آسیب شناسی لج کردن مدیران با ترک ها باشگاه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ayhann

اخراجی موقت
سلام.
تو این چند روز 2 تا از تایپیک های ترک ها توسط ادمین و آرامش قفل شده و 2 تا هم حذف شدن.
برای من این مسئله خیلی مهم نیست چون تو فروم های ترکی عضوم ولی این توهین مستقیم به ترک های باشگاهه.
دلیل این کار این بود که میگفتن باید فقط فارسی نوشته بشه و این در حالیه که تایپیک شمالی ها فعاله.پس دلیل یه چیز دیگه است و این بهانه است.
تو پیام های خصوصی که با آرامش داشتم میگفت که شما ترک ها تایپیک هایی قبلا زدین که باعث ف ی ل ت ر شدن باشگاه شده:surprised:
چون پیامها خصوصی زده شده دور از انصافه که علنی کنم و تصویرشو بزارم اینجا.
حالا سوال اینجاست که به خاطر تایپیک هایی که چند نفر سابقا زدن میشه که با همه ترک ها لج کرد؟
تو همچین محیطی که همه تحصیل کردن تبعیض قومیتی به وضوح دیده میشه و هیچ کدوم از شما اعتراغ نمیکنین و بعد با ادعای فراوان میگین که چرا جنگ قومیتی هست.
دلیل وجود جنگ قومی تو ایران رو میشه با تحلیل رفتار مدیران و خودتون و خودمون پیدا کرد.

به امید رسیدن همه به آگاهی.
یا حق.

آیاتای

عضو جدید
فقط میتونم بگم متاسفم.
حالم از این مدیران بزدل و ترسو بهم می خوره. حتی جسارت هم ندارن که بیان و با شهامت بگویند که ما منافع شخصیمون رو به حقوق و احترام کاربران سایت ترجیح میدیم... ننه من غریبم در آوردنشون بیشتر حال آدمو بد میکنه... چه خوب گفت آن پیر فرزانه که مردم ما رو در حین مدیریت میتونی خوب بشناسی و به تو خالی بودنش ایمان بیاری..!

راستش من چند سالی میشه که در تالارهای گفتمان فعال هستم و بارها هم بخاطر گفتن حقیقت اخطار گرفتم و محروم شدم. البته بعد لغو محرومیتم، دیگه غرورم بهم اجازه نداده که در ان تالار فعالیت کنم. اینو گفتم تا مدیران چماق بدست فکر نکنن که از اخراج و اینحرفا باکی دارم;)

آخرین ویرایش:

ayhann

اخراجی موقت
فقط میتونم بگم متاسفم.
حالم از این مدیران بزدل و ترسو بهم می خوره. حتی جسارت هم ندارن که بیان و با شهامت بگویند که ما منافع شخصیمون رو به حقوق و احترام کاربران سایت ترجیح میدیم... ننه من غریبم در آوردنشون بیشتر حال آدمو بد میکنه... چه خوب گفت آن پیر فرزانه که مردم ما رو در حین مدیریت میتونی خوب بشناسی و به تو خالی بودنش ایمان بیاری..!

راستش من چند سالی میشه که در تالارهای گفتمان فعال هستم و بارها هم بخاطر گفتن حقیقت اخطار گرفتم و محروم شدم. البته بعد لغو محرومیتم، دیگه غرورم بهم اجازه نداده که در ان تالار فعالیت کنم. اینو گفتم تا مدیران چماق بدست فکر نکنن که از اخراج و اینحرفا باکی دارم;)

حق با شماست.
:gol:

من اگه این تایپیک رو زدم به خاطر ناراحت شدن اون 19 نفری بود که تو اون تایپیک دور هم جمع بودن.
این تحریکات قومی جز ایجاد تفرقه حاصل دیگه ای نداره.
ما به این کارا عادت کردیم.70 ساله که داریم تحمل میکنیم.
از دوستان ترک میخوام که به خاطر رفتار چند نفر ناراحت نباشن چون سحر نزدیک است.
چیزی نمونده تا آزادی از دست فاشیست ها.
نا امید نباشین.
یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت.

ayhann

اخراجی موقت
چو خواهد دشمني بنياد
قومي را براندازد
نخست آن جمع را از هم پريشان و جدا سازد
چو تنها کرد
هر يک را به تنهايي بدو تازد
چنان اندازدش از پا که ديگر سر
نيفرازد
تو بودي آنکه دشمن را ندانستي فريب و فن
الا آرامشا انصاف میکن
مدیر تویی یا من؟

آخرین ویرایش:

ayhann

اخراجی موقت
گمان کردم که با من همدل و
همدين و همدردي
به مردي با تو پيوستم ندانستم که نامردي
چه گويم بر
سرم با ناجوانمردي چه آوردي
اگر مي خواستي عيب زبان هم رفع مي
کردي
ولي ما را ندانستي به خود هم کيش و هم ميهن
الا آرامشا انصاف میکن
مدیر تویی یا من؟

آخرین ویرایش:

ayhann

اخراجی موقت
به دستم
تا سلاحي بود راه دشمنان بستم
عدو را تا که ننشاندم به جاي از پاي
ننشستم
به کام دشمنان آخر گرفتي تيغ از دستم
چنان پيوند بگسستي که
پيوستن نيارستم
هنوز از ماست ايران را اگر روزي فرج باشد
تو گل را خار مي بيني و گلشن
را همه گلخن
الا آرامشا انصاف میکن
مدیر تویی یا من؟

آخرین ویرایش:

ayhann

اخراجی موقت
تو را تا ترک
آذربايجان بود و خراسان بود
کجا بارت بدين سنگيني و کارت بدينسان
بود
چه شد کرد و لر و ياغي کزو هر مشکل آسان بود
کجا شد ايل قشقايي کزو
دشمن هراسان بود
کنون اي پهلوان پنبه چوني نه تير ماند و ني جوشن
الا آرامشا انصاف میکن
مدیر تویی یامن؟

ayhann

اخراجی موقت
اسیب شناسی نمیخواد که.
دیکتاتور همینه.این ها طرفداران دیکتاتور هستند و ذاتشون دیکتاتوری هست

من فکر نمیکنم از قطره ها باشن.
چون سیاسیت قطره ها اینه که با ترک ها درگیر نشن.
تاحالا تو پست های پان های افراطی دیده یه قطره شرکت کنه؟

Atheist

عضو جدید
من فکر نمیکنم از قطره ها باشن.
چون سیاسیت قطره ها اینه که با ترک ها درگیر نشن.
تاحالا تو پست های پان های افراطی دیده یه قطره شرکت کنه؟

برای اینکه شما نه تنها بر علیه منافع اونها فعالیت نمی کنید بلکه دارید به نفع اونها هم کار می کنید بره همینه که اونا میزارند کارتون رو ادامه بدید.

ayhann

اخراجی موقت
برای اینکه شما نه تنها بر علیه منافع اونها فعالیت نمی کنید بلکه دارید به نفع اونها هم کار می کنید بره همینه که اونا میزارند کارتون رو ادامه بدید.

اگه چند نفر پان بازی در آوردن نمیشه که در مورد همه یه جور قضاوت کرد.
ما تو تایپیک هامون هیچ چیز مشکل داری رو نمیگفتیم.
صرفا شعر و خوش و بش بود.

Atheist

عضو جدید
اگه چند نفر پان بازی در آوردن نمیشه که در مورد همه یه جور قضاوت کرد.
ما تو تایپیک هامون هیچ چیز مشکل داری رو نمیگفتیم.
صرفا شعر و خوش و بش بود.

میدونم من که نمی گم کار بدی می کردید. مدیران اینجا که وضعشون کاملا مشخصه دیگه. نیازی به گفتن نیست.
منظورم این بود که دلیل اینکه قطره ها چیزی نمی گن اینه که به نفعشونه کلا. حتی اگر کوچکترین مسئله ای قرار باشه پیش بیاد اینا خوشحال میشن.

farshid992006

عضو جدید
اینا دیگه مسخرش رو حسابی در اوردن اون تاپیک شعر هم که توش چیزی نبود
اما از شعر های ترکیش حسابی لذت بردیم

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ترکــــــــــــــــــم!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: spow

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانه عزیز فکر نمیکنید اگه قوانینه باشگاه یا مدیران رو رعایت کنید به نفعه هر دو طرف باشه و اینطوری تنشی هم پیش نمیاد

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها دیگه زیادم بی انصافی نکنید!
این یه مورد رو منم حق میدم بهشون چون تجربه ی مشابه داشتم.
خب شما فرض کنید یکی که مدیرا تالاره و ترکی بلد نیست بلاخره وظیفه اش ایجاب میکنه تاپیکهارو بررسی کنه ولی وقتی چیزی نفهمه چه طور میتونه وظیفه شو انجام بده؟ شما میگید چیزی نبوده و خوش و بش بوده خب درست حتما همینطور بوده ولی مدیری که با این زبون اشنا نیست از کجا باید بدونه؟
اگه گفته شده اینجا فارسی صحبت کنید به خاطر همین موضوعه .. چون هر چی باشه اینجا اکثریت فارسی صحبت میکنن و اینجوری شاید یه طور درگوشی صحبت کردن تو یه جمع هم بشه تعبیرش کرد! خب این درسته؟
یه تاپیک قبلا بود "تورکی اسپم" اونجا هم بچه ها ترکی حرف میزدن ولی تاپیک اموزش زبان ترکی و یه تاپیک عمومی بود و معنی جملات رو هم مینوشتن و یاد میدادن.خب اینجوری دیگه اون مشکل وجود نداره
بهتر نبود شما هم تو همون تاپیک ادامه میدادید؟ یا همین روند رو پیش میگرفتید؟

دراینکه مدیریت اینجا فوق العاده ضعیفه و پر از ایراد شکی نیست! ولی دیگه از دایره ی انصاف هم نباید خارج بشیم!

ayhann

اخراجی موقت
منم ترکــــــــــــــــــم!!!

دوستانه عزیز فکر نمیکنید اگه قوانینه باشگاه یا مدیران رو رعایت کنید به نفعه هر دو طرف باشه و اینطوری تنشی هم پیش نمیاد

بحث سر تبعیضه.
اگه برا همه اجرا بشه ما قبول میکنیم.
تایپیک شمالی ها به راه بود را به را به ما اخطار میدادن و الانم قفلش کردن و اون هنوز به راهه.
زیر آب اونا رو نمیزنم.ولی بحث لج بازی با ماست نه اجرای قوانین.:mad:

ayhann

اخراجی موقت
خب شما فرض کنید یکی که مدیرا تالاره و ترکی بلد نیست بلاخره وظیفه اش ایجاب میکنه تاپیکهارو بررسی کنه ولی وقتی چیزی نفهمه چه طور میتونه وظیفه شو انجام بده؟ شما میگید چیزی نبوده و خوش و بش بوده خب درست حتما همینطور بوده ولی مدیری که با این زبون اشنا نیست از کجا باید بدونه؟
اگه گفته شده اینجا فارسی صحبت کنید به خاطر همین موضوعه .. چون هر چی باشه اینجا اکثریت فارسی صحبت میکنن و اینجوری شاید یه طور درگوشی صحبت کردن تو یه جمع هم بشه تعبیرش کرد! خب این درسته؟
یه تاپیک قبلا بود "تورکی اسپم" اونجا هم بچه ها ترکی حرف میزدن ولی تاپیک اموزش زبان ترکی و یه تاپیک عمومی بود و معنی جملات رو هم مینوشتن و یاد میدادن.خب اینجوری دیگه اون مشکل وجود نداره

دراینکه مدیریت اینجا فوق العاده ضعیفه و پر از ایراد شکی نیست! ولی دیگه از دایره ی انصاف هم نباید خارج بشیم!

اولا آرامش ترکه و مشکلی با خوندن اونا نداره.
دوما:تو پست بالایی گفتم.این تبعیضو فاشیست بازیه نه اجرای قانون.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز همه چیرو با سیاست قاطی کردین.
این موضوع چه ربطی به قطره ها داره؟!
منم ترکم خوب که چی؟حالا حتما باید نظرم با شما یکی باشه؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم تورکم
هر چی بگین پایم
در مورد تبعیض نژادی هم : رو اعصابم نرو که...............

ayhann

اخراجی موقت
باز همه چیرو با سیاست قاطی کردین.
این موضوع چه ربطی به قطره ها داره؟!
منم ترکم خوب که چی؟حالا حتما باید نظرم با شما یکی باشه؟

عزیز من بحث سر قطره ها نیست.
داشتیم بررسی میکدیم که مدیران از کدون سمت هستن.
قطره یا سبز؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

جان؟!؟؟
مطمئن مطمئن دیگه؟ شکی توش نیست!؟خسته نباشی!!میخواستی طرفداری نکنی آرچی جان؟!

اینایی که گفتی هست و نیست..همونطور که گفتی پیش از همه ی اقوام فکر کنم ترکها تاپیک داشتن ودارن...بارها هم بهشون مستقیم و غیرمستقیم گوشزد شد تاپیک های تجزیه طلبانه نزنن و زدن..یا اولش مراعات میکردن وبعد نمیکردن..برای همین دیگه ادمین اومدن تاپیک روبستن و اجازه تاپیک ترکی ندادن..همین کسایی که اینجا دارن فریاد یا ایهاالناس سر میدن توی تاپیک های قبلی خلیج عرب خلیج عربشون هوا بود...سر جنبش سبز چقدر منت گذاشتن که چون مردم ایران در مورد ترکها کاری نکردن اینا هم کاری نمیکنن تا ال بشه و بل بشه واینوسط تنش زایی کردن..این بحث ها سر دراز داره!!مال یکی دو روز نیست..فکر نکن شما من از راه اومدم تاپیک قفل کردم.. ماشالااین عزیزان به خودشون کوچکترین زحمتی برای دیدن و رعایت قوانین نمیدن و الی ماشالله به کار خودشون ادامه میدن بعدکه طبق قوانین باهاشون برخورد میشه فریاد وامصیبتاشون بلند میشه و هزارتا وصله فاشیست و دیکتاتور و غیره وذلک به آدم میچسبونن....
حداقل خودتون توی پیام های خصوصیتون یاهشدارها و اخطارهاتون میدونید که چقدر گفتم از زدن تاپیکهایی که بین قومیت ها تنش ایجاد میکنه خودداری کنید و نکردید.
در صورت مشاهده ی تاپیک های مشابه اینچنینی هم اخطار میکنم زننده ی تاپیک رو اخراج میکنم

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.