.¸¸.•*¨`شکست ؛شروعی دوباره .¸¸.•*¨`

memar_w

عضو جدید
به نظر من بستگی به روحیت داره
مثلا من خودم باید یه مدت بگذره تا بتونم انرژیمو مثبت کنم و بعد دوباره شروع کنم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

xfx2010

کاربر فعال
شکست شروعی دوباره هستش !!بله!!
ولی تو این مورد که فکر کنم منظور به هم خوردن رابطه بین یک دختر و پسره شکست یعنی : احمقی اگه ی بار دیگه اینکارو تکرار کنی

xfx2010

کاربر فعال
خوب كسي كه شكست خورده چطوري بايد از اول شروع كنه وقتي هيچ اميد و روحيه اي نداره؟

بهم خوردن ی رابطه رو اینقدر بزرگش نکنید!!
نمیگم آدم بعد از این اتفاق حالش خراب نمیشه.اما خیلی دست بالا نگیرید این قضیه رو....

m&&m

عضو جدید
بهم خوردن ی رابطه رو اینقدر بزرگش نکنید!!
نمیگم آدم بعد از این اتفاق حالش خراب نمیشه.اما خیلی دست بالا نگیرید این قضیه رو....

یه راه ساده که روی من موثر افتاده البته اگه بعضی بذارن
شرطی کردن ذهن...
معمولا وقتی به چیزی فکر میکنید سلسله مراتب فکرای بعدی هم میاد و بعد می بینید غرق افکار منفی شدید
بهتره غول رو تا وقتی کوچیکه بکشید
یعنی تا فکرش اومد سریعا مسیر فکری رو عوض کنید
کم کم مغز شرطی میشه که اصلا بهش فکر نکنه
تضمینی با یک کم تلاشو اراده...

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

شکست شروعی دوباره هستش !!بله!!
ولی تو این مورد که فکر کنم منظور به هم خوردن رابطه بین یک دختر و پسره شکست یعنی : احمقی اگه ی بار دیگه اینکارو تکرار کنی
واقعا" لازمه همیشه برای به کرسی نشوندن حرفمون از الفاظ که شاید در شان خودمون و مخاطبمون نباشه استفاده کنیم؟
اینجا بحث شکست هستش حالا هر شکستی و تنها راه برای رهایی ازش امید به آینده ست
و فکر کنم شما دو عزیز تجربه ی رهایی از شکستتون یا خیلی بالاست یا هنوزم به شدت درگیرش هستید:D

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شكست يعني دفعهههه ي بعد گامها رو با احتياط بيشتر و محكمتر بردااااااارم....
ممنوون دوست عزيز.... :D

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا" لازمه همیشه برای به کرسی نشوندن حرفمون از الفاظ که شاید در شان خودمون و مخاطبمون نباشه استفاده کنیم؟
و فکر کنم شما دو عزیز تجربه ی رهایی از شکستتون یا خیلی بالاست یا هنوزم به شدت درگیرش هستید:D

من تجربم زیاده دائی...............:D
البته اون پستها که من گزاشتم جنبه ی شوخی داره.و هیچوقت به مخاطبم همچین توهینهایی نمیکنم.همیشه هم میگم حتما مقصر من بودم.

در مورد حرفتون:اینجا بحث شکست هستش حالا هر شکستی و تنها راه برای رهایی ازش امید به آینده ست...من برعکسشو انتخاب کردم و شکست رو فراموش کردم:redface:
البته شکست ها هم باهم فرق میکنه.مثلا عشقی با کاری فرق میکنه.واسه هرکدوم راهی هست...مثلا واسه عشقی اینه که اصلا بهش فکر نکنی و واسه شغلی اینه که دست به دستمالت خوب باشه:D.;)

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی خوردن لگدی از پشت. .! برداشتن گامی به جلوست:).

در فلسفه وفا چنین آمده است , دل وقف شکستن است ,بیهوده نرنج..

پیروزی یعنی...توانایی رفتن از یک شکست , به شکستی دیگر..بدون از دست دادن اشتیاق...

samir91

عضو جدید
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]موفقيت توانايي رفتن از شكستي به شكست ديگر بدون از دست دادن شور و حرارت است. (وينستون چرچيل)[/FONT]

xfx2010

کاربر فعال

ععععع خوب شد فهمیدی !! تجربه من خیلی بالاست;)

ولی شما خیلی ذهنت درگیره که اینقدر جدی میگری!!(عشقو نمیگم حرفای خودمو میگم) راحت باش عزیزم راحت باش

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)....

delbaar

کاربر فعال
تلاش نكنيم كه چي؟
تلاش نكنيم كه عاشق بشيم؟
اما عشق خودش مياد وقتي نه ميخواي و نه انتظارشو داري

دقیقا..همینطوره
ولی چه میشه کرد گاهی وقتا آدم باید چشاشو باز کنه...گاهی اوقات باید پا روی دلش بذاره..خیلی چیزا تو دنیا همیشه اونجوری که میخوایم پیش نمیره...
باید سعی کنی کنار بیای
ولی سختر از همه اینه که آدم کسی رو نداشته باشه که باهاش تو این موقعیت درد دل کنه...اینکه همه چیز رو توی خودش بریزه...آدمو از پا در میاره...

آخرین ویرایش:

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا..همینطوره
ولی چه میشه کرد گاهی وقتا آدم باید چشاشو باز کنه...گاهی اوقات باید پا روی دلش بذاره..خیلی چیزا تو دنیا همیشه اونجوری که میخوایم پیش نمیره...
باید سعی کنی کنار بیای
ولی سختر از همه اینه که آدم کسی رو نداشته باشه که باهاش تو این موقعیت درد دل کنه...اینکه همه چیز رو توی خودش بریزه...آدمو از پا در میاره...

منم كسيو ندارم فقط خدا رو دارم به اونم گفتن لازم نيس خودش ميدونه همه چيو
اما اين كه جدا ازم باشه با كسه ديگه باشه ....
پس من چي قلبم چي يه قلب با يه نفر كه توشه چي...

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آدم بعد از شکست باید یکم محتاط تر عمل کنه و از شکست قبلیش درس بگیره
زمان بهترین مرهم بر هر شکستیه به شرطی که شما هم برای ادامه ی زندگی امید داشته باشید و دست از تلاش برندارید

ديگه به عمل بعدي فك نميكنم كه محتاط ترم باشه
چون به كسه ديگه نميتونم فكر كنم
دست و دلم هم به تلاش نميره ولي اميدم به خداس خودش ارومم كنه همين

delbaar

کاربر فعال
ديگه به عمل بعدي فك نميكنم كه محتاط ترم باشه
چون به كسه ديگه نميتونم فكر كنم
دست و دلم هم به تلاش نميره ولي اميدم به خداس خودش ارومم كنه همين

زمان می بره تا فراموش کنی...
من خیلی خوب حالتو میفهمم...منم سپردم به گذشت زمان شاید یادم بره

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه راه ساده که روی من موثر افتاده البته اگه بعضی بذارن
شرطی کردن ذهن...
معمولا وقتی به چیزی فکر میکنید سلسله مراتب فکرای بعدی هم میاد و بعد می بینید غرق افکار منفی شدید
بهتره غول رو تا وقتی کوچیکه بکشید
یعنی تا فکرش اومد سریعا مسیر فکری رو عوض کنید
کم کم مغز شرطی میشه که اصلا بهش فکر نکنه
تضمینی با یک کم تلاشو اراده...

فک کنم ایده ی خوبی باشه!!
ولی ذهن رو میشه اینجور کنترل کرد ولی قلب رو نه!!!!!

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
گاهی خوردن لگدی از پشت. .! برداشتن گامی به جلوست:).

در فلسفه وفا چنین آمده است , دل وقف شکستن است ,بیهوده نرنج..

پیروزی یعنی...توانایی رفتن از یک شکست , به شکستی دیگر..بدون از دست دادن اشتیاق...
ممنون از جملات خوبت:D

پیروزی از نظر تو یعنی مدام شکست بخوری و اشتیاقت به دنبال شکست رفتن کم نشه دیگه درسته؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بهترین راه،فراموشی شکست و تلاش برای بهتر شدن آینده ست

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم با نظر همه دوستان موافقم که شکست یه پل و تجربه ای هست برای موفقیت های بعدی.اما فراموش کردن شکست قبلی خیلی سخته. یا آدم خودش باید یه اراده قوی داشته باشه یا اطرافیان و کسانی که کمکش کنند فراموشش کنه نه دامن بزنند به مشکلش.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شکست برای شما چه معنی میده؟
بستگی داره که اون شکست چی باشه؟ گاهی خیلی از شکستها نتیجه کاهلی و سستی خودمونه یا اعتماد بیش از حد به همه. احترام به ارزشهای دیگران و بی احترامی به ارزشهای خودت ... خیلی از شکستها باعث میشه اون آدم سابق نباشی ، عقایدتو تغییر بدی یا خیلی از چیزهائی که رو بهش باور داشتی فراموش کنی... از همه بدتر اینه که خیلی چیزا رواز دست میدی تا تجربه بدست بیاری ومتاسفانه خیلی شکستها تاوان سنگینی داره...شکست برای من معنی اینو داره که بعد از هر تاریکی روشنائی هست

آیا میشه از شکست ها برای شروعی بهتر استفاده کرد؟

بله...سخته اوایلش ولی وقتی تصمیم بگیری میتونی... تجربه هایخوبی بدست آوردی که میتونی از اونها استفاده کنی

بالا