هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

3torabi

عضو جدید
سلام کتاب فارسی مکانیک محیط های پیوسته لی یا ردی رو میخواستم% با تشکر

hamid1002

عضو جدید
با عرض سلام

لطفا حل المسایل تشریحی کتابهای استاتیک جانستون ویرایش 8 و مریام ویرایش 7 رو اگر مقدور هست بذارید

با تشکر

ehsanhaghgou

عضو جدید
با سلام خدمت دوست گرامی من ترم آخر کارشناسی ساخت وتولید هستم ,

با سلام خدمت دوست گرامی من ترم آخر کارشناسی ساخت وتولید هستم ,

دنبال کتاب یا مقاله یا هر موضوع دیگه در رابطه با(( روشهای ساخت میل لنگ دستگاهای پرس مکانیکی)) هستم تا پروژه پایان نامه ام رو تکمیل کنم
اگه امکانش هست در این زمینه راهنماییم کنید
تو همه سایت ها گشتم ولی موضوع مرتبطی در این باره پیدا نکردم

کوروش امینی

عضو جدید
سلام ، من پروژم درباره ساخت دستگاه بین دومرغک هستش ( برای کنترل گردی قطعه کار ) میتونی بهم کتاب معرفی کنی؟ زبان اصلی هم باشه مهم نیست.

mhn10624

عضو جدید
سلام
یک هندبوک آلومینیوم هستش که فقط این کارم رو راه می اندازه
یکی دوتا هندبوک دیگه دارم به کارم نیومده
ممنون می شم اگر لطف کنید
Alcoa aluminum handbook
با سپاس

juliosezar

عضو جدید
دوستان یه منبع خوب و عالی برای ریاضیات مهندسی پیشرفته میخوام که جزء به جزء مفاهیم رو توضیح داده باشه نه مثل آرفکن یا کروسیک که خیلی سطح بالا گفته همه چی رو.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم چون استادمون هم خیلی بد و افتضاح توضیح میده:cry:

e_mech

عضو جدید
دوستان یه منبع خوب و عالی برای ریاضیات مهندسی پیشرفته میخوام که جزء به جزء مفاهیم رو توضیح داده باشه نه مثل آرفکن یا کروسیک که خیلی سطح بالا گفته همه چی رو.

من دارم كتاب دكتر شاهاني رو ميخونم، به نظرم خيلي خوبه. قيمتشم مناسبه حدود 7500 تومن

reza.mech2012

عضو جدید

همه مولفین مرجعشون کرویت سیگ هست.
اگر چندین بار مسائل نمونه اش رو حل کنید، دستتون میاد.
توی مقطع ارشد دیگه نمیان هرچیزی رو گام به گام توضیح بدن.

به نظرم همون کرویت سیگ رو با آرامش و طمانینه بخونین، مسائل نمونه رو چند بار پیش خودتون تحلیل کنید و تمرین های مهم رو حل کنید.
کتاب های دیگه هم ترجمه همین کتاب هست، چون کسی نمیاد مسئله جدید طرح کنه که !!

behnam.s

عضو جدید
من این کتاب رو پیدا نمیکنم ااگر تونستید برام پیداش کنید سپاسگذارتون میشم.
Structural and residual stress analysis by nondestructive methods : evaluation, application, assessment / Viktor Hauk

zxccas

عضو جدید
introduction to maple by andre heck
اگر ممکن هست این کتاب برای دانلود قرار بدهید

shsh238

عضو جدید
salam .hale shoma khube?agha shoma in ketabo darid.solution manual heat and mass transfer kays and crawford......age darid lotfan baram mail konid..shsh238@yahoo,com
merc

age betuni vasam peida koni kheili komak kardi,bazam merc

aram27

اخراجی موقت
مولفه‌های حیاتی در موتورهای سنگین

سال 2011| 448صفحه | ISBN: 9780470828823 | 7 MB |

معرفی: بخش‌های حساس یک موتور با وظایف پیچیده و سنگین به‌صورت تئوری‌وار، برای عمر بی‌نهایت و بدون وقفه خستگی مکانیکی، طراحی می‌شوند. با این حال، عمر یک موتور در واقعیت با توجه به سایش قطعات حساس آن تعیین می‌شود.
حتی اگر یک موتور با توجه به طول عمر واقعی طراحی و ساخته شود، سایش غیرطبیعی با توجه به شرایط خاص کار و یا بارگذاری بیش از حد رخ خواهد داد. درک سایش غیرطبیعی و نرمال به شما این امکان را می‌دهد تا شرایط خارجی را که منجر به سایش زودرس می‌شوند کنترل نموده و یا به طراحی بخش‌های حیاتی با طول عمر بیشتر و هزینه کمتر بپردازید.
مباحث مربوط به سایش و قطعات بحرانی موتورها در بسیاری از کتاب‌ها و مقالات مورد بررسی قرار گرفته‌اند. اما این اولین کتابی است که راه‌حل‌های اساسی را برای این مولفه‌های مهم در یک جلد گنجانده است.
در این کتاب مباحثی در رابطه با محرک‌های زمین، ژنراتور برق و غیره بیان شده و برای مقاطع تحصیلات تکمیلی مناسب است. این کتاب مرجعی کلیدی برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک برای مطالعه پیشرفته موضوعات فوق می‌باشد.

خواندن کتابهای خوب، در حکم مکالمه با انسانهای شرافتمند گذشته است. " دکارت"

aram27

اخراجی موقت
سلول‌های سوختی، موتورها و هیدروژن

سال 2006| 200صفحه | ISBN: 9780470019047| 1 MB |

معرفی: هیج منبع انرژی دیگری دارای مزایای مشابه سلول‌های سوختی نیست. ازجمله قابلیت‌های این منبع انرژی قابلیت اطمینان بالا و بهره‌وری، اثرات زیست‌محیطی قابل اغماض و امنیت عرضه است.
سلول‌های سوختی نیاز به هیدروژن دارند که ساده‌ترین و فراوان‌ترین گاز در جهان است. البته این سلول‌ها می توانند از مونواکسیدکربن، متان و یا حتی ذغال سنگ نیز بهره ببرند.
از جمله کاربردهای این سوخت‌های تجدیدناپذیر می‌توان تامین انرژی خودرو، ساختمان و لوازم الکترونیکی قابل حمل و یا حتی تبدیل گاز متان از گیاهان فاضلاب و محل دفن زباله‌ها به برق، را نام برد.
این کتاب برای تمامی مهندسان درگیر با سلول‌های سوختی و یا تولید هیدروژن از گاز طبیعی و همچنین جامعه آکادمیک در رشته‌های مرتبط با ترمودینامیک، شیمی فیزیک، مواد، فیزیک، مکانیک و مهندسی شیمی، مناسب است.

خواندن کتابهای خوب، در حکم مکالمه با انسانهای شرافتمند گذشته است. " دکارت"

بالا