آشنایی دانشجویان واحد نجف آباد

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
ببخشید آقا مهرداد ، برای یادگیری برنامه نویسی matlab چند روز وقت لازم است ؟ من میخواهم برای ایام نوروز بخونم . آیا وقت کم نمیارم ؟
matlabرا این ترم جزو کلاسای رایگان گذاشته بودند
هنوزم هست
دانشکده عمران
تقریبا همکفه

MHRD

عضو جدید
ASD یعنی مرکز پرورش مهارتهای جوار دانشگاهی از همین برنامه ها و چیز میزا درس میدن
متلب و بزار معادلات و ریاضی 2 پاس کنی بعد برو تابستون برو
راستی متلب رو تا آخر عمرتم نمیتونی همشو یاد بگیری خیلی بخشای مختلفی داره
از حل معادلات ریاضی بگیر تا بحثای کنترلی و پردازش تصویرو سیمولینک و این چیزا
هلپ خود نرم افزار فوق العادس اگه زبانت خوبه خودت بشین هلپشو بخون با مثال حسابی توضیح داده

MHRD

عضو جدید
بانک سی دی رو برو پارک پزشکی یه قسمت از دانشکده پزشکیه با پارچه زدن بانک سی دی البته ترم پیش بود نمیدونم هنوزم هست یا نه
تنها چیزی که من نفمیدم تو این دانشگاه به چه دردی می خوره مدیر گروه بود الان 3 ترم میگذره من 1 بارام نرفتم پیشش اصلاً نمیدونم مدیر گروه کیه

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
من همون اول رفتم پیش مدیر گروه

این دوربینا که میگن هموناست که تو شیشه سیاهه؟

dj kaka

عضو جدید
بانک سی دی رو برو پارک پزشکی یه قسمت از دانشکده پزشکیه با پارچه زدن بانک سی دی البته ترم پیش بود نمیدونم هنوزم هست یا نه
تنها چیزی که من نفمیدم تو این دانشگاه به چه دردی می خوره مدیر گروه بود الان 3 ترم میگذره من 1 بارام نرفتم پیشش اصلاً نمیدونم مدیر گروه کیه

دو ماهه میخوام یه چارت بگیرم هر وقت دم دفتر مدیر گروه دیدم بسته است . راهی نیست که کامل بفهمم باید چه درس یا مهارتی را چه زمانی یاد بگیرم . ( مثلا همین matlab که فرمودید باید بعد از ریضای2 و معادلات پاس کنم)

من همون اول رفتم پیش مدیر گروه

این دوربینا که میگن هموناست که تو شیشه سیاهه؟

بله . این دوربین ها قابلیت زوم و چرخش دارند .

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای

.:kamran:.

عضو جدید
سلام بر دوستان . من همون کامران هستم . (نام کاربری را عوض کردم). به نظرم بهتر نیست یه نفر مثلا سارا خانوم مدیر این بخش ( دانشگاه نجف اباد) بشه و اخبار و سوالات بچه ها را سازماندهی کنه ؟
راستی سارا خانوم وبلاگ زیبایی داری . تبریک میگم

عضو جدید
معلومه همه چسبیدند به درس ها !!
اگر دوستان مایل باشند یا تایپیک بزنیم و در مورد سرویس های دانشگاه حرف بزنیم .
راستی این بانک سی دی هم پیدا نکردم . رفتم دانشکده پزشکی و از هر کی پرسیدم اطلاعی نداشت .

vahid sharifi

عضو جدید
راستی این بانک سی دی هم پیدا نکردم . رفتم دانشکده پزشکی و از هر کی پرسیدم اطلاعی نداشت .

نری بهتره چون سی دی هاش مال زمان ماقبل تاریخه :cry: :eek: :mad:
اگه هم میخوای بری باید بری راهروی فوریت های پزشکی (اونجا که حصار کشیدن.....D:) :redface:

m@nsure

عضو جدید
سلام
قبلش میگفتین خودم میومدم نشونتون میدادم:redface:

befar

عضو جدید
salam be hame doostan terme avali engar ziyad oomad too bashgah hamatoon khosh omadin !;)khoda maro az in daneshgah nejat bede khoda vakili dige khaste shodim

عضو جدید
سی دی هاش خیلی به روزه اتفاقاً من که خیلی چیزای توپ و به روزی تش پیدا کردم

برنامه matlab را داره ؟ نرم افزارهای مخابراتی ؟ :D
آقا مهرداد یه نگاهی به تایپیک دانشکده برقی ها بی زحمت بنداز .

سلام
قبلش میگفتین خودم میومدم نشونتون میدادم:redface:

سلام . خیلی ممنون . اتفاقا خیلی خوشم میاد که از هر دانشکده ای چندتا آشنا و رفیق داشته باشم . انشالله بعدا مزاحم میشم .

salam be hame doostan terme avali engar ziyad oomad too bashgah hamatoon khosh omadin !;)khoda maro az in daneshgah nejat bede khoda vakili dige khaste shodim

عجب روحیه ای دادی . ایول . :cry: :confused:
کسی ما رو صدا زد؟

معلومه خیلی معروف هستی !

befar

عضو جدید
من عضو جدید نیستم اما زیاد هم تو باشگاه نمیام خوشبختم ازاشناییتون ساراخانوم! رشتت نشنیده بودم تازه اورده رشته فناوری اطلاعات دانشگاه نجف اباد؟

عضو جدید
دوستان یه سوال داشتم که میخواهم همه نظرهاشون را بگن :

میخواستم برای فوق لیسانس (رشته برق مخابرات) برم خارج . آیا امکان اش هست که کسی از دانشگاه ازاد بره ؟ (البته دانشگاه خوب)

کسی نقلی ، سخنی ، حدیثی ، خاطره ای از کسی که رفته باشه نداره ؟

ممنون

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای

میخواستم برای فوق لیسانس (رشته برق مخابرات) برم خارج . آیا امکان اش هست که کسی از دانشگاه ازاد بره ؟ (البته دانشگاه خوب)

ممنون
یکی از دوستام مهندسی صنایع میخوند معدلش بالا 18 شد بورسیه گرفت رفت مالزی

mammad.mechanic

عضو جدید

ممنون
چرا نشه....پول داشته باش..هر جا دوست داری برو....

m@nsure

عضو جدید

ممنون
چرا امکانش نیست مگه دانشگاه آزاد چه عیبی داره ؟
درضمن ربطی به نوع دانشگاش نداره شما اگه بتونی امتحانشو قبول بشی میری که اینم اول به جیب مبارک پدرتون بعدشم به اطلاعات وذهن خودتون ربط داره والا باید از صفر شروع کنی اونجا کاری به این ندارن که ایران چه جا ومقامی داشتی راستی منظورت از خارج کجاست؟:smile:

عضو جدید
درود بر دوستان

از لحاظ پول مساله ای ندارم چون کار میکنم ( آنتن مرکزی ، ماهواره و .... _ کسی هم امری داشت در خدمتم) . به سرم خورده برم انور برای ارشد . مثلا فرانسه ، المان . انطوری که هم پرسیدم اگر معدل خوبی داشته باشی نیاز به شهریه دانشگاه نیست و فقط باید پول زندگی را داد .
این ترم را خیلی بد شروع کردم ولی برای ترم های دیگه میخواتم بترکونم .

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

ali-q

عضو جدید
سلام من دانشجويي ترم آخر برق قدرت دانشگاه خود مون هستم.
اصلا مهم نيست كه معدلت چنده فقط كافيه پول داشته باشي تو بهترين دانشگاه مالزي مي توني
درس بخوني اگه اسمشو بگم كفت مي بره upm
ولي خرجت ويره بالا براي مثال 2تومن براي رفتن ميخاد،شهريت ترمي 1.8 تا 2 تومن در مياد و در اخر
خرج زندگيت برجي 0.5(500000T) تومن ميشه.
فكرات تو بكن خاستي بري من آشنا سراغ دارم
و آخرين نكته اونجا تنها نيستي از دانشگاه آزاد نجف آباد كم كم 200 نفر هستند همين چند روز يه گروه 15 نفري رفتند UPM.

m@nsure

عضو جدید
درود بر دوستان

از لحاظ پول مساله ای ندارم چون کار میکنم ( آنتن مرکزی ، ماهواره و .... _ کسی هم امری داشت در خدمتم) . به سرم خورده برم انور برای ارشد . مثلا فرانسه ، المان . انطوری که هم پرسیدم اگر معدل خوبی داشته باشی نیاز به شهریه دانشگاه نیست و فقط باید پول زندگی را داد .
این ترم را خیلی بد شروع کردم ولی برای ترم های دیگه میخواتم بترکونم .
نه بابا چه کار توپی هم داری خارجه که بری حسابی کار وبارت میگیره ها:biggrin:
ما که از ولش به نیت شاگرد اولی شروع کردیم ویعنی شروع خوبی داشتیم حالا شدیم این وای به حال تو که بد شروع کردی اما شوخی کردم خواستن توانستن است ایشا ا...موفق بشی رفتی خارج دعوت نامه برا ماهم بفرست.

بالا