*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....من که هستم....شروع کن علی جان...در باره چی قراره اینجا صحبت بشه....بچه های دیگه کجان

ali 01

عضو جدید
می خوام اولین سوالو اینجوری مطرح کنم که هدفت از انتخاب این رشته چی بوده؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش یکی از دلایل انتخاب این رشته واسه من این بود که به نظر من اینده فوق العاده ای داره...همه چی رو در اینده نه چندان دور به خودش وابسته میکنه.....با خوندن این رشته دید ادم نسبت به خیلی چیزها عوض میشه...تو چی؟؟؟؟

ali 01

عضو جدید
منم با تو هم عقیده ام
من چون خیلی رشتمو دوست داشتم انتخابش کردم توی برگه ی انتخاب رشته همهی انتخاب های من مهندسی نرم افزار بود
راستی منم ترم دومم

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب....همه ترم دو هستیم....خیلی خوبه که از اول میدونستی میخوای نرم افزار بخونی...من اینجوری نبودم....رشته های دیگه ای هم مدنظرم بود...ولی اگه عقل الانمو داشتم کار تورو میکردم....و خودمو بیشتر با این رشته اشنا میکردم
من مثل تو نرم افزارم....تابستون هم کلاس برنامه نویسی میخوام برم...ولی نمیخوام سر خودمو شلوغ کنم...بیشتر میخوام کتابای برنامه نویسی بخونم....خیلی دوست دارم یه برنامه نویس موفق بشم.....

nagola

عضو جدید
سلام برو بچ کامپیوتر منم اومدم. منم ترم دومی!!!
واقعاً جالبه نه؟ خیییلی خوشحال شدم.

ali 01

عضو جدید
من بیشتر به برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم و به همین خاطر می خوام تمرکزمو توی این قسمت بزارم
.......راستشو بخوای زیاد ازc,c++,pascalخوشم نمی یاد
تو می خوای بیشتر رو چی کار کنی؟

rf.ariyapoor

عضو جدید
سلام دوستان
شرمنده مثل اینکه اینجا همه ترم 2 ایی هستن(صفری)ولی من ترم 6 هستم
من واقعا بدون اطلاع قبلی این رشته رو انتخاب کردم به زبون دیگه میشه گفت رو هوا اما الان شدیدا بهش علاقه دارم و انگیزه پیدا کردم واقعا رشته عالی وجذابی هست و آینده بسیار خوبی هم داره
من هم اگه با اطلاعاتی که الان دارم اگه اون موقع انتخاب رشته می کردم اول برق رو میزدم و بعد اون کامپیوتر

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ناقلا...خوبی...تو هم ترم دویی...بابا دیگه خیلی جالب داره میشه
سلام اریاپور عزیز...خب چه عجب یه ترم بالایی اومد....
راستش من #c خیلی دوست دارم یاد بگیرم فعلا...ولی با تو موافقم تحت وب به نظر خیلی باید جالب باشه....چون سی و سی پلاس پلاسو سی شارپ تا حدودی به هم شبیهن....از نظر قواعد کلی....تحت وب باید خیلی متفاوت باشه
اصلا میدونید من چی میگ ..من میگم ادم هیچ درس دیگه ای نداشته باشه بشینه با خیال راحت برنامه نویسی و مسایل دیگه مربوط به رشته خودشو بخونه...ولی درسهای دیگه مخصوصا عمومیا خیلی وقت گیرن...تابستون فرصت خوبیه واسیه اینکار نه؟؟؟

nagola

عضو جدید
بچه ها کامپیوتر رشته خیلی سختیه شاید هم دانشگاه ما سخت میگیرن.
فکرشو بکنین از 46 نفر 10 نفر تغییر رشته میدن. راستش منم دیگه داره بدم میاد خیلی خسته شدم. راستش ترم اول مبانی رو خیلی خوندم یادم گرفتم ولی آخر ترم استاد با من لج کرد و انداختم. الان شدیداً به کمک احتیاج دارم کمکم کنید که دوباره علاقه مند بشم.

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شبه همیه ترم دومیهای کامپیوتر خوش :smile:به به ارغوان گلمم و ناقلا خانمم که اینجاست ؟ خوب قراره چیکارا کنیم ؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناقلا منم تو موقعیتی بهتر از تو نیستم....راستش تو ترم اول خیلی رشته خشک و سردی به نظرم اومد...الان کم کم داره واسم جا می افته...البته هنوز نیفتاده:biggrin:...
یه سوال اصلا به نظر شما چه زبانهایی الان بیشتر کاربرد دارن....؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام معصوم جون..خوبی....بیا دربازه رشتت صحبت کن...که دوسش داری....درباره زبانهایی که تا حدی بلدی...خلاصه هرچیی دوست داری....البته با اجازه علی من راهنمایی کردم....ببخشید دیگه...
بچه ها ببخشید من تنکس ندارم که از نظرات قشنگتون تشکر کنم...ایشالا فردا جبران کنم...

ali 01

عضو جدید
بچه ها کامپیوتر رشته خیلی سختیه شاید هم دانشگاه ما سخت میگیرن.
فکرشو بکنین از 46 نفر 10 نفر تغییر رشته میدن. راستش منم دیگه داره بدم میاد خیلی خسته شدم. راستش ترم اول مبانی رو خیلی خوندم یادم گرفتم ولی آخر ترم استاد با من لج کرد و انداختم. الان شدیداً به کمک احتیاج دارم کمکم کنید که دوباره علاقه مند بشم.
ببین از رشته ی کامپيوتر بهتر رشته ای پيدا نمیشه خیلی جای پيشرفت داره......دست آدم تو این رشته بازه.......ولی رشته های دیگه اینجوری نیستن
کدوم دانشگاه درس می خونی؟

ali 01

عضو جدید
به نظر من که الان dot net خیلی کاربرد داره من خودم الان html کار میکنم

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی ....html بلدی؟؟؟... یه کم زود نیست....البته اراده تو تحسین برانگیزه....و البته علاقت...
یکی از کسایی که فارغ التحصیل این رشته بود بهم گفت واسه کار کردن خیلی از مهندس کامپیوتر برنامه نویسی نمیخوان...بیشتر کار با نرم افزارهای کامپیوتر میخوان...راستش یه کم بهم برخورد...اینهمه ادم درس برنامه نویسی بخونه...بعدش هیچی به هیچی ....این که نمیشه..نظرتون چیه؟؟؟

ali 01

عضو جدید
;)
جدی ....html بلدی؟؟؟... یه کم زود نیست....البته اراده تو تحسین برانگیزه....و البته علاقت...
یکی از کسایی که فارغ التحصیل این رشته بود بهم گفت واسه کار کردن خیلی از مهندس کامپیوتر برنامه نویسی نمیخوان...بیشتر کار با نرم افزارهای کامپیوتر میخوان...راستش یه کم بهم برخورد...اینهمه ادم درس برنامه نویسی بخونه...بعدش هیچی به هیچی ....این که نمیشه..نظرتون چیه؟؟؟
نه بابا یه چیزایی بلدم زیاد جدی نگیر
ببین ارغوان خانم توی دانشگاه هیچی به ما که یاد نمیدن حالا شما رو نمیدونم ....من فکر میکنم خودمون باید دنبال اطلاعات بریم بعدشم علم کامپيوتر انقدر وسیع هستش که هر چی یاد بگیری بازم کمه .
به نظر من نباید به درس های دانشگاه تکیه داشت چون اینجوری هیچی یاد نمیگیری.
ببین اگه می خوای تو هر کاری موفق باشی باید جز برترین ها باشی;)

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام معصوم جون..خوبی....بیا دربازه رشتت صحبت کن...که دوسش داری....درباره زبانهایی که تا حدی بلدی...خلاصه هرچیی دوست داری....البته با اجازه علی من راهنمایی کردم....ببخشید دیگه...
مرسی گلم از راهنمائیت
اولش این رشترو با میل و رغبت انتخاب نکردم یه جورایی شاید اسمش برام جذاب بود و به قول بچه ها آینده شغلی که میتونه داشته باشه آسون گرفته بودمش ولی الان فهمیدم این رشته در کنار جذابیتهایی که داره احتیاج به وقت گذاری بالا و تلاش بالاتری داره درسایی که یادمون دادن تو دانشگاه فقط در حد معمولیه و یکی دوتا پروژه ساده (زبانهای سی دلفی اسمبلی ) کم کم دارم با این رشته ارتباط برقرار میکنم و دوست دارم رو زبانهای برنامه نویسی ویژوالی و تحت وب خودمو در حد عالی برسونم
راستی الان چی تو بورسه ؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
نه بابا یه چیزایی بلدم زیاد جدی نگیر
ببین ارغوان خانم توی دانشگاه هیچی به ما که یاد نمیدن حالا شما رو نمیدونم ....من فکر میکنم خودمون باید دنبال اطلاعات بریم بعدشم علم کامپيوتر انقدر وسیع هستش که هر چی یاد بگیری بازم کمه .
به نظر من نباید به درس های دانشگاه تکیه داشت چون اینجوری هیچی یاد نمیگیری.
ببین اگه می خوای تو هر کاری موفق باشی باید جز برترین ها باشی;)
دقیقا...باهات موافقم...نه تو این رشته...تو همه رشته ها این خود طرف هستش که باید واسه بدست اوردن تواناییهای لازم تلاش کنه....
منم خیلی دوست دارم که به دروس دانشگاهیم تکیه نکنم....ولی خب اراده بالا میخواد که باید در خودم ایجادش کنم....;):)

nagola

عضو جدید
خیلی دنبال ترم تابستانی گشتم که مبانی رو ترم تابستان پاس کنم ولی پیدا نکردم. شما جایی سراغ ندارین؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شما هم 4 واحدیه دیگه...اره؟؟؟....اکثرا دانشگاهها تو تابستون عمومی ارائه میدن....بعیده یه درس 4 واحدی ارائه بدن...حالا بازم بگرد......شاید هم بود.....تو میتونی;)

ali 01

عضو جدید
بچه هاببینید یه ساعتی رو تعیین کنیم تا هر شب بیایم دور هم باشیم
بعد من یه نظری دارم هر شب یک نفر موضوع بحثو تعیین کنه
موافقین؟
نظری دارین بدین

nagola

عضو جدید
آره ماله ما هم 4 واحدی. نه دیگه از هر جایی که به ذهنم می رسید پرسیدم ولی پیدا نشد. به خدا این استادا دیگه از زندگی سیرم کردن. اصلاً به آینده امیدوار نیستم میترسم نتونم لیسانسمو بگیرم.:crying2:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا....من که موافقم...امشب که خوب بود...ایشالا کم کم با اومدن اعضای بیشتر بهتر هم میشه....
ساعت10....11 خوبه؟؟؟؟
naghola گفت:
آره ماله ما هم 4 واحدی. نه دیگه از هر جایی که به ذهنم می رسید پرسیدم ولی پیدا نشد. به خدا این استادا دیگه از زندگی سیرم کردن. اصلاً به آینده امیدوار نیستم میترسم نتونم لیسانسمو بگیرم.:crying2:
نا امید نشو...اگه هم نتونستی بگیری ترم بعدی جبران میکنی....با نمره 20..ایشالا......مطمئن باش تو بهتر از خیلی های دیگه این درسو بلدی...منتهی به هر دلیلی نشده پاسش کنی....ایشالا این دفعه ....