کلوپ آبیدلان.

fantastic girl

عضو جدید
کاری میکنم که هیچکدوم از بازیایه تیممونو نتونی سوت بزنی چه برسه به اینکه بخوای کسیو اخراجشون بکنی.اگرم نشد کار نداره که، میدم اسپارتاکوس از وسط نصفت کنه.چی ببخشید سوتتو نصف کنه.
اینا آشفتگیهای قبل از بازیاست،بزودی لیست بازیکنانمون رو میدم.ضمنا بچها بیاین بگین از کدوم بازیکن استقلال خوشتون میاد.این تو تعیین پستاتون تاثیر داره طبق روانشناسیایی که صورت گرفته هرکی از یه بازیکنی خوشش بیاد احتمالا تو پست اون بازیکن موفق میشه(مرکز روانپزشکی کمپانیه پچول آباد پنسیلوانیای theland.)
وااااااااااااااااااااااااااااااای تو چقد قاطی داری:neutral:میخواستم تواضع به خرج بدم و نگم کلینا شاگرد خصوصی من بوده که نذاشتی مجبورم کردی بگم!!!اچون از شهرت خوشم نمیاد گفتم اسممو بعنوان ریاست کل داورای فیفا علنی نکنن!!اونوقت تو میخوای نذاری من سوت بزنم ؟؟:biggrin:با ی کاراته کا اینجوری خرف نزن چه اسپارتاکوس بیاری چه ارباب حلقه ها بیاری چه ملوان زبل هیچکس جرات نداره به سوت من دست بزنه!!:cool:

شما برو لیستتو بیار تا دیر نشده :yellowcard:

درمورد بازیکنام نظری ندارم(گفتم که زیاد فوتبالی نیستم)حالا رحمتی خوبه!

elissa_astro

عضو جدید
:cry:
من پژمان دوس دارم
از محکم بازی کردن اندو لذت میبرم
اما بین مهاجما خدای کسی نیست که بازیش به دل من بشینه(فرهاد اکنون در استقلال به سر نمیبرد)
اما عاشق همه بازیکنای استقلام
رییس هیت مدره اسپارتاکوسم خوبه
مدیر عامل پهلوانم کارشو بلده
کاپیتانم که بین علما اختلافه که ابولفضل باشه یا اقا رضا
دکترم داریم ولی به نظرم ابجی نرگس تو که روانشناسی ، تیم یه متخصص ارتوپد یا فیزیوتراپم لازم داره
اینو به نظر من محول کنیم به دوش ابجی خودت دوست جدیدمون که دلش ابی(چلسی)
در ضمن اقای مدیر پهلوان و سرمربی محترم(راستی سر مربی کیه؟؟)سریعتر تیم جمع جور کن بچه هار و من هماهنگ میکنم سریع بریم هیت فوتبال باهاشون ثبت کنیم بریم سر تمرین دیگه چهار روز دیگه بازیا شروع میشه
هر چند تمرین نکرده هم بعضیا رو میبریم در حد بوندسلیگا!!!(منظورم به تیم خاصی نبود ها )!!!!!
از کجا فهمیدید منظورم سوراخپولیسه!!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!
:cry:

1992.sarina

عضو جدید
[FONT=book antiqua,palatino]نمیدونم چرا امسال [/FONT][FONT=book antiqua,palatino]پرسپولیسیا هرکسی رو[/FONT][FONT=book antiqua,palatino] گرفتند آرزوی کودکیشون بازی تو پرسپولیس بوده و هیچ هدف دیگه ای نداشتند!!!!!!!! بنازم به این تعصب!!! [/FONT]

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام الیسا جون.وقتی اومدی اینجا باید طاقت داشته باشی ;)(حرفای محسنو میگم)
در ضمن همون بهتر که انصاری فرد نیومد که اصن ازش خوشم نمیاد.اسپارتاکوس راس میگه فرهاد بخاطر پول رفت ولی بازم دوسش داریم;)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن همون بهتر که انصاری فرد نیومد که اصن ازش خوشم نمیاد.اسپارتاکوس راس میگه فرهاد بخاطر پول رفت ولی بازم دوسش داریم;)

ای وای مگه چی گفتم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

1992.sarina

عضو جدید
اگه واقعا پول واسش مهم بود اول فصل میرفت چون همون موقع هم پیشنهاد از تیمای عربی داشت.....
ما واقعا نمیدونیم تو فوتبالمون چه اتفاقایی میفته.......
به حرف هیچ کس هم اعتمادی نیست چون همه میخوان خودشون رو خوبه کنن و اون یکی رو بده!!

elissa_astro

عضو جدید
اعتراز دارم جناب قاضی :smile:میخوام موهای محسن رو بکشم.:smile:به عنوان روانشناس تیم کمکم کن به هدفم برسم آجی تازشم من اسمم لیلیه:smile:بعدشم من که چیزی نگفتم خانوم گل.بابا من نصفم آبیه لا مشکل بابا بکس کلا راحت باشن من خودم اینجا نخودی هستم:cry:اعترازم بکنم دیگه هیچی.جام تو خیابونه:cry:مامانننننننننننننننننننننننننننن:cry:

elissa_astro

عضو جدید
نمیدونم چرا امسال پرسپولیسیا هرکسی رو گرفتند آرزوی کودکیشون بازی تو پرسپولیس بوده و هیچ هدف دیگه ای نداشتند!!!!!!!! بنازم به این تعصب!!!
هدف و اینا رو ولش کن.موضوع همون دست های پشت پردست.با پول همه کار میشه کرد عوض کردن هدف آدما که دیگه کاری نداره.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراز دارم جناب قاضی :smile:میخوام موهای محسن رو بکشم.:smile:به عنوان روانشناس تیم کمکم کن به هدفم برسم آجی تازشم من اسمم لیلیه:smile:بعدشم من که چیزی نگفتم خانوم گل.بابا من نصفم آبیه لا مشکل بابا بکس کلا راحت باشن من خودم اینجا نخودی هستم:cry:اعترازم بکنم دیگه هیچی.جام تو خیابونه:cry:مامانننننننننننننننننننننننننننن:cry:

:heart::gol::gol:;)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااااااای تو چقد قاطی داری:neutral:میخواستم تواضع به خرج بدم و نگم کلینا شاگرد خصوصی من بوده که نذاشتی مجبورم کردی بگم!!!اچون از شهرت خوشم نمیاد گفتم اسممو بعنوان ریاست کل داورای فیفا علنی نکنن!!اونوقت تو میخوای نذاری من سوت بزنم ؟؟:biggrin:با ی کاراته کا اینجوری خرف نزن چه اسپارتاکوس بیاری چه ارباب حلقه ها بیاری چه ملوان زبل هیچکس جرات نداره به سوت من دست بزنه!!:cool:

شما برو لیستتو بیار تا دیر نشده :yellowcard:

درمورد بازیکنام نظری ندارم(گفتم که زیاد فوتبالی نیستم)حالا رحمتی خوبه!

آبجی خون تو کثیف نکن
ابوالفضل داره شوخی می کنه!!!
در وازه بان داریم oil boyقبلا گفته بود دروازه وای میسته اگه بخوای دروازه وایسی به عنوان دروازه بان دومخ وای میستی؟؟؟؟؟؟؟
البته کلاس شما در حد مربی دروازه بانان هستشاااااا !!!!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم اکنون رئیس هیت مدیره صحبت میکنه: جهان پهلوان داری تو نقل و انتقالات ضعیف عمل میکنیا.....حواست باشه....
گزینه ها روی میزن!!!:biggrin:

فعلا امتحان دارم گزینه ها رو بزار تو کشو
بعد امتحانات میام کادر کربیان و سرپرستی رو مشخص میکنم......
شماها فعلا بدنسازی کنید از دقیقه 70 فس فستون در نیاد.......

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا امتحان دارم گزینه ها رو بزار تو کشو
بعد امتحانات میام کادر کربیان و سرپرستی رو مشخص میکنم......
شماها فعلا بدنسازی کنید از دقیقه 70 فس فستون در نیاد.......
اقا مربی بدنساز نداریم چه کنیم؟:(
تازشم یعنی ما برا امتحانای شما باید منتظر بمونیم اینکه نمیشه لطفا تحقیقاتو به صورت گسترده انجام بدید که کاره ما زود راه بیفته
:biggrin:;)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا مربی بدنساز نداریم چه کنیم؟:(
تازشم یعنی ما برا امتحانای شما باید منتظر بمونیم اینکه نمیشه لطفا تحقیقاتو به صورت گسترده انجام بدید که کاره ما زود راه بیفته
:biggrin:;)

ابوالفضل خودش مربی بدنساز آقایون هست من آمادگی جسمانی شو دیدم و تائید می کنم .......... اگه کمک بخواد تمرینای هوازی بچه ها رو خودم به عهده می گیرم ناسلامتی یه عمره تو ورزش این مملکت داریم کتک می خوریمممم... :biggrin: بالاخره یه چیزایی یاد گرفتیم.
هر کی هر سمتی که دوست داره بگه من مابین درس هام برسی می کنم قراردادشو آماده می کنم.......
در ضمن به منابع مالی هم به شدت نیاز مندیم آز خواهران و برادران مایه دار خواهش می کنم به فکر جیب مبارک همایونی هم باشن اگه کمک کنن خدا رو خوش میاد...
کسی نمی خواد نقش عابر بانک باشگاه رو بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نفر هم می خوام دنبال کار های کمپ باشه یعنی وکیل باشگاه.......

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر همه دوستان...
من نمیدونم شماها چه طرفداریه از فرهاد میکنید!!!!
اون بی غیرت اگه استقلالو دوست داشت وسط فصل استقلالو به خاطر پول ول نمیکرد و بره.....بعدشم بهونه بیاره دخترم میخواد بریم امارات.....پس چرا رفت قطر؟؟؟
فصل پیش استقلال قهرمانیو به خاطر این آقا از دست داد.....با 1 امتیاز اختلاف قهرمان نشدیم،بازی شهرداری که مهاجما توپارو از دهنه دروازه بیرون میزدن،آقا فرهاد تو قطر 2تاگل میزدو 1پاس گل میداد!!!
سنبل غیرت استقلال حاج علی منصوریان و از این دست نفرات بودن!!!

واقعا از دستت ناراحت شدم.
از تو بعیده این حرفا
همه میدونن که مجیدی از نظر مالی هیچ مشکلی نداره و این حاجی بود که به خاطر درآمدی که از مجیدی به دست میاره این کار رو کرد خودش هم چند وقت پیش به این نکته در برنامه ورزش و مردم اشاره کرد.
تو دیگه جایی در تیم ما نداری.
اخراج

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو هم اخراج