آرشیو مسابقات عکاسی کشاورزی

آرشیو مسابقات عکاسی کشاورزی

• مجموع رای دهندگان
    17
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عکس شماره سه 3

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار
شروع کنید دیگه، فقط یادآوری کنم که بین 0 تا 50 امتیاز بدین و در مورد هر عکس یه نظر کوتاه هم بگید

بعضی از عکسا طبیعتش خیلی بکر و وحشی نیست و ردپای آدمیزاد توش مشخصه!
تو امتیاز دادنتون به این نکته هم توجه داشته باشید!

پست اول هم اگه یه نگاهی بندازید ضرر نداره ... بسم الله

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماره1:جالبه و خسته نباشید 50 امتیازشماره2:چون نور زیاده چشممو اذیت میکنه ولی بخاطر زحمتی که کشیده و اون زیر ایستاده
50 امتیازشماره3:انگار خوابی و داری رویا میبینی زیباست(فوتش میکنیم
)
50 امتیازشماره4:یه جورایی ضد نوره(البته کامل نشده) جالب بود 50 امتیازشماره5:چه قشنگ...50امیتازشماره6:ترسناکه شبیه اون فیلم وحشتناکه که روز 13م فقط شبه! 50امتیازشماره7:اینجا کجاست؟یعنی چیه؟
50 امتیازشماره8:
50امتیازشماره9:
50 امتیازشماره10: اینجا چرا یکی در میون یه رنگه!؟ 50 امتیازشماره11: من که نمیدونم ربط این با طبیعت بکر چیه ولی سخت بوده رفته بالا درخت دیگه! 50 امتیاز

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم عکس شماره 3 چقدر نوآوری داره که کلا یه چیز دیگه شده!
رضا یه دستی بهش بکش!

این پست امتیاز دهی منه و اسپم تلقی نمیشه!

چرا پست رزرو کردم!؟؟؟

چون:

نکته اول:

اگر حال نداریم یا حوصله نداریم به عکسا دقت کنیم و امتیازی که لایق عکس هست رو بدیم
عکس ها رو اول با شماره عکس در کامپیوتر خودمون ذخیره کنیم! (من الان این کار رو کردم) و
سر فرصت به عکسا دقت کنیم و امتیازی در خور عکس بدیم!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
عکس شماره 1: به نظر بکر میرسه ولی سوژه جالبی نداره 20 امتیاز میدم
عکس شماره 2و7و8 :این هام بکر نیست میدونی چرا چون هرجا اب باشه انسان هم هست !!!به خصوص که
+ شماره 2 نور دیده شده
شماره 7 انگار آب پشت سده
شماره 8 جوی آب خیلی صافه چه شکلی بگم !! اگه بکر بود این شکلی نبود !! اصلا سوژه جالبی نداره !! آب راکد !! طبیعت بکر وحشی حداقل توش یک هیجانی هست !! به هر کدووم این ها 10 امتیاز میدم بالاخره زحمت کشیدن!!

عکس شماره 3 : اینم بکر نیست !!! آخه کی این درخت سرو هرس کرده !!!به این 5 امتیاز میدم
عکس شماره 4 : دیگه ضایع است تیرچراغ های برق !! به این هم 5 میدم
عکس شماره5و6:خیلی خوشم امد به نظر منم تنها جایی که بکر باقی مانده آسمونه!! اما 6 از 5 قشنگ تره پس
شماره 5: 45 امتیاز
شماره6: 50امتیاز
عکس شماره 9: اینم بکر نیست به همون دلیل وجود آب و روی سنگ انگار یکی چیزی نوشته + یک چیزی به درخت آویزان این چیه ؟؟! اینم همون 5 امتیاز چون دردرجه اول بکر بودن مهمه به نظر من !!
عکش شماره 10:اینم جالبه توش آسمونم هست درحالی که بیشتر بکر بودن مربوط میشه اینم 50 امتیاز میدم
عکس شماره 11: این عکس خاک بر سری !! چرا بدون اجازه از منزل و ناموسشون عکس برداری میکنین :surprised:به این هم 25امتیاز میدم چون دلم میخواد :biggrin:

آخرین ویرایش:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اجازه حضار امتیاز میدم عکس شماره 1 : بد نیست ولی چیز قشنگی هم نداره 25 امتیاز عکس شماره 2 : بنظرم خیلی قشنگ گرفته و جلوه قشنگی داره 50 امتیاز عکس شماره 3 : خود عکس قشنگه ولی ساختمونا کار رو خراب کردن 30 امتیاز عکس شماره 4 : سایه روشن خوبی ایجاد کرده ولی بنظرم نبود رنگ باعث شده قشنگیش کم باشه 35 امتیاز عکس شماره 5 : شبیه عکس 1 هست ولی منظره ابرها قشنگه 35 امتیاز عکس شماره 6 : سفیدی آسمان و زمین قشنگش کرده 40 امتیاز عکس شماره 7 : زاویه عکاسی اگر یکم بالاتر بود بهتر بود 35 امتیاز عکس شماره 8 : خوبه ولی بازم زاویه بنظرم بالاست 40 امتیاز عکس شماره 9 : قشنگه .. خوشم اومد 45 امتیاز عکس شماره 10: ابتکار خاصی توش نداره ضمن اینکه سنگها بنظرم دست خورده هست 25 امتیاز عکس شماره 11 : ابتکار خوبی بوده ... از ایده عکس خوشم میاد 45 امتیاز با تشکر

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار
شماره1:جالبه و خسته نباشید 50 امتیازشماره2:چون نور زیاده چشممو اذیت میکنه ولی بخاطر زحمتی که کشیده و اون زیر ایستاده
50 امتیازشماره3:انگار خوابی و داری رویا میبینی زیباست(فوتش میکنیم
)
50 امتیازشماره4:یه جورایی ضد نوره(البته کامل نشده) جالب بود 50 امتیازشماره5:چه قشنگ...50امیتازشماره6:ترسناکه شبیه اون فیلم وحشتناکه که روز 13م فقط شبه! 50امتیازشماره7:اینجا کجاست؟یعنی چیه؟
50 امتیازشماره8:
50امتیازشماره9:
50 امتیازشماره10: اینجا چرا یکی در میون یه رنگه!؟ 50 امتیازشماره11: من که نمیدونم ربط این با طبیعت بکر چیه ولی سخت بوده رفته بالا درخت دیگه! 50 امتیاز
کاشکی یه بالا پایینی تو امتیازات میذاشتی!

رضا جان عکس شماره 3 واسه من نشون داده نمیشه
یعنی آپلود شده ولی به جای عکس چیز دیگس
لطفا یه برسیش بکن:redface:
عجب نامردیه این ایران بلاگ! درستش کردم ...

من گفتم عکس شماره 3 چقدر نوآوری داره که کلا یه چیز دیگه شده!
رضا یه دستی بهش بکش!
این پست امتیاز دهی منه و اسپم تلقی نمیشه!
چرا پست رزرو کردم!؟؟؟
چون:
نکته اول:
اگر حال نداریم یا حوصله نداریم به عکسا دقت کنیم و امتیازی که لایق عکس هست رو بدیم
عکس ها رو اول با شماره عکس در کامپیوتر خودمون ذخیره کنیم! (من الان این کار رو کردم) و
سر فرصت به عکسا دقت کنیم و امتیازی در خور عکس بدیم!
بله بله، البته نکته های دوم و سوم رو جا انداختی!

عکس شماره 1: به نظر بکر میرسه ولی سوژه جالبی نداره 20 امتیاز میدم
عکس شماره 2و7و8 :این هام بکر نیست میدونی چرا چون هرجا اب باشه انسان هم هست !!!به خصوص که
+ شماره 2 نور دیده شده
شماره 7 انگار آب پشت سده
شماره 8 جوی آب خیلی صافه چه شکلی بگم !! اگه بکر بود این شکلی نبود !! اصلا سوژه جالبی نداره !! آب راکد !! طبیعت بکر وحشی حداقل توش یک هیجانی هست !! به هر کدووم این ها 10 امتیاز میدم بالاخره زحمت کشیدن!!

عکس شماره 3 :what?
عکس شماره 4 : دیگه ضایع است تیرچراغ های برق !! به این هم 5 میدم
عکس شماره5و6:خیلی خوشم امد به نظر منم تنها جایی که بکر باقی مانده آسمونه!! اما 6 از 5 قشنگ تره پس
شماره 5: 45 امتیاز
شماره6: 50امتیاز
عکس شماره 9: اینم بکر نیست به همون دلیل وجود آب و روی سنگ انگار یکی چیزی نوشته + یک چیزی به درخت آویزان این چیه ؟؟!
عکش شماره 10:اینم جالبه توش آسمونم هست درحالی که بیشتر بکر بودن مربوط میشه اینم 50 امتیاز میدم
عکس شماره 11: این عکس خاک بر سری !! چرا بدون اجازه از منزل و ناموسشون عکس برداری میکنین :surprised:به این هم 25امتیاز میدم چون دلم میخواد :biggrin:
عکس شماره 9 امتیازش کو؟!

عکس شماره 3 هم ظاهرا فعلا درست شده! امتیازشو بگید ...

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
1- عکس خوبیه اما نقطه تاکید نداره . منظورم اینه که دقیقا چیو میخواد نشون بده؟ زاویه دید خوبه چون از پایین ابهت کوه بهتر دیده میشه. ارتباط با موضوع هم خوبه در کل من به این عکس 35 امتیاز میدم.
2- ارتباط با موضوع خوبه. نورسنجی خوب نیست چون نور خورشید از بالا کیفیت عکسو پایین اورده. میتونست برای زیبایی بیشتر ابو محو کنه که معمولا توی ابشار این کارو میکنن و عکس خوبی میشه.40 امتیاز
3- کادربندی نشده، سوژه تعریف نشده .میتونست همین عکسو بیاد بالاتر بگیره یا فوکوس بهتری داشته باشه. 25 امتیاز
4- عکس ضد نور خوبی شده البته اگر درخت رو کامل در کادر قرار میداد. بکری طبیعتو نمیشه درست فهمید. با کمی تغییر زاویه دید میتونست عکس بهتری باشه.35 امتیاز
5- عکس جالبی هست. دیگه چی بگم فقط همین 30 امتیاز
6- عکس قشنگیه. اگر خط افق بالاتر بود به نظرم بهتر میشد. بین اسمون و زمین ارتباط خوبی برقرار شده.45 امتیاز
7- کانترست بین اونور رودخونه با اینور جالب شده. منتها زاویش و محل قرارگیریش خوب نیست. ارتباط با موضوع هم خوبه. 35 امتیاز
8- چی بگم برای این؟ 25 امتیاز
9- خوبه ولی بازم باید زاویشو عوض میکرد. کادرش خوب نشده. 35 امتیاز
10- نمیدونم دقیقا میخواد چیو نشون بده؟شاید تنها چیز خاصی که داره همون تغییر رنگهاست. 15 امتیاز
11- خب این خوبه اگه موضوع شکار لحظه ها باشه. ارتباطی با بکر بودن نمیبینم. کادر هم خوب بسته نشده. 25 امتیاز

در کل من خلاقیت خاصی در عکس ها ندیدم که البته به نوعی به موضوع مسابقه هم مربوط میشه و تا حدی طبیعی هست.
پیروز باشید.:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
1: 20
2: 15
3: 20
4: 30
5: 50
6: 9
7: 30
8: 20
9: 15
10: 25
11: 30

عکسا بسیار زیبا گرفته شدن امیدوارم استقبال بیش از پیش باشه البته اقا رضا تبلیغاتشون کمه ایشالله فعالیتشو بیشتر کنه
:surprised:

Phyto

مدیر تالار
... البته اقا رضا تبلیغاتشون کمه ایشالله فعالیتشو بیشتر کنه
:surprised:
دیگ به دیگ میگه روت سیاه! من که از صبح تا شب دارم میدوم تو این باشگاه! ماهیچه های پامو ببین!

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به !

به به !

سلام . عکس ها زیادی گنده ان ، باشگاه طبق معمول نابوده یا سرعت نت من پایینه ؟!
صبوری بس فراوانی موخا دیدن این نمایشگاه ...
شماره 1 : با صلابته ... خوشم اومد ، حس خوبی بهم میده . وحشی و خطرناک و در عین حال تکیه گاهه ! .. 40 امتیاز
شماره 2 : اوه خدااااای گنده ! عجّب عکس توپی .. این یکی دیگه کلا رام شدنی نیس ! بسیار زیباست .. 50 امتیاز
شماره 3 : ای جان ، چقد قاصدک ! چه لطیف ، چه سکوتی .. آرامش بخشه .. 40 امتیاز
شماره 4 : تصویر قشنگیه ، یه جورایی حس دلتنگی بهم دست میده .. 40 امتیاز
شماره 5 : عزززییزززمممم ، آسمون و محتویاتش مونه کشت ! خیلی زیبا و رویایی و طبعیه .. 45 امتیاز
شماره 6 : شووووووخیه دیگه ؟!! خدا از این طبیعتا نصیب بچه های شیراز کنه ! تا حالا ا اینا ندیده بودم ، بهش موخوره مصنوعی باشه .. خداییش فوق العاده اس .. 50 امتیاز (و حسرت ! )
شماره 7 : موجود بکریه ، نخ سوزن این ور آب :دی .. 40 امتیاز
شماره 8 : عکاس گرام روی پل تشریف دارن یا پاهارو این هوا گشودن ؟! :دی . قشنگه ، آبه باکره اس ! مخسی .. 35 امتیاز
شماره 9 : دوس دارمش .. سنگ و آب و درخت قروقاطی هستن و خوشجل .. 35 امتیاز
شماره 10 : وای من خاااااشخ کوه های قاچ قاچیم ، طبیعت خودش خودشو دستکاری موکنه :دی ..35 امتیاز
شماره 11 : جانم ؟! جک و جونورا از دست عکاسای این تالار آسایش ندارن دیگه ؟! لازم بود یعنی تا این حد ؟! .. عجّب عکاس سرتقیه ها ! با همه این کولی بازی هایی که در آوردم ولی سوژه شو دوس داشتم ، مخسی ولی تکرار نشه ... 40 امتیاز

اوخییییییییی تموم شد !
خیلی دوسشون داشتم ، واقعا ممنونم از زحمات یکایک شما و مدیرای خوب این تالار .. میشه مدت ها نشست و بهشون نگاه کرد ، بسیار زیبا و دل انگیز بودن ..بازم مخسی

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- 35
2- 40
3- 5
4-10عكس فكر ميكنم از جايي گرفته شده.
5- 20
6-15
7- 30
8- 25
9- 50
10- 15
11-45

نفر اول=عكس شماره9
نفر دوم=عكس شماره11
نفرسوم=عكس شماره2

ممنونم از تلاش مهندسين /عكسها زيبا و متاسفانه بعضي ها غير طبيعي و اصلا بكر نبود.اميدوارم مهندسين ناراحت نباشن از من/اين نظر من بود/
ديگه جواب نهايي با مديران باشگاه است /از همه ممنونم/

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آقا رضای عزیز به دلیل ایجاد این فضای گرم ، خلاقانه ، شادی آفرین و هیجان انگیز تشکر و قدر دانی میکنم:gol::gol::gol:
عکسها در کل بسیار خوبه و میشه گفت اکثرا از نگاه من به موضوع مربوطن

البته فراموش نشه من نگاهم عادیه و حقیقتش خیلی در زمینه عکاسی وارد نیستم

عکس اول :30
به نظر یه خورده بی روح میاد
عکس دوم : 40
موضوع رو خوب نشون میده ولی به نظرم تعادل در کنتراستش رعایت نشده
عکس سوم : 35
من خشونتی درش نمیبینم
عکس چهارم : 20
روشنایی در اون دیده نمیشه و تصویر به سختی قابل مشاهده است
عکس پنجم : 45
سوژه جای خوبی به نظرم انتخاب شده ولی با من ارتباطی نتونس برقرار کنه !!!!!!!
عکس ششم : 30
یه جوریه : دی
عکس هفتم : 35
در عین زیباییش ارتباطی با موضوع نمیبینم
عکس هشتم : 35
به همون دلیل بالایی : دی
عکس نهم : 50
به نظر من بهترین عکس همینه :smile:
عکس دهم : 30
عکس یازدهم : 48 : دی
به هر حال عکس برترمون باید معلوم بشه دیگه

امیدوارم کسی از دس امتیازای من دلخور نشه و خدا میدونه خودم هم میدونم چقد مبتدی هستم
امیدوارم هر کی لایقشه برنده بشه ............موفق باشین :gol:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
ياداوري مهم

ياداوري مهم

بچه ها توجه كنين موضوع مسابقه طبيعت بكر و وحشي هست ! و بكر و وحشي بودن به نظر من مهم تر از كلمه طبيعت چرا كه اگه غير اين صورت بود تعداد عكس مسابقه شركت كننده زياد ميشد اونم باسوژه هايي جذاب تر ! اين در حالي كه خيلي از شماها بي توجه به بكر بودن به سوژه امتياز دادين !

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب با نام و یاد خدا!

تو پست رزوم امتیازا رو نگفتم چون عشقم نکشید!

منم امتیازا رو میدم ... دست همه درد نکنه که شرکت کردن و خیلی لطف کردن ...

عکس شماره 1: 30 امتیاز (چینش سنگها نشانه عدم دستورزی آدما! کادر بندی نسبی خوب! زاویه نه چندان جالب! اما چون بزرگی رو از پایین نشون میدن این کار انجام شده ...پس نه، بهتره بگم زاویه خوب!)

عکس شماره 2: 30 امتیاز (بازی نور نه چندان مناسب، ریزش وحشی آب ... طبیعت وحشی! کادر نه چندان جالب ... میشد کمی ترکیب رنگ هم میداشت اگر مرکز فوکوس رو روی اون سبزه ها میزاشت شایدم نمیشده!)

عکس شماره 3: 30 امتیاز (چون بکر و وحشی نیست! البته وحشی شده! چون رهاسازی شده! و من واقعا حیات وحش رو تو اون فضا حس کردم)

عکس شماره 4: 28 امتیاز (اول ترس رو تداعی میکنه بعد شاید وحش رو! کادر نسبتا خوبی داره ... عمق هم داره و ... )

عکس شماره 5: 30 امتیاز (بکر هست اما وحشی نیست! تند و ملایمه! وجود ابرها و سراشیبی خوفناک! و کادر و ترکیب رنگ هم چیز خاصی بنظرم نمیرسه ...)

عکس شماره 6: 30 امتیاز (جالبه ... باعث شد بیشتر بهش فکر کنم ... اما ... بچه ها چه جاهایی که زندگی نمیکنن!)

عکس شماره 7: 25 امتیاز (صرفا یه عکسی گرفته شده انگار ... فکر کنم ارتباط قوی ای با موضوع نداره)

عکس شماره 8: 23 امتیاز (تغییر کرده !!! عکس یه شازده جاش قرار گرفته! رضاااااااااا اصلاح کن!) (رویت شد)

عکس شماره 9: 30 امتیاز (وحشی نمیبینم! بکر تا حدودی! کادر مناسب ... رنگبندی مناسب ... احساس شادابی اما عکس کاملا پوستری (منظور از پوستری این عکسایی که میزنن رو جلد مجله ها))

عکس شماره 10: 20 امتیاز (وحش نداره! غرور داره! بکر نداره! کلیشه ایه و ارتباط چندانی هم با موضوع نداره ...)

عکس شماره 11: 24 امتیاز (زحمت کشیدن اما حالا که زحمت کشیدن کمی کادر بندی رو بهتر میکردن بهتر میشد! اینم رابطه قوی ای با موضوع مسابقه نداره و ... )

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا