کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا نمیشه من ی 10 دیقه که از بازی گذشت پیش بینی کنم؟؟!!
اخه من همون اول بازی رو که میبینم ی حسی بهم نتیجه رو میگه که اکثرا درسته!

نه نمیشه ، اصلا راه نداره ، الکی نیست که پای 10000 ریال شارژ ایرانسل واسه آخر فصل در میونه
استقلال ؟ سپاهان؟
گفتی 1-1 ؟؟
باشه حله ثبت شد به نام شما

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه نمیشه ، اصلا راه نداره ، الکی نیست که پای 10000 ریال شارژ ایرانسل واسه آخر فصل در میونه
استقلال ؟ سپاهان؟
گفتی 1-1 ؟؟
بابا قوانین خیلی سخت گیرانه است ولی باوشه!!!!
تازه من سوال دارم!!!!!!!!!!!!برو جواب بده!!!!!!!!!
:biggrin:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/467171-نظرسنجی-صندلی-داغ-کلوپ-آبیدلان/page36

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال ؟ سپاهان؟
گفتی 1-1 ؟؟

مسابقه است مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جایزه میدین یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسابقه است مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جایزه میدین یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله اختیار دارین ، از هفته پیش شروع شده به نفر برنده در پایان فصل که بیشترین امتیاز رو داشته باشه 10000 ریال شارژ ایرانسل میدیم
گل زده صحیح 1 امتیاز ، گل خورده صحیح 1 امتیاز ، نتیجه صحیح 1 امتیاز : کلا همه چی درست باشه میشه 3 امتیاز

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اختیار دارین ، از هفته پیش شروع شده به نفر برنده در پایان فصل که بیشترین امتیاز رو داشته باشه 10000 ریال شارژ ایرانسل میدیم
گل زده صحیح 1 امتیاز ، گل خورده صحیح 1 امتیاز ، نتیجه صحیح 1 امتیاز : کلا همه چی درست باشه میشه 3 امتیاز

10000 ریال؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خط فقر اعتقاد داری؟؟؟؟؟؟
تا اخر فصل بعد 10000 ریال؟؟؟؟؟؟؟
بیا خودم نفری 20000 ریال شارژتون میکنم، این بساطو جمعش کنین...حتی اگه شده تمام اعضای بدنمو حراج میکنم:)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نمیشه به ما جایزه رو نقدی بدین؟؟!!!! اخه ما ایرانسل نداریم!!!!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا خودم نفری 20000 ریال شارژتون میکنم، این بساطو جمعش کنین...حتی اگه شده تمام اعضای بدنمو حراج میکنم:)

یعنی چی تو خیال کردی ما تو زیمباوه زندگی میکنیم که نرخ تورمش خیلی بالاست ؟؟ یعنی فکر میکنی 10000 ریال ارزش نداره ؟؟ واقعا که ...
همین شما پولدارها هستید که وضعیت اینجوری شده:smile:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی تو خیال کردی تو زیمباوه زندگی میکنیم که نرخ تورمش خیلی بالاست ؟؟ یعنی فکر میکنی 10000 ریال ارزش نداره ؟؟ واقعا که ...
همین شما پولدارها هستید که وضعیت اینجوری شده:smile:

1000 تومن...
خط فقره خو شنیدی؟؟ معلومه که برا تو پاره خطه
همون که گفتم...نفری دو تومن.بیاین جلو

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مرفه بی درد!!!!!!!!!!!!!!!!!:razz:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اشاره به جدول رده بندی و جایزه ایرانسل ، چون فردا بازی داریم از الان تا قبل از شروع بازی میتونید نتیجه بازی دوم رو هم پیش بینی کنید
استقلال ؟ .... سپاهان ؟

من خودم دوباره شروع کنم
استقلال 2 سپاهان 1
سلام بر همگی........
مساویی 2-2 یا 3-3