آشتی ملی به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مهندسان؟

آشتی ملی به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مهندسان؟

• مجموع رای دهندگان
    40

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت کاربرا و مدیرای خوب و مهربون باشگاه مهندسان.
من یک پیشنهادی داشتم، امیدوارم ازش استقبال بشه.

باشگاه مهندسان این روزا 7 اُمین سالگرد تاسیش رو میگذرونه خیلی هم فراز و نشیب داشته.
تو این فراز و نشیب خیلی از کاربرا محروم و اخراجن، کاربرایی که بعضا نوشته هاشون هم بسیار جا افتاده و مفیده.

من از مسئولین سایت میخوام خواهش کنم به مناسبت هفتمین سال تاسیس این باشگاه ارزشمند، همه اخراجی های گذشته رو مورد بخشش قرار بده.
و از اونا بخواد که مجددا به فضای باشگاه برگردن و باشگاه رو بیشتر و بیشتر به موفقیت برسونن.

البته با گرفتن تعهدی که خطاهای گذشته رو تکرار نکنن، چه حق داشتن اونزمان چه نداشتن.

ممنونم. :gol::gol::gol:

بر فرض که اون کاربرها بخشیده بشن ...من قول میدم نصفشون حاضر نیستند بیان اینجا ....
پست های زیادی از این کاربرها پاک شده ....
پست های بسیار زیادی از خود من پاک شده ....
مدیرهای بخش های مختلف فقط بر اساس پیام ها و خیلی چیزهای دیگه انتخاب میشن که اصلا قابل قبول نیست ...
من خودم به شخصه گاهی اوقات که نیاز به سرگرمی یا خوندن نظرات دوستان داشته باشم میام اینجا چون تالارهایی که نیاز به بحث و گفتگو داره فقط یک نظر می خوان که اونم باید با بقیه هماهنگ باشه وگرنه پاک میشه ...
درود....
کاری به این ندارم که شما چرا به این موضوع پرداختید;)طرحتون که خیلی خوبه.بخشش هم که، خوبه. ولی دوتا ایراد میبینم که جلویه اجرا شدن این طرح رو میگیره:D

1.همینطورکه دوستان گفتن، و بنده هم خیلیا رو میشناسم {با سواد و تحصیلکرده حتی در مقطع دکتری}که فقط بخاطر گفتن
حقیقت و اینکه یک مدیر با اون حقیقت مشکل داشته اون کاربر رو اخراج کرده...
حالا بنظر شما منطقی هست به اون کاربر بگیم بیا بگو اشتباه کردم تا ببخشیمت؟.. مطمئنم خیلیاشون اینکار رو نمیکنن چون اگر میترسیدن اصلا کاری نمیکردن که اخراج بشن..پس شرط گذاشتن یه چیز مضحکه
2.اون مدیریکه همچین اشخاصی رو اخراج کرده هیچوقت با حرف من و شما تصمیمش عوض نمیشه.چون اگر آدم منطقی بود اونهارو اصلا اخراج نمیکرد.
{
ضمنا منظورم اون کاربرهاییکه بخاطر فحش و تهدید اخراج شدن نبود}

پس بجای فکر کردن بر روی این موضوع بهتر هست به ریشه مشکل بپردازید.با اخراج کردن و بخشیدن چیزی حل نمیشه.فقط باشگاه بسوی تک قطبی بودن و دیکتاتوری پیش میره، که آینده ی جالبی نداره.
همین الانم میبینیم بیشتر تاپیکها شده تبریک تولد و مچ گیری در باشگاه و .....

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

مخالفم چون به نظرم هیچکس به ناحق اخراج نمیشه !
حتما یه علتی داشته دیگه !یه خلافی کرده یا شاید بر خلاف قوانین اینجا عمل کرده!
بعضیا که به قوانین اینجا اعتراض دارن و ناراضی هستن کسی مجبورشون نکرده اینجا باشن!
تبریک میگم..شما شرایط لازم برای مدیر شدن رو دارید..
خیلی از مدیرا همین منطق شمارو داشتن که خیلیها اخراج شدن..
میتونید یه کار دیگه هم بکنید.مثلا اخراجشون نکنید ولی حبس خانگیشون کنید، بگید از صفحه خودت بیرون نیا.;)
سلام
شما اول ازشون بخواه با کاربرای قدیمی فعال که کلی ارزشمند بودن خوب رفتار کنن که باعث دلخوری نشه
که یکی یکی باشگاه رو بدرود نگن ...اخراجی موقت پیشکش!!!

پ.ن. : چه خوبه که همینایی که هستن رو خوب نیگه داریم بعد دنبال تبلیغ باشیم:gol::gol::gol:

;)درود به شرفت:)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
همه باید بخشیده بشن به جز کسانی که توهین کردن.

البته کسانی که توهین کردن و به دلیل توهین اخراج شدن که بحثش جداست و اصلا به بخشش احتیاج ندارن چون خودشون قبلا با ساختن یوزرهای جدید خودشون رو بخشیدن :smile:
اینکه ما شخصی رو صرفا به خاطر گرایش مذهبی و سیاسیش اخراج بکنیم اصلا درست نیست.

