آقایون خانوما بدرود

بسیجی.ریشو

عضو جدید
سلام عرض شد...
خوب ... ادمین که اومد حرفهاش رو زد... معلوم شد بره این اخراج دائمی شدم که بعد از اخراج اولم با یه آی دی دیگه اومدم... :surprised: خوب دیگه... من اگر ادمین بودم باید خوشحال مشدم که اینقدر کاربرا به اینجا علاقه دارند. خوب من نمی تونستم دو ماه از سایت دور باشم. دلم تنگ میشد بره بچه ها.
به هر حال اینطوری شده دیگه.
حالا هم که هرچی آی دی میسازم فرداش خراب میشه. آی دی Satanreincarnate که چهار ساعت از مدت ساختش نگذشته بود رو ادمین لطف کردند و خرابش کردند.
به این نتیجه میرسیم که دیگه اینجا نمی تونم بیام... این هجرت بنده اجباری هست... وگرنه هیچ دلم نمی خواد برم...

اگر دلتون بره وافن تنگ شد میتونید بنده رو تو سایت نو اندیشان پیدا کنید.

خیلی دلم براتون تنگ میشه بچه ها.

پ ن : اگر یه موقعی به یه دلیلی از اینجا خسته شدید بیاید اونجا... اصلا بیاین دسته جمعی هجرت کنیم... ها ؟ نمیاین ؟ اوکی...

danielo_wasper

عضو جدید
سلام عرض شد...
خوب ... ادمین که اومد حرفهاش رو زد... معلوم شد بره این اخراج دائمی شدم که بعد از اخراج اولم با یه آی دی دیگه اومدم... :surprised: خوب دیگه... من اگر ادمین بودم باید خوشحال مشدم که اینقدر کاربرا به اینجا علاقه دارند. خوب من نمی تونستم دو ماه از سایت دور باشم. دلم تنگ میشد بره بچه ها.
حالا هم که هرچی آی دی میسازم فرداش خراب میشه. آی دی Satanreincarnate که چهار ساعت از مدت ساختش نگذشته بود رو ادمین لطف کردند و خرابش کردند.
به این نتیجه میرسیم که دیگه اینجا نمی تونم بیام... این هجرت بنده اجباری هست... وگرنه هیچ دلم نمی خواد برم...

فقط امار بده کجا میری که من بیام

بسیجی.ریشو

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

بسیجی.ریشو

عضو جدید
سوفی باور کن من نمی خوام برم... جدی میگم... ولی خوب اصلا نمیزارن اینجا کار کنم... هر روز باید آی دی بسازم دوباره روز از نو روزی از نو... ولی خوب اگر یه زمانی ادمین تصمیم گرفت اون آی دی هایی رو که بره همیشه اخراج کرده برگردونه من میام...
کلی دلم براتون تنگ میشه :cry::cry::cry::cry:
ای وافن عزییییییییزم....من فک کردم آخریش VENDETTA بودی...
جیگرتو بخورم...بیا نواندیشان خوبه.منم هستم.
:heart::gol::heart:

منو یادت اومد ؟ الاهیییییییییی :redface::redface:
نه اونم که اخراج کردن... بعد با یکی دیگه اومدم... اونم باز اخراج کردن... بعد الان با این اومدم... :surprised:
آره اومدم همونجا... خیلی خوبه که تو هم هستی... تا میتونی کودتا کن برو بچ خوب رو وردار بیار اونجا... :redface:

:gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوفی باور کن من نمی خوام برم... جدی میگم... ولی خوب اصلا نمیزارن اینجا کار کنم... هر روز باید آی دی بسازم دوباره روز از نو روزی از نو... ولی خوب اگر یه زمانی ادمین تصمیم گرفت اون آی دی هایی رو که بره همیشه اخراج کرده برگردونه من میام...
کلی دلم براتون تنگ میشه :cry::cry::cry::cry:

منو یادت اومد ؟ الاهیییییییییی :redface::redface:
نه اونم که اخراج کردن... بعد با یکی دیگه اومدم... اونم باز اخراج کردن... بعد الان با این اومدم... :surprised:
آره اومدم همونجا... خیلی خوبه که تو هم هستی... تا میتونی کودتا کن برو بچ خوب رو وردار بیار اونجا... :redface:

:gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:
منم میام هووجا......:w11::w11:
به شرطی که سهیل دم پرم نیاد :w06:

بسیجی.ریشو

عضو جدید
اااااااااا
این همون دایی وافن خودمون نیس؟ :w20:
چرا همونه... :cry:
دیگه داره میره خانومی...
با دایی بای بای کن... :cry:

داداش من تا آغا رو به خاک نسپره جایی نمیره...:)
گل گفتی... :gol::gol::gol::gol:
تا آغا رو افقی نکردم جایی نمیرم... :D:)
خوبه...شخصیتتو نشون دادی
حالا میتونی بری
این شخصیت نداره...
ولش کن...
تنها چیزی که این میخواد اینه که باهاش بحث کنی تا کمبود هاش رو یه جورایی جبران کنه...

بسیجی.ریشو

عضو جدید

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وافن نرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crying::crying:
تو خدا نرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crying2::crying2:
من دربدر چند وقته دنبالت میگردم!!!بخدا حتی میخواستم تاپیک بزنم که وافن نیست،هرکی پیداش کرد بهم خبر بده!!!:redface::cool:
خوب نرو دیگه!!!!:w00:

بسیجی.ریشو

عضو جدید
وافن سابق و بسیجی ریشو ی حاضر خداحافظ امید وارم هر جا هستی موفق باشی
مرسی عزیز دل... :gol::gol::gol::gol:
وافن نرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crying::crying:
تو خدا نرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crying2::crying2:
من دربدر چند وقته دنبالت میگردم!!!بخدا حتی میخواستم تاپیک بزنم که وافن نیست،هرکی پیداش کرد بهم خبر بده!!!:redface::cool:
خوب نرو دیگه!!!!:w00:
وای...
نگو اینطوری... گریم در میاد ها... :cry::cry::cry:
خوب تو میگی من چیکار کنم آخه... نمیزارن باشم... تا حالا هفت تا آی دی عوض کردم... :cry:
خوب الان که هنوز هستم... تازه من که راه دوری نمیرم... میرم همین بقل... همین نو اندیشان... باور کن... اونجا هم وافن هستم... بیا اونجا پیشم... ای اینجا خیلی بهتره... مدیران خیلی خوبن... :gol::gol::gol::gol:

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگو اینطوری... گریم در میاد ها... :cry::cry::cry:
خوب تو میگی من چیکار کنم آخه... نمیزارن باشم... تا حالا هفت تا آی دی عوض کردم... :cry:
خوب الان که هنوز هستم... تازه من که راه دوری نمیرم... میرم همین بقل... همین نو اندیشان... باور کن... اونجا هم وافن هستم... بیا اونجا پیشم... ای اینجا خیلی بهتره... مدیران خیلی خوبن... :gol::gol::gol::gol:
:cry::cry::cry::cry::cry:
:(:(:(
:razz::razz:
:mad:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عرض شد...

پ ن : اگر یه موقعی به یه دلیلی از اینجا خسته شدید بیاید اونجا... اصلا بیاین دسته جمعی هجرت کنیم... ها ؟ نمیاین ؟ اوکی...

:cry::cry::cry::cry:

وافن نرووووووووووو

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه... کاریش نمیشه کرد عزیز دل...:cry::cry:
بازم میام سر میزنم... بی سرو صدا ... حرف بزنم اخراجم میکنند. :cry::cry:
هووووووووووووووووووووی بسیجی ریشو اگه یه بار دیگه حرف از رفتن بزنی میدم تو تاریکی فدک بزنن اون ریشات بسوزه :mad:

mehrab.mbm

عضو جدید
یکی دو روز دیگه حالتونو می پرسم

برای تو برادر خوبم آرزوی سلامتی و شفا ی دائم میکنم و توصیه میکنم که وارد این بحثها نشی و خودت را عصبانی نکنی دنیا ارزش نداره امید وارم موفق باشی
و در آخر به شما سلام میکنم

"...و إذا خَاطَبَهُمُ الجَاهِلونَ قَالوا سَلاماً"

• Like
واکنش ها: eder

بسیجی.ریشو

عضو جدید
هووووووووووووووووووووی بسیجی ریشو اگه یه بار دیگه حرف از رفتن بزنی میدم تو تاریکی فدک بزنن اون ریشات بسوزه :mad:

:w15::w15::w15::w15:

خیلی خوبی سارا خانوم گل... :gol::gol::gol::gol:
میام... ولی خوب یواشکی... دیگه نمی تونم پست بدم... میبینی که چطوریه... :cry::cry::cry:
خوب شما بچه ها بیاین اونجا... بیاین نو اندیشان... :cry:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جان خودم اصلا دلم نمی خواد برم... از ناچاریه...
نمیزارن بمونم... دائما باید آی بسازم... هر روز... تا حالا 7 تا آی دی ساختم همه رو خراب کردن... :cry::cry::cry::cry::cry:

...........

یه چند وقت این ورا آفتابی نشو تا آبا از آسیاب بیفته و اون ... هم یادش بره .....

بعد که اومدی به کسی نگو که کی هستی . فقط به بچه هایه آشنا بگو !!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15::w15:

خیلی خوبی سارا خانوم گل... :gol::gol::gol::gol:
میام... ولی خوب یواشکی... دیگه نمی تونم پست بدم... میبینی که چطوریه... :cry::cry::cry:
خوب شما بچه ها بیاین اونجا... بیاین نو اندیشان... :cry:
گلی از خودته داداشیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/heart.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
من خیلی وخته اونجا اشیون دارم اما خب اونجا خیلی ساکته مثل خونه ای که تو دل طبیعته هم آرام بخشه وهم دلگیر

بسیجی.ریشو

عضو جدید
...........

یه چند وقت این ورا آفتابی نشو تا آبا از آسیاب بیفته و اون ... هم یادش بره .....

بعد که اومدی به کسی نگو که کی هستی . فقط به بچه هایه آشنا بگو !!
همین کارم میکنم... باید حقیقت رو گفت... من نمی تونم از بچه های اینجا دل بکنم... دلم تنگ میشه... :redface: بر میگردم... :cry:
خوشگله اون مبل .... خیلی بهت میاد!
از استیلت معلومه چیکاره ای!!!
اعتماد به نفس کاذب منجر به خنده، ازت میچکه!!!!
انکس که نداند که........

:gol::gol::gol::gol::gol:

بسیجی.ریشو

عضو جدید
گلی از خودته داداشیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/heart.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
من خیلی وخته اونجا اشیون دارم اما خب اونجا خیلی ساکته مثل خونه ای که تو دل طبیعته هم آرام بخشه وهم دلگیر

:redface::redface::redface:

میدونم... خیلی خلوته... ولی خوب کاش میشد همه با هم از اینجا بریم... ارزش اینجا به بودن بچه هاست... اگر همه بیان اونجا همه چیز حل میشه... کسی هم نیست که بیخودی اخراجمون کنه... اونجا مدیران خیلی خوبی داره.