آرایش های چشم متفاوت و دیدنی

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به نگار جووووووووون............شما کجا اینجا کجا؟؟ :surprised:................چشای شما که از همشون خوشگلتره :biggrin:

والا منکه پسرم باید از دختر خانوما بپرسین.................

خواهش میکنم.....مرسی...........بله مال شما که حرف نداره اینارو میشه گفت که یجورایی هنری هستن.........

مال آبجی گلم اوشتل تر میبینه :دییییییییییی...................اگه با همین مدلهایی که هست بیاد کلی بهش میخندم :biggrin:

والا بولار هله ایراندا یوخدی گره گدسیز خارجیه :دیییییییییییی............خواهیش الیرم..............ساغولاسوز.............
سلام داداش احمد
خوبی؟؟؟
مرسی شما خوشکل میبینی

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس منم ببری که با هم به لیلی بخندیم باشه مجنون:biggrin:...فک کن مد بشه داماداهم ارایش کنین من خودم واست مک لارن پشت چشت میکشم باشه داداشی؟

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداش احمد
خوبی؟؟؟
مرسی شما خوشکل میبینی

سلااااااام..........ممنونم من خوبم........شما چطوری؟؟..........نیستی؟؟

یعنی چشای منم خوشگله؟؟ :دیییییییی

پس منم ببری که با هم به لیلی بخندیم باشه مجنون:biggrin:...فک کن مد بشه داماداهم ارایش کنین من خودم واست مک لارن پشت چشت میکشم باشه داداشی؟

حالا به لیلی میخندی دیگه ها؟؟؟ :mad:.....................باشه یه ورش مکلارن بکش انورش هم BMW x6 :biggrin:

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااام..........ممنونم من خوبم........شما چطوری؟؟..........نیستی؟؟

یعنی چشای منم خوشگله؟؟ :دیییییییی

حالا به لیلی میخندی دیگه ها؟؟؟ :mad:.....................باشه یه ورش مکلارن بکش انورش هم BMW x6 :biggrin:
بد نیستم
چرا بابا هستم اتفاقا زیادم میام
نه بابا حالا من یه چیزی گفتم :دیییییییییی ..............شوخی

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بد نیستم
چرا بابا هستم اتفاقا زیادم میام
نه بابا حالا من یه چیزی گفتم :دیییییییییی ..............شوخی

ایشالا همیشه شاد باشی.............
پی چرا من نمیبینمت؟؟
آهان منظورت اینه که چشام زشته؟؟؟

آبجی بیا ببین این نگار چی میگه:دییییییییییییی

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا همیشه شاد باشی.............
پی چرا من نمیبینمت؟؟
آهان منظورت اینه که چشام زشته؟؟؟

آبجی بیا ببین این نگار چی میگه:دییییییییییییی
نه بابا گفتم که شوخی کردم
برادر ما داریم میریم فعلا با اجازه

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دیگه خواهر شوهرم دیگه باید بکرمم.....نه 1چشت مک لارن و چش دیگت خودم میکشم که همین الان لیلی بدونه من رو چشت جا دارم و حرصش در بیاد.........اهای کی به داداشیم گوفت زیشت خیلی هم ناشه دلتون بدوده حسودیتون نشه به داداشیم

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دیگه خواهر شوهرم دیگه باید بکرمم.....نه 1چشت مک لارن و چش دیگت خودم میکشم که همین الان لیلی بدونه من رو چشت جا دارم و حرصش در بیاد.........اهای کی به داداشیم گوفت زیشت خیلی هم ناشه دلتون بدوده حسودیتون نشه به داداشیم

نه شما که مهلبونی گلم...........پس خواهر شوهر خوبی باش :دیییییییییییی.................اونوقت لیلی منو میکشه...............هیشکی نگفت آبجی جونم داشت شوخی میکرد حالا عصبانی نشو :biggrin:
راستی حالا فهمیدی اجیش کیه زیبا خانم خفته؟من بودم چرا رفتی بیا نمیزنمت

خودش میدونه که آبجیم کیه :دییییییییی
عکسهای زیبای هستش.ولی هر دختری اینطوری ارایش کنه:eek:

ممنون............تو اینجا که بله ابنجوری:eek: میشه ولی تو خارج مشکلی نیست............

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه شما که مهلبونی گلم...........پس خواهر شوهر خوبی باش :دیییییییییییی.................اونوقت لیلی منو میکشه...............هیشکی نگفت آبجی جونم داشت شوخی میکرد حالا عصبانی نشو :biggrin:

خودش میدونه که آبجیم کیه :دییییییییی
مث داداشیمم.....نه شرمنده این 1قلم تو کارم نیس عمرا ابدا اکیدا صلحیدن با لیلی ممنوعععععععععععع......داداش زذ بمیره بهتره تا ابجیشو فراموش کنه:mad:......اخه این سر دراز دارد میام اونجا بت میگم چرا اینو بش گفتم.................راستی بنظرت من کدوم واسه عروسیت بزنم

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مث داداشیمم.....نه شرمنده این 1قلم تو کارم نیس عمرا ابدا اکیدا صلحیدن با لیلی ممنوعععععععععععع......داداش زذ بمیره بهتره تا ابجیشو فراموش کنه:mad:......اخه این سر دراز دارد میام اونجا بت میگم چرا اینو بش گفتم.................راستی بنظرت من کدوم واسه عروسیت بزنم

شما لطف داری...............وایییییییییییی شما که اینجوری نبودی حالا بیا جون من صلح کن دیگه میخوای لیلی رو اذیت کنی؟؟.....................یعنی بمیرم از دست هردوتون راحت بشم ؟؟ :biggrin:..............زودی بگو.................حالا میخوای با لیلی بهت بخندیم؟؟

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف داری...............وایییییییییییی شما که اینجوری نبودی حالا بیا جون من صلح کن دیگه میخوای لیلی رو اذیت کنی؟؟.....................یعنی بمیرم از دست هردوتون راحت بشم ؟؟ :biggrin:..............زودی بگو.................حالا میخوای با لیلی بهت بخندیم؟؟
اگه وا3 خندس پس چرا اینجا اوردی؟وا3 از ما بهترون خوبه وا3 ابجیت بده؟....خدانکنه مادرزنت بمیره.....اگه بخندین جفت پا میام تو صورت لیلی.....

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه وا3 خندس پس چرا اینجا اوردی؟وا3 از ما بهترون خوبه وا3 ابجیت بده؟....خدانکنه مادرزنت بمیره.....اگه بخندین جفت پا میام تو صورت لیلی.....

خوب واسه من خنده داره ولی واسه دیگران شاید نه و نظرات مختلفی داشته باشن.................از شما بهترون کیه؟؟.................ااااااااااا آبجی با مادر زنم چیکار داری؟ :mad:...............فکر کردی زرنگی لیلی از تو زرنگتره میزنه ناکارت میکنه :biggrin:

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب واسه من خنده داره ولی واسه دیگران شاید نه و نظرات مختلفی داشته باشن.................از شما بهترون کیه؟؟.................ااااااااااا آبجی با مادر زنم چیکار داری؟ :mad:...............فکر کردی زرنگی لیلی از تو زرنگتره میزنه ناکارت میکنه :biggrin:
:cry:اصلا من بمیرم که هم تو هم لیلی ازم راحت شین دیگه دوست ندارم با این ارایشای زشتت الان میرم مشتریاتو میپرونم

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:cry:اصلا من بمیرم که هم تو هم لیلی ازم راحت شین دیگه دوست ندارم با این ارایشای زشتت الان میرم مشتریاتو میپرونم

آبجی این حرفا چیه که میزنی خدا نکنه زبونتو گاز بگیر.....................مشتریام که رفتن تا الان که این آرایشا قشنگ بودن چی شد که میگی زشتن............

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی این حرفا چیه که میزنی خدا نکنه زبونتو گاز بگیر.....................مشتریام که رفتن تا الان که این آرایشا قشنگ بودن چی شد که میگی زشتن............
شومخی کردن مث خودت اوشتلن......البته تا اون موقع داشتم جلب مشتری میکردم خداییش 1کم 1جورایین ولی نه خوشگلن

s.mobaleghi

عضو جدید
روش های متنوع آرایش چشم

اینه بیشتر شبیه یه نقاشی خلاقانه اس تا آرایش.