یه سری از قوانین باشگاه باید اصلاح بشه.وقتی کاربر رو محدود و گاهی هم مجبور میکنیم خود به خود باعث به وجود اومدن مشکلاتی میشه که نهایتا هم کاربر متضرر میشه .

کاربر اجازه بحث سیاسی نداره،راجع به دین هم فقط باید موافق باشی و اگه مخالفت کنی به یه نحوی خفه ات میکنن،

اگه به باشگاه یا مدیریت هم انتقادی بکنی با حجمی از اعتراضات از طرف نوچه های مدیران روبه رو میشی و...

به نظر من بخشیده شدن دوستانی که اخراج شدن خیلی فکر خوبیه ولی مهمتر از اون اصلاح قوانین باشگاه مهندسانِ.

ilili

عضو جدید
شخص خطاکار باید قصاص بشه، درسته؟
ای کاش اینجارو هم نگاه بندازین.

متاسفانه گفتمان تنفر با شدت دردناکی بر جامعه ما حاکم شده :

چرا ما متنفریم؟
شما چرا همه چی و قاطیه هم میکنید؟؟
تنفر چه ربطی به قصاص داره؟؟مگه من گفتم از شخص خطاکار متنفرم؟؟؟؟
من گفتم شخص خطاکار به خاطر خطایی که کرده باید تنبیه بشه

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

مخالفم چون به نظرم هیچکس به ناحق اخراج نمیشه !
حتما یه علتی داشته دیگه !یه خلافی کرده یا شاید بر خلاف قوانین اینجا عمل کرده!
بعضیا که به قوانین اینجا اعتراض دارن و ناراضی هستن کسی مجبورشون نکرده اینجا باشن!
برای این دیدگاه متاسفم ....
در تمام مدتی که اینجا بودم بی عدالتی های زیادی دیدم چون مدیر هم یک انسان و جایز الخطاست .... اما قوانین برای هرکسی یک معنا میده .....کسی که تو تالار اسلام و قرآن حتی نمی تونه یک نظر از شیعیان رو بشنوه ؟؟؟
انتظار دارید در تالار اسلام و قرآن همش طلب شفا کنیم و ام یجیب بخوانید ؟؟؟ خیلی ها در این تالار دچار مشکل شدند .. خود من همه پست هام در اون تالار پاک کردم اما بلافاصله بعدش اخطار گرفتم چون عزیزان در تالارهای متفاوت قانون ها رو تفسیر به رای می کننن..................
اگر قرار باشه در تالارهای گوناگون کاربر نظری نده که مخالف باشه چه لزومی داره سایتی وجود داشته باشه ؟؟؟؟
با این دیدگاه های شما مسلما مثل هزارتا فروم دیگه که زمین خورده .....
من 4 سال توی این باشگاه بودم و بیشتر از 5000 هزار پست گذاشتم اما همینطور که شما میبینید مقدار کمی ازش باقی مونده چون اکثر پست های من مخالف با روحیات مدیران بوده ....اینها اگر یک کاربرد رو از ادامه دلسرد نمی کنه چه نتیجه ای میده ؟؟؟
خود شما فکر کنید یک روز میاید 2000 تا از پست هاتون کم شده ....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تمام مدتی که اینجا بودم بی عدالتی های زیادی دیدم چون مدیر هم یک انسان و جایز الخطاست .... اما قوانین برای هرکسی یک معنا میده .....کسی که تو تالار اسلام و قرآن حتی نمی تونه یک نظر از شیعیان رو بشنوه ؟؟؟
انتظار دارید در تالار اسلام و قرآن همش طلب شفا کنیم و ام یجیب بخوانید ؟؟؟ خیلی ها در این تالار دچار مشکل شدند .. خود من همه پست هام در اون تالار پاک کردم اما بلافاصله بعدش اخطار گرفتم چون عزیزان در تالارهای متفاوت قانون ها رو تفسیر به رای می کننن..................
اگر قرار باشه در تالارهای گوناگون کاربر نظری نده که مخالف باشه چه لزومی داره سایتی وجود داشته باشه ؟؟؟؟
من 4 سال توی این باشگاه بودم و بیشتر از 5000 هزار پست گذاشتم اما همینطور که شما میبینید مقدار کمی ازش باقی مونده چون اکثر پست های من مخالف با روحیات مدیران بوده ....اینها اگر یک کاربرد رو از ادامه دلسرد نمی کنه چه نتیجه ای میده ؟؟؟

دوست عزیز سلام...........

ایشون گفته اخراج.......بحث سر اخراج دائمی است .........خوب است قبل تاسف خوردن برای دیگران ابتدا دید بنده خدا چه نوشته ......

شما به من یک نفر رو اسم بیار که بی دلیل اخراج دائم شده ..........یک نفر .......و حال همینها که اخراج دائم شدن واقعا فکر میکنید نام کاربری برای خودشون نساختن؟

جناب آشتی ملی چرا نام خودشو نمیگه اگر خطای بزرگی نداشته و اخراج شده؟ آن هم دائم؟.......چون اصولا غیر دائمی ها که بعد مدتی از اخراج در میان!

