گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گلادیاتور رو یادمه...حیف شد رفت خیلی باحال بود...اسمش حمید بود...
جواد آرش هم رفت...نمیدونم کجا رفت...خداحافظی کرد...می مو...سپنتا(محمد)....و خیلیای دیگه...گودگیرل هم داشتیم!!دیگه...ستاره و سهیلا و ...
goodgirlهمون ستاره..باید میگفتم ستاره ها.
آره سهیلاااا.محمد..خیلی وقته نمیان اینجا:(

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه میخوام برم یه جای دوور...
یه جایی که ایقد آدماش با آدمای گذشته فرق کنن که هیچی از گذشته یادم نیاد....
وحید اگه هستی آهنگرو بذارم. داغونم کردی بابا آخر شبی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه وقت شماها جز یادش بخیرا نشین.برین دیگه اینجا سال به سال نیاین

چی بگم والا هممون مسافریم...
دوس دارم برم یه جایی که هیشکی نشناسه منو و منم همینطور...دوس دارم برم اردبیل...همه ترکن اصن نمیتونم باهاشونم ارتباط برقرار کنم...یا سیستان...

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گوگوش رو قبول دارم
پشت صحنه آکادمی که داشت با بچه ها تمرین میکرد یه تیکه از ترانه رو خوند بدون هیچ دست کاری رو صداش...واقعا محشر بود...
...تا زتا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مندش کردی مسئولی!!!...خیلی جمله سنگینی هستش میترسم ازش:(

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
...تا زتا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مندش کردی مسئولی!!!...خیلی جمله سنگینی هستش میترسم ازش:(
اگه بپذیریش ترسناک نیست...یا علاقه مند نکن کسی رو یا اگه علاقشو جلب کردی مثل مرد تا اخرش وایسا.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونایی هم که اسم بردم قرار نبود برن...:(

آره دقیقا...
من دارم همه ی تعلقاتمو جدا میکنم....
باورتون میشه چنتا از دخترا و پسرای همکلاسیم اسمس دادن که کی میخواین برین دنبال کارای فارغ التحصیلیتون تا بیایمو همو ببینیم ؟؟منم بهشون همینو گفتم:دیگه دوس ندارم کسیو ببینم چون میخوام فراموشتون کنم...خیلی برام ناراحت شدن و گلایه کردن و ...ولی چه کنیم دیگه باید بریم...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گوگوش رو قبول دارم
پشت صحنه آکادمی که داشت با بچه ها تمرین میکرد یه تیکه از ترانه رو خوند بدون هیچ دست کاری رو صداش...واقعا محشر بود...

آره خیلی صداش عالیه...
آلبوم جدیدشم که داده توپه...
آهنگ اعجاز و بدروودش فوق العاده هستن...

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دقیقا...
من دارم همه ی تعلقاتمو جدا میکنم....
باورتون میشه چنتا از دخترا و پسرای همکلاسیم اسمس دادن که کی میخواین برین دنبال کارای فارغ التحصیلیتون تا بیایمو همو ببینیم ؟؟منم بهشون همینو گفتم:دیگه دوس ندارم کسیو ببینم چون میخوام فراموشتون کنم...خیلی برام ناراحت شدن و گلایه کردن و ...ولی چه کنیم دیگه باید بریم...
ایشالا این حسای بد زود جدا بشن ازت....
...خوب همیشه نشده...بهتره بگم نتونستم :redface:
خیلیا نمیتونن.سخته...

بالا