آرامش

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه دوستان:smile:
توی این دوره زمونه ای که ما زندگی می کنیم و این دنیایی که به هیچ کس وفا نمی کنه آرامش یه آرزوی دست نیافتنی شده ، بهتر که نمیشه هیچ ثانیه به ثانیه بدتر هم میشه.
حالا که موقعیت جور شده که تعدادی مهندس جوون تحصیل کرده دوره هم باشیم اون هم با طرزه فکر های مختلف و ایده های متفاوت گفتم تاپیکی بزنم که به همدیگه کمک کنیم چه جوری خودمون رو توی موقعیتهای بد آروم کنیم.
امیدوارم که این تاپیک تکراری نباشه و بتونه به همه کمک کنه.
خوشحال میشم هر کدوم نظرتون رو بگین که در موقع ناراحتی یا وقتی مشکله احساسی دارین چه جوری خودتون رو آروم می کنین؟(البته بگم منظورم موقع عصبانیت نیست چون در مورده عصبانیت قبلا بحث شده):cry:
برخی افراد نماز یا دعا می خونن
برخی آهنگ گوش می کنن
بعضیا با دوست یا هر کسه دیگه ای درددل می کنن
برخی به یه جای خلوت رفته و فکر می کنند
و خیلی کارای دیگه .....
هر کدوم از شماها که اومدین بگین شاید بتونین کمکی به بقیه بکنین چون همه این مشکلو دارن.:(
ممنون از همتون;)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اول خودم شروع می کنم
معمولا آهنگ گوش می کنم .خیلی از آهنگها هستن مثله آخرین تلاش ستار،رقیب شهاب بخارایی،ملاقات معین، هوس باز سروش و... ولی آهنگه آخرین طبیب زنده یاد مهستی یه حاله دیگه داره.
معمولا با کسی حرف نمی زنم یعنی عادت ندارم.
گردش بیرون از خونه هم خیلی کم میشه.
بیشتر آهنگ آرومم می کنه.

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترجیح میدم برم کنار رودخونه وقدم بزنم البته تنها!بعدش بیام خونه و مرغ سحر شجریانو گوش کنم چون یه جورایی منو زنده میکنه!

پری ناز

عضو جدید
درها را قفل میکنم تا تنهای تنها باشم.وسایل ارتباطی رو از خودم دور میکنم .کتاب شعر می خونم .گاهی هم شعری میسرایم.و احتمالا کمی گریه میکنم .بعدش معمولا سعی میکنم طبیعی باشم و به زندگی ادامه بدهم:redface:

کامیار ج

عضو جدید
خیلی وقتها نمیدونم اما میدونم و شاید خسته هستم از افکارم نمیدونم . خیلی خسته هستم با تمام افکارم. ما چرا زندگی میکونیم یا نفس میکشیم ؟ منم به زمونه شک دارم ای خدای معمار

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آهنگ گوش میدم بیشتر ابی و سیاوش قمیشی......
یا شعر می خونم فریدون مشیری و سهراب و صد البته به همراه شعر یا آهنگ گریه می کنم......
گریه دلو صاف می کنه و باعث می شه یادت بمونه که آدمی و دل داری.......:redface:
همیشه آسمان بعد از یه باران طولانی صا ف و آبی می شه...............
گریه کن گریه قشنگه...... گریه سهم دل تنگه........
گریه کن گریه غروره .......مرهم این راه دوره........

منم آهنگ گوش میدم
آهنگای غمگین .البته بعضی مواقع که آدم دلش میگیره آهنگ شاد هم کارسازه
ولی غمگینای خواننده های مورد علاقمو گوش میدم ...

phalagh

مدیر بازنشسته
من آهنگ گوش میدم.و البته همیشه هم آهنگای خیلی خیلی آروم.البته ممکنه یه آهنگ ریتم تندی داشته باشه و تهش یه آرامشی و یه غم خاصی باشه که من دوست دارم.
نوشتن هم خیلی خیلی کارسازه. یه جورایی تمام حرفای دلمو میارم رو کاغذ.

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم در اين جور مواقع دلم مي خواد كه برم يه جايي ( مثلاً كوه ) با تمام وجودم فرياد بزنم . ولي از اونجايي كه يه همچين جايي هميشه در دسترس نيست مجبورم كه تو خودم خفش كنم .
به غير از اين آهنگ هاي آروم گوش مي كنم و يا از اوني كه بالا سرمه كمك مي خوام .
ولي خيلي موقع ها گريه كردن خيلي آرومم مي كنه چون هيچ وقت دوست ندارم كه با كسي حرف بزنم حرفهام هم هميشه تو دلم ميمونه آخرش كه كنترلمو از دست ميدم با گريه خودمو آروم مي كنم .:redface::redface::redface:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اینجور مواقع در اتاقمو می بندم!

یه آهنگ رو با صدای بالا گوش میدم، جدیداً بیشتر از همه little thing give you away از linkinpark کارسازه!!:biggrin: یا in between!

خودمم باهاش می خونم، خیلی زود حالم خوب میشه;)

shirin_yalda

عضو جدید
من هم معمولا آهنگ گوش می کنم و کلی گریه می کنم تا آروم بشم. با خواهرم یا شوهر خواهرم و یا با خانم فرهادی صحبت می کنم. نماز و دعا هم خوبه بخصوص زمانی که دلشوره دارم.

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا خیلی رله هستم و خیلی کم ناراحت یا عصبانی می شم اما وقتایی که دیگه نتونم مشکلی رو تحمل کنم به دوست گل و عزیزم طاهره حرف دلمو می زنم گاهی اوقات هم می نویسم هروقتم خیلی دلم می گیره قرآن و باز می کنم اونوقته که احساس می کنم خدا داره باهام حرف می زنه و منو راهنمایی می کنه همیشه واسه من اثر داشته