یا اون دیگری که گفت نیازی به دلسوزیتون نداریم و با نام کاربری جدید دوباره آمده؟!

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
تبریک میگم..شما شرایط لازم برای مدیر شدن رو دارید..
خیلی از مدیرا همین منطق شمارو داشتن که خیلیها اخراج شدن..
میتونید یه کار دیگه هم بکنید.مثلا اخراجشون نکنید ولی حبس خانگیشون کنید، بگید از صفحه خودت بیرون نیا.;)

;)درود به شرفت:)

ممنونم واقعیته تلخیه !!

الهی چه دل پری داری
موافقم
حاضرم نخونده پستاتو لایک کنم
;)

آشتی ملی

عضو جدید
جناب آشتی ملی چرا نام خودشو نمیگه اگر خطای بزرگی نداشته و اخراج شده؟ آن هم دائم؟.......چون اصولا غیر دائمی ها که بعد مدتی از اخراج در میان!

یا اون دیگری که گفت نیازی به دلسوزیتون نداریم و با نام کاربری جدید دوباره آمده؟!

من جلوی این دوستان عددی نیستم.
ولی دوست دارم خطاهای فاحش اینارو از زبان شما بشنوم.
و اینکه کاربران خودشون برن مطالب این دوستان رو بخونن ببینن این امتیاز بالای این دوستان ناشی از بد بودن اونهاست؟.
فعلا همین 8 تارو پیدا کردم وقت و حوصله بیشتر بذارم خیلی بیشتره.
و باز اینکه شما چطوری از خطاهای همه خبر داری، خودش به نکته کلیدی میتونه باشه.

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=184959&d=1387056108

پیوست ها

• fall.JPG
    fall.JPG
    55.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بارها اخراج شدم ولی هنوز نمیفهمم چرا واقعا.
من کلا تو دو تا تالار پست داشتم یکی اسلام یکی هم ازاد.تو تالار ازاد که این اسم ازادش تو حلق محمود خان با هر بحثی متفاوت از دیدگاهشون مخالفن .من تمام تایپکهام را بر اساس واقعیات جامعه گذاشتم ولی به سرعت حذف میشن. بابا یکی دیگه کشته ،برده یا دزدیده و من فقط خبرشو گذاشتم مگه ازادی بیان جز اینه؟اگر دوس ندارید تو تالار افرادی غیر از عقاید شما باشه،شرایطتون رو بنویسید تا همه بدونن دارن کجا میان.
تالار اسلام هم که دست یک عده است که با اهل سنت به شدت مشکل دارن من بارها بدترین توهین ها را شنیدن البته در جواب هم توهین کردم ولی اینکه چرا فقط من اخطار واخراج شدم جای سواله.لطفا بالای سایت قید کنید صرفا جهت اهل تشیع اونهم از متعصبین متحجرش نه شیعیان واقعی.
با این رویه تمامی کاربران خوب از سایت رفتن سطح تالار ازاد بشدت نزول کرده بحثها کلا شده مسائل بی ارزش.

عشقولانه

کاربر بیش فعال
من کلا تو دو تا تالار پست داشتم یکی اسلام یکی هم ازاد.تو تالار ازاد که این اسم ازادش تو حلق محمود خان با هر بحثی متفاوت از دیدگاهشون مخالفن .من تمام تایپکهام را بر اساس واقعیات جامعه گذاشتم ولی به سرعت حذف میشن. بابا یکی دیگه کشته ،برده یا دزدیده و من فقط خبرشو گذاشتم مگه ازادی بیان جز اینه؟اگر دوس ندارید تو تالار افرادی غیر از عقاید شما باشه،شرایطتون رو بنویسید تا همه بدونن دارن کجا میان.
تالار اسلام هم که دست یک عده است که با اهل سنت به شدت مشکل دارن من بارها بدترین توهین ها را شنیدن البته در جواب هم توهین کردم ولی اینکه چرا فقط من اخطار واخراج شدم جای سواله.لطفا بالای سایت قید کنید صرفا جهت اهل تشیع اونهم از متعصبین متحجرش نه شیعیان واقعی.
با این رویه تمامی کاربران خوب از سایت رفتن سطح تالار ازاد بشدت نزول کرده بحثها کلا شده مسائل بی ارزش.
میخای دوباره اخراج شی؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اینکه کاربران خودشون برن مطالب این دوستان رو بخونن ببینن این امتیاز بالای این دوستان ناشی از بد بودن اونهاست؟.

اولا که بنده مدیر نیستم .......ولی شما از مدیریت بپرسید جواب شما رو میدهند
گفته شد برخی از این ها وقتی اخراج شدن .......یوزر دیگری هم داشته اند....طبق قانون شما وقتی اخراج میشی نباید یه یوزر دیگه بسازی و فعالیت کنی....چون در صورت شناسایی یوزر موقت اخراج دائم و یوزر اصلی مدت اخراجش بیشتر میشود .........حتی میبینیم یکی دو مورد از آیدی هایی که گذاشتین یوزر اصلی کاربر نبودن ......چیزی که البته مدیران در پیگیری بنده گفتن.راست و دروغش با خداوند ........

