·▪•●سوالات،درخواست ها،پروژه و مقاله در اینجا●•▪·

وضعیت
موضوع بسته شده است.

oiler

عضو جدید
سلام به همه دوستان... من به شدت به یه نفر که توی انجمن مهندسان مکانیک ایران عضو باشه احتیاج دارم که معرف من باشه واسه ثبت نام... اگه گسی هست لطفا اطلاع بده..... ممنون:gol:

MAHSA KHANOM

عضو جدید
سلام دوستان.من یه مقاله میخوام در رابطه با یخچالا و بر چسب انرژی هاشون و اینکه چه شرکتایی برچسب انرژی مطمءنی رو کالا هاشون میزنن
اگه برام گیر بیارین ممنون میشم.:redface:
mohandesmekanik@ymail.com

f.magic

عضو جدید
سلام!
من به یه مقاله در رابطه با بازده موتور های مختلف ماشین نیاز دارم اگه کسی داره لطفآ برام بفرسته:

shahrzad_m1369@yahoo.com

سلام دوست عزیز
من یه مقاله در باره مکانیزم دینامیک موتور دارم .. اگه به دردت می خوره بگو تا بفرستم . مقاله خوبیه . با معادله و محاسبات کامل .

shahrzad_m

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من یه مقاله در باره مکانیزم دینامیک موتور دارم .. اگه به دردت می خوره بگو تا بفرستم . مقاله خوبیه . با معادله و محاسبات کامل .
سلام!خیلی خیلی ممنون میشم اگه بفرستید! تشکر

gladiatur

عضو جدید
سلام دوستان. من امتحان طراحی اجزاء 1 در تاریخ 2.11.89 دارم. یه سری نمونه سوال استاد داده و حتما از اون سوالا میاره. میخواستم اگه کسی میتونه در حلش بم کمک کنه ممنون. برای بار دوم هست که این درسو میگیرم. تو رو خدا کمکم کنید.

tarahi 1.JPG

gladiatur

عضو جدید
سلام دوستان. من امتحان طراحی اجزاء 1 در تاریخ 2.11.89 دارم. یه سری نمونه سوال استاد داده و حتما از اون سوالا میاره. میخواستم اگه کسی میتونه در حلش بم کمک کنه ممنون. برای بار دوم هست که این درسو میگیرم. تو رو خدا کمکم کنید.

مشاهده پیوست 42354

آقا یکی به دادم برسه . خطر افتادن برای دومین بار هستا. اگه فقط فرمول هم بنویسید لطف بزرگی کردید. ممنون

ali-sharghi

عضو جدید
نیاز حیاتی

نیاز حیاتی

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیزم من به پروژه ای در مورد انرژی های زمین گرمایی نیاز بسیار حیاتی دارم لطفا کمکم کنید ایمیل من :sharghi-ali26@yahoo.com

pooriav

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من احتياج شديد به كتاب Fundamentals of Gas Combustion - Combined Manual & Workbook و همچنين استاندارد bs en 621 دارم. هر چي گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم:cry:
كسي ميتونه كمك كنه!؟
pouria.mech@gmail.com

PiXiE

عضو جدید
دوستان کسی تحقیق در مورد مدل مغناطیسی موتورهای دی سی داره؟

farinaz_kiani

عضو جدید
سلام دوستای خوبم من موضوع پایان نامم رو ایستگاه مترو برداشتم کسی می تونه ذر این باره بهم کتابی معرفی کنه یا مطلبی برام بفرسته؟ این ایمیل منه farinaz_honest​

سوالات و درخواست های خود را در اینجا مطرح کنید.
با تشکر:gol:

am87am

عضو جدید
خیلی خیلی فوری

خیلی خیلی فوری

سلام
میدونم الان دیروقته، اما من احتیاج فوری به یه سری اطلاعات فارسی درباره تست موتور و روشهای مختلف اون و کارهایی که توی اتاق تست انجام میشه دارم. تا صبحم بیدارم. لطفا اگه مطلبی هست به ایمیلم بفرستید. کلی کار کرده بودم روش، همه اطلاعاتم پاک شد و وقتی واسه ترجمه مجدد ندارم. درباره دستگاههای مورد استفاده توی اتاق تست هم اگه مطلبی بود میتونه کمک کنه. واقعا احتیاج دارم بهش
بازم ممنون، منتظرم
am87am@yahoo.com

الي كريمي

عضو جدید
سلام ب همگي دوستان خواهش مي كنم ب من كمك كنيد من ترم اخر هستم خواستم ازieeeمقاله در مورد موتورهاي هيسترزيس دانلود كنم نتونستم از همه عاجزانه خواهش مي كنم اين حقير را در اين ضمينه راهنمايي كنيد.واقعا نميدونم ك پايان نامه رو چ جوري پر كنم هيچ منبع و اطلاعاتي ندارم اگر مقاله اي داريد ممنون ميشم كمكم كنيدel.karimi@yahoo.com

mohammad98

عضو جدید
كمك كمك

كمك كمك

سلام دوستان يه مقاله در مورد موتور خطي ميخوام كسي اگه چيزي داره ممنون ميشم

arjmand200

عضو جدید
با سلام
دوستان یه مقاله در مورد مطالعه بر روی فولادهای آلیاِژی برای ساخت قطعات صنعتی می خواستم
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین
اینم جیمیل من
v.arjmand66@gmail.com

آخرین ویرایش:

saman_mech

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
از کسانی که اطلاعات کافی دارند می خوام که منو راهنمایی کنند من دانشجوی ترم 4 سیالاتم از خیلی ها شنیدم که فوق لیسانس با لیسانس در زمینه های کاری فرق چندانی نداره و میگن بجای اینکه ارشد مکانیک بدم ارشد مدیریت بدم لطفا راهنماییم کنید

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمک

کمک

سلام دوستان . کسی میتونه به من تو حل این مسئله کمک کنه. سواله برای کنکور 89 مکانیکه:1 (66).jpg

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم با آنالیز ابعادی حل میشه هم با رابطه عدد بیوو انتقال حرارت در صفحه بی نهایت

سوالات کنکوری رو اینجا نمیپرسند...

متشکرم. هر چی گشتم تاپیکی براش پیدا نکردم. شما ببخشین. میشه جوابشه کامل برام بنویسین؟ ممنون میشم

رضا g

عضو جدید
سلام دوستان پروژه كارشناسي من درباره مبدل هاي صفحه اي است اگه مطلبي داريد كمكم كنيد ممنون

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام...
راجع به سروو مکانیزم در آزمایشگاه کنترل مطلبی دارین؟ باید تابع تبدیل رو بدست بیارم ،البته از دیاگرام بوده می تونم بدست بیارم.مشکلم بدست آوردنش با توجه به اندازه بازوهاست.استاد گفت باید بدونید کجاهارو اندازه بزنید و تابع تبدیل رو حساب کنید...چونآز کنترلو با کنترل هم نیاز کردم کارم سخته... ممنون میشم راهنمایی کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا