آقایان خانم ها را با آرایش یا بی آرایش…دوست دارند

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
سلام به همه امید وارم ناراحت نشید
بیاید خودمونو گول نزنیم و همیشه کاری کنیم یا نظری بدیم که حق مظلب ادا بشه.

دوستای عزیز آقایون محترم :
.
.
.
آقایون آرایش دختر و یا زن رو برای دوست دختر، همسر، مادر، خواهر خودشون دوست ندارند ولی وقتی تو خیابون داری میری بدت نمیاد چشم از اون دختره که اونور خیابون داره رد میشه برنداری درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
و یا هر از گاهی یه قیافه عجق و جقم ببینی با تعجب بگی ...... .
اشتباه نکن این مشکلات در ایران بصورت کاملاً طبیعی در ذات تو از بدو تولدت بوجود میاد و تو با این حس متاسفانه بزگ می شی.

من موافق نیستم درسته تو ایران در مورد این جور چیزا مشکل زیاد وجود داره ولی سوال اینجاست که این مشکل هارو کی بوجود میاره
اگه هر کس فقط این جمله ی ( هر چه برای خود می پسندی برای دیگران بپسند و هرچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نپسند) رو رعایت کنه همه ی مشکل ها حل میشه این ربطی به ایران یا جایه دیگه نداره مشکل از خودمونه

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام با اینکه دخترم ولی حس میکنم پسرا از دخترای بی ارایش بیشتر خوششون بیاد
تازه ساده خوکشلتریم;)

خدارو شکر یه دخترو دیدم که به این مطلب پی برد!
ما مردا میخایم زنهامون آرایش کنن،نه بیرون روی خیابون ببینیم یکی داره بی حیایی میکنه!
حیا زینت زنه!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
واقعاً بدشون میاد:surprised::surprised: پس چرا خودشون استادن تو اینکارا:surprised::surprised: البته الان همه آقا پسرا جبهه نگیرن خیلیاشون اینجورین البته تو رنج سنی 20 من زیاد دیدم :surprised:

اونا آقا نیستن!
مرد که زیر ابروشو بر نمیداره!

به سلامتی بچه های قدیم که بازغال سیبیل میذاشتن تا شبیه باباشون بشن!نه بچه های الان که زیر ابروشونو برمیدارن تا شبیه مامانشون بشن!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
کلا کمبود دارن یا کمپوت دارن نمیدونم ولی هم مردا دارن هم خانم ها
به قول تهمینه میلانی تو ایران همه عقده ای هستن حالا درجه بندی داره یکی کمتر یکی بیشتر

کمبود علم و عفت دارن!نه کمبود آزادی!
جسارته ها! ولی شما ببینید از دخترایی که توی شهرا بلند میکنن،چندتاشون چادری و با حجابن؟چندتاشون بی حجاب؟

حجاب ممصونیت است نه محدودیت!

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
کمبود علم و عفت دارن!نه کمبود آزادی!
جسارته ها! ولی شما ببینید از دخترایی که توی شهرا بلند میکنن،چندتاشون چادری و با حجابن؟چندتاشون بی حجاب؟

حجاب ممصونیت است نه محدودیت!
اقای تازه وارد اینجوری ها هم نیست. اکثر دخترای ایران حتی اونایی که چادری نیستن خیلی پاک و معصومند. جادری بودن ملاک پاک بودن نیست. درست صحبت کن................ ما تو این باشگاه دخترای پاک و با عفت زیاد داریم که چادری نیستن.

Lina!

عضو جدید
تو ایران همه یه جورایی کمبود دارن، چه دخترش چه پسرش. یکی باهاش مبارزه یا سرکوبش می کنه. یکی دیگه با ظاهرش می خواد جبرانش کنه.
تنها راش هم اینه که درکش کنیم. مثلاً وقتی یه دختر با ی پسر دوست می شه یا اصلاً ازدواج می کنه این کمبودش رو جبران کنه و با لحن درست بهش بفهمونه این کمبودت رو تا جایی که می تونم جبران می کنم. نه اینکه فقط اسم روشون باشه و تا از هم جدا می شن یه جای دیگه این کمبودشون رو نشون بدن.
فکر کنم یکم پیچیده حرفمو زدم !

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای تازه وارد اینجوری ها هم نیست. اکثر دخترای ایران حتی اونایی که چادری نیستن خیلی پاک و معصومند. جادری بودن ملاک پاک بودن نیست. درست صحبت کن................ ما تو این باشگاه دخترای پاک و با عفت زیاد داریم که چادری نیستن.
حرفت کاملا" مورد تاییده
این دلیل نمیشه دختری که آرایش می کنه حتما" بد باشه
هستن کسایی که چادرین و ........