[ آلبوم عکس نقشه برداران ]【ツ】

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

با سلام .....

دوستان عکسهای در خصوص نقشه برداری ......ویا عکسهای کاری خودشون رو اینجا قرار بدن .................... درود بر دوستان.

آخرین ویرایش:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

artinbala999

عضو جدید
واااااااااااااااااای..داغ دلم تازه شد!چه بدبختیایی که نکشیدیم سر نقشه برداری:confused:
عیب نداره ما که بیشتر عمر تحصیلیمون پشت اینا بوده چه تفریحاتی که با اینا نکردیم ولی دوستان با دوربین ها بازی نکنین لطفا توصیه های من رو جدی بگیرید!!!

surveyorboy998

عضو جدید
عیب نداره ما که بیشتر عمر تحصیلیمون پشت اینا بوده چه تفریحاتی که با اینا نکردیم ولی دوستان با دوربین ها بازی نکنین لطفا توصیه های من رو جدی بگیرید!!!
آره واقعا اینو راست میگی
اگه دوستان قیمت هر یک از قسمت های total رو بدونن فکر نکنم دیگه هوس بازی با total به سرشون بزنه.البته ما میدونیم بازم از این کارا میکنیم:D

artinbala999

عضو جدید
آره واقعا اینو راست میگی
اگه دوستان قیمت هر یک از قسمت های total رو بدونن فکر نکنم دیگه هوس بازی با total به سرشون بزنه.البته ما میدونیم بازم از این کارا میکنیم:D
دمت گرم راس میگی ولی من خودم تجربه کردم تنظیم نبودن دوربین رو که به خاطر بازی با دوربین شده بود کل کار بچه ها تو یه ترم فنا شده بود خدا نکنه کاری بکنی بعد بدونی دوربین مشکل داشته !!!

jamali.unes

عضو جدید
به حق چیزهای ندیده

به حق چیزهای ندیده

سلام به همه این کاریکاتور جالب رو ببینید:child:

پیوست ها

• ___________________7.jpg
    ___________________7.jpg
    30.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rasoul2023

عضو جدید
سرویس دهنده OUT OF PLUMB سایتی است که در زمینه تهیه کارکاتورهای نقشه برداریس فعالیت میکند و از این طریق محصولات خود را نیز به فروش میرساند که شامل تی شرت ، کلاه و... است در ادامه چند کارکاتور جدید قرار داده شده است . برای مشاهده به لینک زیر مراجعه فرمایید ږ http://www.geo-app.mihanblog.com/post/70

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
درخواست پوستر و عکس

درخواست پوستر و عکس

سلام
مدتیه که دنبال یه عکس با حال و یا پوستر واسه دفتر می گردم کسی عکس با رزولوشن بالا سراغ نداره بشه پرینت گرفت زد قد دیوار؟
extreme%20gps.jpg

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام
مدتیه که دنبال یه عکس با حال و یا پوستر واسه دفتر می گردم کسی عکس با رزولوشن بالا سراغ نداره بشه پرینت گرفت زد قد دیوار؟
مشاهده پیوست 113384

سلام مهندس عجب پوستریه...............................

فکر نکنم تو سایتهای ایران با موضوع نقشه برداری و با کیفیت بالا چیزی گیر بیاد............................... باید تو سایتهای خارجی دنبال همچین موردی باشی .........................بنده دنبال میگردم شاید موردی رو پیدا کردم که مناسب باشه.........
مهندس این تصویر آواتار به گمانم باید آرم شرکت تون باشه آره ؟.............

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام مهندس این لینک ها رو من یافتم اما دو تا لینک اولی باید پولی باشد.............. لینک سومی هم تصاویر در خصوص نقشه برداری داره............... بد به نظر نمیرسه ........... البته اون کیفیتی شما در نظر داری رو فکر نکنم داشته باشه ...
http://www.istockphoto.com/stock-photo-2473660-land-surveyor.php
http://www.colourbox.com/image/surveyor-equipment-kit-level-and-e-bar-outdoors-image-2440997

http://www.landsurveyors.com/jobs/land-surveyor-earnings/

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز

واقعا هیچ وقت نباید دوربین بدون اوپراتور رها بشه حتی 1 ثانیه! این قانون دفتر نقشه برداری ماست و خاطی به اشد مجازات محکوم میشه!

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
بدون شرح

بدون شرح

آییی اون وقتی که پیلت میشن میگن عکس ما رو هم بردار! اینجوری ملت رو بذاری سره کار!

03.jpg
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=162894&d=1375272831

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
به نظز شما این چینی ها در مورد این دوربین سندینگ و کاراییش دارن به هم چی میگن؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
هر چی هست به نظر می رسه اولی از چپ کارفرماست و داره میگه: لامصب نقطه ای که داری پیاده می کنی اصلا ربطی به کار من نداره!
نثشه برداره هم داره می گه: من نمی دونم دستگاه داره اینو میگه! تقصیر سازندست!

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
تیم میدانی من!

تیم میدانی من!

تیم ما بعد از یه برداشت 4 دوربینه موفقت آمیز! کارفرما گفته بود فایل رو نرسونین 20 میلیون پیمون کار رو جریمه می کنم. منم تصمیم گرفتم با کل قوا کار رو ضربتی انجام بدم. دقت برداشت 3 میلیمتر و هر چهار دوربین رو قبل از شروع کار در محل کالیبره کردم به طوری که بعد از توجیه چهار دوربین یه نقطه رو با چار دوربین خوندیم و با مختصات + . - 2mm تو فاصله 50 متری از هم می دادن! واقعا دمه بچه هام گرم بهشون افتخار میکنم!
IMG_3023-r2.jpg
معرفی می کنم از راست به چب:
حمید، حمیدرضا، مسعود، مصطفی، محمدرضا، فرشاد، علی که وحید و اردلان و مصطفی2 که اون روز نبودن

آخرین ویرایش:

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
بعد هم همگی نشستند تند تند به تخلیه دوربین ها و آماده کردن فایل ها. و کار رو نیم ساعت زود تر از ضرب العجل کار فرما ایمیل کردند. واقعا دمشون گرم!
201308151488-R2.jpg

پیوست ها

• IMG_3023-r2.jpg
    IMG_3023-r2.jpg
    16.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
بعد هم همگی نشستند تند تند به تخلیه دوربین ها و آماده کردن فایل ها. واقعا دمشون گرم!
مشاهده پیوست 171215

مهندس....................تو اين تصاوير نيستي ..................... يك عكس ............... هم از خودتون بزارين ...............تا رويت تون كنيم ..................

آخرین ویرایش:
بالا