زنان بي عاطفه تر از مردان!!!

scorpio20

عضو جدید
سلام....
عيد همه ي دوستاي گلم مبارك......
تو يكي از رفرنس هاي مرجع تو ايران در زمينه ي علوم رفتاري يه تحقيق بود مربوط به زلزله ي بم و در اون اومده بود بعد از زلزله...
زنان فرار مي كردند به سمت خارج خانه بدون اينكه فرزندانشون رو همراه ببرن!
مردان فرارمي كردند به سمت خارج خانه با فرزندانشون!
خب البته زنان غالبا بر مي گشتن تا فرزندانشون رو بردارن ولي هر دو زير آوار مي موندن حين پس لرزه ها!!
خب شما اين رو چجور تو جيه مي كنيد به نظرتون اين به چه ويژگي تو خانوما است كه به اين عكس العمل وادارشون كرده و آقايون رو هم همينطور ....
خب من تو اين موندم چون معمولا خانوما آينده نگر تر هستند خب شايد!!!!

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بقیه رو نمیدونم ولی خودم شخصا تو اینجور مواقع تا چند ثانیه هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی فرار

فکر میکنم عکس العمل لقلیون تو موقعیت های استرس زا بهتر باشه زودتر خودشون رو پیدا میکنن

scorpio20

عضو جدید
بقیه رو نمیدونم ولی خودم شخصا تو اینجور مواقع تا چند ثانیه هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی فرار

فکر میکنم عکس العمل لقلیون تو موقعیت های استرس زا بهتر باشه زودتر خودشون رو پیدا میکنن
خب اين هم حرفيه....ولي عشق مادري اين وسط كجا رفت؟!!!

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اینو زیاد شنیدم که خانوما از آقایون برخی مواقع بی احساس ترن
اما نمیدونم چقدر به واقعیت نزدیکه....

zahra-FARZIN

عضو جدید
من با اینکه خیلی ادم بی احساسی تشریف دارم اما اگه بچه داشته باشم اول بچمو میگیرم

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
تو يكي از رفرنس هاي مرجع تو ايران در زمينه ي علوم رفتاري يه تحقيق بود مربوط به زلزله ي بم و در اون اومده بود بعد از زلزله...
خب البته زنان غالبا بر مي گشتن تا فرزندانشون رو بردارن ولي هر دو زير آوار مي موندن حين پس لرزه ها!!
خب شما اين رو چجور تو جيه مي كنيد به نظرتون اين به چه ويژگي تو خانوما است كه به اين عكس العمل وادارشون كرده و آقايون رو هم همينطور ....
نخیرم این طور نیس من چند سال پیش زلزله اومد البته شدید نبود ولی ترسشو داشت من اول پریدم بابامو بیدار کردم تا فرار بکنم

haleh_sharif

عضو جدید
من نظرمو بدم؟
به نظر من تو اون لحظه خانم ها وقت فکر کردن ندارن
این هیچ ربطی به احساس نداره
شاید واسه اینه که خانم ها یه کم بیشتر می ترسن و جسارت مردها را ندارن
سریع فرار کردن بعد که فرصت فکر کردن پیدا کردن احساسشون برانگیخته می شه
حالا حاضرن بمیرن ولی بچشون و سالم نجات بدن

مهندس شکوفه

عضو جدید
خیلی وقتا پیش میادو تو روزنامه ها نوشته میشه که مادری رو با بچه شیرخوارش زیر آوار پیدا کردن
خوب این یعنی چی؟یعنی اینکه انقدر عاطفه ی مادرانه زیاد بوده که حاضر بوده از جونش بگذره تا بچش زیر آوار سالم بمونه
فرار موقع زلزله قطعا به خاطر استرسیه که تو وجود خانوما هست مردا تو لحظات خطر راحت تر می تونن موقعیتو درک کنن
و تصمیم گیری کنن

scorpio20

عضو جدید
نخیرم این طور نیس من چند سال پیش زلزله اومد البته شدید نبود ولی ترسشو داشت من اول پریدم بابامو بیدار کردم تا فرار بکنم

شما بابا رو با بچه يكي كرديد!!!
خب البته استثنا وجود داره و گرنه نسل بانوان بمي منقرض مي شد كه!!!

scorpio20

عضو جدید
خیلی وقتا پیش میادو تو روزنامه ها نوشته میشه که مادری رو با بچه شیرخوارش زیر آوار پیدا کردن
خوب این یعنی چی؟یعنی اینکه انقدر عاطفه ی مادرانه زیاد بوده که حاضر بوده از جونش بگذره تا بچش زیر آوار سالم بمونه
فرار موقع زلزله قطعا به خاطر استرسیه که تو وجود خانوما هست مردا تو لحظات خطر راحت تر می تونن موقعیتو درک کنن
و تصمیم گیری کنن
خدا اون روز رو نياره كه من به عاطفه مادرا شك كنم!!
ولي آخه همه جا مي گن خانوما آينده نگر تر هستن و به عواقب بعد از كارشون خوب فكر مي كنم البته حرف شما رو قبول دارم...شكوفههههه!!!

targol68

عضو جدید
سلام....
من قبول ندارم این موضوع رو
نمیگم مردبرنمی گرده بچشوببره چون پدره ولی مطمعن باش زنها تواین مسئله حساس ترن
هیچکس پاره ی تنشوول نمی کنه زیر آوارفرارکن

scorpio20

عضو جدید
من قبول ندارم این موضوع رو
نمیگم مردبرنمی گرده بچشوببره چون پدره ولی مطمعن باش زنها تواین مسئله حساس ترن
هیچکس پاره ی تنشوول نمی کنه زیر آوارفرارکن

نمي گم نيستن ولي خب اين تحقيق مستند ميگي نه نگاه كن!! دارم كتاب رو نشونت مي دم!!!
بحث من رو اينه كه شما قبول داريد پس زنا آينده نگريشون كمتره!!!
از خودم شرمندم كه تو تايپكي كه راه انداختم اسپم ميكنم ولي بايد بگم شما بچه خوزستانيد واي كه چقده دلم تنگه!!!

targol68

عضو جدید
نمي گم نيستن ولي خب اين تحقيق مستند ميگي نه نگاه كن!! دارم كتاب رو نشونت مي دم!!!
بحث من رو اينه كه شما قبول داريد پس زنا آينده نگريشون كمتره!!!
از خودم شرمندم كه تو تايپكي كه راه انداختم اسپم ميكنم ولي بايد بگم شما بچه خوزستانيد واي كه چقده دلم تنگه!!!
ببینین منم می تونم ثابت کنم همیشه اینطورنیست مثلاخوده من بشدت انسان آینده نگری هستم ممکنه هم مردی باشه که اصلاآینده نگرنباشه
خب درهرصورت نمیشه قطعی گفت مردااینطوریندیا زنااینطوریند........
جواب اسپمتون:بله مگه شماخوزستان اومدین؟

scorpio20

عضو جدید
ببینین منم می تونم ثابت کنم همیشه اینطورنیست مثلاخوده من بشدت انسان آینده نگری هستم ممکنه هم مردی باشه که اصلاآینده نگرنباشه
خب درهرصورت نمیشه قطعی گفت مردااینطوریندیا زنااینطوریند........
جواب اسپمتون:بله مگه شماخوزستان اومدین؟
آخه نم دوني چيه!! همه روانشناسا يك صدا مي گن زنا آينده نگر ترند حالا ما خورديم به اين تحقيق همه چي ريخته بهم
مي شه بگيد كدوم شهرستانيد من خوزستان اومدم اون هم از اين حرفا بود هااا!!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیر ممکنه یه مادری اول خودشو نجات بده بعد بچه هاشو بعدش این دانشمندان دوربین مخفی داشتن که توی زلزله بم تو اون گیر و داد ببینن اول کی خودشو نجات می داده:eek::eek::eek::eek:
چه بیکارن این دانشمندا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!