز باعث نفخ معده می شود.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا نمک زدی خوردی یا همین جوری تو راه با هسته قورت دادی رفت:lol:

mr1991

عضو جدید
به میوه ی درختان مختلفی که متعلق به نژاد PRUNS از خانواده ی ROSE هستند، اطلاق می شود. بر پایه ی نوشته های قدیمی، نژاد این گیاه قدمت 2000 ساله دارد و چینی ها اولین کسانی بودند که به کشت آن اقدام کردند. گفته می شود که این گیاه از طریق سوریه یا ایران به یونان آورده شده است. درختان گوجه سبز در نواحی معتدل بهترین رشد را دارند و در آب و هوای ملایم به رنگ های ارغوانی، قرمز، نارنجی، زرد و سبز روشن در می آیند. آب و هوای سرد باعث ایجاد رنگ قهوه ای و ظاهر نامطلوب میوه ی گوجه سبز می شود. این میوه به سرعت می رسد و مدت نگهداری آن در یخچال 4 روز است. گوجه سبز به صورت تازه و پخته در خورش ها مصرف می شود. این میوه غنی از ویتامین C ، اسید مالیک، اسید سیتریک است. مصرف زیاده از حد گوجه سبز باعث نفخ معده می شود.
دیگه خیلی مستفیض شدیم !!!!

بالا