@@@@@آقایون محترم............شما بگید واقعا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟@@@@@@

sana b

عضو جدید

من خودم همیشه تیره و سنگین می پوشم .البته تو خونه رنگ های شاد
می دونی چیه بهتره بیرون ساده باشی تا همسرتم حساس نشه ولی داخل خونه که نمیشه تیره پوشید ادم افسردگی می گیره پس ادم رنگ های جذاب می پوشه

من نمی گم تحریک کنندست یا نه بالاخره هر جور ادمی تو بیرون پیدا میشه حتما این اقا هم یه چیزی می دونسته که گفته ولی می گم ادم باید به خاطر رضایت طرف دیگه از یه چیزایی بگذره
نمیدونم چی بگم هر کی یه نظر داره اما به نظر من رنگای مختلف اشکالی نداره
و رنگای تیره مخصوص سن بالاست

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی بگم هر کی یه نظر داره اما به نظر من رنگای مختلف اشکالی نداره
و رنگای تیره مخصوص سن بالاست

مهندس جان وقتی ازدواج کردی یعنی دوران مجردی دیگه تموم
یعنی باری زندگیت دیگه نمی تونی تنهایی تصمیم بگیری باید نفر مقابل و نظرات اونم مد نظر داشته باشی وگرنه خدای نکرده...................

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بله دیگه شما تایید نکنی میخواد کی تایید کنه؟
ولی من مخالفم
ا سنا جون!!!هرچی داداشم میگه درسته.
این استارتر عزیز هم فقط جو رو متشنج کرده .کاملا مشخصه که ج منفی به یارو داده. تو که باهاش ازدواج نکردی پس این حرفا هم دیگه گفتن نداره

sana b

عضو جدید
مهندس جان وقتی ازدواج کردی یعنی دوران مجردی دیگه تموم
یعنی باری زندگیت دیگه نمی تونی تنهایی تصمیم بگیری باید نفر مقابل و نظرات اونم مد نظر داشته باشی وگرنه خدای نکرده...................
وگرنه چی طلاقم میده؟
میدونین من امروز سر همین رنگ تو دانشگاه دعوام شده به خاطر همون کمی ناراحنیم

sana b

عضو جدید
ا سنا جون!!!هرچی داداشم میگه درسته.
این استارتر عزیز هم فقط جو رو متشنج کرده .کاملا مشخصه که ج منفی به یارو داده. تو که باهاش ازدواج نکردی پس این حرفا هم دیگه گفتن نداره
نظرمو گفتم دیگه
فاطمه جون اعصاب نداریا

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وگرنه چی طلاقم میده؟

شما هر جور راحتی همون طوری بپوش

فقط یه چیزی زیباییکه توی سادگی هست تو هیچ مدی (mode) پیدا نمیشه

ghxzy

کاربر ممتاز
وگرنه چی طلاقم میده؟
چرا طلاق بده خیلی دلشم بخواد دختر گلی مثه تو از کجا پیدا کنه؟
حالا چرا دعوات شد؟

ghxzy

کاربر ممتاز
شما هر جور راحتی همون طوری بپوش

فقط یه چیزی زیباییکه توی سادگی هست تو هیچ مدی (mode) پیدا نمیشه
اره من واقعا به این رسیدم.و اینکه هرچی بهمون میاد باید بپوشیم نه هرچی همه میپوشن

sana b

عضو جدید
چرا طلاق بده خیلی دلشم بخواد دختر گلی مثه تو از کجا پیدا کنه؟
حالا چرا دعوات شد؟
آره دیگه دلشم بخواد دخمل خوب مثل من ک پیدا نمیشه
امروز خیر سرم یه کت قرمز پوشیدم رفتم دانشگا دم در بهم میگن خانوم کجا با این رنگ ضایع؟ مجبورم کردن تو اون سرما ک منم سرما خوردم در بیارم کتمو ک آلاسکا شدم
منم دعوا کردم باهاشون

arghavantree

عضو جدید
بچه ها خواهشا سر من دعوا نکنید.............................اون آقا دیگه نیستش .....................

من واسه گناهش میخوام بپرسم..........

خوب واسه خودتون نتیجه گیری میکنیدها.................بعدشم میندازید تقصیر من............

من این سوال را از آقایون پرسیدم............