بنده پیگیر برخی دوستان خود بودم که برخی از این افراد در لیست دوستان بنده هم بودن....یکی از این بزرگواران بنده همون موقع هم حسابی بهش تند شدم که درسته یک نفر تاپیک زده بود در مرود پر.. گرافی و مدیران اون تاپیک رو نادیده میگرفتن منظورم مدیر اون زمان گفتگوی آزاد بود که البته اینکه واقعا بوده یا نه هم من نمیتونم نظر بدم ولی اقدامات این بزرگوار در پروف مدیران ارشد اصلا و ابدا شایسته نبود ..و تکرار مکررات تخلف با اینکه تذکر هم داده میشد مشخص است سرانجامش چیست ........در قبال جناب مهرشاد .......هیچی نگم بهتره

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقای بردوک من با شما کم آشنایی ندارم......پس لطفا مظلوم نمایی نکنید........
در ضمن فکر میکنی فقط از هم کیشان شما اخراج میشوند؟......جالب است!

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای بردوک من با شما کم آشنایی ندارم......پس لطفا مظلوم نمایی نکنید........
در ضمن فکر میکنی فقط از هم کیشان شما اخراج میشوند؟......جالب است!

من مظلوم نمایی نداشتم با شهامت هم گفتم جواب توهین مذهبی را با توهین دادم.والله تا جای که میدانم فقط از هم فکران بنده از زیر تیغ اخراج میگذرن.
و صد البته که خود شما هم....................

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

فقط میتونم بگم متاسفم
من بهترین دوستانم از اهل سنتن...چیزایی ازشون دیدم که از دوست شیعم شاید ندیده باشم..خیلی چیزایی که یه شیعه و مدعی به پیرو حضرت علی رعایت نمیکنه دیدم که اونا رعایت میکنن....جالبه تو خونه یه اهل سنت یه تابلو بود که روش پارچه کشیده بودن...گفتیم چیه این؟ گفتن عکس امام علی..کشیدیم که بی احترامی نشه...حالا کاری ندارم به عمق قضیه که 10 تا چرا براش بسازم...اما میدونم همه مثل هم نیستن
من عاشق امام علی هستم اما این اعتقاده منه...به زور میشه اینو بکنم تو ذهن یه اهل سنت؟ با اخراج؟ با تهمت؟ اسلام ما اینو میگه....امام ما اینو میگه؟
کاش یه ذره مهربون دینمونو ترویج میکردیم مثل همونایی که ادعا میکنیم عاشق و رهروشونیم
:smile:

من مظلوم نمایی نداشتم با شهامت هم گفتم جواب توهین مذهبی را با توهین دادم.والله تا جای که میدانم فقط از هم فکران بنده از زیر تیغ اخراج میگذرن.
کسی اینجا حق نداره به کسی توهین کنه...هر کی یه عقیده ایی داره و محترم برای بقیه ....کسی اینجا نیومده که به زور عقیده شو به دیگران خوراک کنه
من متاسفم واسه مدیرایی که اینقد تند رو هستن...اصلا نمیخوان درک کنن اسلام امر به معروف به این تندی نیست....اسلام مهربونی هاش 100برابر این تندی ها و این تهمت هاست... اسلام توش احترام متقابل داره....

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط میتونم بگم متاسفم
من بهترین دوستانم از اهل سنتن...چیزایی ازشون دیدم که از دوست شیعم شاید ندیده باشم..خیلی چیزایی که یه شیعه و مدعی به پیرو حضرت علی رعایت نمیکنه دیدم که اونا رعایت میکنن....جالبه تو خونه یه اهل سنت یه تابلو بود که روش پارچه کشیده بودن...گفتیم چیه این؟ گفتن عکس امام علی..کشیدیم که بی احترامی نشه...حالا کاری ندارم به عمق قضیه که 10 تا چرا براش بسازم...اما میدونم همه مثل هم نیستن
من عاشق امام علی هستم اما این اعتقاده منه...به زور میشه اینو بکنم تو ذهن یه اهل سنت؟ با اخراج؟ با تهمت؟ اسلام ما اینو میگه....امام ما اینو میگه؟
کاش یه ذره مهربون دینمونو ترویج میکردیم مثل همونایی که ادعا میکنیم عاشق و رهروشونیم
:smile:

کسی اینجا حق نداره به کسی توهین کنه...هر کی یه عقیده ایی داره و محترم برای بقیه ....کسی اینجا نیومده که به زور عقیده شو به دیگران خوراک کنه
من متاسفم واسه مدیرایی که اینقد تند رو هستن...اصلا نمیخوان درک کنن اسلام امر به معروف به این تندی نیست....اسلام مهربونی هاش 100برابر این تندی ها و این تهمت هاست... اسلام توش احترام متقابل داره....

تفکرات شما قابل احترامه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه!.......افتخار میکنی که جواب توهین رو با توهین دادی؟

البته من هر وقت دیدم تذکر دادم .....که این کار رو نکن .....که در قیاس با همفکران شما تا کسی به عقایدشون توهین نکرده شروع کننده نبوده اند

(وقتی میگم همفکران شما خدایی نکرده منظورم اهل تسنن محترم نیست ......شما خودت میدونی منظورم چیست!)

با وجدان!......همین اسامی که اینجا آقای اشتی ملی نوشته چنتاشون از کاربران فعال تالار اسلام و اتفاقا در تضاد باتفکر شما و همفکر با بنده بودن .....

بعد میگی والله!.......و.الله قسم جلاله است عزیز من ........انقدر راحت ازش استفاده میکنی؟

خود بنده چی؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه!.......افتخار میکنی که جواب توهین رو با توهین دادی؟

البته من هر وقت دیدم تذکر دادم .....که این کار رو نکن .....که در قیاس با همفکران شما تا کسی به عقایدشون توهین نکرده شروع کننده نبوده اند

(وقتی میگم همفکران شما خدایی نکرده منظورم اهل تسنن محترم نیست ......شما خودت میدونی منظورم چیست!)

با وجدان!......همین اسامی که اینجا آقای اشتی ملی نوشته چنتاشون از کاربران فعال تالار اسلام و اتفاقا در تضاد باتفکر شما و همفکر با بنده بودن .....

بعد میگی والله!.......و.الله قسم جلاله است عزیز من ........انقدر راحت ازش استفاده میکنی؟

خود بنده چی؟

من جواب مظلوم نمایی را دادم.البته افتخار میکنم جواب ان عده را با توهین دادم چون به قول بنده خدایی عده ای هستند که وقتی با احترام جوابشان را میدی سرشون گیج میره اونها از ان دسته بودند.
کاملا مطمئنم.کی به خاطر توهین به بزرگان اهل سنت اخراج شد؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جواب مظلوم نمایی را دادم.البته افتخار میکنم جواب ان عده را با توهین دادم چون به قول بنده خدایی عده ای هستند که وقتی با احترام جوابشان را میدی سرشون گیج میره اونها از ان دسته بودند.
کاملا مطمئنم.کی به خاطر توهین به بزرگان اهل سنت اخراج شد؟
انتظار داری من اسم بیارم؟مگه من گفتم همه اینهایی که اخراج شدن به چه دلیلیه؟

.........بله چه جوابی دادین!........این در مذهب شما نوشته شده که وقتی بهتون توهین شد توهین کنید و افتخار؟.........

منکه همچین چیزی در مذهب شما ندیدم.......

بگذریم.....

نکنه میخوای بگی من توهین کردم!.........خوشحال میشم پستمو نشون بدی تا ببینم توهین از نظر شما چیست!

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتظار داری من اسم بیارم؟مگه من گفتم همه اینهایی که اخراج شدن به چه دلیلیه؟

.........بله چه جوابی دادین!........این در مذهب شما نوشته شده که وقتی بهتون توهین شد توهین کنید و افتخار؟.........

منکه همچین چیزی در مذهب شما ندیدم.......

بگذریم.....

نکنه میخوای بگی من توهین کردم!.........خوشحال میشم پستمو نشون بدی تا ببینم توهین از نظر شما چیست!

من نگفتم شما توهین کردید
شما تو مسائل سیاسی همواره دیدگاهتون رو ازادانه بیان می کنید و در بحثا بدون هیچ مشکلی شرکت میکنید اما ماها که عقاید سیاسیمون بر خلاف شماست در همان بحث به خاطر تفکراتمان اخراج میشیم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم شما توهین کردید
شما تو مسائل سیاسی همواره دیدگاهتون رو ازادانه بیان می کنید و در بحثا بدون هیچ مشکلی شرکت میکنید اما ماها که عقاید سیاسیمون بر خلاف شماست در همان بحث به خاطر تفکراتمان اخراج میشیم.

بله آزادانه بیان کردم ........و اتفاقا یکی از اخراجیهام هم به خاطر همین بود ........

البته بنده هیچ وقت تاپیک سیاسی نزده ام از نگاه خودم میگما!(در حایکه شما زدن تاپیکهای سیاسیتان سر به فلک میکشد..........اون موقع قوانین این بود که زدن تاپیک سیاسی ممنوع است ......و البته الآن که حضور در تاپیک سیاسی هم خلاف قانون اعلام شده .....خیلی اگر لازم ببینم شرکت میکنم .......و سعی میکنم خیلی هم سیاسی از جانب خودم حرف نزنم)....وگرنه همین الآن کلی تاپیک من حذف شده!.از جمله تاپیک مربوط به دومین میمون فضانورد! ......آخرین اخراج بنده هم مربوط به بیان مطلبی از آقای هاشمی بعد رد صلاحیت بود که اتفاقا لینک خبر هم داشت .........و در یک تاپیک سیاسی از سوی دوستی به نام آرش که خیلی بزرگ کرده بودن این مسئله رو قرار دادم

ولی اخراج شدم!......انتظار که ندارید مدیران بعد اخراج هر نفر در بوق و کرنا کنن!

ضمن اینکه بنده به شخصه یکبار بیشتر متوجه اخراج شما نشده ام......اونم شک دارم .ولی فکر میکنم با عکس آواتار یک بازیگر معروف آمریکایی بودید که اخراج شدید ......

آشتی ملی

عضو جدید
.وگرنه همین الآن کلی تاپیک من حذف شده!.از جمله تاپیک مربوط به دومین میمون فضانورد! ......

آقا محمد من یه سئوال ازتون دارم و امیدوارم که شفاف پاسخم رو بدین.
شما تو این تاپیک نوشتین که خیلی از تاپیک های خود شما هم پاک شده.
حالا باید چرایی پاک شدن تاپیک هاتون رو بررسی کنیم.

1- قوانین تالار آزاد باشگاه شفافه و شما علیرغم دونستن قوانین، تاپیکی خلاف مقرارت میزنین، پس شما مستحق اخراجین چون مرتبا در حال قانون شکنی هستید؟

2- قوانین تالار آزاد باشگاه شفاف نیست، برای همین شما نمیدونین چه تاپیکی رو بزنین، که در اینصورت قانون شکنی معنی نمیده، پس چرا اونایی که اخراج شدن رو قانون شکن میدونین؟
گویا ساخت یوزر دیگه از نظر شما خیلی قانون شفافی هست و باید اخراج دائم بشن.
اما سایر قانون ها شفاف نیست؟
قانون با قانون فرق میکنه هموطن عزیز من؟
که شما شکستن یک قانون رو خیلی بد و شکستن سایر قانون هارو روتین میدونین، مثل نقض پی در پی قوانین آزاد توسط خودتون و حذف شدن پی در پی تاپیک هاتون.

اگر شما به خودتون حق میدین به یکسری از قوانین اعتراض کنین، چرا این حق رو برای سایرین قائل نیستید؟

3 و 4 و ..... رو هم خودتون پر کنید.

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله آزادانه بیان کردم ........و اتفاقا یکی از اخراجیهام هم به خاطر همین بود ........

البته بنده هیچ وقت تاپیک سیاسی نزده ام از نگاه خودم میگما!(در حایکه شما زدن تاپیکهای سیاسیتان سر به فلک میکشد..........اون موقع قوانین این بود که زدن تاپیک سیاسی ممنوع است ......و البته الآن که حضور در تاپیک سیاسی هم خلاف قانون اعلام شده .....خیلی اگر لازم ببینم شرکت میکنم .......و سعی میکنم خیلی هم سیاسی از جانب خودم حرف نزنم)....وگرنه همین الآن کلی تاپیک من حذف شده!.از جمله تاپیک مربوط به دومین میمون فضانورد! ......آخرین اخراج بنده هم مربوط به بیان مطلبی از آقای هاشمی بعد رد صلاحیت بود که اتفاقا لینک خبر هم داشت .........و در یک تاپیک سیاسی از سوی دوستی به نام آرش که خیلی بزرگ کرده بودن این مسئله رو قرار دادم

ولی اخراج شدم!......انتظار که ندارید مدیران بعد اخراج هر نفر در بوق و کرنا کنن!

ضمن اینکه بنده به شخصه یکبار بیشتر متوجه اخراج شما نشده ام......اونم شک دارم .ولی فکر میکنم با عکس آواتار یک بازیگر معروف آمریکایی بودید که اخراج شدید ......

اتفاقا شما در تمامی بحثا که یک طرفش دولت وحکومت بود همواره شرکت داشتید وهمواره با عقاید امثال من مخالفت می کردید اما در حالی که بحث دو طرفه بود ما به خاطر عقایدمون اخراج میشدیم.
اما من چهار تا از اخراجهامو به یاد دارم.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این رویه تمامی کاربران خوب از سایت رفتن سطح تالار ازاد بشدت نزول کرده بحثها کلا شده مسائل بی ارزش
.
درود به شــرفت:);)

درود...
بنده هم خیلیا رو میشناسم... یکیشون که حاضر بودم خودم بجاش اخراج بشم ولی ایشون باشه چون بسیار آدم باسواد و منطق گرایی هستن فقط بخاطر غقایدشون و اینکه مدیران جوابی براش نداشتن، اخراج شدن نه بخاطر توهین و فحش دادن{که جدیدا بعضی از تندروهایه سایت بهانه و دلیلشون واسه اخراج مخالفین هست میگن;)}
هر یک نفریکه بخاطر این مسائل اخراج میشه بیشتر مارو متقاعد میکنه که حقیقت رو نباید اینجاهم گفت واسه اینکه بعضیا دوس ندارن بشنون. و اینکه حق، با طرف اخراج شونده است.;)
حالا ما اینهمه مشکلات رو میگیم و حرف میزنیم ولی کو گوش شنوا؟!!:(
قوانین وضع شده و ما باید بگیم چشم:w41:
مدیران قبلا نظرشون رو راجع به این انتقادات فرمودن.پس اینهم از اون تاپیک هایه بی فایده است.و پستهایه ما اسپم حساب میشه.:w16:

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا که بنده مدیر نیستم .......ولی شما از مدیریت بپرسید جواب شما رو میدهند
گفته شد برخی از این ها وقتی اخراج شدن .......یوزر دیگری هم داشته اند....طبق قانون شما وقتی اخراج میشی نباید یه یوزر دیگه بسازی و فعالیت کنی....چون در صورت شناسایی یوزر موقت اخراج دائم و یوزر اصلی مدت اخراجش بیشتر میشود .........حتی میبینیم یکی دو مورد از آیدی هایی که گذاشتین یوزر اصلی کاربر نبودن ......چیزی که البته مدیران در پیگیری بنده گفتن.راست و دروغش با خداوند ........

بنده پیگیر برخی دوستان خود بودم که برخی از این افراد در لیست دوستان بنده هم بودن....یکی از این بزرگواران بنده همون موقع هم حسابی بهش تند شدم که درسته یک نفر تاپیک زده بود در مرود پر.. گرافی و مدیران اون تاپیک رو نادیده میگرفتن منظورم مدیر اون زمان گفتگوی آزاد بود که البته اینکه واقعا بوده یا نه هم من نمیتونم نظر بدم ولی اقدامات این بزرگوار در پروف مدیران ارشد اصلا و ابدا شایسته نبود ..و تکرار مکررات تخلف با اینکه تذکر هم داده میشد مشخص است سرانجامش چیست ........در قبال جناب مهرشاد .......هیچی نگم بهتره

درود به شــرفت:);)

درود...
بنده هم خیلیا رو میشناسم... یکیشون که حاضر بودم خودم بجاش اخراج بشم ولی ایشون باشه چون بسیار آدم باسواد و منطق گرایی هستن فقط بخاطر غقایدشون و اینکه مدیران جوابی براش نداشتن، اخراج شدن نه بخاطر توهین و فحش دادن{که جدیدا بعضی از تندروهایه سایت بهانه و دلیلشون واسه اخراج مخالفین هست میگن;)}
هر یک نفریکه بخاطر این مسائل اخراج میشه بیشتر مارو متقاعد میکنه که حقیقت رو نباید اینجاهم گفت واسه اینکه بعضیا دوس ندارن بشنون. و اینکه حق، با طرف اخراج شونده است.;)
حالا ما اینهمه مشکلات رو میگیم و حرف میزنیم ولی کو گوش شنوا؟!!:(
قوانین وضع شده و ما باید بگیم چشم:w41:
مدیران قبلا نظرشون رو راجع به این انتقادات فرمودن.پس اینهم از اون تاپیک هایه بی فایده است.و پستهایه ما اسپم حساب میشه.:w16:

این سه تا رو نقل گرفتم ......چون ظاهرا افراطی بنده بودم!.........مرسی از ادب شما دوست عزیز
ولی در جواب شما .......شما در چه تاریخی عضو شدین؟........بعید میدونم خیلی از این اسامی رو شما بشناسید .....چه برسه به حرفهایی که مطرح کردین .......

در ضمن این نشناختن شما طبیعی است وقتی حتی دقت نداشتین که اتفاقا در همین لیست چند اسم از بچه های مثبت بسیار ولایی هم دیده میشه .....

ولی نظر بنده مشخص است چیست .......در نقل قول دوم گفتم و جناب آشتی ملی که نام واقعیشونو نمیگن و بایستی از کاربران قدیمی باشند در این باره به خوبی بایستی اطلاع داشته باشند .........

در ضمن شما از بزرگواری فردی که اخراج شده گفتین!..همه اش از بزرگواری .....میتونم بپرسم نامشون چی بوده؟ که اگه لازم شد به مدیران بگم ببینیم چرا ایشون اخراج شدن!

اتفاقا شما در تمامی بحثا که یک طرفش دولت وحکومت بود همواره شرکت داشتید وهمواره با عقاید امثال من مخالفت می کردید اما در حالی که بحث دو طرفه بود ما به خاطر عقایدمون اخراج میشدیم.
اما من چهار تا از اخراجهامو به یاد دارم.
من به شما گفتم ......در گذشته حضور در بحث مشکل قانونی نداشت .....و این قانون چند وقته که مطرح شده شاید بعد از انتخاب دولت یازدهم که بنده خیلی یادم نیست ......شما میتونی تاپیکهای سیاسی بنده رو چه اون موقع و چه فی الحال برای بنده بگین؟حال هم اگر خیلی لازم باشد شرکت میکنم .....اونم اکثرا نه با حرف خود بلکه با ارائه لینک و پاسخ هایی که در این باره هست
نه صرف عقاید اخراج نشدین و خودتون هم بهتر میدونید......نمونشم الآن گفتید در این تاپیک آن هم با افتخار!.....توهین بشنوید توهین میکنید!
آقا محمد من یه سئوال ازتون دارم و امیدوارم که شفاف پاسخم رو بدین.
شما تو این تاپیک نوشتین که خیلی از تاپیک های خود شما هم پاک شده.
حالا باید چرایی پاک شدن تاپیک هاتون رو بررسی کنیم.

1- قوانین تالار آزاد باشگاه شفافه و شما علیرغم دونستن قوانین، تاپیکی خلاف مقرارت میزنین، پس شما مستحق اخراجین چون مرتبا در حال قانون شکنی هستید؟

2- قوانین تالار آزاد باشگاه شفاف نیست، برای همین شما نمیدونین چه تاپیکی رو بزنین، که در اینصورت قانون شکنی معنی نمیده، پس چرا اونایی که اخراج شدن رو قانون شکن میدونین؟
گویا ساخت یوزر دیگه از نظر شما خیلی قانون شفافی هست و باید اخراج دائم بشن.
اما سایر قانون ها شفاف نیست؟
قانون با قانون فرق میکنه هموطن عزیز من؟
که شما شکستن یک قانون رو خیلی بد و شکستن سایر قانون هارو روتین میدونین، مثل نقض پی در پی قوانین آزاد توسط خودتون و حذف شدن پی در پی تاپیک هاتون.

اگر شما به خودتون حق میدین به یکسری از قوانین اعتراض کنین، چرا این حق رو برای سایرین قائل نیستید؟

3 و 4 و ..... رو هم خودتون پر کنید.

بله شده .....
خب دلایل بسیاره.شاید جای مناسب به زعم نظر مدیران نبوده که حتی در تالار علمی هم برای بنده رخ داد و مسائلی پیش آمد که اونجا نیز اخطار گرفتم! و در تالار علمی سبب گله مند شدن شدید بنده شد .......شاید عده ای کشوندنش به سمت سیاست و خیلی مسائل این چنینی .....نظر قانون در این باره مشخص است.......
البته بنده تاپیکهایی هم بوده که به نظر خودم سیاسی نبوده ولی اخطار بابتش گرفتم ......و گفته شده سیاسی است!

مثل تاپیکی که انتقادی زده بودم در قبال حذف یارانه شیر ........و تاپیکی در مرود رتبه اقتصاد ایران که یک مطلب خارجی و با سند از سایتهای بین المللی بود ...........

اما تاپیکهایی که زدم و اخیرا حذف شده .....هرچه فکر میکنم ایرادش چی بوده متوجه نمیشم .......

[h=3]30 میلیون موش زیر پای مردم تهران -دانلود-كتاب-آموزش - باشگاه ...[/h].
[h=3]دومین میمون فضانورد ایرانی سالم به زمین بازگشت -دانلود-كتاب-آموزش ...[/h].
[h=3]بی عفتی با طعم هم خانگی -دانلود-كتاب-آموزش - باشگاه مهندسان ایران[/h]و........

ضمن اینکه شما هم یک تاپیکتون حذف شده در همین دیروز!....ایا اخطار گرفتین؟ اگر گرفتین که برم از مدیران بپرسم دلیلش چی بوده؟

[h=3]چرا ما متنفریم؟ -دانلود-كتاب-آموزش - باشگاه مهندسان ایران[/h]هرچند که مطلب شما به نقل از یک فعال سیاسی آقای زیباکلام بود گرچه مضمونش از نظر من اجتماعی بود ولی باز تاپیک شما نسبت به تاپیکهای بنده بیشتر مضمومنش به سیاسی میخورد .....و بنده دوست داشتم جواب حرفهایی که زدم رو از جانب شما ببینم!......

اگر منظورتون اینه که بنده به این قوانین نقد ندارم که دارم ........

هم مدتها پیش در دفتر باشگاه چند مطلب انتقادی زدم و هم حتی در زنگ تفریح!

[h=3]ما از باشگاه مهندسان ایران چه ها میدانیم ؟ -دانلود-كتاب-آموزش[/h]
اینکه چرا ادامه نیافت دلایلی بسیاری دارد که بماند.....

اما من معتقدم در کنار انتقاد به قانون بایستی به قانون احترام گذاشت و کمترین قانون گریزی را داشت ......البته اینم که میگم کمترین بیشتر قانون گریزی ها از روی عمد نیست .......ولی برخی به عمد این چنین میکردن ......

در اینکه قوانین فعلی در ظرفیت باشگاه مهندسان ایران نیست که بنده شکی ندارم

دوست عزیز ......اینجا چند مسئله است ........اخطار، اخراج موقت و اخراج دائم ........

بنده نظری که دادم در قبال اخراج دائم بود ......نظری که یکی از خانم ها دادن و برخی بدون اینکه متوجه حرف ایشون باشن با ایشون تند شدن هم در این باره بود .........

وگرنه در اخطار دادن و اخراجی موقت که بله .........امکان اینکه مدیران اشتباه کنن کاملا وجود دارد .....تاپیک شما هم در قبال اخراج های دائمی است ......غیر این است؟

بنده نگفتم کسی حق اعتراض ندارد!.......شما اعتراض کردین منم گفتم ........تکلیف این مسائل در قانون مشخص است