آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی

• اکسین (سنجش تکمیلی)

رای: 2 9.5%
  • پارسه

رای: 3 14.3%
  • ماهان

رای: 13 61.9%
  • مدرسان شریف

رای: 2 9.5%
  • غیره

رای: 1 4.8%

• مجموع رای دهندگان
    21

ho3in.s

عضو جدید
درود بر رفقای کنکوری
با توجه به اینکه کم کم داریم به مهر و آبان نزدیک میشیم و آزمونهای آزمایشی به صورت جدی شروع میشن و شاید خیلیا مثل من دغدغشون شده باشه که کجا ثبت نام کنن، لازم دیدم این تاپیک رو ایجاد کنم تا گپ و گفت و البته نظرسنجی در این رابطه داشته باشیم...
دوستان هر کدوم از گزینه ها رو که انتخاب میکنن دلایلشونو هم لطفا ذکر کنن...

سپاس

آخرین ویرایش:

Z.M.S

عضو جدید
من آزمونهاي ماهان شركت كردم نسبت به پارسه كه دوستم رفته بود خيلي بهتره هم از لحاظ محتوا هم از لحاظ جامعه آماري.....:)
موسسات ديگه رو نمي دونم چه جورين..

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهان ........... چون دپارتمان مهندسی موادش از بقیه بهتره و تیم قوی ای داره.......شنیدم جامعه آماریش هم بیشتره
ولی قزوین نمایندگی نداره ، نمیدونم چه کار کنم

بین نشین

عضو جدید
سلام

سنجش تکمیلی

دانشگاه ما به صورت رایگان هرسال اسم چند نفر رو برای آزمون های سنجش تکمیلی می نویسه

فکر کنم علاوه بر آزمون هاش کلاس های خوبی رو هم برگزار می کنه
ولی ظاهرا ماهان بیشتر از بقیه طرف دار داره

ho3in.s

عضو جدید
ماهان ........... چون دپارتمان مهندسی موادش از بقیه بهتره و تیم قوی ای داره.......شنیدم جامعه آماریش هم بیشتره
ولی قزوین نمایندگی نداره ، نمیدونم چه کار کنم
خب برو تهران... دو سه هفته ی بار آزمون داره

ho3in.s

عضو جدید
سلام

سنجش تکمیلی

دانشگاه ما به صورت رایگان هرسال اسم چند نفر رو برای آزمون های سنجش تکمیلی می نویسه

فکر کنم علاوه بر آزمون هاش کلاس های خوبی رو هم برگزار می کنه
ولی ظاهرا ماهان بیشتر از بقیه طرف دار داره

سلام دوست عزیز
کدوم دانشگاهی؟
البته صحبت ما درباره آزمونه نه کلاس
بله ماهان بیشتر از بقیه طرفدار داره و جامعه آماریش هم همینو نشون میده

ho3in.s

عضو جدید
پارامترهای متعددی هستن که توی انتخاب آزمونها تاثیر دارن... یکیش جامعه آماری! یکی دیگش کیفیت و استاندارد بودن سوالاست! یکی دیگه تایم برگزاری آزمونهاست(روز و ساعت) و ...
من خودم پارسال آزمونهای اکسین(سنجش تکمیلی) شرکت کردم... جامعه آماریش 200 - 300 نفر بود... کیفیت سوالا بد نبود ولی بیشتر حجم سوالا مشابه کنکورهای گذشته بود که طوری اصلاح شده بودن که بشه بدون ماشین حساب حلشون کرد... هر آزمون سوالای تالیفی هم داشت چند تایی... ولی زمانش خوب نبود... صبح برگزار میشد و فکر کنم جمعه ها هم بود
یکی از دوستان که رفته بود پارسه و رتبه 140 شده بود میگفت جامعه آماری پارسه هم مثل اکسینه و همین حدوداس... از کیفیت سوالاش زیاد راضی نبود(البته این نظر اونه)
ماهان جامعه آماریش از همه بیشتره و حدود 900 تا هزار و اندی میشه... یکی از دوستان که شرکت کرده بود میگفت ظاهرا از بقیه سخت تره! میگفت تستهای تالیفیش هم تعدادش خوبه

البته دوستان توجه داشته باشن که چون خود سوالای کنکور هم خیلی تغییر میکنه و انگار استاندارد درستی نداره پس نمیشه خیلی به موسسات از این جهت خرده گرفت...

من خودم تا الان تصمیم دارم ماهان شرکت کنم...