آخرین کتابی که خریدید چی بوده؟

behnamcp

کاربر فعال
با نام و یاد خدا
باسلام و عرض ادب و ارادت خدمت تمامی دوستان
لطفا بفرمایید آخرین کتابی که خریدید چی بوده و در مورد چی بوده؟ و یه کم درموردش توضیح بدید
پیشاپیش مراتب سپاس و قدردانی خود را نسبت به کسانی که در بحث این تاپیک شرکت می کنند اعلام می کنم

آخرین ویرایش:

behnamcp

کاربر فعال
آخرین کتابی که خریدم کتاب "101 مکانیسم دفاعی " تالیف جی اس.بلکمن و ترجمه سیده زینب فرزادفرد و دکتر محمود دژکام بوده و اما متاسفانه مترجمان رعایت امانت را در ترجمه کتاب را رعایت نکرده اند همین موضوع باعث شده کتاب ارزش علمی خود از دست بدهد لازم به ذکر است مبحث مکانیسم های دفاعی به نظر من جذابیت ترین مبحث دیدگاه روانکاوی است که به وسیله آن می توان انگیزه های ناخودگاه رفتار افراد را کشف کرد مکانسیم های دفاعی در آسیب شناسی روانی، روانشناسی بالینی، روانپزشکی و روانشناسی عمومی تقریبا به اندازه کاربرد دارد بسیار مبحث کاربردی هست که اولین بار توسط بزرگترین روانپزشک طول تاریخ یعنی زیگموند فروید ابداع شده است

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چگونه یک نماز خوب بخوانیم
از علیرضا پناهیان

کتاب خوبیه با حجم کم.. و تلنگر میزنه و شاید دید ادم رو نسبت به نماز خوندن عوض کنه..
پیشنهاد میکنم بخونید

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نخریدم تو پیشنهاد آخر هفته کتابراه رایگان دانلودشون کردم: چرا زنان حرف می زنند و مردان فرار می کنند؟ - شناخت ذهن و کنترل آن ... محتوا که از اسماشون معلومه. توضیح هم اینکه مث بقیه کتابا با موضوعات مشابه یه سری نکات کاربردی مفید، کلی موارد تکراری و یه سری چرت و پرت دارن! بسته به اینکه قبلا چند تا کتاب شبیه اینا خونده باشین درصد مفید بودنشون براتون می تونه فرق داشته باشه، یکی که قبلا ده بیست تا مشابهشو خونده میگه چندان عالی نیست و یکی که اولین بارشه همچین چیزی می خونه و همه چی براش جدیده میگه فوق العادست...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه 6 سالی میشه کتابی نخریدم یادمه 6 سال پیش کتاب کتاب دنیای سوفی به نویسندگی گرودر نویسنده و استاد فلسفه نروژی رو خریداری کردم و خوندم .
ولی آخرین کتاب ام که خوندم بوف کور صادق هدایت هست اون هم از اینترنت دانلود کردم الان چند سالی میشه که کتاب ها رو رایگان دانلود می کنم و می خونم .که متاسفانه کار جالبی نیست ولی خوب چه کنیم..