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا یه چیزی رو کلی بگم

به قول ضرب المثل معروف هر سخن جایی و هر نکته مکانی

حالا ربطش اینه که ادم باید لباس پوشیدنش منظور رنگ و مدلش با توجه به شرایطی باشه که تو اون محل حاکمه
مثلا ادم نمی تونه که توی مراسم عروسی سیاه بپوشه یا مثلا مجلس عزا قرمز
پس باید عرف جامعه و فرهنگ و عرف اون شهرو در نظر گرفت واسه رنگ لباس
مثلا اگه ادم توی یه شهر کوچیک و روستا یه لباس جینگیلی وینگیلی بپوشه خوب جلب توجه و ممکنه حتی تحریک کننده هم باشه چون با بقیه متفاوته .

ولی در کل سادگی همه جا کاربرد داره ادم راحته راحته

خانمی که به شکل زننده تو خیابون ظاهر میشه مطمئنا اگه حتی هیچ قصدی هم نداشته باشه بیشتر مورد ازار و اذیت نگاههای هرز دیگران واقع میشه تا اون ساده پوشه.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز خیر سرم یه کت قرمز پوشیدم رفتم دانشگا دم در بهم میگن خانوم کجا با این رنگ ضایع؟ مجبورم کردن تو اون سرما ک منم سرما خوردم در بیارم کتمو ک آلاسکا شدم
منم دعوا کردم باهاشون

خوب دیگه وقتی میبینی تو دانشگاه عرف نیست گیر میدن پس نپوش

arghavantree

عضو جدید
اصلا یه چیزی رو کلی بگم

به قول ضرب المثل معروف هر سخن جایی و هر نکته مکانی

حالا ربطش اینه که ادم باید لباس پوشیدنش منظور رنگ و مدلش با توجه به شرایطی باشه که تو اون محل حاکمه
مثلا ادم نمی تونه که توی مراسم عروسی سیاه بپوشه یا مثلا مجلس عزا قرمز
پس باید عرف جامعه و فرهنگ و عرف اون شهرو در نظر گرفت واسه رنگ لباس
مثلا اگه ادم توی یه شهر کوچیک و روستا یه لباس جینگیلی وینگیلی بپوشه خوب جلب توجه و ممکنه حتی تحریک کننده هم باشه چون با بقیه متفاوته .

ولی در کل سادگی همه جا کاربرد داره ادم راحته راحته

خانمی که به شکل زننده تو خیابون ظاهر میشه مطمئنا اگه حتی هیچ قصدی هم نداشته باشه بیشتر مورد ازار و اذیت نگاههای هرز دیگران واقع میشه تا اون ساده پوشه.

بله حرفهای شما را کاملا قبول دارم................
اما مشکله ما اینه که تو جامعه ی ما فقط رنگهای تیره کاربرد داره و دیده میشه...........و به نظرم این اشتباهه و باید اصلاح بشه............
اگر رنگ تحریک کننده بود چرا خدا این همه رنگ آفریده ؟؟؟؟؟
به نظرم آخوندها رنگ سیاه را مد کردند و گرنه پیامبر و امامان گفتند رنگ سیاه رنگ فرعونه و مکروهه و نگفتند هم در این بین خانومها چادرشون استثنا هست...........

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله حرفهای شما را کاملا قبول دارم................
اما مشکله ما اینه که تو جامعه ی ما فقط رنگهای تیره کاربرد داره و دیده میشه...........و به نظرم این اشتباهه و باید اصلاح بشه............
اگر رنگ تحریک کننده بود چرا خدا این همه رنگ آفریده ؟؟؟؟؟
به نظرم آخوندها رنگ سیاه را مد کردند و گرنه پیامبر و امامان گفتند رنگ سیاه رنگ فرعونه و مکروهه و نگفتند هم در این بین خانومها چادرشون استثنا هست...........

چی بگم والا
فعلا که ما تو ایران زندگی می کنیم

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
در یه جامعه نرمال نوع رنگ به هیچ عنوان مشکل ایجاد نمیکنه.تحریک بیشتر بستگی به نوع پوشش داره نه رنگ پوشش.
کت قرمز گفتین.یادم افتاد که یکی از بچه ها تو دانشگاه شلوار قرمز می پوشید.

sana b

عضو جدید
در یه جامعه نرمال نوع رنگ به هیچ عنوان مشکل ایجاد نمیکنه.تحریک بیشتر بستگی به نوع پوشش داره نه رنگ پوشش.
کت قرمز گفتین.یادم افتاد که یکی از بچه ها تو دانشگاه شلوار قرمز می پوشید.
واقعا؟ :eek:

ghxzy

کاربر ممتاز
منم دعوا کردم باهاشون
رنگ قرمز خو خیلی تو چشمه. ولی دیگه اونام خیلی نامردی کردن. منم بودم دعوا میکردم.

masoud145

اخراجی موقت
مرد اگه مرد باشه چشمشو به نامحرم نمیندازه که ببینه چی پوشیده که تحریک بشه تا نشه..........