آبجی و داداش اینترنتی !!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره .. توی همین ایران خودمون

یکیش خودت .. ظرفیتت بالا نیست ؟!!

(سوئ تفاهم نشه .. همه جا همه جور آدم هست)
آره قربونت همه جا همه جور آدم هست
ولی.......
آدم باید همیشه حد خودشو رعایت کنه
من تاحالا به کسی آبجی نگفتم چون نیازی نیست بگم، چون حد خودمو رعایت میکنم

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا هر جا میگم یه چیزی بگم همه میگن دوتا بگو خب من یه چیز بیشتر نمیخوام بگم:surprised:

قصد بدی بهشون نه ازشون:D(خیلی وقت بود اذیت نکرده بودم خواهر جون ببخشید :D)
فداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت:D
آقا بهنام باحال بود...شما هنوز بزرگ مایی

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا بعضیا فکر می کنن واسه محبت کردن به همدیگه یا طرف باید عشقت باشه یا آبجی و داداشت.
من خودم هیچوقت تو این محیطا کسی رو داداش نسبت نمیدم....آدم میتونه آدمارو دوست داشته باشه بدون اینکه نسبتی باهاشون داشته باشه....فقط به عنوان یه دوست.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
آره قربونت همه جا همه جور آدم هست
ولی.......
آدم باید همیشه حد خودشو رعایت کنه
من تاحالا به کسی آبجی نگفتم چون نیازی نیست بگم، چون حد خودمو رعایت میکنم

آفرین ..
خوبه که حد رو رعایت میکنید .. آفرین

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره .. توی همین ایران خودمون

یکیش خودت .. ظرفیتت بالا نیست ؟!!

(سوئ تفاهم نشه .. همه جا همه جور آدم هست)
داداشی خودت رو ناراحت نکن می بینم بعضی ها حرف شما رو نقض می کنن ولی رفتار خودشون در عمل چیزدیگه ای رو نشون میده.........می خوان بگن با شخصیتن ولی واسشون متاسفم اینا همونایین که بهنام ماهیتشون رو تو این تاپیک نشون داد

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم خود اون دختر وقتی برای یه پسر مینویسه بووووس:surprised:
وقتی قربون صدقه مثلا داداشه میره:surprised:خودش مقصره:confused:
اینا یعنی چی؟!!!:eek:خوب پسر به خودش اجازه میده پاشو فراتر بذاره:razz:
به نظر من وقتی یه دختر به پسری میگه داداش یعنی حواست باشه من تو رو به چشم داداشم میبینم:Dو بلعکس
پس جایی برای بحث نمیذاره

حالا تکلیف من چیه که بهم میگن مامان بزرگ؟؟!!:biggrin::biggrin::biggrin:

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشی خودت رو ناراحت نکن می بینم بعضی ها حرف شما رو نقض می کنن ولی رفتار خودشون در عمل چیزدیگه ای رو نشون میده.........می خوان بگن با شخصیتن ولی واسشون متاسفم اینا همونایین که بهنام ماهیتشون رو تو این تاپیک نشون داد
یه چیزی بگم...؟؟!!
شما چرا انقد با کنایه حرف میزنین؟؟؟!!!...اینجوری خیلیا رو از دست خودتون ناراحت میکنین...این حرفا رو هم میتونین مهربانانه تر و دوستانه تر بگین که اون کسایی که منظورتون باهاشون هست هم ناراحت نشن و هم بیشتر رو رفتارشون فکر کنن...ببخشین رک گفتم...
مومن آینه مومن است...

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:

باشگاه رو ويران كردم.:D
بعععععععععععععععععععععله!!
بیخیال بابا...این اتفاقا بیشتر مال دختر پسراس...نه دخترا...تو خواهر گل گل گل خودمییییییییییییییییی:redface:
چشم خواهر جون
5 تا چیز بگو:D

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیف که دستم بهت نمیرسه
حیف

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی بگم...؟؟!!
شما چرا انقد با کنایه حرف میزنین؟؟؟!!!...اینجوری خیلیا رو از دست خودتون ناراحت میکنین...این حرفا رو هم میتونین مهربانانه تر و دوستانه تر بگین که اون کسایی که منظورتون باهاشون هست هم ناراحت نشن و هم بیشتر رو رفتارشون فکر کنن...ببخشین رک گفتم...
مومن آینه مومن است...
خواهش می کنم آخه حرفشون وعملشون یکی نیست..........اصلا مهم نیست که از دستم ناراحت بشن اشخاصی که دو رو هستن............من خیلیها رو داداش و خواهر خطاب می کنم واز روی اینکه با شما صمیمی ترم ولی مثل بعضیها بعضی حرفا رو نمی زنم............یکرنگی بهتر است...........بر در میخانه رفتن کار یکرنگان بود...خودفروشان رابه کوی می فروشان راه نیست

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
هر کی ظرفیتش بالاس هر کاری دوس داره میتونه بکنه؟؟؟!!!

(کلا بحث من چیز دیگه ایی بودااااااا ولی خب جواب میدم)

نه اصلا .. چون ممکنه طرفش ظرفیتش پایین باشه .. یا اصلا اون هم نه .. دلیلی نداره کسانی که ظرفیتشون بالا هست هر کاری خواستن بکنن

عقل چیز دیگه ایی حکم میکنه ..

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم آخه حرفشون وعملشون یکی نیست..........اصلا مهم نیست که از دستم ناراحت بشن اشخاصی که دو رو هستن............من خیلیها رو داداش و خواهر خطاب می کنم واز روی اینکه با شما صمیمی ترم ولی مثل بعضیها بعضی حرفا رو نمی زنم............یکرنگی بهتر است...........بر در میخانه رفتن کار یکرنگان بود...خودفروشان رابه کوی می فروشان راه نیست
وقتی شما به این قشنگی میتونین حرف بزنین خب به اون دوستانم با این زبان نرم و شیرین گوشزد کنین که هم عزیز بودن شما سرجاش بمونه و هم اون دوستان یه تحولی تو خودشون ایجاد کنن...هدف باید از نقد بهتر کردن طرف باشه نه تخریب شخصیت!!

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که مامانم تا حالا هیشکی ابجی صدام نکرده...........

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
(کلا بحث من چیز دیگه ایی بودااااااا ولی خب جواب میدم)

نه اصلا .. چون ممکنه طرفش ظرفیتش پایین باشه .. یا اصلا اون هم نه .. دلیلی نداره کسانی که ظرفیتشون بالا هست هر کاری خواستن بکنن

عقل چیز دیگه ایی حکم میکنه ..
;)
دقیقا" دنبال این حرف بودم...
خیلی از دوستان ممکنه ظرفیتشون بالا باشه ولی قرار نیس طرف ماهم ظرفیتش بالا باشه!!!!!!
پس مراقب باشیم چی میگیم...حالا هر کی میخواد باشه:cool:

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی شما به این قشنگی میتونین حرف بزنین خب به اون دوستانم با این زبان نرم و شیرین گوشزد کنین که هم عزیز بودن شما سرجاش بمونه و هم اون دوستان یه تحولی تو خودشون ایجاد کنن...هدف باید از نقد بهتر کردن طرف باشه نه تخریب شخصیت!!
ببینید دوستی که دو رو باشه رو نمی خوام چه بهتر که ازم دور باشه..............

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید دوستی که دو رو باشه رو نمی خوام چه بهتر که ازم دور باشه..............
ای بابا سخت نگیرین...
مهم دوستی و دوست داشتن هست...حالا طرفمون قد ظرفیت خودش برخورد میکنه...شما ببین هدفت از دوستی چیه...بزرگ کردن خودت؟؟!!...بزرگ کردن دنیات؟؟!!...چیز جدید یاد گرفتن؟؟!!...حال خوب؟؟!!...خب همه اینا به خودتون و دیدتون بستگی داره نه طرفتون!!!...دنیا دو روزه با حال خوب بگذرونینش و بذارین حال کسایی که باشمان خوب باشه:smile:(با اجازه از صاحب اثر:redface:)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا سخت نگیرین...
مهم دوستی و دوست داشتن هست...حالا طرفمون قد ظرفیت خودش برخورد میکنه...شما ببین هدفت از دوستی چیه...بزرگ کردن خودت؟؟!!...بزرگ کردن دنیات؟؟!!...چیز جدید یاد گرفتن؟؟!!...حال خوب؟؟!!...خب همه اینا به خودتون و دیدتون بستگی داره نه طرفتون!!!...دنیا دو روزه با حال خوب بگذرونینش و بذارین حال کسایی که باشمان خوب باشه:smile:(با اجازه از صاحب اثر:redface:)
درسته ...........پس باید دوستی رو انتخاب کنیم که همراهمون باشه نه چوب لای چرخمون کنه.................

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ...........پس باید دوستی رو انتخاب کنیم که همراهمون باشه نه چوب لای چرخمون کنه.................
بازم بستگی به هدفمون داره...تازه شاید اون چوب لا چرخ گذاشتنه باعث شه بزرگ شیم...قد بکشیم...پس باید دست اون دوستو ببوسیم...

setare23

عضو جدید

اولا که این دختره یا خیلی احمقه یا خودشو زده به حماقت
دوما هیچ دخترو پسره غریبه ای خواهر و برادر نمیشن اینا همش فرمالیته اس
سوما به جای این القاب و عناوین من دراری بهتر دوستای خوبی باهم باشیم تا خواهر و برادرای مصلحتی
چون گفتی سه تا بگو سه تا گفتم

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

من یه چیزی دوباره بگم؟؟
البته فبل از اینکه بگین دوتا چیز بگین میگم
ادم باید دوستی رو انتخاب کنه که همراهش باشه درسته ولی از طرفی نباید با کسی که چوب لای چرخش میکنه هم دشمن باشه:cool: