آخرین مدل حالگیری!!!

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین مدل حالگیری!!!

دخترجواني از مکزيک براي يک مأموريت اداري چند ماهه به آرژانتين منتقل شد. پس از دوماه ، نامه اي از نامزد مکزيکي خود دريافت مي کند به اين مضمون:
لوراي عزيز، متأسفانه ديگر نمي توانم به اين رابطه از راه دور ادامه بدهم و بايد بگويم که دراين مدت ده بار به توخيانت کرده ام !!! ومي دانم که نه تو و نه من شايسته اين وضع نيستيم . مرا ببخش و عکسي که به تو داده بودم برايم پس بفرست
باعشق : روبرت
دختر جوان رنجيـده خاطراز رفتار مرد ، از همه همکاران و دوستانش مي خواهد که عکسي از نامزد ، برادر ، پسرعمو، پسردايي ... خودشان به او قرض بدهند و همه آن عکس ها را که کلی بودند با عکس روبرت، نامزد بي وفايش ، در يک پاکت گذاشته وهمراه با يادداشتي برايش پست مي کند ، به اين مضمون:
روبرت عزيز، مرا ببخش ، اما هر چه فکر کردم قيافه تو را به ياد نياوردم ، لطفاً عکس خودت را از ميان عکسهاي توي پاکت جداکن و بقيه را به من برگردان.....

nana-22

عضو جدید
ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللللللللللللللل به مرام هرچی دختر پسر ها حقشونه همشون همیننننننننننننننننننننن ;)

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایوووووووووووووووووووووووووووووووووووللللللللللللللللللللللللللللل به مرام هرچی دختر پسر ها حقشونه همشون همیننننننننننننننننننننن ;)
حالا تو هم جوگیر نشو / داستان بود / درضمن اگر داستان خوب خونده باشی دختره از دبرسی داره مییمره:biggrin::biggrin:

maziyar_darabi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا دل همه دخترا از پسرا اینقدر خونه ؟!!!:surprised:
بیچاره ما پسرا ....
خداییش جرات دارید جلوی دوست پسراتون هم اینجوری بگید !!!!!:razz:

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا ساده هستن که به خاطر پسرا خودشونو ناراحت کنن پسرا هم مگه آدمن
من که توی تاپیک خودت هم گفتم معلومه که پسرا ادم نیستن / فرشته هستنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن:D:D:D:D:D:D:D:D
این که دیگه پرسیدن نداره / فعلا که توی خیلی ساده ای که بخاطر یه پسری که نمیدونم چه رکبی بهت زده اینهمه ناراحتی:biggrin::biggrin:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا ساده هستن که به خاطر پسرا خودشونو ناراحت کنن پسرا هم مگه آدمن

واقعا تشــــــــــــــــــکر میکنم از این همه احترام.
داستان خوبی بود . نکته جالبش میدونین کجاست؟؟؟؟ بازم مرام ما اقایون میدونیم که اگه کار بدی میکنیم بهتره اعتراف کنیم. یعنی فقط ما مردها مثل مرد پای اشتباهمون وای میستیم. خودمون خودمونو تنبیه میکنیم . خودمون عذر خواهی میکنیم . چون جنمشو داریم. اما خانومها. مطمئنا خیانت که بکنند اصلا اعتراف نمیکنند. حتی به روی مبارک هم نمیارند.

حالا یه سوال کاراگاهانه. این دختره چرا از مکزیک مهاجرت کرده؟؟؟؟ کسایی که اطلاعاتشون بالاست میدونن که مردها مکزیکی یه ایراد کوچولو دارند . نمیتونم بگم ولی این دختره یه ریگی تو کفشش بوده. شک نکنید چند تا از اون عکسایی که فرستاده اشتباهای نبوده و یه کاسه زیر نیم کاسه است. :biggrin::biggrin::biggrin:

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن اکه مجبور شدی واسه یه ماه بری جایی دیگه برنگرد چون کسی دیگه جاتو گرفته

elham89

عضو جدید
آخرین مدل حالگیری!!!

دخترجواني از مکزيک براي يک مأموريت اداري چند ماهه به آرژانتين منتقل شد. پس از دوماه ، نامه اي از نامزد مکزيکي خود دريافت مي کند به اين مضمون:

لوراي عزيز، متأسفانه ديگر نمي توانم به اين رابطه از راه دور ادامه بدهم و بايد بگويم که دراين مدت ده بار به توخيانت کرده ام !!! ومي دانم که نه تو و نه من شايسته اين وضع نيستيم . مرا ببخش و عکسي که به تو داده بودم برايم پس بفرست

باعشق : روبرت

دختر جوان رنجيـده خاطراز رفتار مرد ، از همه همکاران و دوستانش مي خواهد که عکسي از نامزد ، برادر ، پسرعمو، پسردايي ... خودشان به او قرض بدهند و همه آن عکس ها را که کلی بودند با عکس روبرت، نامزد بي وفايش ، در يک پاکت گذاشته وهمراه با يادداشتي برايش پست مي کند ، به اين مضمون:
روبرت عزيز، مرا ببخش ، اما هر چه فکر کردم قيافه تو را به ياد نياوردم ، لطفاً عکس خودت را از ميان عکسهاي توي پاکت جداکن و بقيه را به من برگردان.....

به این میگن دختر:w11: