آرایش طبیعی ( دخترا حتما بخونن ) ( باور کنین مام اینجوری بیشتر دوس داریم )

khorshid-kf

عضو جدید
نقد چی؟؟
مگه عنوان تاپیک چشه؟؟

گفته: "باور کنین مام اینجوری بیشتر دوس داریم"
همین

ذاتا معنیش این نمیشه که خانوما حتما برای آقایون آرایش می کنن
کلا به کسایی که ممکنه هدفشون این باشه اشاره داره

چندتا خانومم اینجا اومدن پست دادن هیچ گیریم به عنوان تاپیک ندادن چرا؟؟
خب معلومه چون جنبشون بالاس وقتی خودش می دونه برای کسی آرایش نمی کنه دیگه چرا بی خود اعتراض کنه... یا انقد حساس باشه که به یه عنوان بی اهمیت انقد گیر بده...

واقعیتش اینه که بعضی از خانوما خودشونو خیلی بالاتر از حد واقعی تصور می کنن و همیشه انگار طلبکارن یا شخصیت خاصی هستن!
و علتشم من هنوز نفهمیدم...
من با نظر شما موافقم. با اینکه خودم دخترم ولی هیچ وقت از دخترا خوشم نیومده از بس که بی شخصیت،بی جنبه،لوووس و حسودن من تو دانشگاه سعی می کنم هم گروهییام و هم درسییام و کلا فعلیتام رو با پسرا داشته باشم البته هرچند وقتی به دخترا پیشنهاد همکاری می دم ازم می خندن!!!!!! به نظر من که عکس اون دختره خیلی زیباست و مهربون به نظر میاد.

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حميد جان ممنون از مطلبي كه گذاشتي كلا اگه همه رعايت اعتدال كنن تو آرايش همه چيز بهتر ميشه

فقط ايكاش بعضي ها وقتي پستي ميذارن يكم رعايت احترام كنن

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمید خان
دختری که واسه پسرا آرایش کنه
یا عروسکه که بازیچه دست پسراست
ویا عفریته اس که پسرا بازیچه دستشن

nak357

عضو جدید
خیلی ممنون از مطالبتون و اینکه آرایش کردن و این حرفا متاسفانه شامل حال اکثر خانوما میشه:(:( و بازم با عرض تاسف اگرم کسی نخواد آرایش کنه وقتی تو محیطای بزرگتر مثل دانشگاه قرار می گیره ناچارا مجبور میشه ,چون میخواد مورد تایید دوستاش قرار بگیره...حداقل اینکه اونایی که من دیدم این طوری فکر می کنن. ولی راجع به اینکه میگین آقایون دوست ندارن(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) به نظر من خیلیم دوست دارند(!!!!!!!!) تا اونجایی که ما دیدیم , وقتی یه دختر آرایش کرده(!!!!!) رو میبینن میگن "به به !!! چه دختر باکلاسی!!!!!!!!!!!!!" البته من موندم که واقعا این چه کلاسیه به خدا!!!! و همه باید قبول کنیم که آرایش برای خانوم هاست و در ضمن مهم نیست که کی می خواد خوشش بیاد , کی بدش بیاد, چون هرکسی یه زندگی داره و تو جو خاصی(خانواده رو میگم) بزرگ شده و درست نیست راجع به کار افراد نظر شخصیمونو بدیم. به هر حال ممنون

ببخشيد من وارد بحثتون شدم اما بعضي وقتها فرزندان مي تونند اگر خانواده هم يك كار اشتباهي مي كنه اصلاح كنه بعدهم اگر همه كارناشايست ميكنند البته بصورت كلي مي گم ومنظوري ندارم ببخشيدا بايد براي اينكه هم رنگ جماعت بشيم ماهم كار ناشايست بكنيم و به نظر من دخترا توي جامعه ما ازنظر پاكي دركل خيلي بهتر ازپسرها هستند آرايش هم درحدي كه زننده نباشد براي يك دختر كه اون ازاون حالت دربياره اشكال نداره ممنونم ازت

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:اوه....................اااااااااااااااا................جالبه
خانوما یاد بگیرین ببینین کار دنیا به کجا کشیده؟:biggrin:
ولی نه مطالبش خوب بود
دستت درد نکنه از خودت باورت نشه
دخترا یه حرکتی بخودتون بدین:D

X_shadow

عضو جدید
جالب بود
ممنون
فقط در مورد کتیرا ,من که زدم زود سفید میشه ,باید مواظب بود که به مو دست نزنیم
روغن بادوم تلخ هم واسه مو خوبه ,ضد موخوره هم هست
برای زدن کتیرا به موهاتون این کارا رو که میگم انجام بدین دیگه سفیدک نمیزنه...من تستش کردم:
مقداری کتیرای خشک میخرین و خردش میکنیدو به مقدار 4 انگشت میریزید توی یه ظرف و نیم لیتر آب جوشیده و داغ به اون اضافه می کنید و یه بشقاب یا در روی اون ظرف می ذارید تا آشغال و کثیفی توی ظرف نریزه.
بعد از یک روز کتیرای نیمه آماده رو میارین و اونو داخل یه همزن برقی میریزین و مقداری آب جوشیده به اون اضاف می کنید تا کمی سفتی خودش رو از دست بده و روان بشه،چون هرچی روان تر بشه مقدار بیشتری کتیرای دست ساز درست کردید و هم پولتون رو Save کردید:smile:.بعد از اضافه کردن آب با همزن کمی هم میزنید تا کامل کتیرا توی آب حل بشه...
بعد کتیرا رو توی یه سبد با سوراخ های ریز میریزید و به اصطلاح از توی صافی ردش می کنید تا کاملا صاف بشه و مواد باقیمانده رو با کمی فشار از توی صافی رد کنید.
هرچی بتونید کتیرا رو روان درست کنید کمک میکنه که موهاتون سفیدک نزنه!!!
ضمناً قبل از هر استفاده اگه موهاتون رو مرطوب کنید دیگه سفیدک نمیزنه!!!
دقت کنید که بعد از هر استفاده درب را محکم ببندید و حتما در یخچال نگهداری کنید.
امیدوارم که استفاده کنید...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
انگار دير رسيدم هيشكي نيست چقدر سوت و كوره اينجا...:surprised:

مطالبتون جالب بود اونم براي من كه زياد اهل آرايش نيستم.... يعني با آرايش زيادي خودم رو خفه نمي كنم.... :love:هركي هرچي ميخواد بگه به ديگران چيكار دارم خودم خوبم..... همه ميگن بدون آرايش هم خوبم پس ديگه لزومي نمي بينم كه پوستم رو خراب كنم....:redface:(ميبينيد چقدر اعتماد به نفسم بالاست......؟):biggrin:
شاد باشيد.;)

maryamsalivan

عضو جدید
من اصولا آدمی هستم که همیشه واسه دل خودم لباس می پوشم و آرایش میکنم وقتی با خانواده هستم هر نوع لباسی دوست داشته باشم می پوشم و همون آرایش ساده همیشگی که شامل ( ضد آفتاب و یک رژ لب ملیح ) اما وقتی خودم تنها می روم بیرون چادر میزنم که در امنیت بیشتری باشم.
وقتی خونه هستم اونقدر غلیظ آرایش میکنم که حد نداره با این کار
نمی خوام عقده ای بشم و واسه مرد جماعت آرایش کنم ، ارزش من به
داشته هامه نه به زیباییم چیزی که واسه من ماندگار عقل و شعورمه نه زیبایی.

ozra.m

عضو جدید
خوب بلدیا ... یا بهتره بگیم آموزشت خوب بوده..
به هر حال .آرایش خوب برا زیباییه نه برا جلب توجه.(اما تو ایران روشش غلطه)

sinatra6

عضو جدید
ای ول بابا شما ÷سرا دیگه کی هستین

ولی به هر حال ممنون از راهنماییتون

هياهو

عضو جدید
حالا كي خواست كه شما خوشتون بياد من نمي دونم چرا پسرا همه چيز دخترا رو به خودشون مي گيرن به خدا ما دغدغه هاي ديگه اي هم غير از فكر كردن به شما داريم .

sinatra6

عضو جدید
س

س

حالا كي خواست كه شما خوشتون بياد من نمي دونم چرا پسرا همه چيز دخترا رو به خودشون مي گيرن به خدا ما دغدغه هاي ديگه اي هم غير از فكر كردن به شما داريم .

ای ول هیاهوجان خوشم اومد دمت گرم

• Like
واکنش ها: spow

str.ahmadian

عضو جدید
مرسی اطلاعات جالبی بود

ولی من همممشوووووووو رعایت میکردم

پس واسه همینه ملت دارن غش و ضعف میرن واسم؟!! D:

asal arian

عضو جدید
ای ول .من که یه دخترم و رو این مسائل حساس اینقدر اطلاعات نداشتم . مرسی در ضمن همه ی مسائل دخترا رو به خودتون مربوط ندانید.:cry:

mozhiiii

عضو جدید
مرسی حمید جان به نکات خوبی اشاره کردی ولی دختری که به ارایش عادت کرد سخته واسش که بخواد ارایش نکنه عادته دیگه کاریش نمیشه کرد

maryam.joon

عضو جدید
مرسی آقا حمید دستت درد نکنه;) جالب بود ولی...ولی منم گفته هیاهو رو تایید میکنم:

:biggrin::biggrin::biggrin:

anahita.m

عضو جدید
به نکات ظریفی اشاره کردین...البته این چیزا کاملا سلیقه ییه بعضی ها (هم دخترا رو میگم هم پسرا)از آرایش خوششون میاد بعضی ها بدشون میاد بعضی ها هم کمشو دوست دارند...