*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با منم اشنا بشین دوستان
سلام
من آشنا شدم باهات:D
تو هم با من آشنا شو خخخخخ

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیش داوری نکن.درسته فضای مجازی از این تعدد یوزرها داره.بهتر نبود این کارونمیکردی!؟دیدی حتی یک ذره هم بهت شک نداشتم بر خلاف تصورت!!
پیش داوری؟!!!!! اصلاً می‌دونی چی گذشت؟!!
فقط می‌خواستم یه جوری برگردم و به صدیق بگم که اکانتمو درست کنه. اما طاقت نیاوردم و نتونستم جلوی خودمو بگیرم و اومدم پیش بچه‌ها... اما...
دلم بدتر شکست! کاش بجاش دستم می‌شکست و برنمی‌گشتم!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط می‌خواستم یه جوری برگردم و به صدیق بگم که اکانتمو درست کنه. اما طاقت نیاوردم و نتونستم جلوی خودمو بگیرم و اومدم پیش بچه‌ها... اما...

دوست عزیز من نمیدونم ماجرا چیه ولی اصلا دوس ندارم یکیو اینجور دلخور و ناراحت ببینم..
بیاین همه چیو فراموش کنید...اینجا ی چند ساعتی با بچه ها بگید بخندید
ما تو دنیا واقعی از خیلیا ادم دلخور میشیم حداقل اینجا بیاین شاد باشیم...اگ اشتبا نکنم شما کرد باید باشید کردا ادمای با مرامی هستن..!

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز من نمیدونم ماجرا چیه ولی اصلا دوس ندارم یکیو اینجور دلخور و ناراحت ببینم..
بیاین همه چیو فراموش کنید...اینجا ی چند ساعتی با بچه ها بگید بخندید
ما تو دنیا واقعی از خیلیا ادم دلخور میشیم حداقل اینجا بیاین شاد باشیم...اگ اشتبا نکنم شما کرد باید باشید کردا ادمای با مرامی هستن..!
ممنون از لطفتون. در حال حاظر، ظاهراً لاشی باشگاه، منم!

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

ناراحت نشو.خودتو جای دیگران بذار.من ازت اسمتو پرسیدم.گفتی زانیار!!!!آگه بچه ها رو دوست داشتی چرا بهشون نگفتی آبی هستی!؟؟؟؟ بیشتر خوشحال میشدن.! ناراحت نشو.تو مارو احمق فرض کردی.من یک لحظه فکر نکردم که تو باشی!!!!توهین‌ ها با احمق فرض کردنشون یر به یر!!!خودتو جای بچه های اینجام بذار.!!!

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم تا راضی کردن آخرین نفر.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم تا جبران تمامی اشتباهاتم.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم تا برگردوندن اوضاع به حالت اولیه.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم و سعی میکنم برای بی گناه جلوه دادن خودم پای کسی و الکی وسط نکشونم.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم................................................

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نشو.خودتو جای دیگران بذار.من ازت اسمتو پرسیدم.گفتی زانیار!!!!آگه بچه ها رو دوست داشتی چرا بهشون نگفتی آبی هستی!؟؟؟؟ بیشتر خوشحال میشدن.! ناراحت نشو.تو مارو احمق فرض کردی.من یک لحظه فکر نکردم که تو باشی!!!!توهین‌ ها با احمق فرض کردنشون یر به یر!!!خودتو جای بچه های اینجام بذار.!!!

بابا بیخیال!
دوست باشین، دوست، میفهمین؟؟؟؟؟:D

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از لطفتون. در حال حاظر، ظاهراً لاشی باشگاه، منم!

این چ حرفیه!...خب دوستان ناراحت شدن شما هم الان ناراحت شدید!!بیشتر ازاین خودتونو ناراحت نکنید

من نمیخام دخالت کنم
ولی سخت نگیر دوست من..اگ هدف بدی داشتن الان دوباره نمی اومدن..

بیاین باهم دوست باشین...بهم سخت نگیرید..هردوتون از رو عصبانیت دارید صحبت میکنید کاملا مشخصه

هردو همو ببخشید....دنیا کوچک تر ازاونه ک بخواین دیگرونو ناراحت کنیم

شاد باشید...شبتون پرارامش بدرود

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم تا راضی کردن آخرین نفر.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم تا جبران تمامی اشتباهاتم.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم تا برگردوندن اوضاع به حالت اولیه.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم و سعی میکنم برای بی گناه جلوه دادن خودم پای کسی و الکی وسط نکشونم.
من اگه اشتباه کنم پای اشتباهم وای میستم................................................
بقیه هم اگه اشتباه کنن میزارم به حساب من :|

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چ حرفیه!...خب دوستان ناراحت شدن شما هم الان ناراحت شدید!!بیشتر ازاین خودتونو ناراحت نکنید

من نمیخام دخالت کنم
ولی سخت نگیر دوست من..اگ هدف بدی داشتن الان دوباره نمی اومدن..

بیاین باهم دوست باشین...بهم سخت نگیرید..هردوتون از رو عصبانیت دارید صحبت میکنید کاملا مشخصه

هردو همو ببخشید....دنیا کوچک تر ازاونه ک بخواین دیگرونو ناراحت کنیم

شاد باشید...شبتون پرارامش بدرود
اره بیاین به گذشته ها فکر نکنین ... به جاهای خوبتر فکر کنین . به بهشت و جهنم فکر کنین . به هر چی میخواین فکر کونین .:confused: