*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بچه من خوافم میاد .

شب بخیر

وااااااااااای!

یعین این الان شما بودین ؟!!:D

الهی!

شبتون بخیر:gol:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها سرعت نت من این روزا قجیع شده شما چطور؟:cry:الانم یهو داغون شد:(اگر ناگهان رفتم بدونید نتم قطعید:w04:

واسه شما یکی دیگه بود.دی

شرمنده این مخصوص من و تبسم جون هستش حالا اگه میخوای تورئهم شریک میکنیم.دی

آرررررررررررررره؟این طوریاس؟اصلندشم نخواستم ..ایشششششششششششش:razz:

بدون زهرا خانوم که از گلومون پایین نمیره;)

فدای محبتت عزیزم:heart::redface::gol:

برو بچه من خوافم میاد .

شب بخیر

واااااااااااااای خدا این چقد خومشله :cry:

شب بخیر :razz:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یکی این اکانت ما رو پاک کنه
امره داره خودش میاد
خواهشا پاک کنید

ای بابا حالا مگه نمیشه هم پترس دهقان فداکار اینا بمونه هم emreh خان تشریف فرما بشن؟:D

پ.ن:پترس خان باید بگم امکان پاک کردن اکانت وجود نداره:smile:

taghtagh

عضو جدید
سلام شبتون بخیر.
یه چیزی بگم ، عصبانی نشینا مهندسان گرامی :D ولی خب من سوال که میپرسم کسی نمیبینه که بخواد جواب بده . خیلی خوب یه جایی باشه ، همه سوالا رو بشه دید ، موضوع و دسته بندی نداشته باشه مثلا نهایتا دسته بندیش باشه کامپیوتر :D ، بعد که جواب گرفت ، سوال و جواب صحیحش رو خود فردی که سوال پرسیده ببره تو بخش مربوطه بزاره ، نمیشه فک کنم ، تز الکی دادم آره ؟:w46:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام شبتون بخیر.
یه چیزی بگم ، عصبانی نشینا مهندسان گرامی :D ولی خب من سوال که میپرسم کسی نمیبینه که بخواد جواب بده . خیلی خوب یه جایی باشه ، همه سوالا رو بشه دید ، موضوع و دسته بندی نداشته باشه مثلا نهایتا دسته بندیش باشه کامپیوتر :D ، بعد که جواب گرفت ، سوال و جواب صحیحش رو خود فردی که سوال پرسیده ببره تو بخش مربوطه بزاره ، نمیشه فک کنم ، تز الکی دادم آره ؟:w46:

سلام دوست عزیز شب شما هم بخیر:smile:

عزیزم مطمئن باش سوال شما رو دوستان میبینن و اگر کسی پاسخ رو بلد باشه حتما راهنماییت میکنه...پاسخ نگرفتن دلیل بر ندیدن سوال شما نیست گلم:gol: همین الانشم کلی تاپیک توی بخش های نامربوط زده میشه که توسط مدیران انتقال داده میشه به بخش مربوطه:D

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شبتون بخیر.

سلام
ببخشید شما کجا سوال کردین ؟

kaminn

عضو جدید
سلام من کامران هستم دانش جو کامپیوتر ترم اخر اگه مشکلی داری می تونم کمکت کنم

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رفتم تو قسمتی که مربوط به سیلورلایت بود ، تاپیکی برای سوال پرسیدن نبود ، یه تاپیک درست کردم به اسم "سوالات (سیلورلایت)" همون جا سوال پرسیدم :cry: اشتباه کردم ؟ :D

نه عزیز کارت درست بوده...فقط اگر عنوان تاپیک رو همون سوالت قرار بدی شاید زودتر پاسخ بگیری:smile: