آقایون خودتون جواب بدین

soosaan

عضو جدید
lمرسی از همتون اما آقایون درست بشین دختر گناه نکرده که با احساسه

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم من واقعا حرفتون رو قبول دارم
اما میتونه دوتا دلیل داشته باشه

SOHAJ

عضو جدید
قربون اون احساسات لطیفت بشم من خدا اقایون رو نیافرید که در کنار خانم ها با صلح و صفا کنار بیان افریده که خانم ها رو زجر بدن استخوناشونو بسوزونن تا از عذاب اخرتشون کم بشه هیچ از خودت نبرسیدی چرا خانما زودتر از اقایون پیر میشن یا این که خریدارای بهشت برین خدا خانومان چون تو این دنیا عذاباشونو کشیدن اره گلم:biggrin:

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا وقتی از پسرا دوری میکنی حتی التماسم میکنن اما به محضی دختر چراغ سبز نشون میده پسر یادش میاد غرور داره یادش میاد مرده باید خودشو بگیره واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باور کن من خودم که پسرم تو همینش موندم . ازین می ترسم که یه روز دختری که دوسش دارم چراغ سبز بهم نشون بده !!!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراغ سبز نشون نده در هیچ حالتی

مرد همیشه باید ناز زن رو بکشه یعنی این طور بهتره به وقتش مهربونی در حقش کن که هیچ وقت یادش نره

اما یادت نره به وقتش!!

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراغ سبز نشون نده در هیچ حالتی

مرد همیشه باید ناز زن رو بکشه یعنی این طور بهتره به وقتش مهربونی در حقش کن که هیچ وقت یادش نره

اما یادت نره به وقتش!!
این چیزا بد آموزی داره نگییییییییین.

SOHAJ

عضو جدید
اگه بخوای درست نگاه کنیم اقایون نمیتونن نه رو تحمل کنن نه براشون یه شکسته شاید یه علاقه کوچیک بوده باشه ولی چون نه گفتی به غرورش بر خرد گفته تا موفق نشم ول نمیکنم موفق که شد حالا دیگه از خودش راضی شده نیازی به کسی نداره میگه من به حدفم رسیدم ناز کردن ناز خریدن یه حد مخصوص داره که اگه از اون حد رد بشه شکست میخوره چه مرد چه زن
عزیزه من یک همچین مردی که فقط خودش براش مهم اگه نباشه بهتره چهار روز براش گریه کنی بهتره تا مدت طولانی رو از دست کاراش زجر بکشی:gol:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا وقتی از پسرا دوری میکنی حتی التماسم میکنن اما به محضی دختر چراغ سبز نشون میده پسر یادش میاد غرور داره یادش میاد مرده باید خودشو بگیره واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا این چیزی رو که نوشتی من ندیدم دوست عزیز ، اصولا اگه کسی زیاد دم دست و پا باشه زود از چشم می افته ، البت برای من اینطور نیست و 180 درجه فرق می کنه ، من حوصله ندارم که اخم بالا بکشمو ، هی ناز همه رو بخرم ، همونی که باهامه ( البته منظور دختر نیست ) و به قولی توی دست و پامه رو نگه میدارم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب خودت جواب سوالتو دادي ديگه....چون دختره ارزش خودشو اورده پائين...حقشه ديگه;)

maneger fd

عضو جدید
از بس موجودات عجيب و غريبي هستن..درك كردنشون سخته والا...اخه چي از جون ما دخترا ميخوان:crying2:

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز

a.alf

عضو جدید
مشکل از دختراست که نمیدونن کی و کجا چه چراغیو نشون بدن به کی نشون بدن!!!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسراوقتی میبینن یکیومیخان ازدست بدن نهایت سعشونومیکنن برابدست اوردنش اماوقتی ببینن طرف هست ودوسش داره شروع میکنن به نازوادا،این طبیعت پسراس همیشه دنبال اونی ان که داره میره وفراری ازدست اونی که میادطرفش